Ode mne je to pro tuto chvíli již vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů na počtenou.
Utkání mezi celky 1. FC Köln a SV Darmstadt 98 je již minulostí a ze zisku tří bodů se po vítězství 4:1 radují domácí fotbalisté. Ti ve druhém poločase přidali další dvě branky, o které se postaral Marcel Risse. Fotbalisté Darmstadtu nedokázali ve druhé půli navázat na sympatický výkon z prvních čtyřiceti pěti minut a prohrávají zcela po zásluze. Děkovat navíc mohou brankáři Matheniovi, který předvedl několik výborných zákroků a vychytal celou řadu stoprocentních šancí Kolína nad Rýnem.

90
Do nadějně vyhlížejícího protiútoku vyrazili domácí, avšak zákrokem z kategorie last minute se prezentoval stoper Sulu, který uzmul Modestemu míč.
89
Hosté sice operují na útočné polovině hřiště, avšak k ohrožení Horna se nedostávají a utkání se již jen dohrává.
87
Garics přidal v agresivitě, což v osobním souboji pocítil Jojič. Nedovolený zákrok hostujícího hráče ocenil sudí žlutým kartónkem.
86
Trenér Darmstadtu Schuster ukončuje Wagnerův pobyt na hřišti a na posledních pár minut přichází Platte.
85
Sám Jojič se postavil k rozehrání rohového kopu, avšak ostrým centrem nenašel žádného z nabíhajících spoluhráčů.
84
Nově příchozí Jojič se předvedl fanouškům hezkou individuální akcí, z níž rezultuje rohový kop pro Kolín nad Rýnem.
82
Žlutou kartu si od sudího Dingerta vysloužil za nevybíravý zákrok skluzem Gondorf.
81
K rozehrání od rohového praporku se postavil netradičně Kempe, ale jeho ostrý centr odklidil do bezpečí hned první bránící hráč.
80
Heller centroval z pravé strany hřiště a po nepřehledné situaci končí míč v zámezí, kam jej nasměroval domácí hráč. Darmstadt tedy získává výhodu rohového kopu.
79
Ke střídání sáhl i trenér hostující celku. Ze hřiště je stažen Vrančič a na jeho místo přichází Garics.
78
Domácí naposledy střídají. Sørensena nahrazuje Olkowski.
76
Modeste mohl završit bůra v síti Darmstadtu, avšak z dobré pozice nechal pouze vyniknout brankáře Matheniu, po jehož zákroku budou domácí rozehrávat rohový kop.
75
Köln právě vstřelil branku!
Troufám si tvrdit, že o vítězi dnešního utkání je již rozhodnuto, neboť na rozdíl tří branek zvyšuje MARCEL RISSE. Domácí fotbalista si výborně zpracoval na hranici vápna míč, posunul si jej do šestnácky a následnou křížnou ranou na zadní tyč prostřelil Matheniu.
72
Třebaže není Lehmann s výrokem sudího nikterak srozuměn, na konečném rozhodnutí nehodlá sudí Dingert cokoliv měnit a Lehmann vidí za faul žlutou kartu.
71
Kdo jiný, než Rausch by se mohl ujmout rozehrání rohového kopu. Avšak ani tentokrát nebyl centrovaný míč nikterak nebezpečný a domácí obrana jej v poklidu odvrací do bezpečí.
70
Centr Hollanda odvrací pouze na roh domácí obrana.
68
Poprvé střídají také hosté z Darmstadtu. Díaze nahrazuje Kempe.
68
Druhé střídání připravil trenér domácího celku, kdy Gerhardta nahrazuje Jojič.
66
Modeste mohl zkompletovat hattrick, avšak svou střelu z hranice pokutového kopu namířil jen těsně mimo Matheniovy tyče.
66
Ösako i Caldirola míří po ošetření za lajnu a pokračovat tedy budeme v deseti mužích na každé straně.
65
Po vzájemném hlavičkovém souboji se na trávníku ocitli Ösako s Caldirolou a na hřišti již vbíhají lékaři obou týmů.
64
Nyní se však rozehrání rohového kopu hostujícímu špílmachrovi nezdařilo a míč ještě za letu zamířil za brankovou čáru. Odkopávat od brány tedy bude Horn.
63
Další rohový kop pro Darmstadt rovná se práce pro rozehrávajícího Rausche.
61
Všichni svatí stojí v posledních minutách při domácím celku! Centrovaný míč totiž propadl až na zadní tyč, kde jej pouze do břevna hlavičkoval hostující Díaz!
