Bundesliga - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hertha Berlin : Frankfurt - 3. prosince 2017   15:30

Hertha Berlin
15' Selke (Leckie)
1:2
(1:1)
Frankfurt
26' M. Wolf  (Willems) • 80' K-P. Boateng  (Haller)
Almenning Jarstein – Weiser, Langkamp, Rekik, Plattenhardt – Leckie, Skjelbred, Maier (61. Lustenberger), Mittelstädt (61. Lazaro) – Selke, Ibišević (C) (82. Esswein).
Kraft – Pekarík, Esswein, Kalou, Lazaro, Torunarigha, Lustenberger.
Storks – Siewer, Emmer
Olympiastadion (Berlín)
Frankfurt
Hradecky – Salcedo, D. Abraham (C), Falette, Hasebe – M. Wolf, Gaćinović (46. Barkok), K-P. Boateng, Willems, Haller (90+1. Jović) – Rebić (88. Tawatha).
Zimmermann – G. Fernandes, Jović, Russ, Barkok, Hrgota, Tawatha.

SESTŘIH: Hertha Berlín - Frankfurt 1:2. Domácí bez Daridy ztratili dobře rozehraný zápas

Frankfurt vítězí v Berlíně poměrem 2:1. V úvodu byl domácí celek lepší, ale ze svého tlaku vytěžil pouze jeden gól. Soupeř se prosadil Wolfem pod víko, kdy Jarstein nemohl absolutně nic dělat.

