Přenos se aktualizuje automaticky

To je ode mne pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek večera.
Statistiky utkání

Držení míče: 51% – 49%
Střely: 14 – 16
Fauly: 18 – 16
Ofsajdy: 4 – 2
Žluté karty: 1 – 2
Červené karty: 0 – 1
Je dobojováno. Favorit utkání splnil svoji roli. Ihned ve druhé minutě se ujal vedení, které již ve 49. minutě navýšil Ivica Olić na rozdíl tří branek. V 58. minutě se dočkali i domácí, když se prosadil Iličević. Víc branek se domácím již nepodařilo dát. V poslední minutě byl vyloučen hostující Luiz Gustavo po dvou žlutých kartách. Přesilovka domácích byla velmi krátká a hosté si dokázali pohlídat svůj vytvořený náskok až do konce.
Konec zápasu.
90+3
Snaha domácích je zatím velmi marná. Wolfsburg již nechce žádné drama.
90+2
Hosté nepůjčují domácím míč. Schäfer i Rodríguez na své straně míč udrželi ve hře. Pak se jim povedlo míč předat až na druhou stranu.
90
Zbytečná žlutá karta pro Luize Gustava. Přihrávku hostů zastavil rukou. Hlavní sudí neváhal žlutý kartónek vytáhnout a protože to byla pro tohoto hráče druhá žlutá, zamířil předčasně do sprch.
90
Wolfsburg již kontroluje hru daleko od své branky.
89
Žlutou kartu dostává Robert Tesche (Hamburger SV).
88
Ještě dvě minuty základní hrací doby, Hamburk sice postupuje vpřed, ale Gustavo jim souhru překazil.
87
De Bruyne vyslal vpřed Perišiće, který se dostal až do vápna, před Adlerem namířil na vzdálenější tyč, kterou minul asi o jeden metr.
86
Schäfer se marně natahoval na malém vápně na přihrávku, která přilétla z pravé strany hřiště. Chyběl mu krok k přesnému zakončení.
86
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Ivo Iličević, přichází Mattia Maggio.
86
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Jan Polák, přichází Slobodan Medojević.
85
Domácím se již krátí čas. Na vyrovnání zřejmě nedosáhnout.
84
Ola John postupoval rovnoběžně z vápnem ve vzdálenosti 5 metrů od hranice šestnáctky, jeho střela na středu však nebyla tak efektivní, jak by si domácí hráč představoval.
83
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Ivica Olić, přichází Marcel Schäfer.
82
V další šanci se ocitl Ivica Olić. dostal míč za obranu a šel tváří v tvář Adlerovi. Ten jeho pokus levačkou vystihl a vyrazil na roh.
82
Liuz Gustavo napřáhl z velké dálky, Adler měl co dělat, aby jeho střelu vyrazil.
81
Zoua fauluje Luize Gustava na středu hřiště. To dává šanci hostům na chvíli vydechnout od náporu domácích.
80
V krátkém sledu ještě jeden. Hamburger má najednou více ze hry. Wolfsburgu jako by došly síly.
79
Dlouhý míč kontroloval Knoche, ale k míči se přeci jen dostal Diekmeier, který vybojoval rohový kop.
78
Zoua prošel u pravého rohu vápna přes tři hráče, málem upadl, ale stihl předat míč na Iličeviće, Jeho střela skončila až na pravé straně hřiště, pravděpobodně byla někým ještě tečována.
77
Çalhanoğlu bojoval u rohového praporku v blízkosti branky Grüna, ale podle pomezního rozhodčího, který stál velmi blízko, domácí hráč fauloval.
76
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Arnold, přichází Vieirinha.
76
Souboj Rodríguez – Diekmeier vyhodnocen jako faul domácího hráče.
75
Hamburk spřádá plány na závěrečný tlak, zatím kombinuje na vlastní polovině.
