Ode mne je to pro dnešek vše a já Vám přeji příjemný zbytek sobotního podvečera. U sledování dalších online přenosů na shledanou!
Střely celkem – 15:14
Střely na branku – 8:3
Rohové kopy – 2:4
Žluté karty – 3:1
Dnešní krásné fotbalové představení je u konce a domácí se radují s veledůležitého zisku tří bodů v boji o záchranu po vítězství 3:2! Ve druhém poločase jsme viděli dvě branky. O tu vyrovnávající na 2:2 se postaral v 69. minutě Tobias Wieder, který překonal domácí brankáře Adlera křižnou střelou, ovšem za další 2 minuty vstřelil svou druhou branku Pierre-Michel Lasogga, který se trefil neskutečně do šibenice a přisoudil vítězství na stranu domácích.
90+4
90+3
Ještě poslední taktické střídání domácích. Hřiště opouští Kačar, kterého nahrazuje Rudvens.
90+3
Dlouhý pas na Matavže končí až za brankou a domácí jsou blízko vítězství.
90+2
Na ten si nabíhal i hostující brankář Hitz, avšak domácí se zatím ubránili.
90+1
Následuje rohový kop pro hosty.
90
Budou se nastavovat 4 minuty!
90
Lasogga skvěle podržel míč na útočné polovině a ušetřil několik cenných vteřin k dobru.
89
Augsburgu se zatím nedaří usadit na útočné polovině a vyvinout závěrečný tlak na domácí borce.
88
Hosté měli k dispozici volný přímý kop, který však skončil vysoko nad brankou.
87
Domácí zatím v pohodě kombinují na obranné polovině a nepouští hosty do závěrečného tlaku.
85
Dlouhý nákop na Bobadillu končí v rukavicích domácího brankáře.
84
Na druhé straně hřiště si na centr nabíhal Ivica Olić, který byl však zastaven kvůli ofsajdu.
82
Ten se dostal až k Dong-Wonovi, jehož hlavičce ale chyběla razance a skončila urprostřed branky, kde stál připravený Adler.
80
Matavž se dostal ke střele, kterou vyrazil Alder s obtížemi na rohový kop.
78
Hosté naposledy střídají. Hřiště opouští Esswein, kterého nahrazuje Matavž.
77
Či Dong-won dostává vzápětí také žlutou kartu.
75
Střelec dnešních dvou branek Lassoga dostává žlutou kartu.
74
Ze hřiště dochází domácí kapitán Rafael van der Vaart, kterého nahrazuje český záložník Petr Jiráček.
73
Domácí jsou při chuti! Marcell Jansen předvedl skvělou individuální akci, kterou zakončil křižnou střelou do tyče!
71
Hamburg právě vstřelil branku!
Domácí se vzápětí ujímají znovu vedení. Zoltán Stieber se dnes podruhé proměnil v nahravače, když skvělou hlavičkou vybídl do šance PIERRA – MICHELA LASSOGU, kterým neskutečnou ranou do šibenice nedal hostujícímu brankáři šanci a přidává tak druhou branku v dnešním utkání – 3:2! Asistence: Zoltán Stieber.
69
Augsburg právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají po nenápadné akci. Højbjerg vyslal do šance TOBIASE WERNERA, který si připravil míč na pravou nohu a poté střelou do protipohybu Adlera vyrovnává na 2:2! Domácí brankář byl bez šance. Asistence: Pierre-Emile Højbjerg.
67
Oba týmy střídají. Za domácí tým odchází Ivo Iličevič, kterého nahrazuje Marcell Jansen. A za hosty odchází Halil Altintop, kterého na zbytek zápasu nahrazuje Højbjerg.
67
66
Kačar fauloval a zaslouženě vidí žlutou kartu.
65
Velká šance domácích! Ivo Iličevič si naběhl na centr z pravé strany a hlavou provětral rukavice hostujícího brankáře Hitze, který předvedl dobrý reflexivní zákrok.
64
Domácí útočník je již v pořádku na hrací ploše a můžeme pokračovat.
62
Lasogga dostal po souboji ve vzduchu nepříjemný zásah a bude potřebovat ošetřit.
61
Na druhé straně končí akce hostů ofsajdem.
60
Hřiště opouští Feulner, kterého nahrazuje Či Dong-won.
60
Rafael van der Vaart teď individuálně přešel přes dva protihráče, ovšem jeho rána z hranice pokutového území byla zblokována jedním z obránců.
59
Hitz vyhodnotil dlouhou přihrávku na Stiebera dobrým výběhem.
58
Dlouhá přihrávka na Lasoggu končí za brankou hostů.
