Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno. Druhá půle přinesla ospalou podívanou, ani jedno z mužstev přílišnou ofenzivní aktivitou nehýřilo. Přesto hosté přidali druhou branky, kterou si pojistili zasloužené vítězství. Hannover tak udolal Norimberk 2:0. Domácí celek se tak nadále utápí v sestupových vodách. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 2:2
Konec zápasu.
90+1
Norimberk aktivně napadá, zatím mu to ale není nic platné. Hannover si vedení pohodlně hlídá.
90
K základní hrací době utkání budou nastaveny rovné dvě minuty. Přinesou dramatické okamžiky?
89
Hannover duel v poklidu dohrává, o vítězi je s největší pravděpodoboností rozhodnuto.
88
Poslední střídání na straně Hannoveru. Odpočinout si odchází Rudnevs, na závěrečné minuty duelu nastupuje Sulejmani.
87
Drmić je dnes velmi aktivní, nyní se opět probil do zakončení. Včasný výběh Zielera mu jej ale nedovolil provést ideálním způsobem.
86
Hannover podruhé v utkání střídá. Místo Andreasena naskočí do hry Dierßen.
85
Drmić předvedl vynikající stahovačku, díky které se uvolnil a mohl vypálit. Placírka však zamířila těsně vedle pravé tyče.
84
Čolak hledal v dobré pozici postaveného Hlouška, ke kterému se ale přihrávka nedostala. Balon poté vyvezl František Rajtoral. Hosté kombinují v poklidném středu hrací plochy.
83
Stindl byl při svém počínání u postranní čáry zastaven nedovoleným způsobem. Hosté poté rozehráli nakrátko a zahájili ofenzivní akci.
82
Tentokráte zastavil Drmiće ofsajd. O rozehrávku se postará Zieler, který nikterak nepospíchá.
81
Další valící se útok Norimberku končí v zámezí. Domácím se dnes vůbec nevede, vyrovnání se stále více vzdaluje v nedohlednu.
80
Ze zhruba třiceti metrů se pokoušel zahrozit Stark. Domácí záložník ale zamířil mimo tři tyče. Hosté budou vykopávat.
78
Rohový kop se Hannoveru příliš nevydařil, to však nemusí hosty příliš mrzet. Stále drží pohodlné dvoubrankové vedení.
77
Stindlův pas z levé strany byl zblokován na rohový kop, před kterým přichází úvodní hostující výměna sil. Místo Husztiho naskočí do utkání Prob.
76
Čolak z bezprostřední blízkosti napálil břevno hostující svatyně! Toto byla pravděpodobně největší příležitost Norimberku. Domácí družině zkrátka není přáno.
75
O exekuci volného kopu se postaral opět Plattenhardt, ani nyní ale neuspěl. Centr pouze procestoval do náručí brankáře soupeře, nikdo jej nedokázal tečovat.
74
Znovu se fotbalisté Norimberku nepohodli, balon tak docestoval pouze k Zielerovi. Druhá půle má podstatně menší náboj než poločas předchozí.
73
Rajtoral si při souboji s Hlouškem počínal nedovoleně, rozehrávat bude Norimberk. Domácím se čas na zvrat stále více krátí, Hannover směřuje za pohodovým ziskem tří bodů.
72
Domácí využívají i poslední možnost střídání. Místo Pekharta naskočí do hry Čolak.
70
Dalekonosným pokusem se nyní prezentoval Pachonik. Ani on ale recept na vstřelení kontaktní branky nenalezl.
69
Druhý pokus byl nadějnější, přesto se domácí branky nedočkali. Nilssonova hlavička zamířila pouze do náručí Zielera. Hostující brankář poté dlouhým výhozem uvedl balon do hry.
68
Centr Drmiće byl zblokován, domácí zahrávali rohový kop, který ale žádné výraznější nebezpečí nepřinesl. Celá situace se však bude opakovat.
67
Domácí střídají. Hrací plochu opouští Frantz, atmosféru duelu okusí Stark.
65
Opět neúspěšná rozehrávka, o kterou se postaral Pinola. Ani obránce Norimberku nedokázal dobře odcentrovat. Zieler s rozehrávkou pochopitelně nikterak nepospíchá.
64
Plattenhardt zahrál volný kop velmi špatně, balon pouze procestoval do zámezí. Obránce Norimberku se od publika dočkal pískotu.
