To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.

Fauly: 22 : 27

Žluté karty: 2 : 3

Červené karty: 0 : 0

Držení míče: 63% : 37%
Sudí Winkmann právě ukončil dnešní utkání, které dopadlo naprosto neočekávaně. Bundesligový nováček, Eintracht Braunschweig, dokázal zvítězit na půdě Wolfsburgu, pro které to je velmi zdrcující porážka. Hosté je totiž dokázali přehrát naprosto taktickým výkonem a navíc dokázali potrestat velké mezery v defenzivě Wolfsburgu. Po vítězném prvním poločase dokázal Eintracht ve druhém poločase navýšit své skóre na 2:0, když se po dalším rychlém protiútoku dokázal prosadit Kumbela, který tak stanovil konečné skóre na 2:0.
90+3
Probíhají již poslední vteřiny utkání, fanoušci Braunschweigu v hledišti slaví skvělé vítězství, vůbec první vítězství v prvoligové soutěži!
90+2
Hosté ubránili rohový kop, přesto domácí zůstali u míče, ale nepřesným centrem se o něho záhy připravují.
90+1
Mezitím pohled na tribuny, kde již zklamaní diváci odchází...
90+1
Ještě tři minuty se nastaví nad rámec základní hrací doby, domácí vybojovali roh.
90
Rodriguez rozehrává volný kop z nějakých třiceti metrů, míč letí vedle branky.
89
D. Caligiuri faulován na polovině soupeře, ještě šance pro VfL.
88
Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Karim Bellarabi, přichází Dennis Kruppke.
87
Domácí již vědí, že tento zápas nevyšel a pravděpodobně nezískají s posledním týmem ligy ani bod!
86
Braunschweig právě vstřelil branku!
Banaglio ještě zkouší naznačit, že se jednalo znovu ofsajd, tentokrát však již žádný máván nebyl, parádní protiútok hostů, kdy M. Caligiuri z pravé strany přesně nachází zcela volného DOMI KUMBELU a ten přesnou střelou překonává padajícího Benagliu, senzace je na světě!
85
Ofsajd pískán na druhé straně, byť se tentokrát evidentně o žádný nejednalo, nevadí, hraje se dál.
85
Gustavo vrací zpět Naldovi, jenže domácí nemají kudy, prostor v šestnáctce hostů je opravdu velmi dobře zahuštěný.
84
Nicméně faulem Bolanda, za který záložník Eintrachtu dostává žlutou kartu, končí snaha hostů a hrát mohou opět domácí.
84
Domácí tentokrát necentrují, ale rozehrávají "na krátko", to ale nevyšlo, hrát mohou hosté.
83
Rozehrává opět Rodriguez, ale Davari vyráží na další roh, tentokrát z levé strany.
83
Rodriguez rozehrává volný kop z pravé strany. Ale po hlavičce bránícího hráče Eintrachtu je to rohový kop z pravé strany.
82
Ale Bellarabi byl v ofsajdu, byť to bylo velmi těsné, ale správné rozhodnutí asistenta na pomezí.
82
Nepřesný centr z levé strany, hosté přechází do útoku.
81
Razantní odkop obránce Eintrachtu, domácí tu musí zkoušet znovu.
81
Je před námi posledních zhruba deset minuta a hosté stále vedou 1:0, to vypadá hodně nadějně pro Braunschweig!
80
Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Timo Perthel, přichází Torsten Oehrl.
79
Kutschke hlavičkuje po centru z pravé strany vedle.
78
Hosté se v závěru zápasu prezentují velmi dobrým taktickým výkonem, navíc jim nechybí pohyb, domácí to budou míč hodně těžké.
77
Pouze útočným faulem Gustava končí další akce domácího týmu, v jehož podání se jedná už doslova o zmar.
76
Co nyní vymyslí domácí? Kombinují před pokutovým územím soupeře, ale celá akce končí nepovedeným nákopem ne Rodrigueze.
75
A navíc musí "hasit požár" v podobě rychlého protiútoku hostů, Diego fauluje na vlastní polovině a dostává za tento faul žlutou kartu.
