Bundesliga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Lipsko - 12. prosince 2017   18:30

Wolfsburg
15' Verhaegh
1:1
(1:0)
Lipsko
52' Halstenberg  (Y. Poulsen)
Wolfsburg
Casteels – Verhaegh, Uduokhai, Brooks, William – Guilavogui, Arnold – Gerhardt, Didavi (89. Osimhen), Malli – Mario Gómez (C) (67. Origi).
Grün – Bruma, Knoche, Origi, Ntep, Osimhen, Rexhbecaj.
Winkmann – Bandurski, Blos
Volkswagen Arena, Wolfsburg
Lipsko
Gulácsi (C) – Klostermann (82. Laimer), Upamecano, Konaté, Halstenberg – Kampl (89. Kaiser), Ilsanker, Keïta, Bruma (79. Demme) – Y. Poulsen, Werner.
Mvogo – Demme, Kaiser, Laimer, Palacios, Schmitz, Orban.

SESTŘIH: Wolfsburg - Lipsko 1:1. Hosté znovu bez výhry, mohou přijít o druhé místo

Dnešní zápas je u konce. V prvním poločase byl lepší hostující celek, v tom druhém ten domácí. Remíza je tak zřejmě spravedlivým výsledkem. Závěrečný tlak Wolfsburgu ale stál za to. Oba týmy si tak do tabulky připsaly shodně po bodu, Lipsko zůstává nadále druhé, Wolfsburg jedenáctý. Pro tuto chvíli je to ode mne vše, děkuji za pozornost, na přečtenou!
90+3'
90+3'
Wolfsburg zahrával rohový kop, ale vytěžit z něj nic nedokázal, je konec!
90+2'
Neuvěřitelné, co nyní pokryl Gulásci! Nejprve si poradil s tečovanou ránou z hranice velkého vápna, následně pokryl i dorážku Guilavouguiho z bezprostřední blízkosti!
90+1'
Osimhen je na hřišti necelé dvě minuty a už pocítil, jak fotbal bolí. Upamecano jej trefil loktem do obličeje a vidí druhou žlutou kartu.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
90'
Halstenberg zatáhl za záchranou brzdu a ukončil začínající brejk soupeře faulem.
89'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Kevin Kampl, přichází Dominik Kaiser.
89'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Didavi, přichází Victor Osimhen.
88'
Origi se dostal ve vápně k zakončení, ale jeho pokus končí o dobrých pět metrů nad brankou. Belgičan nezažívá dobrý zápas.
87'
Jeden z domácích se dostal k zakončení na hranici velkého vápna, ale jeho dělovou střelu vyrazil Gulásci vedle.
86'
Wolfsburg nyní hraje s míčem, soupeř se k němu moc nemůže dostat.
84'
Didavi pálil z hranice velkého vápna, ale mířidla seřízená neměl, jeho pokus prolétl kolem levé tyče Gulásciho branky.
82'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Lukas Klostermann, přichází Konrad Laimer.
81'
Origi mohl vstřelit další gól! Po přesné přihrávce do vápna pálil na zadní tyčku, ale Gulásci předvedl precizní zákrok, kterým jeho střelu zneškodnil!
80'
Casteels si doběhl pro další centr, dnes už snad dvacátý. Lipsko to bude muset zkusit jinak, takhle to zřejmě nepůjde.
79'
Střídání v týmu RB Lipsko: ze hřiště odchází Bruma, přichází Diego Demme.
78'
Tak tohle bude v celosezónním sestřihu zahozených šancí. Ke střídajícímu Origimu se odrazil na malé vápno míč, branka byla zcela odkrytý, ale Belgičan přesto nepochopitelně přestřelil!
76'
Dva rychlé brejky, nula střel. Nejprve sklidil Wernerův centr do rukavic Casteels, poté nepřesně ve finální fázi akce centroval Origi.
75'
Malliho zakončení vyrazil jeden z bránících hráčů Lipska na další roh, nyní je Wolfsburg v mírném tlaku.
74'
Didavi vyslal zajímavou hlavičku, ta ale po mírné teči skončila pouze na boční síti, bude z toho pouze další roh.
73'
Wolfsburg si vypracoval výhodu rohového kopu, podaří se mu skórovat?
71'
Poulsen se sice dostal do vápna, tam ale nepřesně přihrál, a tak se skóre měnit nebude.
69'
Wolfs zahrávali rohový kop, ale centr Didaviho skončil v rukavicích Gulásciho.
68'
Domácí se několika zpětnými přihrávkami vyhnali od vápna na středovou čáru, což se značně nelíbí fanouškům Wolfsburgu.
68'
Wernerův centr končí v rukavicích brankáře Gulásciho, Wolfsburg ihned míří kupředu.
67'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Mario Gómez, přichází Divock Origi.