Ve druhé půli měl balon více na svých kopačkách hostující tým a vše směřovalo k remíze až rozhodl Boateng zprava k zadní tyči, kdy Jarstein byl v roli diváka. Posléze se Eintracht soustředil na obranu a nedopustil žádnou větší šanci před svým brankářem. Bere tím pádem tři body z tohoto střetnutí.
90+4'
90+4'
Hostující celek důrazný v hlavičkovém souboji na pravé straně a následně Wolf o soupeře získal aut.
90+3'
Zřejmě naposledy nakopl Jarstein míč na polovinu hostů, ale balon před Essweinem propadl až do náruče hostujícího brankáře.
90+3'
Další nákop Jarsteina, ale Wolf uklidil míč zpět na polovinu domácích, kterým rychle utíká čas.
90+2'
Jarstein zkusil dlouhý míč, Plattenhardt odcentroval zleva na hlavu Selkeho, ale po jeho zakončení chytá míč bez problémů Hradecky a ještě šetří čas.
90+2'
Po autovém vhazování Wolfa z pravé strany z poloviny hostů spěchal domácí celek do útoku, ale jeho šance skončily na nepřesné přechodové fázi.
90+1'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sébastien Haller, přichází Luka Jović.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Aut zleva prodloužil domácí hráč na přední tyči hlavou. Další centr už nepřinesl zakončení směrem na branku hostů.
90'
Zřejmě Abraham měl problémy s rozehrávkou z pravé strany, ale nakonec nadvakrát uklidil míč svojí pravačkou do bezpečí.
89'
Salcedo a Wolf předvedli velice dobrou práci tělem na pravé straně a hostující celek pošetřil před svým autovým vhazováním z vlastní poloviny další sekundy.
89'
Jarstein poslal své spoluhráče na polovinu hostů a nakopl na střed míč, který Frankfurt ihned z první zlikvidoval.
88'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Taleb Tawatha.
87'
Hosty překvapila levačka Lustenbergera, která přes Abrhama trefil ze střední vzdálenosti břevno při snaze o zakončení do levého horního rohu branky!
87'
Esswein se svým spoluhráčem zkusili rychlý brejk po levé straně, ale hosté byli rychle zpět v obraně .
86'
Po centru zprava zakončil hlavou na zadní tyči vedle levé brankové konstrukce domácí hráč, ale nejednalo se o nějak nebezpečnou střelu.
86'
Willems tvrdou levačkou napálil míč doprostřed branky, kde bez problémů zasáhl rukama Jarstein a udržel naděje domácích na bod.
85'
Skjelbred fauluje Boatenga na vlastní polovině a přibližuje hostující celek zisku tří bodů.
85'
Zdá se, že ještě Fernandes půjde do hry na poslední sekundy tohoto zápasu, hosté chystají střídání na své lavičce.
84'
Tak nakonec vzal rozehrávku jiný hráč hostů a Frankfurt poté chtěl útočit po levé straně Hallerem, což se mu nepovedlo.
84'
Abraham faulovaný na vlastní polovině a samozřejmě, že Hradecky nebude se svojí rozehrávkou vůbec nikam pospíchat.
83'
Zřejmě Haller se neprosadil z dvaceti metrů ze středu a útočil domácí celek Plattenhardtem po levé straně.
83'
Haller byl důrazný na pravé části hřiště na polovině hřiště, následně Plattenhardt začal útok domácích a snahu o alespoň bod z tohoto mače.
82'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Vedad Ibišević, přichází Alexander Esswein.
81'
Plattenhardt hrál po levé straně, ale jeho spoluhráč Weiser pálil výrazně mimo tři tyče, takže výkop pro brankáře hostů.
80'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Tak to klobouk dolů! Rebič nejprve přetáhl centr zleva na zadní tyč, Wolf zůstal ležet na zemi po souboji s Plattenhardtem. Hostující celek pokračoval dál ve svém útoku až si odražený míč v pravé části vápna našel KEVIN-PRINCE BOATENG a svým pokusem k delší tyči zmrazil domácí fanoušky. Jarstein pouze zůstal stát uprostřed své branky a vůbec nereagoval na pokus svého soupeře.
78'
Zajímavý souboj při útoku domácích v levé části vápna, kdy Abraham podle rozhodčího nefauloval Lazara. Penalta z toho nebude.
78'
Po přízemním centru zprava naservíroval hostující hráč míč ze středu doprostřed branky, kde zasáhl rukama proti pokusu po zemi Hradecky. Jinak by to byl ukázkový vlastní gól, o malou domů pochopitelně nešlo.
78'
Boateng se neprosadil zprava vedle bližší tyče hlavou a navíc vykopával Jarstein.
76'
Wolf proti Plattenhardtovi na pravé straně vápna získal roh pro hostující celek.
76'
Plattenhardt vhazoval zleva z poloviny hrací plochy, ale hosté ihned přistoupili k domácím fotbalistům a znemožnili jim ideální přechod do útoku.
85'
Faul hostů na středu poloviny domácích dal Herthě šanci na změnu skóre, kdy celá akec začala u Jarsteina a skončila faulem Leckieho na pravé straně v souboji s Falettem.
74'
Selke ještě debatoval chvíli s rozhodčím Storksem až hra bude pokračovat rozehrávkou pravačky hostujícího brankáře.
73'
Domácí celek ihned poté fauloval Willemse, konkrétně právě Selke a následně dali fotbalisté Herthy svojí frustraci najevo.
73'
Další aut pro Weisera zprava z poloviny hřiště. Následovala narážečka se spoluhráčem a zajímavý zákrok na Selkeho v podání Willemse, který byl podle rozhodčího Storkse v pohodě.
72'
Weiser vhazoval zprava z poloviny hrací plochy, ale hosté byli aktivní v obraně a i proto byl Hradekcky bez práce.
71'
Nakonec se tak stalo. Hradecky se rozhodl pro dlouhý míč na pravé straně, kde zřejmě Salcedo pokračoval v tažení na branku Jarsteina.
71'
Plattenhardt si počínal nedovoleně proti Wolfovi a hostující celek držel míč na vlastní polovině, aniž by do hry zapojil nohu svého brankáře.
70'
První poločas byl pohlednější než ten druhý. Ve druhém dějství se toho zas až tolik zajímavého neděje a již dlouho jsme neviděli větší šanci.
69'