61
Po zákroku domácí defenzívy končí míč v zámezí a Rausch bude rozehrávat od rohového praporku.
60
Vrančič se postavil k rozehrání trestného kopu a z velkého úhlu k překvapení všech volil přímou střelu, kterou však orazítkoval pouze tyč Hornovy brány!
59
Prvním hráčem, který v dnešním utkání vidí žlutou kartu, je domácí Gerhardt, jenž ve skluzu sestřelil pronikajícího útočníka.
56
Zatímco před pěti minutami se Sørensen prezentoval výbornou technikou, při které zvedl diváky ze sedadel, nyní ukázal, že se jedná i o nesmírně tvrdého a obětavého hráče, neboť svým skluzem proti Wagnerovi riskoval zranění nejen protihráče, ale sebe samého.
55
Hodně ostrým zákrokem ve skluzu se nyní prezentoval Jungwirth, který doslova sestřelil Ösaku a může být velice rád, že vyvázl bez karetního trestu.
53
Vskutku kuriózní gól zaznamenává MARCEL RISSE. Ten si na levé straně hřiště poradil se svým obráncem a následným centrem šajtlí alá Rosický hledal nabíhajícího Modesteho. K překvapení všech se však míč snesl až za záda Mathenii, který u rozhodčích ještě reklamoval to, že byl ve výskoku faulován Modestem. To ale nic nemění na tom, že Kolín nad Rýnem se ujímá vedení 3:1 a je tak na nejlepší cestě za ziskem tří bodů.
51
Velkým přehledem se preztentoval Sørensen, který se zbavil dvou dotírajících hráčů soupeře a následným lobem krásně našel i nabíhajícího spoluhráče.
50
Kombinací na útočné polovině hřiště se nyní prezentují domácí fotbalisté, což vzbudilo ohlas i u fanoušků, kteří ještě přidali při podpoře svého celku.
49
Rausch se odhodlal k centru z levé strany hřiště, ale míč odklízí do bezpečí hlavičkující Maroh.
48
Wagner si zpracoval na hranici vápna míč, ale zády k bráně byl jen pramálo nebezpečný pro kolínskou obranu. Svou následnou přihrávkou navíc našel jen pozornou domácí obranu.
47
Domácí začínají rozvážnou rozehrávkou, do níž je zapojen i nově příchozí Heintz.
46
Domácí celek vstoupí do druhého poločasu s jednou změnou, kdy Mladenoviče nahrazuje Heintz. Hostující trenér Schuster prozatím k žádnému střídání nesáhl.
46
Domácí fotbalisté jsou přeci jen o něco málo aktivnějším týmem, drží více míč na svých kopačkách a snaží se kontrolovat průběh utkání. Hráči Darmstadtu se spoléhají především na rychlé protiútoky a nemyslím si, že by se jejich herní projev měl v dalších 45 minutách nějak zásadně lišit.
První poločas je již minulostí a spokojenější po něm mohou být příznivci Kolína nad Rýnem, neboť jejich celek drží vedení 2:1. Utkání se pro domácí vyvíjelo velice slibně od samotného začátku, jelikož již ve 4. minutě se prosadil francouzský útočník ve Anthony Modeste. Odpověď Darmstadtu na sebe však nenechala dlouho čekat a o pět minut později vyrovnal pohotově zakončující Jerôme Gondorf. Kolín nad Rýnem má však na hrotu dnes výborně hrajícího Modesteho, který strhl ve 35. minutě vedení zpět na stranu kolínského celku. A nechybělo mnoho, aby se Modeste mohl radovat i z hattricku, avšak to by krátce před koncem poločasu musel z vyložené šance pálit přesněji.

45
Míč končí v rukavicích brankáře Horna a sudí Dingert hvizdem ukončuje první poločas.
44
Mavraj fauloval pronikajícího Wagnera a hosté budou rozehrávat standardní situaci krátce před koncem prvního poločasu.
43
Mladenovič rozehrál od rohového praporku, avšak hrdina Darmstadtu z posledních minut, brankář Mathenia, si pro letící balón doskočil a skryl jej ve svém náručí.
42
Gerhardt centroval do pokutového území, avšak míč končí po zákroku obránce v zámezí a domácí mají výhodu rohového kopu.
40
Brankář Mathenia drží ambice svého týmu na bodový zisk z dnešního utkání stále nad vodou. Nejprve vychytal ve stoprocentní šanci Risseho a následně se dokázal i skvěle přemístit, aby co možná nejvíce ztížil situaci dorážejícímu Modestemu, který bránu minul.