74
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Tomás Rincón, přichází Kerem Demirbay.
73
Pozdrav Luize Gustava od hranice vápna vystrašil Adlera. Jeho projektil trefil tyč.
72
Polákovi nesedl míč přesně, a Jiráček tak mohl míč odehrát v poklidu do bezpečí.
71
Wolfsburg se snaží kotrolovat hru, domácí se snaží o presink, aby míč získali do své moci. Hosté zatím kombinaci zvládají na výbornou.
70
John vybojoval míč pro Diekmeiera, jemu však míč nesedl na kopačku, tak jak by si představoval. Centr tak zamířil mimo branku Maxe Grüna.
69
Naldův přímý kop asi z 35 metrů Adler chytl, i když to byla tedy jedovka. Jenže mířila přesně do míst, kde domácí brankář stál.
68
Přímý kop rozehrál Çalhanoğlu. Míč přistál na hlavě Westermanna, od které se odrazil do zámezí za brankovou čáru. Grün se za míče pouze podíval.
66
Luiz Gustavo zastavil Rinćona v rozporu s pravidly. Hlavní sudí neváhal vytáhnout žlutou kartu. Gustavo si šel ještě s rozhodčím celou situaci vysvětlit.
65
Nyní je hra kouskovaná fauly. Spíše více nehraje než hraje, ale čas domácím utíká.
63
Domácí začali zvyšovat obrátky, další téměř půlhodinu bude mít hostující obrana ještě plné nohy práce, aby výpady Hamburku zastavila.
62
Ofsajd Oliće.
61
Hra se přelévá ze strany na stranu, Domácí vycítili šanci, že by se obrana Wolsburgu dala znovu pokořit.
60
Hodina hry je za námi a domácí prohrávají o dvě branky, i když ještě před třemi minutami to bylo o branky tři.
58
Hamburg právě vstřelil branku!
Tak domácí ještě vykřesali jiskřičku naděje. Na levé straně se k míči dostal IVO ILLIČEVIĆ, který si míč narazil s Teschem. Udělal kličku do středu hřiště do vápna a přibližně od penalty mířil k levé tyči branky Wolfsburgu.
58
Poprvé se u míče ocitl nový muž na hřišti John. Přihrávku mu adresoval Zoua. Domácí hráč vracel hlavou míč na Diekmeiera.
57
Ofsajd domácích a v něm Zoua.
56
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Tolgay Arslan, přichází Ola John.
55
Naldo se chtěl pokusit o výlet až před vápno soupeře. Po jedné kličce se rozhodl k přihrávce na Oliće, ale ten byl obsazen.
53
Rodríguez dohrál Diekmeiera, kterého fauloval, ještě předtím při přihrávce Rincón trefil do kolene Arnolda. Ani jeden případ si nevyžádal kartové ohodnocení.
52
Ani dva rohy k ohrožení branky nevedly. Nejblíže šanci byl Heiko Westermann, který jako by chtěl odčinil svoji minelu.
51
Domácí již mohou hrát uvolněněji, dostali se do střelecké pozice, ale Grün dokázal jejich pokus vytěsnit na rohový kop.
49
Wolfsburg právě vstřelil branku!
A je to o tři branky! Na rohový kop Rodrígueze vyskočil nejvýše Naldo, který posílal míč na branku. Před Adlerem míč tečoval Heiko Westermann a dává si vlastní branku. Branka je nakonec připsána IVICI OLIĆOVI, který byl na malém vápně pohotovější než domácí obránce.
48
Rodríguez pohlídal i Diekmeiera, míč míří po levé straně Wolfsburgu až k vápnu. Perišić však centr nezvládl. Nicméně domácí srazili jeho centr na rohový kop.
47
Hráči Wolfsburgu se svorně odcházejí rozcvičovat, že by přišlo střídání každou chvíli?
46
Hamburk zkusil ihned po rozehrávce dlouhý nakopávaný míč po pravé straně, ale Rodríguez si tuto situaci pohlídal.
46
Začal druhý poločas.
Statistiky po prvním poločase