Salcedo byl na pravé straně celkem pod tlakem presujícího fotbalisty, ale nic nepokazil. Následně ovšem bude vhazovat z vlastní poloviny jeho spoluhráč Wolf.
69'
Skjelbred spolupracoval s Plattenhardtem na levé straně, domácí celek zatlačil hosty svou kombinací až z toho plynul faul jednoho z fotbalistů Eintrachtu.
68'
Lustenberger faulovaný Abrahamem, karta z toho nebyla, tak rozehrál Jarstein křížem na levou stranu a jeho spoluhráči sáhli ke kombinaci na vlastní polovině.
67'
Boateng svedl souboj s Leckiem na polovině domácích a hosté tak potvrzují, že ve druhém poločase mají převahu na držení balonu.
67'
Rebič zpracoval dlouhý míč na levé straně, ale centrem nenašel spoluhráče na středu velkého vápna, protože proti byl bránící fotbalista svojí hlavou na přední tyči.
66'
Haller faulovaný na pravé straně na polovině hřiště zřejmě Lustenbergerem, takže rozehrál Abraham pod sebe nakrátko.
65'
Weiserův pokus hlavou na přední tyči zablokovala obrana hostů. Ale domácí celek bude pokračovat ve svém útoku autovým vhazováním z poloviny svého soka.
65'
Leckie se po pravé straně dostal do vápna, kde ze souboje s Falettem vytěžil rohový kop pro domácí.
65'
Tím pádem aut z vlastní poloviny zprava pro Wolfa, ale hostující celek udělal ztrátu na středu poloviny svého soupeře.
64'
Weiser vhazoval zprava. Načež poslal míč pod sebe, hostující celek presoval bez úspěchu Hallerem až vše bylo ukončeno ztrátou Herthy na levé straně.
63'
Hostující celek kombinoval na vlastní polovině i se Salcedem, až si připsal důležitý obranný zákrok Weiser.
63'
Willems vhazoval z levé strany z poloviny soupeře a nalezl nohu Hallera, jenže tomu prvním dotekem utekl míč na kopačku fotbalisty domácích.
62'
Domácí souhra na levé straně na hranici vápna nepřinesla balon do ohně, a tak hostující kontr odstartuje svým výkopem pravačkou od vlastní branky Hradecky.
61'
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Maximilian Mittelstädt, přichází Valentino Lazaro.
Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Arne Maier, přichází Fabian Lustenberger.
61'
Domácí celek za malou chvíli pošle na hřiště dle všeho dva náhradníky.
60'
Plattenhardt napálil odražený míč z levé strany z jedničky do bránícího hráče a následně si s hostující obranou neporadil z druhé strany Weiser.
59'
Domácí celek chtěl hrozit po pravé straně, ale Willems si tvrdým zákrokem proti Weiserovi řekl o žlutou kartu. Je to druhá žlutá karta pro Willemse v této bundesligové sezoně.
58'
Po výkopu Jarsteina je na balonu hostující celek. Eintracht má převahu na držení balonu ve druhém poločase.
57'
Haller při souhře s Wolfem vyslal zajímavou křižnou střelou z pravé strany vápna a jeden z hostů se pouze o fous nedostal k dorážce, která by s velkou pravděpodobností zapadla do sítě po zákroku rukama v podání Jarsteina! Dle všeho čekal na míč Rebič.
57'
Po sérii odrazů ve vápně domácích chytil míč do koše Jarstein a rozehrál přes pravou stranu, kde se o zábavu starali jeho dva spoluhráči až získal míč Haller.
56'
Abraham kombinoval se svými spoluhráči zhruba na polovině hřiště. Naččež Fallete žádným způsobem nedostal domácí tým pod tlak a ani nezrychlil hru.
56'
Hosté přežili přizemní centr zleva. Po přenesení hry na druhou stranu ztratil míč jeden z domácích hráčů po nahrávce Selkeho.
55'
Nedorozumění Wolfa na pravé straně se spoluhráčem dalo míč domácím, kdy jako první se dotkne míče při útoku berlínského celku Jarstein.
55'
Wolf se spoluhráčem vybojovali po zákroku Maiera pouze autové vhazování blízko vápna domácích a Hertha je tak tím pádem pod tlakem.
54'
Arbaham nahrál na levou stranu zřejmě Falletemu, ale hostům nevyšel zdaleka dlouhý míč, i tak pokračuje ještě v kombinaci na polovině domácích Willems.
54'
Boateng nenapravil chybu svého spoluhráče na středu a fauloval. Jenže posléze udělal faul v souboji s Willemsem také Leckie.
53'
Špatná kombinace hostů po pravé straně, ale Frankfurt následně drží míč na vlastní polovině s Abrahamem a zatím nezapojil do hry ani Falettem svého brankáře.
52'
Zatím plynou emoce na obou stranách ve druhém poločase, naposledy po faulu Ibiševiče na Abrahama. Rozhodčí Storks musí situaci uklidňovat.
52'
Falette vysvětlil Weiserovi, že vhazovat bude hostující celek z vlastní poloviny zleva, ale Frankfurt selhal při přechodu do útoku.
51'
Rebič se neprosadil jeden na jednoho na levé straně proti Weiserovi a pak se ve stylu Tomáše Řepky podíval rozhodčímu pěkně zblízka do očí, takže žlutá karta.
49'
Domácí celek získal standardní situaci zprava, kterou rozehrál Weiser, ale hosté poté zablokovali střelu z dvaceti metrů po odraženému balonu. Míč přistál u brankáře Eintrachtu.
49'
Centr zleva chytá na středu velkého vápna bez problémů do koše Jarstein a domácí celek může reagovat na standardní situaci soupeře.
48'
Domácí celek zastavil brejk hostů po levé straně faulem na Hallera, následně obdržel Langkamp svojí druhou kartu v tomto ročníku německé ligy.
47'
Domácí celek hrozil rychlým kontrem, kdy míč na střed nezapracoval dobře Mittelstädt a poté nebyl překvapivě odpískán hostům faul zhruba dvacet metrů od vlastní branky.
46'
Houf hráčů se sešel na polovině hřiště až jsme viděli standardní a nepřesnou situaci Willemse z levé strany.
46'
Hertha měla výhodu výkopu ve druhém poločase, ale po asi deseti vteřinách darovala soupeři aut z poloviny Eintrachtu.
46'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Mijat Gaćinović, přichází Aymen Barkok.
46'
Jenže hlavní sudí Storks už nenechal ani Herthu rozehrát standardní situaci, a tak je z toho poločasová remíza. Nejprve měl více ze hry domácí celek.