38
Gondorf mohl vyrovnat, avšak jeho střelu zablokoval výborným obranným zákrokem jeden z domácích stoperů. Darmstadt bude rozehrávat od rohového praporku.
35
Co ANTHONY MODESTE pokazil ve 34. minutě, povedlo se mu napravit v minutě následující. Milimetrově přesný pas Sørensena si domácí útočník výborně zpracoval a následnou střelou podél brankáře Mathenii rozpoutal v ochozech stadionu červenobílé peklo.
34
K rozehrání trestného kopu se postavil Mladenovič, ale svým centrem našel pouze připraveného hostujícího obránce, který míč odhlavičkoval. Udělal to však natolik nešikovně, že našel pouze připraveného Modesteho, jehož střela se jen těsně nevešla mezi tři tyče!
33
Díaz si počínal v rozporu s pravidly a sudí Dingert si všiml jeho nedovoleného zákroku. Na pořadu dne je tedy nebezpečná standardní situace pro Kolín nad Rýnem.
32
Rausch si zpracoval míč za vápnem a pokusil se jej usměrnit k tyči Hornovy brány. Tomuto pokusu mnoho nechybělo, ale stav zůstává i nerozhodný 1:1.
30
Gerhardt je již zpět na hřišti a může se tak zapojit do útočných aktivit svého celku.
29
Za doprovodu lékařského týmu, avšak po svých, opouští Gerhardt trávník. Myslím si, že hráč však bude po krátkém ošetření v pořádku a bude v utkání pokračovat.
28
Po nepříjemném pádu zůstává na hrací ploše ležet Gerhardt a na hřiště již přibíhají i lékaři domácího celku.
27
Hosté z Darmstadtu vyrazili k rychlému brejku, avšak jejich útočná snaha měla jepičí život a hrát již mohou znovu domácí.
25
Mladenovič si výborně naskočil na centr Hectora z levé strany hřiště, avšak následnou hlavičku, která byla ještě tečována hostujícím obráncem, poslal pouze do míst, kde stál připravený Mathenia.
24
Risseho centr byl nepřesný a rozehrávat bude hostující brankář výkopem od brány.
23
Postupnou kombinací se domácí propracovali až na hranici vápna, kde nyní operují hosté v házenkářském bloku.
21
Wagner se dopustil ve snaze získat míč faulu a sudí Dingert píská.
20
Nechybělo mnoho a váhavou rozehrávku Darmstadtu vystihl na hrotu vytažený Modeste.
18
Rausch to tentokrát hodně přehnal s nasazením v osobním souboji a může být rád, že vyvázl bez žluté karty.
17
Hosté chybují v rozehrávce a volného míče se ujímají fotbalisté z Kolína nad Rýnem.
15
Hosté jsou poté, co vyrovnali stav utkání, jako polití živou vodou a hýří aktivitou. Své štěstí nyní zkusil Jungwirth, jehož střela však končí vysoko nad domácí bránou.
14
Hektickou pasáž utkání nyní poněkud přibrzdil sudí, který píská faul Vrančiče.
12
Darmstadt právě vstřelil branku!
Po střele JERÔME GONDORFA je vyrovnáno na 1:1! Hostující hráč se dostal ve vápně k míči a přízemní střelou na zadní tyč nedal Hornovi šanci.
11
Wagner se provinil proti pravidlům a sudí Dingert okamžitě píská.
9
Kolínští nachytali hostující obranu opět v nedbalkách a využít toho mohl Modeste, který již překonal vyběhnuvšího brankáře, avšak míč směřující do opuštěné brány zablokoval obránce.
6
Domácí fotbalisté mohli jít do dvoubrankového vedení, avšak Ösako z výborné pozice přestřelil branku.
4
Třebaže do utkání vstoupil lépe Darmstadt, do vedení jde domácí celek! ANTHONY MODESTE si skvěle naběhl a přízemní střelou, která se otřela o tyč, posílá Kolín nad Rýnem do vedení.
2
Míč končí po zákroku domácího obránce opět v zámezí a Rausch bude tedy znovu rozehrávat od rohového praporku.
1
Hosté z Darmstadtu vstoupili do utkání aktivně a hned jejich první útočný snažení má za následek rohový kop.
1
Hezké fotbalové odpoledne! Přichází 3. kolo nejvyšší německé soutěže, kde se v dnešním duelu představí FC Köln, který na své půdě přivítá SV Darmstadt 98. Zápasem Vás provede Radek Kozel.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.