75
Ale domácí se ani z tohoto rohového kopu nedokázali prosadit.
74
A vybojovali rohový kop z pravé strany, jmenovitě se o to zasloužil Kutschke.
74
Volný kop hostů však končí přímo na obranné řadě VfL, domácí se snaží co nejrychleji rozehrát.
73
Diego fauluje Bolanda na půli hřiště, hosté opět získávají míč.
72
Obránce Eintrachtu odkopává pas Kooa až na polovinu soupeře.
71
Žlutá karta pro Theuerkaufa, který uprostřed hřiště fauluje Caligiuriho.
71
Střídání v týmu Eintracht Braunschweig: ze hřiště odchází Orhan Ademi, přichází Dominick Kumbela.
70
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Ivica Olić, přichází Stefan Kutschke.
70
Domácí odvrací a navíc mohou zaútočit, Gustavo ale posílá nepřesný pas na Oliće.
69
Ja-Cheol Koo ztratil míč, do zakončení se dostal hostující Caligiuri, ale po zásahu Benaglia je to rohový kop.
68
Davari musí být ve střehu, ve vápně hlavičkuje Knoche, ale gólman Eintrachtu podskočil míč, ten nakonec stejně končí nad bránou.
67
Zkouší to po levém křídle, ale je to pouze nepřesný centr.
67
Další ztráta míče v podání Wolfsburgu na půli soupeře, hosté mohou zaútočit.
66
Pěkná střela Perišiće, ale míč končí v náruči pozorného Davariho.
65
Domácí Caligiuri fauluje na půli hřiště, hosté si mohou na okamžik oddechnout a rozehrát volný kop.
64
Navíc, jak nyní opět ukázali, spoléhají se hosté na rychlé protiútoky, kterými velmi hrozí!
64
Hodně málo prostoru mají domácí před vápnem soupeře, těch ztrát míčů je opravdu hodně.
63
Domácí stupňují tlak, Perišić centruje z pravé strany, hosté odvrací do autu.
62
Po nepovedené střele domácích Davari může vykopávat.
61
"Hlavičkovaná" uprostřed hřiště, každopádně i po hodině hry vedou hosté, zatím velmi překvapivě, na hřišti Wolfsburgu 1:0, což by byl jistě senzační výsledek pro Braunschweig!
60
Olić dostává žlutou kartu za ostrý faul na polovině hřiště.
59
Bellarabi prováhal dobrou možnost ke skórování, z levé strany se dostával do vápna, ale místo střely volí zasekávačku a obrana VfL se stihla zformovat.
58
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Jan Polák, přichází Daniel Caligiuri.
58
Centr Perišiće do vápna z levé strany, ale tam není nikdo v bílém, kdo by mohl zakončit.
57
Domácí to již překombinovali, přihrávka Diega na Perišiće do vápna už byla navíc, to chtělo střelu!
56
Peričić nedokázal odcentrovat z levé strany, míč končí až na půli Wolfsburgu.
54
Olić hlavičkuje pouze nad branku, Davari může rozehrát od branky.
53
První žlutou kartu utkání dostává hostující Ademi.
53
Caligiuri se dostal ke střele z hranice vápna, jenže jeho pokus byl zablokován.
52
Olić si ve vápně soupeře počíná až příliš agresivně, je pískán faul.
52
Je to přímá střela na branku, ale Davari v pohodě chytá.
51
Koo faulován na polovině soupeře, Rodríguez si již staví míč k rozehrání volného kopu.
50
Bellarabi se protlouká po pravé straně do vápně, ale je mu pískán faul na Rodrígueze.
49
Naldo fauluje Ademiho, hosté se snad poprvé v tomto poločase "podívají" na polovinu soupeře.
48
Fotbalisté Wolfsburgu vtrhli do druhého poločasu mnohem aktivněji.
47
Domácí rozehrávají z levé strany, ale je pískán faul, Davari bude rozehrávat.
46
Centr Peričiće z levé strany, obrana Eintrachtu odvrací na roh.
46
46
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Marcel Schäfer, přichází Ivan Perišić.
STATISTIKY 1. POLOČASU:

Střely celkem: 9 : 3

Střely na bránu: 7 : 1

Rohové kopy: 2 : 1

Fauly: 10 : 13

Žluté karty: 0 : 0

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 16:34 hodin.
Ano, je to tak! Díky trefě Bellarabiho ze 30. minuty vedou fotbalisté Braunschweigu na hřišti Wolfsburgu 1:0 a domácí mají o poločasové přestávce o čem přemýšlet. Zatím doplácí na svou vlastní nemohoucnost v koncovce, kdy by si mohli vzít příklad ze svého dnešního soupeře. Ten si vytvořil minimum šancí, ale dokázal skórovat a to je hlavní. Jak se bude utkání dál vyvíjet? Podaří se domácím zvrátit průběh utkání nebo si hosté odvezou z Volkswagen Arény nějaké body?
45+2
Probíhají poslední vteřiny prvního poločasu, již to vypadá, že do kabin půjdou s jednobrankovým vedením hosté.
45+2
Ale domácí se zvládli ubránit, přesto hosté zůstávají u míče na polovině Wolfsburgu.
45+1
Träsch fauluje na pravé straně Bolanda, hosté mají ještě dobrou standardní situaci.
45+1
Ale Cagliuri celou akci před vápnem VfL zbrzdil, domácí se stihli vrátit.
45
Ademi spěchá s míčem u míče k bráně soupeře.
45
Probíhá již pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, Polák si musí vyslechnout domluvu od sudího Winkmanna.
44
Olić neprostřelil ve vápně hradbu bránících hráčů soupeře, jeho střela byla zablokována a míč chytá Davari, odkop od branky.
43
Davari rozehrává a samozřejmě, že nikam nespěchá, hosté drží senzační výsledek na stadionu soupeře!
43
Diego posílá centr z pravé strany, ve vápně ale odhlavičkovává bránící hráč Eintrachtu, hosté se ubránili.
42
Wolfsburgu patří závěr poločasu, nyní, po faulu Perthela na Cheol Kooa, budou domácí rozehrávat volný kop z nějakých třiceti metrů od branky soupeře.
42
Míč končí až u Benaglia, který rozehrává po zemi.
41
Träsch centruje z pravé strany, ale Schäfer na míč nedosáhl, Davari může vykopávat.
41
Caligiuri hledá před vápnem Ademiho, ale je to nepřesná přihrávka, hrát mohou domácí.
40
Míč končí u Davariho, který znovu vykopává. Na míč zkouší doskočit Boland, ten ale fauluje.
40
Bellarabi je již na nohou, byť viditelně kulhá.
39
Bellarabi zůstává ležet na trávníku, ale není to faul, domácí budou vhazovat.
39
Davaria vykopává, míč letí na polovinu VfL.
38
Diego faulován na polovině Eintrachtu, domácí rozehrávají.
37
Polákovo pas na pravé křídlo, kde sprintuje Olić, byl příliš dlouhý, Chorvat ve službách domácího VfL již míč nestihl na hrací ploše.
36
Zbytečné ztráty míče nyní na obou stranách, Wolfsburg po inkasovaném gólu dokonale vypadl z tempa!
36
Pomoci jim k tomu může i odpískaný faul hostů na půlící čáře.
35
Nakonec hosté míč ztrácí a domácí mohou hru uklidnit, případně se vrátit k tomu, co předváděli první půl hodinu.
34
Hosté jsou opět na polovině domácího týmu, autové vhazování z levé strany.
33
Theuerkauf rozehrává volný kop, zkouší to přímo na bránu, ale netrefuje, Benaglio bude vykopávat.
33
Hosté se dostanou k rozehrání volného kopu na polovině VfL, míč si staví Dogan.
32
Tak to je šok pro domácí tým, který byl téměř celou půl hodinu jasně lepší! Nyní musí domácí dohánět jednobrankovou ztrátu.
30
To již ale neplatí, domácí zaváhali v obraně a Boland se dostal sám před Benaglia, nicméně všiml si ještě z pravé strany nabíhajícího KARIMA BELLARABIHO, kterému adresoval přesnou přihrávku a pro Karima již nebylo těžké zakončit do prázdné brány!
30
Je za námi první půl hodina hry, zatím sledujeme poměrně jednoznačné utkání, ale zatím bez branek.
29
Do vápna VfL letí centr, míč propadl na zem, ale nikdo nezakončil.