57
Dalším faulem se provinil, tentokrát ve středovém kruhu, Slobodan Rajković.
56
Na druhé straně chtěl odpovědět Ivo Iličevič, jehož razantní rána končí asi metr mimo branku hostů
54
Poté vypálil Esswein, ale jeho pokusu chybělo ještě více razance, než-li ráně z předmalé chvíle.
53
Werner se pod delší době dostal ke střleckému pokusu ze strany hostů, ale tomu chyběla razance a domácí brankář Adler pohodlně kryje míč v rukavicích.
51
Tu zahráli hostující hráči hodně špatně a domácí obránce Djourou ji odvrátil daleko od branky.
50
Gojko Kačar znovu fauloval a na hosty čeká zajímavá standardní situace.
49
Domácí se nyní provinili faulem na útočné polovině a míč tak patří znovu hostujícímu celku.
48
Velká šance hostů! Centr z levé strany tak dlouho letěl pokutovým územím bez povšimnutí, až se ke střele dostal Markus Feulner, který jen těsně minul horní roh domácí branky.
47
Olić se neprosadil na pravé straně, ale i tak budou moci domácí znovu zaútočit.
46
Domácí Hamburk obstaral rozehrávku a druhá půle může začít.
Druhý poločas začne přibližně v 16:32 .
Hlavní rozhodčí nenastavil ani jednu minutu, a tak první poločas končí za stavu 2:1 pro domácí Hamburk! Do vedení poslal domácí tým již v 11. minutě Ivica Olić, který tečoval střelu Stibera. O dalších osm minut později zvýšil na 2:0 Pierre-Michel Lasogga, který se prosadil hlavou po skvělém centru Ostrzoleka z levé strany. Hosté ovšem v 25. minutě snížil, když se hlavou po volném přímém kopu prosadil Raúl Bobadilla a domácí tak vedou už jen o jednu branku. Druhý poločas slibuje velké drama, buďte u toho s námi!
45
44
Hosté nadále pokračovali v útoku, ale o míč po chybné přihrávce na pravou stranu přišli.
43
Ten se jim příliš nevyvedl a domácí raději odkopli míč do zámezí.
42
Hosté vybojovali rohový kop.
41
Navíc se nyní hosté provinili nedovoleným způsobem a domácí si na chvíli mohou oddechnout.
40
Hostující Augsburg teď svírá domácí borce, ovšem ti se zatím dobře brání a nepouští hosty do další šance.
39
Bobadilla mohl přidat svou druhou branku! Naběhl si na centr zprava a svou hlavičkou je těsně minul břevno domácí branky.
38
Ivica Olić byl zasažen do obličeje, ale faul se nepískal.
37
Jeden z hostujících obránců měl zdravotní potíže, ale po chvilce přerušení je na nohou a může pokračovat ve hře.
35
Jenže i domácí se provinili faulem a míč tak znovu po krátké chvíli patří hostům
34
Djourou byl faulován na obranné polovině – míč pro domácí Hamburk.
32
Na druhé straně se do šance dostával Altintop, ale o míč nakonec přišel.
31
Stieber se dostal ke střele, ale ta skončila vysoko nad brankou.
30
Hra se v těchto minutách uklidnila a jsou to především hosté, kdo kombinuje na obranné polovině.
28
Bobadilla se dostal k centru a ten kryje domácí brankář Adler.
27
Hosty vstřelená branka hodně nabudila a ti teď obléhají domácí na jejich obranné polovině.
26
Rafael van der Vaart prvním hráčem potrestaným žlutou kartou.
25
Dnešní zápas se začíná proměňovat v přestřelku. Hosté zahrávali volný přímý kop, který rozehrál Tobias Werner. Ten skvěle nacentroval a na jeho pas si naběhl zcela osamocený RAÚL BOBADILLA, který hlavičkou snižuje na 1:2! Asistence: Tobias Werner.
23
Iličevič se dostal po rohu k hlavičce, ale branku neohrozil.
21
Neskutečný úvod utkání předvádí Hamburk, který zatím drtí svého soupeře a zaslouženě vede o dvě branky.
19
Neuvěřitelný úvod domácího týmu, který se ujímá vedení o dvě branky! Matthias Ostrzolek dostal přihrávku na levé straně, odkud skvěle odcentroval na nikým nebráněného PIERRA – MICHELA LASOGGU, který hlavičkou mezi nohy hostujíc brankáře posílá domácí tým do trháku – 2:0! Asistence: Matthias Ostrzolek.
17
Ten se domácím nepovedl a hosté mohou zaútočit.
15
Tu rozehrál Rafel van der Vaart a jeho ránu s obtížemi vyrazil hostujíc brankář Hitz na rohový kop.