Ten neuspěl Ibiševičem hned ve druhé minutě po velké chybě hostů v rozehrávce. Ale i tak se dokázal prosadit jako první. V patnácté minutě nahrával Leckie na pravou stranu a Selke snadno křížem na delší tyč zakončil.

Hosté poté zlepšili svůj herní projev v hlavním městě Německa, hra se vyrovnala až Jarstein nedosáhl na střelu Wolfa po rohu zleva pod víko z pohledu střelce do pravé části branky. Wolf poté ještě měl problémy se svalem, ale po ošetření členy hostujícího týmu se jeho pohyb zlepšil a půli dohrál.
45+2'
45+1'
Plattenhardt nic neriskoval na levé straně a zvolil jistotu v podobě kombinace se spoluhráči na polovině hrací plochy, proti změně skóre byl poté nečistým zákrokem Gačinovič.
45+1'
Jedna minuta se nastavuje!
45'
Rebič hrál nejprve možná rukou a poté se dopustil faulu na polovině domácích.
45'
Plattenhardt přetáhl levačkou hru na druhou stranu, kde po ztrátě balonu doklouzal až za brankovou čáru jeden z jeho spoluhráčů, výkop pro brankáře hostů.
44'
Po faulu na Selkeho se domácí celek může prosadit standardní situací zleva, kterou obstará Plattenhardt.
44'
Až příliš rychlý byl útok po pravé straně a pro Hallera se jednalo o situaci neřešitelnou, míč směřoval až za brankovou čáru, takže vykopávat bude od vlastní branky Jarstein.
43'
Tak dlouho si hostující hráči nahrávali na polovině hřiště až zvolili nahrávku na pravou stranu na Willemse, ten obešel Mittelstädta, ale nikoliv dalšího bránícího fotbalistu.
42'
Hostující celek chyboval v rozehrávce po pravé straně Salcedem, ale následně nevytěžil z této chyby nic zřejmě Ibiševič v souboji jeden na jednoho.
42'
Rebič odcentroval přes Weisera zleva do ohně, ale vše se obešlo bez zákroku Jarsteina a také s dobrou poziční obranou domácích fotbalistů.
41'
Weiserova pravačka naservírovala přetažený míč na zadní tyč, kde se nemohl prosadit jeden na jednoho v těžké pozici Mittelstädt-
41'
Díky aktivitě Ibiševiče na pravé straně může Hertha jít do vedení, roh rozehraje Weiser.
40'
Následoval útok domácích po levé straně přes Mittelstädta, ale pro Frankfurt se zatím jedná o jednoduchou práci v obraně.
40'
Hradecky nakopl míč křížem na levou stranu, kde hosté sehráli svojí finální fázi velice rychle, ale také nepřesně na hranici vápna domácích.
39'
Plattenhardtova levačka z levé strany přes bránícího Wolfa byla hodně nepřesná a zapadla po zemi k přední tyči do náruče brankáře, který snadno udržel nerozhodný stav.
38'
Haller poznal důraz Skjelbreda stojícího na pravé straně na polovině hrací plochy, sudí Storks nechal hru pokračovat a útočí domácí celek.
38'
V Berlíně dál sněží a podmínky pro kvalitní fotbal jsou těžké. I tak nesledujeme vůbec špatné utkání z obou stran.
38'
Domácí celek měl k ideálu daleko při křižném nákopu na pravou stranu, i tak hraje ještě s balonem u nohy na vlastní polovině na levé straně Plattenhardt.
37'
Salcedo fauloval Ibiševiče a bude se kopat standardní situace z poloviny hostů ze středového kruhu.
37'
V posledních patnácti minutách se hosté zvedli a mají v tomto časovém úseku i převahu na držení míče.
36'
Plattenhardt si počkal na míč na levé straně, ale jinak se hostující celek prezentoval aktivní obranou a nyní odstartoval svůj protiútok komibnací na vlastní polovině.
36'
Fallete to udělal šikovně při rozehrávce na levé straně a otřel míč o protihráče, takže hostující celek měl aut a poté se dotkl balonu nohou i Hradecky.
35'
Další standardka Gačinoviče zprava přes dva hráče ve zdi, ale poté byla zablokovaná levačka Hallera z druhé strany z šestnácti metrů.
34'
Po autovém vhazování Gačinoviče zprava lehce za polovinou hrací plochy na vlastní části trávníku pokračoval hostující celek chvíli o desíti až se Wolf vrátil do boje.
34'
Wolf kulhá a dle všeho bude hostující celek donucen ke svému prvnímu střídání v tomto střetnutí.
