Je konec. Téměř celý druhý poločas dokázal Stuttgart držet soupeře daleko od branky. Pak ale přišel roh a hosté vyrovnali zásluhou Bičakčiče v 82. minutě. Remíza je tak asi spravedlivá. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
90+2
Během těch už se ale asi nic nestane. Hraje se u středu hřiště a nikdo se do útoku nežene.
90
Nastavují se dvě minuty.
90
A ani domácí Traoré nezůstane bez trestu.
90
Žlutou kartu dostává Kessel.
89
Hraje se u středu hřiště. Domácí totiž vysunuli svou obranu, ale dělají to hlavně kvůli tomu, aby jejich soupeř nemohl více zahrozit.
87
Cacau opouští hřiště. Na posledních pár minut si místo něj zahraje Werner.
87
Žlutou kartu si v závěru zápasu vysloužil Hochscheidt.
85
Naopak Stuttgart, který měl téměř celý zápas pod kontrolou teď neví, co hrát a radši odpaluje míče co nejdál od své branky.
83
To by mohl být ještě zajímavý závěr. Hosté jsou rázem na koni a momentálně mohou pomýšlet i na výhru.
82
Braunschweig právě vstřelil branku!
Teď se ale hostům podařilo vyrovnat a opět to bylo díky standardní situaci. Konkrétně rohového kopu. Na centr ke vzdálenější tyči si naskočil ERMINI BICAKČIČ, který ve skluzu usměrnil míč do prázdné branky.
81
Tak jsem to zakřikl! Pár vteřin na to mohl Ademi rozvlnit sít, když hlavičkoval z pokutového území. Fantastický Ulreich ale vybojoval míč a zneškodnil tak největší šanci hostů ve druhé části.
80
Do konce zápasu zbývá nějakých deset minut. Hosté se stále snaží vyrovnat, zatím ale k nějaké šanci dostávají jen těžce.
78
Další střídání Eintrachtu obstará. Reichel má pro dnešek odpracováno. Místo něj nastoupí Vrančič.
77
Na hřišti dochází poměrně k ostrým zákrokům, nicméně hlavní arbitr nechává hru spíše plynout.
76
I na protější straně přišla standardní situace. K míči se postavil Perthel, který vyslal přízemní střelu, která jen těsně minula levou tyč!
75
Vedoucí celek mohl navýšit vedení po volném přímém kopu, který rozehrával Gentner. Jeho pas ale zlikvidoval Davari.
73
Po rychlé protiakci Braunschweigu odcentroval Reichel ze strany ke vzdálenější tyči, jenže Kumbela na míč nedosáhl.
72
Stuttgart se velmi dobře brání a taktéž dobře napadá rozehrávku soupeře.
71
Domácí střídají. Odstupujícího Maxima nahradí na trávníku Khedira.
70
Braunschweig dokáže držet kulatý nesmysl pod kontrolou. Dokonce se dokáže propasírovat až do šestnáctky, ale k žádné střele to nevede.
68
A chvíli na to hřiště opouští Pfitzner. Na jeho pozici se podívá Perthel.
68
Hosté střídají. Odchází Nielsen. Na jeho pozici nastoupí Ademi.
67
K odraženému balónu se dostal na hranici vápna domácí Cacau. Ten chtěl z první vypálit, avšak balón netrefil.
66
Krom ojedinělé předchozí akce nám zápas nenabízí příliš pohlednou podívanou. Snad se to ve zbylé části změní.
65
První šance druhého poločasu přišla po rohu Stuttgartu. Balón poskakoval na brankové čáře, ale Bičakčič ho dokázal v poslední chvíli odpálit do bezpečí.
63
Až teď změnil statistiky hostující Bellarabi, jenž vyprodukoval přízemní ránu ze strany. Ulreich ale zasáhl včas.
62
Ve druhé části jsme zatím neviděli ani jednou přímou střelu na branku.
61
Velmi dobrou možnost měli domácí zahrozit ze standardní situace. Avšak z toho žádná šance nevzešla.
60
Rausch si naběhl podél postranní čáry k vápnu, kde se snažil odcentrovat. O míč ho ale obral pozorný Reichel.
58
Hochscheidt rozehrál dvakrát v krátkém sledu dva rohy svého týmu. Ani v jednom z nich si ale jeho spoluhráči šanci nevypracovali.
57
Ale tak či tak. Domácí nejsou tak aktivní, jako v první části. Eintracht evidentně vycítil šanci a stále se tlačí dopředu.