65'
Didavi poslal rozběhnutého Keitu k zemi, za což vidí také žlutou kartu. Sudí Winkmann ji nyní začal vytahovat poměrně často.
63'
Lipsko si vypracovalo výhodu rohového kopu, k míči běží Halstenberg.
61'
Následná standardní situace domácích nepřinesla nic, co by stálo za zmínku.
60'
Ilsanker vidí rovněž žlutou kartu po ostrém skluzu.
58'
Upamecano vidí za svůj faul žlutou kartu. Ostrý šlapák byl odměněn rozhodčím správně.
57'
Jeden z domácích se nyní dostal ke střele z dobrých pětadvaceti metrů a netrefil to vůbec zle, jeho rána skončila jen těsně nad brankou Gulásciho.
55'
Werner pronikl z levé strany do vápna soupeře, předal míč Kamplovi, ale tomu rána vůbec nesedla, míč končí úplně mimo branku.
52'
Lipsko právě vstřelilo branku!
Zasloužená branka Lipska je tu. Poulsen dostal míč do vápna, rozhlédl se kolem sebe a přesně jej předal MARCELU HALSTENBERGOVI, který ve skluzu dokázal zakončit velmi přesně.
52'
Casteels si poradil s dalším prudkým přízemním centrem, který mířil před jeho branku.
51'
Werner proklouzl do vápna soupeře, pokusil se o šikovnou přihrávku pod sebe, ale jeden z obránců ji na poslední chvíli zastavil.
50'
Wolfsburg se nyní pokusil o rychlou akci, ale přihrávka na Gómeze byla hodně nepřesná, Lipsko už znovu přebralo míč a míří vpřed.
48'
Lipsko zahrávalo rohový kop, ale centr na přední tyčku hostům nevyšel. Nicméně míč jim zůstane.
46'
Bruma se dostal k míči ve vápně soupeře, ihned pálil, ale trefil pouze clonícího obránce.
46'
První poločas nám nabídl jednu branku, postaral se o ní v patnácté minutě Verhaegh z penalty. Ta byla sporná, Gómez cítil nohu soupeře, a tak o ní šikovně zakopl a sudí ihned pískal. Lipsko bylo lepším týmem, nicméně do ložené šance se také dostat nedokázalo. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, zůstaňte s námi!
45+2'
45+2'
Z rohového kopu se domácím nepodařilo nic vytěžit, spíše naopak. Hosté se hnali do rychlého brejku, ale Keita byl až příliš sobecký, nikomu nechtěl přihrát a nakonec o míč přišel.
45+1'
Gulásci špičkami prstů vyškrábl nepříjemný centrovaný míč na rohový kop, teď se možná všem hostujícím fanouškům ulevilo, neboť míč možná směřoval mezi tři tyče.
45'
Nastavovat se budou 2 minuty.
45'
Werner nedostal ideální přihrávku za obranu, na míč nemohl dosáhnout. První poločas se chýlí ke svému konci, uvidíme, kolik sudí nastaví.
44'
Kamplův další míč opět zneškodněn, Slovinec dnes vysílá do vápna soupeře jeden centr za druhým.
43'
Štiplavý centr přilétl po delší době do vápna Lipska, ale nikdo z domácích se k zakončení neprotlačil.
42'
Centr Poulsena z pravé strany chytil Casteels do náruče, ani teď se skóre měnit nebude.
42'
Halstenbergův centr sbírá pozorná obrana Wolfsburgu, hosté ale nadále drží míč na svých kopačkách.
41'
Lipsko bude zahrávat další rohový kop. Podaří se mu vyrovnat do konce první půle?
40'
Dobrý pressing domácích nyní způsobil Lipsku problémy při rozehrávce, vše ale Konaté nakonec zvládl.
38'
Tak pozor, domácí Verhaegh míří přeci jen za postranní čáru.
37'
Nedovolený zákrok jednoho z hostujících hráčů na středu hřiště. Sudí volí i tentokrát slovní domluvu, oba hráči budou po srážce ve vzdušném souboji nejspíše v pořádku.
35'
Lipsko je sice jasně lepším týmem, ale nemůže se už delší dobu dostat do prostoru kolem vápna.
32'
Kampl porušil ofsajdové pravidlo, Wolfsburg bude moci na malou chvíli uklidnit hru.
31'
Werner zahrával i další standardní situaci, nicméně na jeho centr nedosáhl nikdo z hostujících hráčů.
30'
Guilavogui neunesl odpískání nedovoleného zákroku na jeho osobu, tak zakopl míč do dálky. To neuniklo očím sudího a ihned vytasil žlutou kartu.
29'
Werner zahrával standardní situaci z dobrých osmnácti metrů, ale jeho dělový projektil skončil pouze na dobře postavené zdi. Gómez pocítil, jak moc tvrdou ránu forvard Lipska má.