28
Hosté již rozehráli z levé strany, Gustavo opět fauluje, tentokrát přidržel Theuerkaufa, hosté se posunuli již do vzdálenosti nějakých třiceti metrů od branky soupeře.
27
Luiz Gustavo fauluje Bolanda na vlastní polovině, to byl také docela ostrý faul zezadu, možná i na kartu, sudí Winkmann zatím ale pouze domlouvá.
26
A po nepovedeném nákopu hosté o míč přichází, Benaglio vykopává.
26
Hosté rozehráli z pravé strany "na krátko", následoval centr do vápna, ale tam nikdo nezakončoval.
25
Bellarabi dokázal vybojovat první rohový kop pro Eintracht.
25
Míč se vrací až k Benagliovi, ten rozehrává.
24
Ostrý faul Bolanda na Träsche, sudí Winkmann domlouvá hostujícímu záložníkovi, příště to již bude karta!
23
Tlak Wolfsburgu je obrovský a vedoucí gól domácích doslova "visí ve vzduchu"!
22
Olić v šanci, parádně si před Bičakcićem zpracoval míč na prsa, ten mu ale odskočil a skončil v náruči Davariho.
21
Diego rozehrává rohový kop z pravé strany, ve vápně hlavičkuje Naldo, nějaký metr nad branku.
20
Pohotová střela domácího Schäfera ve vápně, Davari jeho pokus dokázal vytěsnit na roh!
20
Střela Luize Gustava neohrozila Davariho v bráně Eintrachtu.
19
Míč prošel vápnem Eintrachtu, opět nikým neatakován. Nakonec ho na levé strany ztrácí Rodríguez.
18
Autové vhazování pro VfL z pravé strany, na polovině soupeře.
18
Wolfsburští se po rozehrání volného kopu nedostali do zakončení, přesto zůstávají na půli soupeře u míče.
17
Bolan fauluje Luize Gustava na vlastní polovině, domácí rozehrají volný kop.
16
Hosté mají velké problémy v rozehrávce, míč putuje zpět k Davarimu, domácí napadají rozehrávku.
15
Velká převaha domácích, Olić se ve vápně dokázal uvolnit, z ostrého úhlu ale nedokázal Davariho překonat.
14
Polák se střetl s Bolandem, který souboj neustál, to nebyl faul, hraje se dál.
14
Domácí útočí středem, nakonec z levé strany centruje Schäfer, ale nepřesně.
13
Rodríguez vhazuje na vlastní polovině z pravé strany.
13
Ale hostům zatím přechod na polovinu soupeře činí velké problémy.
12
Olić fauluje, útočná akce Wolfsburgu končí.
11
Rodríguez centruje z levé strany, obrana Eintrachtu odvrací do bezpečí.
11
Hosté rozehráli volný kop z pravé strany, míč se však snesl pouze do rukavic Benaglia.
10
Rozhodčí domlouvá domácímu Rodríguezovi, který ostrým skluzem atakuje soupeře na vlastní polovině.
9
Zajímavý pas Bolanda na nabíhajícího Bellarabiho, naštěstí pro domácí, byl u míče dříve Benaglio.
8
Z levé strany rozehrává Rodríguez, míč letí do vápna, kde hlavičkuje Olić, tak on, stejně jako před okamžikem Polák, posílá míč pouze nad branku.
7
Diego kombinuje na pravém křídle, nakonec domácí vybojovali rohový kop.
6
Naldo v hlavičkovém souboji atakuje Bolanda, faul se nepíská.
6
Nebezpečný pas z levé strany Schäfera, který prolétl vápnem nikým neatakován.
5
Rozehrál Rodríguez, ve vápně si nejlépe naskočil Jan Polák, který ale hlavičkuje pouze nad branku hostů.
4
Olič faulován na polovině soupeře, ostře tam do něho "zajel" Perthel, domácí rozehrávají volný kop z pravé strany, z blízkosti postranní čáry.
3
Knoche vrací Benagliovi, ten vykopává z "první".
2
Tentokrát faulují domácí, hosté rozehrávají, ale nepřesně, míč má Benaglio.
1
Naldo fauluván Reichelem na vlastní polovině, rozhodčí píská, Benaglio rozehrává.
1
Kapitány obou týmů jsou Benaglio (VFL) a Doğan (BRA).
A právě nyní oba týmu nastupují na hrací plochu.
Zaplněná Volkswagen Arena již netrpělivě vyčkává příchod obou mužstev na trávník.