63
Na druhé straně hrací plochy napálil balon z voleje Lars Stindl. Dělová rána však byla zblokována aktivním přístupem norimberské defenzivy.
62
Další nebezpečný pas, tentokráte z kopačky Balitsche. Pekhart ale na centr z pravé strany hrací plochy nedosáhl.
61
Norimberk se řítil do slibné šance, kterou ale zmařil Adam Hloušek. Středopolař s číslem 23 na zádech přihrál po zemi pouze do náručí padajícího Zielera.
60
Po dlouhé době si sáhl na blaon také Schäfer. Pouze si ale stáhl vysoký centr. Domácí brankář ihned rozehrál a poslal Norimberk do protiofenzivy.
59
Pekhart si zpracoval poměrně ostrý balon, který poté napálil na bránu. Rána ale českému forvardovi vůbec nesedla, Zieler si s ní elegantně poradil.
57
Útok Norimberku byl zastaven nedovoleně. Volný kop domácích se poté snesl na hlavu Drmiće, který letící balon prodloužil do zámezí. Hosté budou vykopávat.
56
Je to tak. Místo Kijotakeho naskočí do hry Pachonik.
56
Přímý kop se poté Hannoveru příliš nevydařil, hosté jej poslali pouze do ideálně postavené zdi. Na straně Norimberku se chystá první střídání.
55
Protiútok fotbalistů v zeleném museli domácí zastavit faulem. Za ostrý skluz dostává karetní trest Javier Pinola (NUR).
54
Frantz se chtěl individuálně proháčkovat mezi dvěma beky Hannoveru, neměl však nárok.
53
Další ofenzivní akci Hannoveru zastavuje hviz hlavního arbitra, tentokráte si hosté pomohli nedovoleně. Rozehrávat bude domácí brankář.
51
Hannover právě vstřelil branku!
Hostující celek odskakuje soupeři na rozdíl dvou branek. MANUEL SCHMIEDEBACH dostal dobrou přihrávku do běhu, načež se vydal směrem k brance. Obhodil si vyběhnuvšího Schäfera a pohodlně zakončil. Norimberská cesta za vyrovnáním dostává povážlivé trhliny.
50
Další centr domácí ekipy se snesl pouze do rukavic připraveného Zielera. Norimberk stále nemůže nalézt recept, kterak se probít přes obranný val hostí.
49
Kiyotake se chtěl prsadit individuálně, nakonec však musel zamířit až na vlastní polovinu. Defenzivní činnost Hannover je zatm více než znamenitá.
47
Ze standardní situace poté Hannover příliš nezahrozil, Zieler balon vyboxoval do klidných vod. Po následné akci se roh se stejným výsledkem opakoval.
46
Bittencourt zkoušel velmi chytře přehodit vyběhnuvšího brankáře domácích. Schäfer stihl ránu vytěsnit alespoň na rohový kop.
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní půle, která přinesla počáteční převahu Hannoveru. Hosté se také díky přesné trefě Husztiho prosadili. Norimberk měl rovněž několik dobrých příležitostí ke skórování, leč vyrovnat nedokázal. Jak se bude souboj vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 3:3
45+1
První poločas skončil.
45
K základní hrací době úvodní půle bude nastavena rovná minuta.
44
Drmić se sám na sebe zlobí, nedokázal totiž zpracovat prudký centr Chandlera. K volnému balon use poté dostal opět brankář Hannoveru.
43
Kiyotakeho je v dnešním duelu velice aktivní. Tentokráte ale přetáhl centr na Pekharta, který se nacházel ve velmi dobré pozici. Velká škoda pro domácí celek.
42
Hloušek nyní díky výrazné aktivitě vybojoval rohový kop. Kiyotakeho centr vyboxoval aktivní Zieler. Hostující brankář poslal své spoluhráče do ofenzivy.
41
Andreasen se pokoušel zastavit balon hrudí, dotkl se jej však rukou. Hlavnímu arbitrovi tento počin neunikl, a tak ihned přerušil hru.
40
Hloušek hledal na druhé straně trávníku nabíhajícího Kiyotakeho, ke kterému ale balon nedoputoval. Zieler se postará o výkop.
39
Hosté se drali kupředu, Rudnevs byl ale pozornou obranou Norimberku odzbrojen. Úvodní půle se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci.
38
Norimberk se pohybuje na útočné polovině, žádný větší rozruch zde ale zatím nevytváří. Hannover se prezentuje precizní defenzivní hrou.
