Bundesliga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Werder : Köln - 12. března 2018   20:30

Werder
33' Veljković (Junuzović) • 58' Rašica (Kainz) • 90' M. Eggestein (Junuzović)
3:1
(1:0)
Köln
53' Osako  (C. Pizarro)
Werder
Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander, Augustinsson – M. Eggestein, Delaney, Junuzović (C) – Rašica (67. Belfodil), M. Kruse (90+2. Bauer), Kainz (83. Langkamp).
Drobný – Bauer, Belfodil, Friedl, Jóhannsson, Bargfrede, Langkamp.
Brand – Thomsen, Emmer
Weserstadion, Bremen
Köln
T. Horn – F. Sörensen (46. S. Özcan), Meré, Heintz – Koziello, Risse, Höger (82. J. Córdoba), Hector (C) – Osako, C. Pizarro – Terodde (46. Bittencourt).
Müller – Bittencourt, J. Córdoba, Lehmann, Maroh, Zoller, S. Özcan.

SESTŘIH: Brémy - Kolín 3:1. Důležitá výhra v boji o záchranu

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera!
Dnešní zápas je u konce. Brémy potvrdily roli favorita a porazily doma poslední Kolín 3:1. Celý zápas byl Werder lepším týmem na hřišti, avšak je třeba dodat, že i hosté si ve druhém poločase dokázali vypracovat pár slibných šancí.
90+5'
90+4'
Córdoba dostal přihrávku do vápna, zakončil, ale branku vůbec netrefil. Více se toho už nestane.
90+4'
Zápas už se spíše dohrává, do konce chybí necelých třicet vteřin.
90+2'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Max Kruse, přichází Robert Bauer.
90'
Nastavovat se budou 4 minuty.
90'
Werder právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! MAXIMILIAN EGGESTEIN dostal skvělou přihrávku za obranu soupeře, měl sice v zádech bránícího Mereho, ale přesto dokázal udržet míč a následně i prostřelit brankáře.
Belfodil vyslal tvrdou ránu na brankáře Horna, ta ale mířila pouze doprostřed branky, a tak se gólman Kolína nenechal zaskočit.
87'
Hosté zahrávali rohový kop, Osaka si našel Risseho centr, ale hlavička prvního jmenovaného gólová nebyla.
86'
Veljković nyní zůstává ležet na trávníku a hra je přerušena. Zde půjde nejspíše o tahání času.
84'
Bittencourt si doběhl až k vápnu soupeře, pokusil se také zakončit, ale jeho rána byla zblokovaná.
83'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Florian Kainz, přichází Sebastian Langkamp.
83'
Kainz to nyní vzal možná zbytečně příliš na sebe, když v přečíslení střílel z ne příliš dobré pozice. Přesto však musel Horn předvést zákrok, jinak by inkasoval.
82'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Marco Höger, přichází Jhon Córdoba.
82'
Hector vyslal do vápna zajímavý centr, ale obrana Brém si s ním poradila na jedničku.
80'
Nyní to rozhodčí neodpískal příliš dobře. Özcanův kotník utrpěl tvrdý šlapák, sudí ale odpískal faul právě hráče Kolína. Ten se nyní hodně diví, když vidí žlutou.
79'
Domácí už se nikam neženou a skutečně hrají zezadu velmi zodpovědně, aby nepřišli o své vedení.
77'
Pizarro byl velice blízko k vyrovnání! Na centr z pravé strany si naskočil velmi dobře, jeho zakončení hlavou ale skončilo jen o pár centimetrů vedle tyče!
75'
Brémy nevyužily ani dalšího rohového kopu, skóre zůstává neměnné.
74'
Ani na druhé straně centr na přední tyčku nevyšel, Brémy ale nadále drží míč na vlastních kopačkách.
73'
Brémy budou zahrávat rohový kop. K míči se znovu staví Junuzović.
71'
Centr na přední tyčku hostům nevyšel, pozorná obrana si s míčem s přehledem poradila.
70'
Bittencourt vybojoval pro svůj tým rohový kop, ten bude zahrávat Risse.
69'
Do vápna Kolína přilétl přízemní centr, ale brankář Horn jej s přehledem zachytil.
67'
Střídání v týmu Werder Brémy: ze hřiště odchází Milot Rašica, přichází Ishak Belfodil.
66'
Následný rohový kop nebyl nikterak nebezpečným pro branku Kolína. Domácí ale míč mají stále na kopačkách.
65'
Tohle byla zajímavá šance domácích! Kainz se dostal s míčem do vápna, obhodil si vyběhnutého brankáře, ale jeho následný centr odklidila obrana do zámezí. Nikdo v zeleném tak nedostal míč do odkryté svatyně Horna.
64'
Domácím rychlý kontr nevyšel, nyní už s míčem znovu kooperují hráči Brém.
64'
Hrůzostrašný signál, tohle se hostům vůbec nepovedlo, Brémy míří rychle do brejku.
63'
Bittencourt se prosmýkl mezi dvěma obránci, ale následně byl sražen k zemi. Je z toho zajímavá standardní situace pro Kolín.
62'
Pizarro sice dostal pěknou přihrávku za obranu, praporek pomezního ale byl nahoře, ofsajd.
60'
Heintz nedovoleně zastavil rozběhnutého Rašicu, sudí vytahuje žlutou kartu.
58'
Domácí se ujímají znovu vedení! MILOT RAŠICA dostal od Kainze brilantní přihrávku za obranu a běžel sám na brankáře Horna, kterého šikovně obhodil. Rašica dává svůj první gól v letošním roce!
57'
Kolín zahrával rohový kop, ale nedokázal z něj nic vytěžit, ba naopak, do rychlé akce se ženou domácí.
56'
Brémy zahrávaly standardní situaci z dobrých třiceti metrů, ale centr Junuzoviće adresáta nenalezl, míč skončil pouze u pozorných obránců.
54'