55
Do šestnáctky Davariho si sběhl Kumbela, který si naskočil na centr a hlavičkou poslal míč jen těsně nad břevno.
54
Čtvrtý rohový kop Eintrachtu ani teď neskončil žádnou zajímavou šanci. Do útoku tak míří domácí.
53
Tým Braunschweigu se i na dále drží před vápnem Stuttfgartu a momentálně působí o něco lepším dojmem.
52
K míči se postavil Gentner, který ale zvolil tutéž stranu, kam skočil Davari a zmařil tak velkou šanci na navýšení skóre.
52
Nielsen upadl v pokutovém území a píská se penalta! .
51
Z poměrně velké vzdálenosti se rozhodl vypálit domácí Leitner, jeho rána ze strany nebyla vůbec špatná, ale mezi třemi tyčemi neskončila.
50
Eintracht se samozřejmě snaží hrát aktivně už od začátku druhé části.
48
Pfitzner se snažil prostrčit míč na nabíhajícího spoluhráče, ale balón zachytil Boka. Do útoku míří domácí.
46
Oba týmy nastoupily do druhé části beze změn v sestavě.
46
V první části se dostali do vedení hosté již ve 24. minutě, avšak radost Eintrachtu nevydržela dlouho, jelikož mezi 31 až 35. minutou vsítil Stuttgart dva góly a otočil tak vývoj utkání. Domácí jsou zatím lepším týmem a na hřišti dominují. Druhý poločas začne v 16:33.
45+1
V závěru inkasuje zcela zbytečnou žlutou kartu Pfitzner.
45
Nastavuje se jedna minuta.
44
Na protější straně zahrával roh Maxim, jehož centr zlikvidoval pozorný Davari.
43
Z hranice velkého vápna vypálil Cacau. Rána zmiňovaného hráče nebyla přesná a branku ani neohrozila.
42
Nielsen se vybídl k dalekonosné přihrávce. Balón sice zpracoval, ale v ofsajdovém postavení.
41
V závěru prvního poločasu je hra hodně rozkouskovaná, ale to Stutttgartu zatím vyhovuje.
39
Hosté vytěžili roh, jenž zahrával Hochscheidt, ale ani jeho pas nepřivedl spoluhráče k nějakému závažnějšímu zakončení.
38
Bellarabi se propasíroval k míči, který následně odcentroval ke středu pokutového území, kde ho ale lapil do svých rukavic Ulreich.
37
Prohrávající tým mohl zahrozit ze standardní situace, ale Hochsteidtův centr nebyl přesný a míč skončil mimo hřiště.
36
Eintrach se jen těžce dostává z toho tlaku, který je čím dál tím vyšší, jelikož je Stuggart na koni a fanoušci také.
35
Stuttgart právě vstřelil branku!
Domácí otáčejí vývoj utkání během necelých čtyři minut. Nádherná akce MARTINA HARNIKA, který krásnou kličkou odstavil dva obránce, poté se obtočil kolem vlastní osy a přízemní střelou k levé tyči rozvlnil sít.
33
A je tomu skutečně tak. Stuttgart kombinuje na útočné polovině a postupně se probíjí k vápnu soupeře.
32
Tak utkání má konečně rychlý spád. Dá se očekávat, že v této fázi budou mít o trošku více ze hry domácí.
31
ALEXANDRU MAXIM si naběhl na centr ze strany a vzhledem k tomu, že zůstal trestuhodně osamocený v pokutovém území, nedělalo mu problém zakončení, když z první poslal balón za zády bezmocného brankaře.
30
Niedermeier byl pod tlakem a raději poslal míč malou domů. Ulreich následným odkopem poslal míč na protější stranu.
29
Individuální útok na druhé straně se Leitnerovi nevyvedl dle představ a míč skončil v zázemí.
28
Kumbela se natlačil ze strany k vápnu, kde z úhlu vyprodukoval zajímavou střelou. Ta ale skončila je v boční síti.
27
Domácí se snaží, ale v této fázi hry se jim nedaří projít přes půlící čáru.
25
A tým Eintrachtu je při chuti a i nadále se tlačí před vápno domácích. Ti teď působí ospalým dojmem.
24
Hosté jdou do vedení. Bellarabi odvedl výbornou práci u rohového praporku, když dokázal míč prostrčit centrem do vápna, kde zůstal JAN HOCHSTEIDT, který na nic nečekal a nekompromisní střelou poslal míč pod levý horní růžek domácí svatyně.