33'
Je to Wolf a vypadá to, že autor zatím jediné branky hostů bude muset střídat. Na vině jsou zjevné problémy se svalem.
33'
Rekik dozadu na Jarsteina a ten poslal dlouhý míč na levou stranu svojí pravačkou, posléze leží na zemi jeden z hostujících hráčů.
32'
Wolf upadl v pravé části vápna a možná má problémy se svalem. Hraje se ovšem dál a kombinuje Hertha Mittelstädtem a Plattenhardtem na levé straně.
32'
Po přehledu Faletteho o hře na levé straně byly ukončeny šance domácích na prosazení se před brankou soupeře.
31'
Boateng se při rozehrávce zprava dostal pod lehčí tlak, ale situaci dokázal zvládnout a hosté nadále kombinovali až vše zakončila nepřesná křižná nahrávka na levé křídlo.
30'
Boateng ztratil míč na pravé straně, ale domácí celek nebyl směrem dopředu vůbec jistý při přechodu do útoku, a tak vhazuje z vlastní poloviny Wolf.
30'
Hosté uspěchali centr zleva. Další centr vyslal po zemi z druhé strany Wolf, ale Jarstein nezasahoval, a tak se hra vrátila na polovinu soupeře.
29'
Willems možná fauloval rozehrávajícího Weisera zezadu, ale sudí Storks nechal hru plynout. Nicméně hosté čas přerušili útok domácích Falettem.
28'
Hradecky vykopával pravačkou na pravou stranu, kde balon ukořistili domácí hráči až si zahrál nohou z první Jarstein.
28'
Vše je v pořádku a hostující celek po krátké pauze bude hrát nadále v jedenácti lidech na hrací ploše.
27'
Rebič zůstal ležet na hrací ploše a v úvahu připadá problém s tříslem.
26'
Tak tohle je hodně velká paráda! Hostům vyšel roh zleva. Na středu si zpracoval míč při signálu MARIUS WOLF a z takových osmnácti metrů napálil balon do pravé poloviny branky pod víko. Nechytatelné pro Jarsteina!
25'
Rebič vyprodukoval tvrdou střelu z levé části vápna, ale Jarstein ji dokázal vyrazit na roh.
25'
Hostující celek držel míč na polovině domácích až vše ukončila na pár sekund chyba Wolfa na pravé straně, ale Frankfurt své zaváhání včas napravil a u balonu Falette.
24'
Zakončení z levé strany propadlo až do náruče Jarsteina, pro kterého to byl zcela rutinní zákrok, při kterém snad ani domácí brankář nemohl chybovat.
23'
Wolf se na pravé straně neprosadil jeden na jednoho, ale hosté pokračují ve snaze o srovnání stavu zápasu autovým vhazováním z poloviny domácích.
23'
Abraham si pohlídal napadajícího hráče. Následně se hra dostala na levou stranu a Frankfurt sáhl k rychlému kontru.
22'
Domácí tým zatím nedělá moc chyb v kombinaci, nyní se ovšem musí bránit, když hostující celek vede svojí akci po pravé straně.
22'
Gačinovič centroval přes dva hráče ve zdi na levou část vápna, kde po zakončení hlavou udržel míč rukama před brankovou čárou Jarstein.
21'
Faul na Rebiče dává hostům standardní situaci zprava, kterou vezme na sebe Gačinovič.
21'
Rychlou souhru hostů dvacet metrů od branky soupeře pokazil Gačinovič. Následně odcentroval po zemi neideálně zprava zřejmě Hasebe.
20'
Hostující celek odkopl míč pryč z jedničky a poté byl odpískaný faul Rekika na Halllera. Standardní situace ze střední vzdálenosti pro Willemse.
19'
Souhru domácích na vlastní polovině nezrychlil Ibiševič, to samé platilo o Platthenadrtovi. I tak se hosté velice složitě dostávají k míči.
19'
Plattenhardt na levou stranu na Mittelstädta. Jeho centr vypadal velice zajímavě a hosté se štěstím ubránili, Hradecky bude tím pádem vykopávat od vlastní branky.
18'
Jeden z hostů se pokusil o presink. Domácí celek se poté vydal do útoku po praév straně a získal výhodu autového vhazování.
18'
Jarstein čas od času plní pozici jakéhosi falešného stopera domácích, ale zatím hraje především pouze nohama.
17'
Mitteslädt si narazil míč se spoluhráčem na levé straně, ale Platthenhardt na polovině hostů zpomalil nahrávkou pod sebe celou hru a akci domácích.
17'