36
Opět žlutá karta, tentokráte na straně Hannoveru. Potrestán je Manuel Schmiedebach (HAN).
35
Do pokutového území Norimberku se snesl další centr z kopačky Pander. I tentokráte si ale domácí s nastalou situací poradili a nedopustili nebezpečí.
34
První žlutá karta utkání, kterou za ostrý skluz obdržel domácí Timothy Chandler (NUR). Jednalo se však spíše o nešťastný zákrok než o úmysl.
32
Přímý kop Norimberku, a to ze zhruba pětatřiceti metrů příliš nezahrozil, Kiyotake vypálil pouze do ideálně připravené zdi.
31
Plattenhardt vyzval k samostatnému úniku Drmiće, který se však dle pomezního arbitra ocitl v těsném ofsajdu. Opakovaný záznam prokázal pravdivost tohoto výroku. Hosté budou rozehrávat.
30
Kiyotakeho nepřesný pas znamená Vhazování Hannoveru To vše na vlastní polovině. Útok hostí poté zmařil nedovolený zákrok Chandlera.
29
Na druhé straně trávníku zakončoval neúspěšně Stindl, který dostal přihrávku z levé strany. Neposedný balon však musel nejprve zkrotit, proto nemohl optimálně vypálit.
28
Domácí byli opět blízko vyrovnání, Drmić dostal balon do běhu, načež se pokusil zakončit. Rána z většího úhlu ale zamířila těsně vedle levé tyče. V ochozech to jen zahučelo. Zieler bude vykopávat.
27
Norimberk je v právě probíhajících minutách aktivnějším celkem. Do výraznějších brankových příležitostí se ale nedostává. Společně s aktivitou svých miláčků se probralo také norimberské publikum.
26
Kop od rohového praporku se následně opakoval na druhé straně, neboť míč srazil obrana Hannoveru do zámezí. Druhou standardní situaci poté lapil Zieler.
25
Chandler zatáhl balon až na úroveň velkého vápna, odkud se snažil odcentrovat. Nakoenc díky příkladné aktivitě vybojoval alespoň rohový kop.
24
Husztiho pas z levé strany nabil Rudnevsovi, který ale zamířil z voleje těsně nad. Schäfer se za balonem pouze ohlédl. Nakonec se postará o výkop.
23
Veškeré dění probíhá v okolí středového kruhu, k vidění je klidnější pasáž hry. Norimberku se nedá upřít snaha, proti dobře organizované defenzivě Hannoveru se ale nemůže prosadit.
21
Stindl se postavil k balonu, nepropálil ale dobře postavenou zeď. Norimberk tak na svého soka ztrácí stále pouze jednu vstřelenou branku.
20
Volný kop v podání Plattenhardta zamířil přesně na hlavu Tomáše Pekharta. Vytáhlý forvard ale zamíři pouze do rukavic připraveného Zielera. Protiútok museli domácí uhasit faulem, což znamená přímý kop Hannoveru.
19
Domácí se již chystali zakončovat, byli ale chyceni v ofsajdové pasti. Rozehrávat tak bude družina v zelených trikotech. Hannover má zatím podstatně více ze hry.
18
Bittencourt otestoval Schäferovu pozornost z poměrně velké vzdálenosti. Domácí brankář se ale nenechal zaskočit a ránu zlikvidoval.
17
Stindl číhal v dobré pozici, obdržel však přihrávku na paty. Neuspěl ani Andreasen, který vystihl rozehrávku Plattenhardta. Domácí mají s aktivním napadáním Hannoveru značné potíže.
16
Po delší době klidnější pasáž hry, Norimberk kombinuje na vlastní polovině. Tento stav pochopitelně vyhovuje Hannoveru. Do konce utkání je ale ještě daleko.
14
Stindl sprintoval za dobrou přihrávku, ovšem u "kulatého nesmyslu" byl nakonec dříve gólman Schäfer. Domácí muž s rukavicemi má stále více práce.
13
Rychlý přechod domácích do ofenzivy zastavuje hvizd píšťalky. Plattenhardt se octil v ofsajdovém postavení. Balon uvede do hry František Rajtoral.
12
Ten ale žádný rozruch nepřinese, neboť se hosét provinili útočným faulem. O rozehrávku se postará Schäfer.
11
Utkání začíná nabírat obrátky. Adam Hloušek musel proti Schmiedebachovi zasáhnout nedovoleně. Hannover má k dispozici volný kop.