Brémy zahrávaly rohový kop, ale k ničemu vážnému se nedostaly.
53'
Köln právě vstřelil branku!
Tak pozor, máme srovnáno! JUJA OSAKO dostal brilantní přihrávku za obranu soupeře a přesnou ranou do horního rohu branky překonal českého brankáře Pavlenku.
51'
Kolín je v tomto poločase aktivnějším týmem, zatím se ale k vážnějšímu ohrožení branky soupeře nedostal.
50'
Mere vyslal střelu z dobrých pětadvaceti metrů, ale jeho rána nebyla vůbec přesná a skončila mimo.
47'
Pavlenka poprvé v dnešním zápase zasahuje. Střídající Özcan vyzkoušel pozornost českého brankáře, jeho rána ale mířila pouze do středu branky.
46'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Frederik Sörensen, přichází Salih Özcan.
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Simon Terodde, přichází Leonardo Bittencourt.
46'
První poločas je za námi a žádnou ofenzivní podívanou nám rozhodně nepřinesl. Domácí byli mírně lepším týmem, hosté se skutečně k brance soupeře téměř nedostali a nadále pokračují v letošním trápení. Werder tak vede 1:0 po gólu Veljkoviče a pokud se nic nezmění, dnešní zápas vyhraje.
45+1'
45+1'
Standardní situaci si na starost vzal Delaney, ale jeho technická rána skončila pouze na zdi.
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
45'
Sörensen zatáhl za záchranou brzdu a stáhl rozběhnutého soupeře k zemi. Trestem je žlutá karta.
44'
To byla šance! Rašica dostal fantastickou přihrávku za obranu, vypracoval si výhodnou střeleckou pozici, ale branku trestuhodně přestřelil!
43'
Gebre Selassie centroval do vápna, ale pozorná obrana Kolína s přehledem míč odvrátila.
41'
Hosté si přihrávají kolem středové čáry, nevede to ale ani v nejmenším k tomu, aby mohli vyrovnat.
40'
Opět je tu nudná pasáž hry, ani jeden z týmů se nemůže dostat do ničeho, co by stálo za zmínku.
38'
A další útočný faul jednoho z domácích, Horn bude rozehrávat z vlastního vápna.
37'
Brémy budou zahrávat rohový kop, k míči se staví Kruse.
35'
Brémy jsou po vstřeleném gólu mírně aktivnějším týmem, dokáží přidat i druhý gól?
33'
Domácí se ujímají vedení! Po rohovém kopu se ve vápně k zakončení dostal nikým nehlídaný MILOŠ VELJKOVIĆ, jenž míč s přehledem zametl do branky soupeře. Gólman Horn zde neměl příliš mnoho šancí zasáhnout.
33'
Rašica se dostal ke střele, ale Mere ji dokázal zblokovat, bude z toho roh.
31'
Brémy zahrávaly rohový kop, ale k zakončení vůbec nedošlo, neboť se Delaney provinil útočným faulem.
30'
Zřejmě největší šance zápasu. Kruse se dostal ke střele, ale brankář Horn ji dokázal s přehledem zneškodnit.
29'
Terodde sice byl za obranou soupeře, nicméně míč si nepřebral, neboť věděl, že se nachází v ofsajdovém postavení.
28'
Pizarro hledal za obranou nabíhajícího si Teroddeho, ale přihrávku vystihl Veljkovič, jenž míč ihned odkopl daleko od branky Pavlenky.
26'
Rašica se vydal do vápna soupeře, tam po kontaktu s obráncem soupeře upadl, ale ani tentokrát se penalta nepíská.
24'
A další laciná ztráta, Kolín bude na vlastní polovině vhazovat míč do hry.
23'
Začíná hustě pršet, to kvalitě předvedené hry rozhodně nepřidá. Brémy kombinují pouze kolem středového kruhu.
21'
Augustinsson našel na hranici velkého vápna Junuzoviče, ten si ale míč nešťastně odkopl, a tak ani tentokrát nedošlo k ohrožení brankáře.
20'
Útočný faul jednoho z kolínských hráčů, Werder tak dostal míč zpět. Stále čekáme na větší šanci, která by ozdobila zatím poměrně nudný poločas.
19'
Brémy po nepřesnostech přišly o míč, Kolín bude začínat od vlastního vápna.
18'
Několik ztrát na obou stranách, domácí se nyní ohřívají s míčem na útočné polovině. Zatím ale bez šance na střelu.
16'
Pro nezaujaté diváky nejde o příliš zajímavou podívanou. Ani jeden z týmů se zatím nedostal do ložené šance.
14'
Tohle zavánělo nebezpečím. Terodde našel za obranou rozběhnutého Hectora, tomu se ale zamotal míč mezi nohy, a tak k žádnému ohrožení domácí branky nedošlo.
12'
Sörensen puštěn zpět na trávník, Kolín tak hraje po více než minutě opět v jedenácti.
11'
Hra byla přerušena pro zranění Sörensena, jemuž tekla krev z nosu. Dánský obránce se ale chce co nejdříve vrátit na trávník.
9'
Domácí nyní požadují odpískání pokutového kopu. Kruse byl po centru sražen Sörensenem ve vápně, ale sudí zůstal ledově klidný a nechává hru pokračovat.
7'
Rašica byl až příliš rychlý a pomezní rozhodčí mu odmával ofsajd.
6'
Terodde si nabíhal za obranu soupeře, centrovaný míč k němu ale nedolétl, a tak se do útočné akce mohou hnát znovu domácí.
4'
Rašica se sice dostal ke střele, ale jeho pokus postrádal veškerou razanci, a tak brankář Horn neměl téměř žádné starosti.
3'
Do vápna Kolína přilétl vysoký centr, ale pozorná obrana jej s přehledem dokázala odvrátit.
2'
Domácí ihned přebrali míč a kombinují na útočné polovině, zatím ale pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
1'
Hosté uvedli míč do hry, dnešní zápas může začít!
1'