Hertha disponuje jasnou převahou na držení balonu, je celkem hodně trpělivá.
16'
Hostující celek toho zatím směrem dopředu moc nepředvedl a Jarstein za sebou nemá jediný těžší zákrok.
15'
Hertha právě vstřelila branku!
Hosté pustili nahrávku Leckieho přes bránícího Gačinoviče na pravou stranu, kde DAVIE SELKE po zemi k delší tyči překonal snadno brankáře. Ofsajd to těsně nebyl.
14'
Rekikův nákop po levé straně nebyl ideální. Domácí celek zůstal ještě na balonu a svíral svého protivníka, ale hosté se ubránili hlavou v levé části vápna.
14'
Wolf vystoupil z obrany z pravé strany, domácí celek poté hrál přes Jarsteina a Hertha držela míč Rekikem na vlastní polovině.
13'
V Berlíně dle všeho sněží, a tak podmínky pro fotbal rozhodně nejsou světové. To platí v době, kdy útočí hostující celek.
13'
Po rohu zprava zakončoval Selke hlavou ze záklonu vedle pravé tyče, což kontroloval Hradecky svým pohledem.
12'
Selke se natlačil do zakončení po autovém vhazování Weisera, ale Hradecky včas vyběhl na hranici malého vápna, i tak roh pro domácí.
12'
Hostující celek presoval jedním hráčem bez úspěchu, následně uklidil míč na levé straně do zámezí Falette a Hertha tak bude mít k dispozici aut.
11'
Po výkopu hostujícího hráče fauloval jeho spoluhráč v hlavičkovém souboji, a tak se balon dostane opět na nohy fotbalistů Herthy Berlín.
11'
Domácí celek udělal faul po ztrátě balonu a kontr hostů začne z vlastní poloviny svojí rozehrávkou pravou nohou Hradecky.
10'
Zatím se hraje především na polovině hostů, ale Hradecky zasahoval pouze proti slabé střele Selkeho.
9'
Boateng dostal kartu za faul na vlastní polovině. Je to pro něj třetí karta v sezoně v rámci německé ligy.
9'
Selkeho střela z levé strany šla po zemi z pětadvaceti metrů doprostřed branky, kde si připsal jednoduchý zákrok košem Hradecky.
8'
Jarstein zatím nezasahoval, hosté jej neprověřili. Nyní jeho spoluhráči odcentrovali nepřesně zleva, ale i tak by měli ještě vhazovat Plattenhardtem nedaleko vápna hostů.
8'
Díky Plattenhardtovi se do kombinace domácích hráčů zapojil nohama i Jarstein, následoval návrat balonu na levou stranu a zatím Hertha potvrzuje svoji převahu na držení balonu.
7'
Po chybě Wolfa na pravé straně vhazoval z vlastní poloviny pod sebe Plattenhärdt a hosté se tím pádem museli vrátit zpět do obrany.
7'
Mittelstädt pokračoval na polovině hřiště ve snaze domácích o prosazení se, ale vše končí nepřesností a ztrátou při přechodu do útoku.
6'
Domácí tým je v úvodu zápasu více na balonu, spíše hosté se musí bránit a zatím největší šanci měl Ibiševič.
5'
Rekik se dočkal nahrávky na střed a křížem oslovil Platthenhardta. Domácí poté chtěli rozpohybovat obranu hostů, což se jim nepovedlo.
5'
Hostující celek trápil domácí tým kombinací na polovině hřiště, berlínské mužstvo se bránilo Plattenhardtem až přišel faul v podání Boatenga.
4'
Salcedo schytal ránu kopačkou od spoluhráče ve vlastním vápně a hra byla přerušena rozhodčím Storksem. I tak by měl hostující celek pokračovat nadále v jedenácti lidech na hrací ploše.
3'
Hertha zvládla souboj jeden na jednoho na pravé straně, ale zřejmě Ibiševič nedosáhl na balon na hranici vápna před brankářem. Hradecky skryl míč bezpečně do koše.
3'
Skjelbred hrál na jistotu s kolegou z obrany, do hry zasáhl nohama i Jarstein a domácí se pomalu, ale jistě přesouvají i s Langkampem k brance soupeře.
2'
Leckie aktivní na pravé straně, ale Hertha nakonec byla donucena ke kombinaci na vlastní polovině i s Plattenhardtem.
2'
Tutovka Ibiševiče po chybě hostů v rozehrávce, Hradecky srazil nohou střelu z pravé strany do boční sítě!
1'
Ibiševič po výkopu brankáře hostů táhl útok domácích přes pravou stranu, kde spolupracoval s Mittelstädtem.
1'
Hostující celek v červeném měli výkop zápasu proti domácím v modrobílém.
1'