Držení míče: 51% – 49%
Střely: 5 – 8
Fauly: 5 – 9
Ofsajdy: 2 – 1
Je za námi první půle, kterou orámovali dvě branky. Obě padly do sítě Reného Adlera chránící branku Hamburgeru SV. Nejprve se ve 2. minutě prosadil Perišić. O 40 minut později přidal druhou branku Vlků technickoui střelou na vzdálenější tyč Kevin de Bruyne. Domácí zatím nepředvádí výkon, kterým vy se chtěli vyhnout baráži o sestup či přímého sestupu.
45+1
První poločas skončil.
45
Kevin de Bruyne poslal zprava pas do malého čtverce, kde naštěstí kraluje Adler. Měl však štěstí, že nikdo ze spoluhráčů hráče Wolfsbugu nesbíhal na přední tyč.
44
A vypadá to, že své předsevzetí zřejmě dodrží. Hamburg se zatím k míči nedostal, navíc Vlci se nikam příliš netlačí.
43
Wolfsburg se rozhodl kontrolovat hru až do konce první půle.
42
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Tak toto byla z pohledu střelce náhdera. Ivica Olić poslal míč do vápna, kde stál KEVIN DE BRUYNE, ten si na levé straně vápna míč připravil a přesnou střelou po zemi poslal míč k levé tyči Adlerovy branky. Toto již vypadá s domácími zle.
41
Skóre se od druhé minuty neposunulo, ale především hosté měli několik dalších příležitostí na vstřelení další branky.
40
Rincón naskočil do Nalda. Podle hlavního sudího to byl faul. Hosté tedy dostávají míč zcela zadarmo.
39
Na pravé straně doběhl míč Jiráček. Chtěl udělat kličku Träschovi, ale hostující hráč mu na ni neskočil a Jiráčka čistým způsobem zastavil.
38
Domácí útočník Zoua se příliš k míči nedostává.
37
Po rohovém kopu se na vápně objevil zcela volný de Bruyne, ale jeho střela mířila přesně do středu branky, kde stál připravený René Adler.
36
Mancienne znovu zasáhl do souhry Wolfsburgu a usměrnil míč na další rohový kop.
35
Perišić se uvolnil na své levé straně a poslal míč na nabíhajícího Oliće, ten byl opět dobře střežen, tentokrát Manciennem.
33
Všechny míče, které hosté posílají do předu míří na největší hvězdu Vlků. Ivicu Oliće. Ten je naštěstí pro domácí velmi dobře střežen.
32
Ani dva rohy po sobě Wolfsburgu nestačily k tomu, aby ohrozil branku Adlera nebezpečněji.
31
A málem to bylo o dvě branky. Olić vyhrál hlavičkový souboj s Westermannem. Míč poslal za sebe, kde tušil v běhu de Bruyneho. Ten si míč připravil, ale Adler svůj tým podržel, když jeho střelu vyrazil.
30
Je za námi téměř půlhodina hry. Hosté vedou již od 2. minuty brankou Perišiće. To byla zatím jediná velká chyba domácí obrany. Hamburk by dnes měl získat co nejvíce bodů, pokud chce ještě pomýšlet na záchranu v soutěži.
29
Perišić ve vápně hledal Oliće. Adler úmysl přečetl a pro centrovaný míč si povyběhl a prakticky jej Olićovi s hlavy sebral.
28
Po faulu hostů ve středovém kruhu se míč vrátil až k Adlerovi. Domácím nezbývá než bušit do přehuštěného prostoru před vápnem Wolfsburgu.
27
Domácí však přímý kop nerozehráli ideálně. Wolfsburg se dostal do rychlého přečíslení, střela Träsche šla až příliš vysoko.
26
Zahraje si i brankář Grün. Který rozehrál velmi nešťastně. Domácí vystihli rozehrávku . Polák u středového kruhu srazil Çalhanoğlua.
25