23
Na trávníku zůstal ležet Theuerkauf, který byl otřesený po jednom souboji. Již je ale v pořádku a ve hře bude moci pokračovat.
21
Kumbela byl v sevření dvou protihráčů a v přesile neměl nárok na to míč udržet pod svou kontrolou.
20
Útok domácích zakončil ranou ze střední vzdálenosti Maxim, jehož pokus byl zablokován a branku neohrozil.
19
Vyrovnaná podívaná nemá zatím svého favorita. Hosté samozřejmě musí bojovat, pokud chtějí z posledního místa tabulky.
18
Centr ke středu pokutového území likviduje pozorná obrana Braunschweigu.
17
Boka zaútočil podél postranní čáry. Jeden z obránců mu ale vypíchl balón. Stuggart i přes to bude zahrávat roh.
16
Na stadiónu vládne parádní atmosféra. Ačkoliv hrají týmy ze spodních částí tabulky je vyprodáno.
15
Hosté zahrávali další standardní situaci. K míči se postavil Hochscheidt, který odcentroval ke vzdálenější tyči. Tam se k hlavičce dostal Nielsen, jenž míč poslal jen těsně vedle tyče.
13
Braunschweig se pokouší propasírovat k velkému vápnu. Hostům se ale příliš nedaří rozehrát nějakou souvislou akci.
12
Schaab dostal zajímavý pas ke straně, ale místo míče trefil protihráče. Za to dostává žlutou.
10
Hosté mohli zahrozit ze standardní situace. Bellarabi se rozhodl vypálit, nicméně trefil pouze zeď.
9
Mírně aktivnější je zatím Stuggart, ale ve hře domácích je poměrně hodně nepřesností.
8
Gentner poslal míč do pokutového území, ale Davari vyběhl z brány a balón lapil do svých rukavic.
7
Stuggart zakládal další útočnou akci, nicméně centr Maxima nebyl povedený a u míče je tak Eintracht.
5
I domácí rozehrávali první roh po kterém se ke střele propasíroval Boka. Ten ale poslal míč příliš vysoko.
4
Do zajímavého zakončení se na druhé straně dostal Kessel. Jeho rána ale zamířila vedle.
2
Hochscheidt nadvakrát zahrával roh svého týmu. Ani jednou z toho ale šance pro hosty nevzešla.
1
Úvodního výkopu se zhostili hosté. Ti nastupují v modrých dresech. Domácí obléknou dresy bíle.
1
Hráči už vcházejí na hřiště. Za malý okamžik zápas začne.

VfB Stuttgart: Ulreich – Schwaab, Niedermeier, Boka, Rüdiger – Rausch, Leitner, Gentner, Maxim – Harnik, Cacau.
Náhradníci: Vlachodimos – Sakaj, Haggui, Traoré, Khedira, Werner.

Eintracht Braunschweig: Davari – Bičakčić, Kessel, Theuerkauf, Reichel – Correia, Hochscheidt, Bellarabi, Pfitzner – Nielsen, Kumbela.
Náhradníci: Later – Doğan, Washausen, Vrančić, Elabdellaoui, Perthel, Ademi..
Oba týmy se v historii střetly pouze jednou a to letošní sezóně na hřišti Eintrachtu, kde Stuttgart zvítězilo vysoko 4:0 a i pro dnešní klání je favoritem.
Eintracht Braunswchweig je na tom ještě hůře, ba co víc. Nejhůře v celé nejvyšší německé soutěži, jelikož se nachází na posledním místě se ziskem 16 bodů. což je žalostně málo. Na výše postavené tři celky ztrácí tento tým tři body. Eintrach nastřílel pouze 17 branek a celkem 42 jich inkasoval. V posledních dvou zápasech jednou prohrál a jednou remizoval, když doma vytěžil bod s Monchegladbachem.
VfB Stuggart má po 23 odehraných kolech na svém kontě 19 bodů a nachází se na patnácté pozici, avšak hned dva týmy pod ním mají shodný počet, ale horší skóre. Bilance Stuttagrtu je 5-4-14 při skóre 36-49. Tomuto týmu se momentálně vůbec nedaří. Naposledy bodoval 21.1 na hřišti Fürthu, ale od té doby prohrál osm klání v řadě a potápí se v tabulce čím dál tím níž.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.