VfL Wolfsburg: Benaglio (C) – Träsch, Naldo, Knoche, Schäfer – Ku, Polák, Diego, Gustavo, Rodríguez – Olić.

Náhradníci: Grün – Ochs, Klose, Caligiuri, Perišić, Arnold, Kutschke.

Eintracht Braunschweig: Davari – Elabdellaoui, Bičakčić, Doğan (C), Reichel – Perthel, Theuerkauf, Bellarabi, Caligiuri, Boland – Ademi.

Náhradníci: Later – Kessel, Kratz, Pfitzner, Kumbela, Oehrl, Kruppke.

Rozhodčí: Winkmann – Bandurski, Assmuth.
Vzájemné zápasy
Ve statistikách není žádné vzájemné utkání k nalezení, dnes se oba týmy střetnou vůbec poprvé!
Eintracht Braunschweig
Bundesligový nováček je aktuálně na chvostu ligové tabulky, když ze sedmi zápasů nasbíral pouhý bod. Ten vybojoval v pátém kole na svém stadionu s Norimberkem za remízu 1:1. V ostatních kolech sbíral Eintracht velmi nepříjemné porážky (doma s Frankfurtem 0:2 a Stuttgartem 0:4, venku 0:4 v Hamburku a 1:4 v M´gladbachu). Je pochopitelné, že ani dnes, na hřišti Wolfsburgu, nebudou mít fotbalisté Braunschweigu pozici vůbec snadnou!
VfL Wolfsburg
Domácí jsou po sedmi odehraných ligových kolech na jednáctém místě, když zatím nasbírali devět bodů za tři výhry. Čtyřikrát již odešli fotbalisté Wolfsburgu ze hřiště poraženi, byť mají vyrovnané skóre 9:9. VfL v dosavadním průběhu bundesligy sbírá pravidelně výhry a vítězství, kdy po prohře přichází výhra, což koresponduje s bilancí venku (4 zápasy, 4 prohry) – doma (3 zápasy, 3 výhry). V posledním kole sehrál Wolfsburg velmi dobrý zápas na Bayernu, kde prohrál "jen" 0:1.
V dnešním utkání v rámci osmého bundesligového kola přivítá ve Volkswagen Aréně domácí VfL Wolfsburg hostující Eintracht Braunschweig. Jasným favoritem jsou domácí fotbalisté, kteří v dosavadních domácích zápasech neztratili ještě ani bod!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.