Hertha BSC: Almenning Jarstein – Weiser, Langkamp, Rekik, Plattenhardt – Leckie, Skjelbred, Maier, Mittelstädt – Selke, Ibišević.
Náhradníci: Kraft – Pekarík, Esswein, Kalou, Lazaro, Torunarigha, Lustenberger.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Salcedo, D. Abraham, Falette, Hasebe – M. Wolf, Gaćinović, K-P. Boateng, Willems, Haller – Rebić.
Náhradníci: Zimmermann – G. Fernandes, Jović, Russ, Barkok, Hrgota, Tawatha.

Rozhodčí: Storks – Siewer, Emmer.
Hertha Berlín
Domácí tým má na své soupisce napsaného českého záložníka Vladimíra Daridu, ale jeho start je pro zranění v dnešním zápase pasé a je nereálný.

I bez něj byla Hertha před čtrnáctým bundesligovým kolem v tabulce na jedenácté pozici se ziskem sedmnácti bodů po třinácti odehraných zápasech. V tom posledním z toho byla výhra vypsaná poměrem 2:0 na hřišti aktuálně posledního Kolína nad Rýnem. O tom rozhodl svými góly Ibiševič (jednou ze hry, podruhé z penalty).

Právě Bosňan Ibiševič a Australan Leckie se čtyřmi přesnými zásahy jsou nejlepšími střelci berlínského klubu v tomto ročníku Bundesligy...

Eintracht Frankfurt
Hostující celek nasbíral ve třinácti odehraných zápasech celkem devatenáct bodů, což jej před čtrnáctým kolem Bundesligy řadilo v tabulce na devátou pozici. V posledním utkání ovšem prohrál v domácím prostředí s Leverkusenem poměrem 0:1, když jediný gól vstřelil v 76. minutě Volland.

Nejlepším střelcem hostů v nejvyšší německé fotbalové soutěži je v letošním ligovém ročníku Francouz Haller, jenž je v tabulce kanonýrů německé ligy na devátém místě a stačilo mu k tomu pět přesných zásahů.

V dresu Eintrachtu momentálně nenastupuje jediný český fotbalista.

HER – FRA 0:0
Hezké odpoledne! V rámci čtrnáctého kola fotbalové Bundesligy se od 15:30 zaměříme textovou podobou na zápas Hertha Berlín – Eintracht Frankfurt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.