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander, Augustinsson – Bargfrede, M. Eggestein, Delaney – Junuzović (C), M. Kruse, Kainz.
Náhradníci: Drobný – Bauer, Belfodil, Friedl, Jóhannsson, Rašica, Langkamp.

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – F. Sörensen, Meré, Heintz – Koziello, Risse, Höger, Hector (C) – Osako, C. Pizarro – Terodde.
Náhradníci: Müller – Bittencourt, J. Córdoba, Lehmann, Maroh, Zoller, S. Özcan.

Rozhodčí: Brand – Thomsen, Emmer.
Poslední vzájemný zápas spolu dnešní soupeři sehráli v říjnu 2017, tehdy se hrálo na půdě Kolína a zápas skončil bezbrankovou remízou. Dnes je favoritem domácí Werder. Uvidíme, zdali své role dostojí a dokáže urvat další tři body.
Naopak Kolín je už ve velmi kritické situaci a potřebuje získat každý bod. Momentálně je poslední se sedmnácti body a záporným skóre 24:46. Kolín dostal v lize nejvíce gólů ze všech týmů. Na nesestupovou pozici ztrácí už osm bodů.
Dnešní zápas je velmi důležitý pro oba týmy. Pokud by Brémy dokázaly získat další tři body z domácího trávníku, značně by se oddálily sestupovým pozicím. V tuto chvíli jsou na čtrnácté pozici se ziskem sedmadvaceti bod a záporným skóre 24:30. Nad sestupovou propastí mají Brémy náskok pouze dvoubodový.
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu z německé Bundesligy! Na programu je duel šestadvacátého kola, ve kterém změří síly Werder Brémy a 1. FC Kolín nad Rýnem. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 20:30, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.