To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
A to bylo také to poslední, čehož jsme dnes byli svědky. Sudí Stark foukl do píšťalky a ukončil dnešní utkání, které končí remízou, což je výsledek, jenž hosté jistě berou, pro domácí je to ale ztráta dvou bodů. Ke gólu měli blíže domácí, kteří neproměnili v úvodu zápasu pokutový kop, pak to již byla více taktická bitva, což platí hlavně o druhém poločase, kde jsme téměř nezaznamenali povedenou akci.
90+4
90+4
Jaroslav Drobný chytá střelu Mehmediho z nějakých třiceti metrů a bude rozehrávat.
90+3
Darida padá po souboji s bránícím Djourouem, není to faul.
90+3
Poslední minuta nastaveného času, sudí Stark ale určitě nějakou tu vteřinu přidá díky střídání HSV.
90+2
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Pierre-Michel Lasogga, přichází Zoltán Stieber.
90+1
Darida dostal přihrávku od Schustera "na paty", těžko se tak mohl z levé strany dostat do vápna HSV.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, sudí Stark nastaví ještě tři minuty.
88
Cleber Reis se však vrací do hry, tak uvidíme, zda dohraje utkání či nikoliv. Každopádně Drobný nyní musel zasahovat při centru soupeře.
87
Že to ale nebude žádné simulování a zdržování hry, dokazuje pohyb na střídačce HSV, kde se připravuje rychlé střídání.
87
Je to Cleber, který tak trochu na dálku hraje na nervy domácího trenéra.
86
Před brankou Jaroslava Drobného musí být ošetřován některý z hráčů HSV.
84
Bürki si jde pro míč a bude vykopávat do své branky.
82
Diekmeier centruje do vápna, tam si naskakuje Lasogga, ale jeho hlavičku Bürki skvěle vyráží.
81
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Felix Klaus, přichází Philipp Zulechner.
80
Na druhé straně "sbírá" míč před Gouaidou gólman HSV Jaroslav Drobný.
79
Jiráčkův volný kop končí v rukavicích Bürkiho, který bude rozehrávat.
78
A právě Hotlby rozehrál z levé strany, ale ani s tímto neměla defenziva Freiburgu problémy, míč nakonec chytá Bürki.
77
Možná nyní, kdy budou hosté zahrávat rohový kop, díky zblokované střele Holtbyho.
76
Ve druhém poločase dominují obrany, rozhodně nevidíme tolik příležitostí, jako v poločase prvním, dočkáme se vůbec branky?
75
Felix Klaus neuspěl na pravém křídle, míč mají hosté.
74
Jiráček na začátku rychlého protiútoku, který končí hlavičkou Gouaidy, míč však končí zhruba metr vedle branky.
73
Útočná akce Freiburgu ale končí faulem Schahina.
72
Míč na polovině HSV, Freiburg v posledních minutách viditelně aktivnější.
71
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Nicolai Müller, přichází Mohamed Gouaida.
71
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Karim Guédé, přichází Dani Schahin.
70
Autové vhazování hostů, z pravé strany, ale až po vystřídání.
69
Přídavkem si musel český záložník vyslechnout spršku nadávek z úst Behramiho, který si tak "koledoval" o druhou žlutou a vyloučení.
68
Žlutou kartu dostává Valon Behrami (Hamburger SV) za faul na Daridu, který dostal úder do obličeje.
68
Kempf se blýskl výborným obranným zákrokem na vlastní půli, po němž získávají míč opět domácí.
67
Schuster diriguje zálohu z jejího středu, přenáší míč na levou stranu, kde bojuje Günter s přesilou bránících hráčů, ti jsou úspěšní a berou mu míč.
65
Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Rafael van der Vaart, přichází Petr Jiráček.
64
Domácí rozehrávají, zatím drží míč na vlastní polovině.
63
Julian Schuster nyní skvělý v obraně, kde dokázal zblokovat přihrávku Lasoggy z pravé strany.
61
Nepřesným pasem končí kombinace domácích, Drobný bude moci vykopávat.
60
Diváci si téměř každou minutu hlasitými výkřiky žádají odpískání zákroků, sudí Stark nasadil "anglický" model posuzování.
59
Na hřišti je k vidění znovu více faulů, než čehokoliv jiného, drobné fauly, po nichž hráči padají na trávník, narušují průběh hry.