Wolfsburg zatím nikam nespěchá, jeho rozehrávky mezi Träschem a Rodríguezem svědčí o tom, že se hosté do bezhlavého útoku nepohrnou.
24
Oliće na chvíli zastavila domácí obrana, míč se k němu od Gustava vrátil. Obešel jednoho protihráče a pustil se mezi další dva, v tomto souboji již neuspěl.
23
Malá domů nadělala Adlerovi potíže, ale před Arnoldem situaci zvládl. Hostující hráč ani neočekával kličku domácího brankáře.
22
Ani teď se Olić nedostal k vysokému míči. ten sice Westermanna přeletěl, ale Adler již číhal u hranice vápna, aby jej sebral, což také následně učinil.
21
Hra se přelévá z jedné poloviny na druhou, ani jeden tým zatím nemá míč trvaleji na svých kopačkách.
20
Zoua se snažil dostat k míči, ale použil loket, kterým trefil Träsche do obličeje. Rozhodčí se rozhodl neudělit ani v tomto případě kartu.
19
Už to vypadalo, že by hosté mohli využít rozhozenosti domácí obrany, ale Luiz Gustavo zvolil přihrávku zpět a tím zabrzdil celou slibně se rozvíjející se akci.
18
Wolfsburg vykombinoval akci z levé strany až na pravou, ale centr Träsche zblokovala domácí obrana do autu.
17
Domácí zvýšili aktivitu, ke střele u vápna se dostal Iličević. Jeho rána téměř z první minula hostující svatyni.
16
Ou, tak to byla minela hostujícího beka. Diekmeier nacentroval do vápna, kde Rodríguez hlavičkoval míč na střed vápna, kde si naběhl Çalhanoğlu. Jeho technická střela minula o metr pravou tyč Grünovi branky.
15
Neurovnaná hra se přemístila ke středovému kruhu.
14
Perišić s de Bruynem a Olićem šli na dva obránce domácích, jenže Perišić svůj centr na druhého jmenovaného nezvládl, míč proskotačil do zámezí.
13
Zatím se jim to daří, ale k vápnu Vlků mají ještě hodně daleko.
12
Olić po vhazování neudržel míč na hrací ploše, takže se míč stěhuje na kopačky domácího týmu. Který se snaží projít přes středovou čáru.
11
Přímý kop poslal do vápna Çalhanoğlu. Centr prolétl přesně doprostřed branky, kde stál připravený Grün.
11
Kevin de Bruyne fauluje u vlastního vápna Iličeviće.
9
Rychlý aut z poloviny hřiště směřoval na Arnolda, ten si míč ve vápně zpracoval, ale nedokázal míč usměrnit z úhlu do branky. Mířil na bližší tyč, kterou měl Adler pokrytou.
8
Rohový kop Wolfsburgu, ale k ohrožení branky nedošlo.
7
Rincon nepustil dále Oliće, bude se kopat pouze od branky Adlera.
6
Iličeviće dohrál nebezpečně dohrál Träsch, hlavní sudí mohl udělit žlutou kartu, ale neučinil tak.
4
Diekmeier dostal míč od Jiráčka. míč se vrátil k českému hráči, ale centr do vápna nenašel další spoluhráče.
3
Domácí vedoucí branka Wolfsburgu evidentně zaskočila.
2
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné. Rychlý brejk Wolfsburgu přetavil ve vedoucí branku IVAN PERIŠIĆ, který dostal pěknou přihrávku od Gustava do běhu. Adler vyběhl až před vápno. Hostující hráč jej technickou střelou obstřelil.
2
Diekmeierův první centr z pravé strany odvrátila hostující obrana, domácí však u míče i vápna soupeře zůstanou.
1
Hosté začali výkopem, míč se pak dostal až k Adlerovi, který jej rozehrává na své spoluhráče.
1
Utkání právě začalo.
Týmy již nastupují na hrací plochu.
Úvodní sestavy:

Hamburger SV: Adler (C) – Diekmeier, Westermann, Mancienne, Jiráček – Tesche, Rincón (74. Demirbay), Çalhanoğlu, Arslan (56. John), Iličević (86. Maggio) – Zoua.
Náhradníci: Drobný – Sobiech, Demirbay, Maggio, John, Djourou.

VfL Wolfsburg: Grün – Träsch, Knoche, Naldo (C), Rodríguez – de Bruyne, Gustavo, Arnold (76. Vieirinha), Polák (86. Medojević), Perišić – Olić (83. Schäfer).
Náhradníci: Drewes – Ochs, Schäfer, Klose, Medojević, Caligiuri, Vieirinha.

Rozhodčí: Sippel – Leicher, Schüller.
Vzájemné zápasy

Bundesliga 2013/2014
Wolfsburg – Hamburk 1:1

Bundesliga 2012/2013
Hamburk – Wolfsburg 1:1
Wolfsburg – Hamburk 1:1

Bundesliga 2011/2012
Wolfsburg – Hamburk 2:1
Hamburk – Wolfsburg 1:1
Hamburger SV

Domácí zatím jsou na místě, které zaručuje účast v baráži pro zachování Bundesligové příslušnosti. Ze 30 zápasů vyhráli pouze 7, šest remizovali. Jejich celkové skóre je 46-62. Na přímý sestup mají náskok jednoho, resp. dvou bodů. Na záchranu ztrátu bodu jednoho. Na domácím stadionu získali 18 bodů a pokud se jim povede získat další vítězství, je celkem pravděpodobné, že by se hráči HSV mohli zachránit.

Poslední zápasy
Hannover – Hamburk 2:1
Hamburk – Leverkusen 2:1
Moenchengladbach – Hamburk 3:1
Hamburk – Freiburg 1:1
Stuttgart – Hamburk 1:0
VfL Wolfsburg

Hosté jsou 4.kola před koncem soutěže na pěkném pátém místě a bojují o to, aby se udrželi na místech zaručující příští ročník pohárovou Evropu. V současné chvíli by hráli Evropskou ligu, ale jeden bod jim chybí na místo zaručující kvalifikaci o Ligu mistrů. Nasbírali celkem 50 bodů, při celkovém skóre 53-45. Venku nasbírali pouze 18 bodů, což je řadí středu ligové tabulky v této statistice.

Poslední zápasy
Wolfsburg – Norimberk 4:1
Dortmund – Wolfsburg 2:1
Wolfsburg – Frankfurt 2:1
Brémy – Wolfsburg 1:3
Wolfsburg – Augsburg 1:1
Dobré odpoledne vážení sportovní přátelé. Dnes je na programu 31. kolo. My se zaměříme na utkání Hamburger SV – VfL Wolfsburg. Úvodní výkop je stanoven na 18:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.
34. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 24 5 5 97:37 77
2. Dortmund 34 22 3 9 85:52 69
3. Leverkusen 34 19 7 8 80:47 64
4. Lipsko 34 17 7 10 72:37 58
5. Union Berlin 34 16 9 9 50:44 57
6. Freiburg 34 15 10 9 58:46 55
7. Köln 34 14 10 10 52:49 52
8. Mainz 34 13 7 14 50:45 46
9. Hoffenheim 34 13 7 14 58:60 46
10. Frankfurt 34 10 12 12 45:49 42
11. Mönchengladbach 33 11 9 13 52:61 42
12. Wolfsburg 34 12 6 16 43:54 42
13. Bochum 33 12 6 15 38:50 42
14. Augsburg 34 10 8 16 39:56 38
15. Stuttgart 34 7 12 15 41:59 33
16. Hertha Berlin 34 9 6 19 37:71 33
17. Bielefeld 34 5 13 16 27:53 28
18. Fürth 34 3 9 22 28:82 18
Články odjinud