Mönchengladbach - Hamburger | ONLINE | 30.3.2014 15:30 | Bundesliga 2013/2014 | ŽIVĚ | iSport.cz
Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec! Borussia byla ve druhé půli lepší, vstíila také dva slepené góly, o které se postarali Raffael a Dominguéz. Na domácí půdě tak zdolala Hamburger SV 3:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 11:11
Konec zápasu.
90+1
Domácí šetří čas a střídají, Ze hřiště míří Raffael, nahradí jej Hrgota.
90
K základní hrací době budou nastaveny rovné dvě minuty.
90
Rupp mohl nedlouho po svém příchodu na hrací plochu vstíit branku. Ve skluzu ale přestřelil zcela odkrytou bránu!
89
Další dlouhý centr odvrácen obranou Mönchengladbachu. Hnedle nato musel Ter Stegen zasáhnout proti tvrdé ráně Çalhanoğla. Opět byl úspěšnější.
87
Hamburger je v závěru utkání jako politý živou vodou, ovšem jak známo, pozdě bycha honiti. Hosté svou aktivitu zahájili pravděpodobně příliš pozdě.
86
Síly mění také domácí. Herrmanna v poli nahradí Rupp.
85
Vzápětí další velká příležitost Hamburgeru, zcela sám před Ter Stegenem se zjevil Zoua. Domácí brankář se ale zaskvěl a střelu vytěsnil na rohový kop.
84
Rafael Van der Vaart dostal ideální balon do pokutového území, z téměř stoprocentní střelecké pozice ale kapitán hosté selhal. Sám na sebe je velmi naštvaný.
83
Místo Diekmeiera naskočí do hry český legionář Petr Jiráček.
83
Hosté připravili dvojité střídání. Místo Arslana naskočí do hry Tesche.
82
Borussia nadále v kombinuje v okolí středového kruhu, nikam se nežene. Hosté se nyní pokusili přejít do útoku, ale zastavil je ofsajd.
80
Domácí celek hraje v absolutní pohodě. Hamburger se prakticky nedostává za polovinu, působí již velmi odevzdaným dojmem.
78
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
O vítězi utkání je pravděpodobně rozhodnuto. Prodloužený rohový kop se dostal k ÁLVARU DOMINGUÉZOVI, který pouze nastavil levačku a dopravil balon za brankovou čáru.
77
Hosté se do útoku příliš netlačí, po vstřelení vedoucí branky je na koni domácí Borussia, která mohla jít opět do šance. Raffael ale přihrál nepřesně.
75
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
Nyní se již ale domácí forvard prosazuje. RAFFAEL se dostal po přesném pasu k míči, obhodil si brankáře hostí a s přehledem zakončil do okdryté klece. Hozená rukavice pro Hamburger.
73
Raffael se dostal do obrovské šance, po chumlu před brankou hostí se dostal k odraženému balonu, který napálil pouze do připraveného Adlera. Hostující brankář své mužstvo podržel.
72
Borussia vlastní míč na kopačkách, do konce utkání zbývá zhruba dvacet minut. Uvidíme, zda se dočkáme branky.
70
Çalhanoğlu opět selhal! Tentokráte na hranici pokutového území, odkud vypálil těsně vedle pravé tyče. Ani rohový kop nepřinesl branku.
69
Neúspěšný centr Kruseho končí s pomocí hostí v zámezá. Borussia bude vhazovat, což jí alespoň zajistí pobyt na útočné polovině.
68
Mönchengladbach to nyní přehnal s kombinací ve středu pole a přišel o balon. Valící se ofenzivu Hamburgeru zakončila pumelice Çalhanoğlam, kterou ale Ter Stegen lapil.
66
Pas, který mířil do vápna, ale nenadělal Hamburgeru žádné nebezpečí. Následný protiútok byl zastaven v okolí středového kruhu. Duel se začíná přiostřovat.
65
Velmi ostrý zákrok Michaela Mancienneho (HAM) je p ozásluze potrestán. Hostující bránce dostává žlutou kartu. Borussia má k dispozici volný kop.
64
Domácí si dle názoru hlavního arbitra pomohli při útočném počínání nedovoleně. K velké nevoli Mönchengladbachu tak budou rozehrávat hostující borci.
62
Hamburger se nyní osmělil a obléhá branku Borussie. Vše ale končí mizerným centrem Van der Vaarta, který zamířil vysoko nad. Domácí budou vykopávat.
60
Arango se postavil k míči a napálil jej pouze do optimálně postavené zdi. Následný protiútok hostí končí velmi nepřesnou ranou Johna. Výkop pro Mönchengladbach.
59
Další centr z pravé strany, tentokráte byl jeho autorem Kramer. Odvrátila jej ale hostující defenziva. Po následném nedovoleném zákroku Hamburgeru budou domácí kopat přímý kop.