58
Bürki odkopává a pomáhá tak přetížené obraně.
56
Hosté drží míč ve středu hřiště, domácí vyčkávají.
54
Žlutou kartu dostává Cleber Reis (Hamburger SV) za faul na rozehrávajícího Bürkiho.
53
Tentokrát Günter fauluje Müllera a dostává dostává za to žlutou kartu.
52
Günter padá v pokutovém území HSV, ale Stark mu signalizuje, že nešlo o faul.
51
Další pas do vápna HSV, tentokrát Schmied střílí z levé strany, ale branku o několik metrů míjí.
50
A nakonec je z toho šance, centr z pravé strany, ve vápně si nabíhá na hlavičku Jonathan Schmid, který je ještě bráněn Diekmeierem, skvěle zasáhl Drobný!
49
Domácí kombinují na pravé straně, na polovině soupeře.
48
Druhý poločas začal zostra, byli jsme svědky již rohového kopu, nyní má míč Bürki, který vykopává.
46
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Nicolas Höfler, přichází Julian Schuster.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
Lasogga rozehrál volný kop, který byl ale přizvednutý někým ve zdi, Stark signalizuje, že se bude zahrávat roh. Za pár vteřin ale hráče překvapil, když poločas ukončil. Do kabin tak oba týmy odchází za nerozhodného stavu. Hosté čelili hned v úvodu zápasu pokutovému kopu, který se podařilo Drobnému chytit. Poté se hrál opravdu výborný fotbal, jenž v závěru poločasu trochu narušily zbytečné fauly a přerušování hry.
45+3
45+2
A ještě se píská faul, Pierre-Michel Lasogga faulován u pokutového území Freiburgu, velmi dobrá pozice pro volný kop!
45+2
Klaus se k míči na polovině HSV nedostal, míč mají opět hosté, po levé straně spěchá Cleber.
45+1
Dvě minuty nastaví sudí Stark.
45
Poslední minuta prvního poločasu, Darida fauluje uprostřed hřiště.
44
Míč končí v autu, další nepovedená akce HSV, domácí mohou vhazovat.
42
Jaroslav Drobný vykopává od své branky, míč letí daleko na polovinu Freiburgu.
41
Karim Guédé zatím působí na hrotu útoku domácího týmu trochu dezorientovaně, dost často hluboko v ofsajdové pozici, většinu míčů nezpracuje.
40
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, útočnou akci Freiburgu končí odpískaným ofsajdem.
39
Žlutou kartu dostává Marc Torrejón (SC Freiburg) za faul na Diekmeiera, ve středovém kruhu.
37
Günter vhazuje z levé strany, na polovině soupeře, následuje pas na Guédého do pokutového území, ale ten není přesný, dříve je u míče Drobný.
35
Přímočará akce Rudněvse, který z levé strany postoupil na střed hranice vápna Freiburgu, odkud pálí, ale branku přestřeluje.
34
Hraje se ve středu hřiště, míč končí v autu, domácí vhazují z pravé strany.
32
Hrají však ale opět hosté, nakonec Guédé "zajel" do Ronny Marcose, sudí Start píská faul.
31
Rudněvs tentokrát neuspěl na levém křídle, domácím se podařilo míč odehrát do bezpečí.
30
Je za námi první půl hodina utkání, Rudněvs pálí z nějakých třiceti metrů, ale branku Freiburgu vysoko přestřeluje. Sledujeme skvělý fotbal!
29
Bürki má míč ve své moci a bude vykopávat od své branky.
28
Nákop hostů na Lasoggu, ten ale neuspěl v souboji s obránci Freiburgu.
27
Diekmeier opět vhazuje, znovu z pravé strany, míč letí do vápna domácích, kde se ale znovu hosté neprosazují.
26
Diekmeier vhazuje z pravé strany, míč směřuje na Lasoggu, který ale ne tak úplně uspěl v hlavičkovém souboji ve vápně SC.
24
Rychlý protiútok hostů končí ztrátou míče Holtbyho a dopředu spěchají pro změnu domácí.
22
Ten nakonec nepřesně centruje z levé strany, míč pro Freiburg.
21
Pas van der Vaarta na Lasoggu, který přenáší na levou stranu na Diekmeiera.