28'
Halstenbergova hlavička nebyla špatná, ale brankář Casteels si s ní poradil. Hosté se ihned dostali zpět k míči.
27'
Kampl dostal přihrávku na pravou stranu, pokoušel se ihned centrovat do vápna, ale obrana Wolfsburgu míč odvrátila na rohový kop.
26'
Míč se po rohovém kopu chvíli odrážel ve vápně, nikdo z hostujících hráčů si ale k němu cestu nenalezl tak, aby mohl zakončit.
25'
Pár rychlých přihrávek, následně přesný centr, vybojovaný rohový kop. V tomto pořadí to nyní sehráli hosté perfektně.
23'
Lipsko drží míč u středové čáry a vyčkává, zdali se v obraně soupeře neotevře okénko, kudy by se dalo proniknout.
21'
Velká škoda pro Lipsko. Werner dostal ideální přihrávku za obranu, zbytečně se ale možná pokoušel najít lépe postaveného spoluhráče, z této pozice musí střílet. Nakonec z toho bude pouze roh.
19'
Kampl se k rohovému praporku postavil sám, ale jeho centr přelétl nad vápnem a skončil v zámezí, tohle se moc nepovedlo.
19'
Kampl se protloukl do vápna, následně ale zakončit nedokázal. Bude z toho roh pro Lipsko.
18'
Centr Kampla dolétl k Halstenbergovi, ale jeho zakončení nebylo vůbec přesné, míč skončil vysoko nad brankou.
17'
Hosté budou zahrávat další rohový kop, podaří se jim vyrovnat?
15'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
PAUL VERHAEGH to vzal na sebe a nedal brankáři žádnou šanci, míč poslal přímo na druhou stranu. Hosté sice byli lepším týmem, nicméně skóre otevírá Wolfsburg.
14'
Gomez sice faulovaný nebyl, ale upadl velmi chytře, a tak mu to rozhodčí snědl i s navijákem. K míči se staví Verhaegh.
14'
Pokutový kop pro Wolfsburg!
13'
Gomez poslal tělem Keitu k zemi, rozdíl dvou váhových kategorií nemohl prohrát. Domácí se budou moci chvíli ohřát s míčem.
12'
Nakonec to nebyl aut, ale roh. Centr do vápna vyslal Halstenberg, ale Casteels jeho míč vyboxoval mimo vápno.
11'
Werner byl u rohového praporku čistě odzbrojen, Lipsko ale zůstane na míči, bude vhazovat. Uvidíme dlouhý aut do vápna?
9'
Nieland upadl ve vápně soupeře po kontaktu s obráncem soupeře, sudí ale správně nechal hru pokračovat, o faul se v žádném případě nejednalo.
9'
Útočný faul Kampla se obešel bez karetního potrestání, sudí volí pouze slovní domluvu.
8'
Nepříjemný centr Kampla pouze prolétl vápnem, ani jeden z hostujících hráčů si k němu cestu nenalezl.
7'
Werner dostal ideální přihrávku do vápna, pokusil se ihned vypálit na zadní tyčku, ale Casteels předvedl precizní zákrok a špičkami prstů jeho pokus vytěsnil vedle.
5'
Jeden z hostujících hráčů se dostal ke střele z dobrých pětadvaceti metrů, ale branku vysoce přestřelil.
4'
Klostermann dostal přihrávku na pravou stranu, seběhl si blíže k vápnu a pokusil se najít někoho ze spoluhráčů. Obrana Wolfs ale zapracovala dobře a nebezpečí odvrátila.
3'
Brankář Casteels nyní musel vyběhnout, aby odkopl míč před dotírajícími útočníky. Lipsko si míč z jeho kopačky převzalo a opět se tlačí kupředu.
2'
Hosté drží míč na vlastních kopačkách, ale zatím pouze v místech, odkud se nedá ohrozit branka Casteelse.
1'
Hosté uvedli míč do hry, zápas může začít!
1'

VfL Wolfsburg: Casteels – Verhaegh, Uduokhai, Brooks, William – Guilavogui, Arnold – Gerhardt, Didavi, Malli – Mario Gómez (C).
Náhradníci: Grün – Bruma, Knoche, Origi, Ntep, Osimhen, Rexhbecaj.

RB Lipsko: Gulácsi (C) – Klostermann, Upamecano, Konaté, Halstenberg – Kampl, Ilsanker, Keïta, Bruma – Y. Poulsen, Werner.
Náhradníci: Mvogo – Demme, Kaiser, Laimer, Palacios, Schmitz, Orban.

Rozhodčí: Winkmann – Bandurski, Blos.
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu z německé Bundesligy! Na programu je duel, ve kterém změří síly VfL Wolfsburg a RB Lipsko. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 18:30, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.