14
Domácí pokračoval v aktivitě a nyní vybojovali zajímavou standardní situaci.
11
Po dvou měsících bez vstřelené branky se domácí dočkali a po jedenácti minutách hry se ujímají vedení! Heiko Westermann se prodral po pravé straně, odkud vyslal centr na osamoceného Zoltána Stiebera, který s přispěním teče IVICI OLIĆE překonal hostující brankáře a posílá domácí do vedení – 1:0! Asistence: Zoltán Stieber.
10
Feulner se dostal ke střele, ta však mířil hodně mimo a domácí branku vůbec neohrozila.
9
Následovala pasáž, kdy oba týmy předvedly několik nepovedených přihrávek a hra tak bude pokračovat znovu od hostujícího brankáře.
7
Ostrzolek si nabíhal na pas od Ivica Oliće, ale ten mu míč neposlal přesně.
6
Westermann skvěle přečetl dlouhý nákop na nabíhajícího Bobadillu a míč odvrátil.
5
Domácí se po delší odmlce dostali k míči, ovšem Johan Djourou se provinil faulem.
4
Esswein si nabíhal po pravé straně, ale přihrávka na něj byla nepřesná.
3
Domácí dobře brání, ale stále se nemohou dostat k míči.
2
Augsburg zatím kombinuje na obranné polovině a hledá cestu směrem k domácí brance.
1
Hosté vyhráli los a obstarali úvodní výkop dnešního utkání.
1
Domácí tým dnes nastoupí v bílých dresech, zatímco hosté oblékli zelené dresy.

Hamburger SV: Adler – Westermann, Djourou, Rajković, Ostrzolek – Kačar, Stieber – Iličevič, van der Vaart (C), Olić – Lasogga.
Náhradníci: Drobný – Jansen, Jiráček, Rudņevs, N. Müller, Götz, Gouaida.

FC Augsburg: Hitz – Verhaegh (C), Hong Čong-ho, Klavan, Baba – Baier – Esswein, Feulner, Altintop, Werner – Bobadilla.
Náhradníci: Manninger – Højbjerg, Kohr, Matavž, Mölders, Či Tong-won, Janker.

Rozhodčí: Tobias Welz – Rafael Foltyn, Martin Thomsen – Kai Voss.
Domácí dnes musí zabrat a zvítězit, chtějí-li si nadále udržet šanci na záchranu, zatímco hostující Augsburg dnes bude bojovat o důležité body v boji o evropské poháry.
Rozhodčí dnešního utkání
Jako hlavní rozhodčí se dnes představí Tobias Welz, kterému budou na čarách asistovat pánové Rafael Foltyn a Martin Thomsen. Jako čtvrtý rozhodčí bude připraven Kai Voss.
Vzájemná utkání
29.11.14 Augsburg Hamburk 3 : 1
27.04.14 Augsburg Hamburk 3 : 1
07.12.13 Hamburk Augsburg 0 : 1
FC Augsburg
Hostující tým z jihozápadu země zažívá oproti svému dnešnímu soupeři vynikající ročník, ve kterém stále bojuje o příčky zajišťující evropské poháry v příští sezóně. Augsburg se nachází na 5. místě ligové tabulky se ziskem 42 bodů a nelichotivým skóre 36:37, přičemž na má stejně bodů jako 5. Schalke 04, které však má o jeden zápas navíc. Z posledních pěti ligových utkání dokázali hosté pouze jednou zvítězit, jednou remizovat a hned třikrát odešli poraženi. Nejlepším střelcem hostujícího celku je paraguajský útočník Raul Bobadilla s 8 vstřelenými brankami.
Hamburger SV
Domácí celek z přístavního města na severu Německa zažívá velice nevydařený ročník, ve kterém se nachází na posledním 18. místě se ziskem 25 bodů a nelichotivým skóre 16:44. Před Hamburkem je posledních pět utkání, což při ztrátě čtyř bodů na nesestupové příčky znamená, že každé další zaváhání může znamenat výrazné přiblížení k sestupu z Bundesligy. V posledních pěti ligových utkáních nedokázali domácí ani jednou zvítězit a dokonce nevstřelili ani jednu branku! Celkově si během těchto utkání připsali 11 inkasovaných branek a jejich poslední vstřelená branka se datuje na 28. února, kdy podlehli Frankfurtu 1:2. Nejlepším střelcem domácího mančaftu je nizozemský záložník Rafael van der Vaart s 4 vstřelenými brankami.
Vítám všechny fanynky a fanoušky nejvyšší německé fotbalové ligy u sledování dnešního veledůležitého utkání mezi domácím Hamburger SV a hostujícím FC Ausburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.