19
Hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře. Ale předtím se musí z trávníku zvednout domácí Schmid.
18
Na druhé straně domácí zahrozili, ale nakonec Drobný nemusel zasahovat, navíc tam je pískán ofsajd.
17
Rafael van der Vaart nasměroval míč před branku, ale domácí odvrací. Nakonec ještě Behrami pálí z velké dálky, Bürki v pohodě chytá.
16
Rohový kop pro HSV, hosté rozehrají z pravé strany.
14
Další faul domácích, tentokrát na polovině hostů, těch nedovolených zákroků je ze strany Freiburgu hodně.
13
Cleber neuspěl v souboji s Guédém ve středu hřiště, jenže vzápětí domácí opět faulují, další volný kop pro HSV.
11
Míč končí v autu, domácí budou vhazovat, Klaus si hledá pozici na pravé straně.
9
Míč směřuje z levé strany před branku Hamburku, kde si prostor udělal Jaroslav Drobný, jistota v brance HSV.
8
Rohový kop pro Freiburg, z levé strany. Domácí bleskově rozehráli, ale celá akce končí stejně, jako ta předchozí, další roh!
8
Domácí v pohodě volný kop odvrátili, ale hosté stále drží míč.
7
Sudí ještě přerušuje standardní situaci, nejdříve je třeba usměrnit hráče u šestnáctky domácího týmu.
6
Rafael van der Vaart ještě uděluje pokyny svým spoluhráčům, kteří se "houfují" před pokutovým územím Freiburgu.
5
Po faulu domácích rozehrávají hosté volný kop, na polovině SC.
3
Lepší úvod zápasu jsme si přát ani nemohli. Nyní to zkouší hosté, autové vhazování HSV z pravé strany, zatímco fanoušci Hamburku vyvolávají jméno Jaroslava Drobného!
2
Tým SC Freiburg neproměnil pokutový kop, v českém souboji nepřelstil Vladimír Darida gólmana Drobného, který střelu vyráží!
1
Byla nařízena penalta ve prospěch Freiburgu.
1
Hned po dvaceti sekundách musí sudí Stark řešit ošemetnou situaci ve vápně Hamburku, kde padá Felix Klaus.
1

SC Freiburg: Bürki – Riether, Torrejón, Kempf, Günter – Klaus, Darida, Höfler, Schmid – Mehmedi, Guédé.
Náhradníci: Mielitz – Krmaš, Jullien, Zulechner, Schahin, Schuster, Sorg.

Hamburger SV: Drobný – Diekmeier, Djourou, Reis, Marcos – Behrami – N. Müller, van der Vaart, Holtby – Rudņevs, Lasogga.
Náhradníci: Brunst-Zöllner – Arslan, Stieber, Jiráček, Ostrzolek, Kacar, Gouaida.

Rozhodčí: Stark – Beitinger, Petersen.
Vzájemné zápasy
V minulé sezóně se oba týmy střetly celkem dvakrát, na podzim vyhrál ve Freiburgu Hamburk jasně 3:0, ale v domácí jarní odvetě pak "jen" remizoval 1:1.
Hamburger SV
Hostě zvládli poslední ligové utkání, když na svém stadionu uspěli s 1. FSV Mainz, který porazili 2:1 a odpoutalíi se tak od sestupových příček. Aktuálně má SV na svém kontě patnáct bodů a je na třináctém místě, o bod před čtrnáctou Borussií Dortmund. Dnešní duel s konkurentem v boji o udržení nebude vůbec snadný, Hamburger SV prohrál na hřištích soupeřů tři poslední zápasy, boduje hlavně doma.
SC Freiburg
Domácí vstupují do dnešního utkání z šestnácté pozice, když mají o dva body méně, než dnešní soupeř z Hamburku. Nebýt "kolapsu" z předposledního kola, kdy SC na svém hřišti podlehlo 1:4 poslednímu Stuttgartu, byla by bilance Freiburgu slušná – dvě výhry a dvě remízy, celkem tedy osm bodů ze čtyř zápasů! Naposledy Freiburg remizoval na hřišti nováčka z Paderbornu 1:1.
V dnešním utkání, v rámci patnáctého bundesligového kola, přivítá na stadionu Mage Solar ve Freiburgu domácí SC FREIBURG hostující HAMBURGER SV.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.