10
Ještě jeden kop od rohového praporku v podání Norimberku. V chumlu hráčů se nakonec nejlépe zorientoval Zieler, který vysokčil a centr lapil.
9
Obrovská příležitost Norimberku, přízemní pas z pravé strany procestoval až k Adamu Hlouškovi, který ale z voleje nechal vyniknout Zielera. Brankář hosté balon vynikajícím zásahem vytěsnil. Rohový kop poté kýžené ovoce nepřinesl.
8
Standardní situaci se tvrdou ranou z hranice pokutového území pokusil zakončit sám Pander. Krajní obránce Hannoveru ale poslal balon vysoko nad. Hosté značně přidali na aktivitě.
7
Po nedovoleném zákroku zahrávali hosté volný kop. Pander odcentroval do velkého vápna, kde ale zasáhla obrana Norimberku. Hannover vybojoval alespoň rohový kop.
5
Hannover právě vstřelil branku!
Hosté jdou do vedení! Chybná rozehrávka přišla Norimberk velmi draho. Z následního protiútoku se milimetrovou střelou k levé tyči prosadil SZABOLCS HUSTZI. Domácí tak čeká velké penzum práce.
4
Bittencourt si narazil s Andreaesen, ovšem druhý jemneovaný poslal přihrávku do zámezí. Nadějně vypadající akce tak neměla dlouhého trvání. Utkání se rozbíhá pozvnolna, ani jedno z mužstev se do výraznějších útočných aktivit nežene.
2
Norimberk nyní velmi rozvážně kombinuje v okolí středového kruhu. Individuálně se chtěl prosadit Adam Hloušek, úspěch ale neslavil.
1
Hannover se postupnými kroky podél pravé lajny posouval kupředu, do žádné větší příležitosti se ale nedostal, balon mají ve své moci domácí fotbalisté.
1
Utkání právě začalo.
Obě mužstva již míří na hrací plochu, duel bude za malou chvíli zahájen.
Úvodní sestavy:

1. FC Norimberk: Schäfer (C) – Nilsson, Plattenhardt, Pinola, Chandler – Balitsch, Kijotake, Frantz, Hloušek – Pekhart, Drmić.
Náhradníci: Rakovsky – Pogatetz, Angha, Stark, Gärtner, Pachonik, Čolak.

Hannover 96: Zieler – Rajtoral, Schulz, Avevor, Pander – Andreasen, Huszti, Bittencourt, Sobiech – Stindl, Rudņevs.
Náhradníci: Schmidt – Sané, Pocognoli, Prib, Dierßen, Schlaudraff, Sulejmani..
Pohled do tabulky
Mírným favoritem duelu je hostující Hannover, který se nachází na třinácté pozici. Na svém kontě má 36 bodů. Norimberk je v kritické situaci, okupuje předposlední příčku. Prozatím posbíral pouhých 26 bodů. Poslední vzájemné měření sil bylo gólově velmi bohaté, obě mužstva se rozešla smírně 3:3. Kdo si odnese pomyslné vavříny nyní?
Vítejte u našeho on-line přenosu! Německá Bundesliga má na programu další sérii utkání, do které patří také souboj celků 1. FC Norimberk a Hannover 96. Úvodní výkop je Stadion Nürnberg naplánován na 15:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.
34. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Bayern 34 24 5 5 97:37 77
2. Dortmund 34 22 3 9 85:52 69
3. Leverkusen 34 19 7 8 80:47 64
4. Lipsko 34 17 7 10 72:37 58
5. Union Berlin 34 16 9 9 50:44 57
6. Freiburg 34 15 10 9 58:46 55
7. Köln 34 14 10 10 52:49 52
8. Mainz 34 13 7 14 50:45 46
9. Hoffenheim 34 13 7 14 58:60 46
10. Frankfurt 34 10 12 12 45:49 42
11. Mönchengladbach 33 11 9 13 52:61 42
12. Wolfsburg 34 12 6 16 43:54 42
13. Bochum 33 12 6 15 38:50 42
14. Augsburg 34 10 8 16 39:56 38
15. Stuttgart 34 7 12 15 41:59 33
16. Hertha Berlin 34 9 6 19 37:71 33
17. Bielefeld 34 5 13 16 27:53 28
18. Fürth 34 3 9 22 28:82 18
Články odjinud