58
Již se zdálo, že se Arango dostane do slibné pozice. V rozhodující chvíli mu ale odskočil balon, který doputoval k připravenému Adlerovi. Záložník Mönchengladbachu lituje zahozené šance.
56
Akce Borussie, která byla vedená podél pravé psotranní čáry vzala brzy za své. Vykopávat budou hosté. Utkání stále nepřináší žádné výraznější fotbalové momenty.
54
Nordveidt si stáhl balon do středu hrací plochy a vyslal jedovatou přízemní střelu. Adler ji nakonec se značnými obtížemi dokázal zlikvidovat.
53
Rohový kop Hamburgeru, o který se postaral Van der Vaart. Balon ale pouze procestoval velkým vápnem, poté se jej chopili domácí.
52
Dlouhý nákop domácích míříl k Arangovi, který jej ale nezpracoval. Zasáhl až pohotový Adler.
51
Na hrací ploše zůstal ležet po úderu do obličeje domácí Stranzl. Nakonec se ale zvedá a bude pokračovat ve hře, zranění není nikterak vážné.
49
Kruse se protáhl podél pravé lajny až do vápna, kde ale jeho přihrávku hosté zblokovali. Následný rohový kop se Mönchengladbachu vůbec nepovedl.
48
John se ihned zapojil do kombinace, Hamburger je v úvodu druhé půle aktivnějším celkem. Do žádné větší brankové příležitosti se ale nedostává.
46
Hosté posílají do druhé půle čerstvé síly. Místo Lasoggy naskočí do hry John.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní poločas, který zpočátku přinesl velmi ospalou podívanou. Postupem času ale přece jenom nabral obrátky. Výsledkem byly dvě branky, na obou stranách po jedné. Utkání je tak stále otevřené na obě strany. Jak se bude vyvíjet? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 5:3
45+1
První poločas skončil.
45
Lasogga se v závěru půle dostal k hlavičce, kterou ale netrefil bránu. Sudí spatřil zásah domácího zadáka, a tak následoval rohový kop, který žádné vzrušení nepřinesl.
44
Tentokráte se akce Borussii příliš nevydařila, balon doputoval až za úroveň brankové čáry. Výkop, o který se postará Adler.
42
Na branku Hamburgeru se řítil zcela sám Arango! Záložník Mönchengladbachu se poté pokusil lehkou šajtlí přehodit Adlera. Hostující brankář ale dokázal zasáhnout.
41
Lasogga velmi nevybíravým způsobem srazil domácího gólmana Ter Stegena. Hlavní sudí ale nedovolený zákrok nespatřil.
39
Na druhé straně hrací plochy je domácím pískán útočný faul, což se vůbec nelíbí příznivcům Mönchengladbachu. Svou nevoli také dávají patřičně najevo.
38
Utkání po dvou brankách přece jenom trochu nabralo obrátky. Hamburger se nyní pokoušel probít podél pravý lajny, ve svém počínání byl ale zastaven.
36
Mönchengladbach právě vstřelil branku!
FILIP DAEMS si postavil míč na značku, bleskově se rozběhl a vypálil. Prvotní ránu sice Adler zlikvidoval, na následnou dorážku téhož hráče ale již nestačil.
35
Za ruku v pokutovém území je nařízen pokutový kop. Obrovská možnost pro domácí.
33
Lídr Hamburgeru se dostal do dobré příležitosti, z hranice velkého vápna ale Van der Vaart zamířil těsně vedle levé tyč. Domácí budou vykopávat.
32
A další přímý kop, ke kterému se postavil Rafael Van der Vaart. Tentokráte ale nedokázal přestřelit dobře postavenou zeď Mönchengladbachu.
30
Domácí se snaží ihned odpovědět, ovšem zatím jim to není nic platné. Nyní se navíc sami zbrzdili nedovoleným zákrokem, který dal hostím k dispozici další volný kop. Tentokráte byl ale neúspěšný.
28
Hamburg právě vstřelil branku!
Hosté další standardní situaci využívají. Na centr z levé strany si naskočil JACQUES ZOUA, který následně balon přesně umístil k levý tyči. Ter Stegen neměl šanci zasáhnout.
26
Již se zdálo, že utkání začíná nabírat na tempu. Za vším ale byla dvě rychlá přenesení hry, jenž v sobě neskrývala žádné ohrožení branky. Na vedoucí zásah tak stále čekáme.
25
Calhanoglu se snažil proháčkovat do velkého vápna, domácí defenziva ale zasáhla. Stejně tak si počínala i u následného rohového kopu, který nebyl nikterak nebezpečný.
23
Další volný kop pro Hamburger. Dlouhý Van der Vaartův centr ale Ter Stegen spolehlivě lapil. Následně své soluhráče vyzval k protiútoku.
22
Borussia kombinuje na útočné polovině. Celý pobyt ale skončil ranou přiběhnuvšího Daemse, který poslal prudký balon pouze do rukou připraveného Adlera.
