Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:17.
Máme tu konec dnešního utkání. To bylo poměrně vyrovnané a vyrovnaným stavem také skončilo. V samém závěru mohli utkání rozhodnou domácí, nestalo se tak však a na tabuli svítí stav 2:2. Loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek dne.
90+2
90+2
Střídání v týmu SV Darmstadt 98: ze hřiště odchází Mario Vrančić, přichází Felix Platte.
90+2
Domácí útočí.
90+1
Nastavují se dvě minuty nad rámec hracího času.
90
Heller a Klein vyfasovali za svou potyčku žlutou kartu.
90
89
Hosté zahrávají rohový kop.
87
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Lukas Rupp, přichází Timo Werner.
86
Tak domácí jsou teď na koni. Uvidíme, zda se jim podaří vstřelit tolik tíženou branku.
84
Po hlavičce jednoho z domácích zvoní tyč Tytońovy branky! Následnou dorážku nezvládá Niemeyer! To byly panečku šance!
82
Heller, Wagner a není to branka. Heller se skvěle uvolnil a poslal ve vápně přihrávku před branku. Tam se hnal za míčem Wagner, na poslední chvíli ho však před prázdnou brankou zablokoval jeden z obránců.
80
Rozběhnutý Wagner teď dostal dobrý pas do vápna. Bohužel pro domácí ho moc dobře nezpracoval, a tak se míče ujal jeden z obránců Stuttgartu.
79
Darmstatd teď útočil. Vypadalo to nadějně, míč však v samém závěru akce končí v rukavicích Tytońa.
77
Utkání je i závěru celkem vyrovnané a oba celky se snaží jít směrem k brance protivníka. Uvidíme, zda se podaří některému z týmů skórovat.
75
Wagner se teď krásně uvolnil a poslal střelu na branku. Ta měla snad vše potřebné, ovšem minula branku o pár centimetrů!
74
Nyní se na hřišti nic zajímavého neděje. Hraje se ve středu hřiště. Hra je často přerušována.
72
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Daniel Didavi, přichází Martin Harnik.
70
Jungwirth vyfasoval žlutou kartu za nesportovní chování. Jeho gesta na rozhodčí nebyla přiměřená.
68
Heller běžel z pravé strany sám na branku a ve vápně byl atakován. Domácí se dožadují odpískání pokutového kopu. Ani v tomto případě však rozhodčí nepíská.
66
Na druhé straně byl při hlavičkování odpískán útočný faul domácímu kapitánovi Sulovi.
64
Kostič běžel z úhlu na branku a ve vápně se dostal až ke střele. Ta mířila nad branku. Při střelbě byl ještě atakován a dožaduje se odpískání pokutového kopu, ale hlavní rozhodčí jasně ukazuje, že tohle se pískat prostě nebude.
62
A autor vyrovnávací branky Niemeyer je také prvním hráčem, který dnes vidí žlutou kartu dnešního zápasu.
61
Vrančič se dostal do rychlého brejku, ale byl mu nakonec odpískán ofsajd.
60
Hodina hry za námi a stav je vyrovnaný 2:2. Utkání je také vyrovnané, a tak nás čeká jistě zajímavá poslední půlhodinka.
58
Hosté jsou stále aktivní, tedy i po vyrovnávací brance. Nyní kombinují ve středu hřiště.
55
Hra nám už zase pokračuje. U míče jsou hráči hostujícího celku, kteří kombinují před vápnem Darmstadtu.
54
Tak domácím se podařilo hned úvodu druhého poločasu odpovědět. To bylo hodně rychlé. Nyní musela být hra přerušena, na hřišti je ošetřován Vrančič.
51
Darmstadt právě vstřelil branku!
Domácí zahrávali volný přímý kop. Na centr vyskočil úplně osamocený PETER NIEMEYER, který svou hlavičkou vyrovnává stav utkání na 2:2.
50
Nyní se hraje převážně ve středu hřiště. Domácí musejí trochu zabrat, pokud chtějí dnes vyhrát. Hosté se totiž neženou moc do útoku.
48
Wagner teď mohl vyrovnat. Skvěle odstavil od míče Baumgartla a chybělo jen přesně zamířit. Velká škoda pro tohoto borce, jelikož to mohla být precizně vytvořená branka.
46
Právě nám začal druhý poločas dnešního utkání. U míče jsou domácí hráči, kteří kombinují na vlastní polovině.
46
Máme zde konec prvního poločasu. Ten byl poměrně vyrovnaný, no nejvíce se dělo v posledních třech minutách. Ano, přesně během třech minut se totiž hostům podařilo obrátit skóre zápasu, a tak odcházejí do kabin určitě s úsměvem na tvářích. Druhý poločas bude jistě zajímavý, začne zhruba v 16:35.
45+3
45+3
Stuttgart právě vstřelil branku!
To je konec prvního poločasu. Hosté předvádějí obrat jako hrom. Autorem krásné branky je LUKAS RUPP. Skvělá kombinace, opravdu potlesk hráčům Stuttgartu.
45
Tak hosté vyrovnávají brankou do kabin. Skvělou práci předvedl na levé lajně Kostič a o centroval do vápna. Zde na míč skvěle počíhal CHRISTIAN GENTNER, a ten svou střelu do vinklu nedal brankáři žádnou šanci – 1:1!
44
Hosté zahrávali rohový kop. Ještě než míč zamířil do vápna, pískal se útočný faul Kravece.
43
Domácí zahrávali volný přímý kop a centr z něj mířil až do zámezí. Pokračovat se bude odkopem od branky.