20
O průnik kupředu se nyní pokusil Kramer. Ani on ale úspěch neslavil, soupeř jej čistě odzbrojil. Následuje další výkop Hamburgeru. Zatím sledujeme spíše podprůměrné utkání, které nepřineslo téměř žádnou výraznější brankovou příležitost.
17
Mönchengladbach se pokoušel prodrat podél prav strany, avšak před sprintujícím Herrmannem sebral míč Adler. Gólman hostí poté ihned rozehrál.
15
Raffael si seběhl do středu hrací plochy, odkud vyslal nebezpečnou přízemní střelu. Tu ale hosté zblokovali. Následný rohový kop kýžené ovoce nepřinesl.
14
Mönchengladbach se vydával do nebezpečného protiútoku. Ten byla ale brzy zastaven pohotovým Arslanem, který perfektním skluzem odzbrojil pelášícího domácího borce.
12
Nadále sledujeme klání, které nepřináší žádné dramatické situace. Obě družiny jako by vyčkávaly na chybu soupeře.
10
Daems si při obranném zákroku pomohl nedovoleně, a tak hosté rozehrávali rohový kop. Zkušený Van der Vaart jej poslal do vápna, kde balon vyboxoval Ter Stegen.
8
Veškeré dění se odehrává především v okolí středového kruhu, míč drží na kopačkách Hamburger, který se snaží vymysle cosi, čím by překonal obranný val domácí družiny.
6
Poprvé v utkání se vydali kupředu také hosté. Zoua spatřil odraženou střelu, kterou se následně pokusil umístit do branky. Ráně dal ale velkou razanci, což znamená odkop pro Borussii.
5
Po dlouhé kombinaci se balon dostal k na levé straně stojícímu Arangovi, který jej z voleje napálil vysoko nad. Hamburger bude vykopávat.
3
Dlouhý nákop mířil ke Krusemu, domácí forvard se ho ale nedočkal, míč hlavou zasáhl Mancienne, který jej včas uklidil. Převaha Mönchengladbachu ale pokračuje nadále.
1
Utkání zahájili lépe domácí, kteří se ihned tlačí kupředu. Pozorná obrana Hamburgeru ale tento útok odvrátila a odkopla balon do klidných vod.
1
Utkání právě začalo.
Obě mužstva již vstupují na hrací plochu, duel bude za malou chvíli zahájen.
Úvodní sestavy:

Borussia Mönchengladbach: ter Stegen – Daems (C), Domínguez, Jantschke, Stranzl – Herrmann, Nordtveit, Arango, Kramer – Raffael, M. Kruse.
Náhradníci: Heimeroth – Brouwers, Rupp, Younes, Korb, Xhaka, Hrgota.

Hamburger SV: Adler – Diekmeier, Mancienne, Westermann, Djourou – Rincón, Çalhanoğlu, Arslan, van der Vaart (C), Zoua – Lasogga.
Náhradníci: Drobný – Sobiech, Tah, Bouy, Jiráček, Tesche, John.

Rozhodčí: Kinhöfer – Steuer, Fischer.
Pohled do tabulky
Mönchengladbach se nachází těsně pod příčkami, které zaručují boje v pohárové Evropě. Se ziskem 42 bodů okupuje sedmou pozici. Hamburger má zcela odlišné starosti, čeká jej totiž odvracení sestupu. Na svém kontě má 24 bodů, přičemž se nachází na šestnáctém místě. První vzájemné měření sil letošní sezony dopadlo lépe pro Borussii, která zvítězila na půdě soupeře 2:0.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Německá Bundesliga má na programu další sérii utkání, do které patří také klání mezi celky Borussia Mönchengladbach a Hamburger SV. Střetnutí bude na domácí půdě Borussie zahájeno v 15:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
34. kolo
Tabulka 2019/2020
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 26 4 4 100:32 82
2. Dortmund 34 21 6 7 84:41 69
3. Lipsko 34 18 12 4 81:37 66
4. Mgladbach 34 20 5 9 66:40 65
5. Leverkusen 34 19 6 9 61:44 63
6. Hoffenheim 34 15 7 12 53:53 52
7. Wolfsburg 34 13 10 11 48:46 49
8. Freiburg 34 13 9 12 48:47 48
9. Frankfurt 34 13 6 15 59:60 45
10. Hertha Berlin 34 11 8 15 48:59 41
11. Union Berlin 34 12 5 17 41:58 41
12. Schalke 34 9 12 13 38:58 39
13. Mainz 34 11 4 19 44:65 37
14. Köln 34 10 6 18 51:69 36
15. Augsburg 34 9 9 16 45:63 36
16. Werder 34 8 7 19 42:69 31
17. Düsseldorf 34 6 12 16 36:67 30
18. Paderborn 34 4 8 22 37:74 20
Články odjinud