40
Pět minut nám zbývá do konce první poločasu a domácí zatím vedou o jednu branku. Nutno říct, že zaslouženě. Dnes jsou o něco aktivnější a hlavně jejich obrana dnes odvádí dobrý výkon.
38
Hodně překvapivé zakončení z volného přímého kopu, který se kopal zhruba ze čtyřiceti metrů. Střela Gondorfa totiž málem překvapila i hostujícího brankáře. Nakonec však mířila těsně vedla branky.
36
Hosté ze Stuttgartu se nyní snaží být aktivnějším týmem na hřišti a zatím se jim to v posledních minutách daří. Uvidíme, zda se do konce prvního poločasu bude ještě měnit skóre.
34
A Kostič v další šanci! Nyní střílel z hranice vápna a jeho střela jen těsně minula levou tyč.
33
A málem jsem to zakřikl. Kostič dostal na levé straně skvělý pas a dral se směrem k bráně. Nakonec se dostal až před brankáře, kterého však svou střelou nedokázal překonat. Branku minul.
31
Hosté ze Stuttgartu jsou dnes v koncovce zatím tak trochu jaloví. Nyní se snažil Rupp vystřelil zhruba z hranice vápna. Ovšem jak střela dopadla, to snad nemá ani cenu komentovat. Zatím hosté nepředvádějí výkon, na který jsme od nich zvyklí.
29
Nakonec z toho byl rohový kop. Po centru z něj přišla hlavička směrem na branku od Niemeyera. Ten nakonec mířil trochu výš, než bylo potřeba.
28
Domácí hráči jsou na koni a útočí. Nyní kombinují před vápnem Stuttgartu. Uvidíme, jestli něco vymyslí.
26
Veliká chyba hostů v rozehrávce na polovině hřiště a SANDRO WAGNER běžel sám na brankáře. Svou střelou přesně k tyči posílá svůj tým do vedení 1:0!
25
Nyní hlavní rozhodčí Zwayer přerušil hru a razantně domlouvá jednomu z domácích hráčů. Konkrétně to byl Heller. Ten i po diskuzi své emoce nedrží na uzdě.
24
A další ostrý zákrok byl nyní k vidění. Ojoj, hlavní rozhodčí dnešní utkání tak možná trochu nezvládá. Hraje se ve středu hřiště.
22
Tak nakonec hostující trenér musel sáhnout k vynucenému střídání. Uvidíme, jak se Klein zapracuje do dnešního utkání.
21
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Toni Šunjić, přichází Florian Klein.
19
Po jednom ze zákroků musí být na hřišti ošetřován Šunjič. Doufejme, že bude v pořádku.
17
Nyní se utkání odehrává převážně ve středu hřiště. Hráči také produkují docela dost nepřesných přihrávek.
15
Insua se snažil vyslat dlouhým pasem směrem k brance Kostiče. U míče byl jako první brankář Darmstadtu Mathenia.
14
Utkání provází také dost tvrdých zákroků, dost možná je to kvůli tomu, že rozhodčí dnes pustil celkem dost hraničních věcí.
12
Stuttgart byl teď dlouho u míče a akci zakončil centr do vápna. U něj byl však jako první domácí obránce Rajkovič, který poslal míč do bezpečí.
10
Deset minut za námi a vypadá to, že dnes budeme sledovat útočný fotbal. Oba týmy se snaží hrát aktivně.
8
Hosté zahrávali volný přímý kop zhruba ze třiceti metrů a byla to mizérie panečku. K míči se postavil Kostič a vystřelil na branku. Jeho střela však neměla potřebnou razanci a ani směr, takže minula branku o značný kus.
7
Domácí teď zahrávali dva rohové kopy. První se moc nezdařil. Ovšem druhý, u toho se určitě hostující brankář zapotil. Na centr nejvýše vyskočil Rajkovič, a ten svou hlavičkou mířil jen těsně nad branku.
5
Kravec teď tvrdě atakoval Sulu. Rozhodčí zatím zůstává jen u slovní domluvy.
3
Rupp dostal přihrávku do běhu a z ničeho nic se objevil ve vápně sám před brankářem. Střela mířila přímo do hlavy domácí brankáře a pak míč odkopl do bezpečí jeden z obránců.
2
Utkání je zatím opatrné od obou celků. Více jsou zatím u míče domácí, což je logické. Měli totiž výhodu úvodní rozehrávky.
1

SV Darmstadt 98: Mathenia – Jungwirth, Sulu, Rajković, Caldirola – Niemeyer, Gondorf – Heller, M. Vrančić, Rausch – Wagner.
Náhradníci: Załuska – Gorka, Sailer, Kempe, Garics, J. Díaz, Platte.

VfB Stuttgart: Tytoń – Schwaab, T. Šunjić, Baumgartl, Emiliano Insúa – Die – Rupp, Gentner, Didavi, Kostić – Kravec.
Náhradníci: Langerak – Harnik, Klein, Werner, Tašči, Maxim..
Vzájemný zápas 01.11.2015 VfB Stuttgart – SV Darmstadt 2:0
VfB Stuttgart se nachází v tabulce na jedenáctém místě se ziskem 32 bodů. Devět zápasů vyhrál, pět remizoval a třináct prohrál. SV Darmstadt 98se nachází v tabulce na třináctém místě se ziskem 28 bodů. Šest zápasů vyhrál, deset remizoval a jedenáct prohrál.
Dobrý den všem fanouškům fotbalu, toho německého obzvlášť. Dnes nás čeká utkání dvou celků, které se nacházejí zhruba ve středu tabulky. Je to SV Darmstadt 98 a VfB Stuttgart.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.