Bundesliga - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Hannover - 19. prosince 2018   20:30

Freiburg
3' Waldschmidt
1:1
(1:1)
Hannover
14' Felipe  (Schwegler)
Freiburg
Schwolow – Günter, Heintz, Gulde, Stenzel (72. Niederlechner) – Terrazzino (46. Höler), Koch, Haberer, Frantz – Petersen, Waldschmidt (88. Gondorf).
Flekken – Gondorf, Höler, Kammerbauer, Lienhart, Niederlechner, Ravet.
C. Dingert
Schwarzwald-Stadion, Freiburg
Hannover
Esser – Sorg, Anton, Felipe – Haraguči, Schwegler, Walace, Albornoz – Muslija (74. Maina), Wood (90+2. Bakalorz) – Weydandt (80. Hadžič).
Tschauner – Wimmer, Ostrzolek, Maina, Elez, Bakalorz, Hadžič.

Druhý poločas nám přinesl vyrovnanou hru. Oba celky se dokázaly dostat do zajímavých šancí, ale ani jedna neznamenala další branku. Hannover byl ke konci zápasu hladovější po úspěchu, nicméně nakonec je z toho zasloužená remíza pro oba celky!
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:14. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:14.
90+5'
90+5'
Avšak tu nezahráli nejlépe, snaha o střelu na branku, ale nakonec míč putuje hodně mimo a vzápětí rozhodčí přerušuje hru.
90+4'
Genki Haraguči se snažil dostat do střelecké možnosti a byl přitom faulován. Hannover má zajímavou standardní situaci a poslední šanci, jak dát branku...
90+3'
V závěrečných minutách nejsme svědky strhující hry a jde vidět, že oba celky již myslí na to, že z dnešního zápasu budou mít bod za remízu.
90+2'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Bobby Wood, přichází Marvin Bakalorz.
90'
Zápas se nastavuje ještě o čtyři minuty, přesně tolik času mají oba celky k tomu, aby mohli strhnout vedení na svou stranu.
89'
Nyní se míč pohybuje bezpečně od obou branek a vypadá to, že oba celky již nyní budou hrát na jistotu a vyčkávat na případnou chybu soupeře.
88'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Gian-Luca Waldschmidt, přichází Jerôme Gondorf.
87'
Na druhé straně taktéž centr z levé strany, ale s tím rozdílem, že byl hodně přetažený.
86'
Freiburg vhazoval v blízkosti branky a následně se po centru dostal k hlavičce Nils Petersen, který si dal záležet, ale poslal míč mimo branku.
84'
V závěru zápasu má více míč na svých kopačkách hostující celek, tak uvidíme, jestli se jim podaří strhnout vedení na svou stranu.
83'
...z rohového kopu už domácí nedokázali výrazněji zahrozit.
82'
Povedená střela ze strany Freiburgu, kdy míč musel Esser vyrazit nad svou branku a následuje roh...
81'
Žlutou kartu dostává Pirmin Schwegler (Hannover 96).
80'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Hendrik Weydandt, přichází Benjamin Hadžič.
79'
Dominique Heintz bude potřebovat ošetření po souboji se soupeřem a nyní se na hřišti nehraje.
78'
Michael Esser bezpečně pokryl dlouhý a vysoký míč z pravé strany a drží bodové ambice pro svůj celek.
76'
Lucas Höler se rozbíhal po levé straně, nakonec se rozhodl zaseknout míč a přihrával na pravou stranu, kde už si nabíhal jeho spoluhráč, ten vyslal dlouhý centr před branku. Následně se už nic zajímavého nestalo.
75'
Hannover kombinuje a využívá k tomu celou šířku hřiště, vzejde z toho nějaká adekvátní šance na branku Freiburgu?
74'
Hru nám nejspíše přibrzdí střídání, které následovalo a ještě bude v následujících minutách následovat.
74'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Florent Muslija, přichází Linton Maina.
72'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Pascal Stenzel, přichází Florian Niederlechner.
72'
Mike Frantz, domácí kapitán, nepříjemně dostal míčem do tváře, ale bude v pořádku a pokračuje ve hře.
71'
Dokonce zápasu nám zbývá zhruba dvacet minut a uvidíme, jestli se některému týmu podaří strhnout vedení na svou stranu...Momentálně poslední Hannover by byl za tři body rozhodně rád!
70'
Přesto se domácí udrželi na míči a Michael Esser chytá poměrně jednodušší střelu na svou branku.
70'
Nyní to vypadalo nadějně s útočnou akcí domácích, ale centr z pravé strany nakonec hráč Freiburgu nedokázal na hranici šestnáctky ideálně zpracovat.
67'
Avšak jejich útočné pokusy postrádají přesné finální řešení a opět se k brankáři Freiburgu dostal míč bez toho, aby musel zasahovat.
66'
Hannover je hladovější po vítězství a má o něco větší aktivitu v držení míče a snaze útočit.
65'
Walace se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, ale střela mu vůbec nevyšla a poslal míč hodně mimo tři tyče.
64'
Již se pokračuje ve hře a Hannover rozehrává dlouhý míč směrem na půlku soupeře.
63'
Hra pozastavena a důvodem je ošetřování Felipeho, který obdržel menší šrám při předchozím souboji.
62'
Po dobrém a rychlém přechodu do útoku se Hannover dostal ke střelecké možnosti, žel Genki Haraguči mířil kousek nad branku.
59'
Alexander Schwolow však pak musel zasahovat proti zakončení Wooda, který v pádu dokázal poslat míč na branku a Alexander Schwolow vyráží.
58'
Hannover nyní nedokázal podržet míč v kombinaci a taky podle toho vypadala následná útočná akce, kdy se míč setrvačností dokutálel až k brankáři.
56'
Postup Freiburgu zastavil útočný faul a následuje rozehrávka hostů.
55'
Vyrovnaná hra stále pokračuje, avšak nyní probíhá pasáž, kdy nesledujeme žádné zakončení na jednu či druhou branku.
53'
Útok domácích se nyní příliš nepovedl a musí to zkoušet znovu.
52'
Gian-Luca Waldschmidt se dostal do slibné střely, ale Esser byl dobře postavený ve své brance a chytá jeho pokus.
50'
I začátek druhé půle se nese ve vyrovnaném duchu a obě mužstva se střídají v držení míče.
48'
Po standardní situaci se k ohrožení branky dostal i Freiburg. Daný centr ze standardní situace nebyl nebezpečný, ale střela po odrazu míče už byla lepší a míč končí mimo pravou tyč!
47'
A další dobrý pokus hostů a táhlá střela se snesla jen kousek vedle pravé tyče! No, hosté mají velmi dobrý vstup do druhého poločasu.
46'
Dobrý začátek hostí, kteří se ihned dostali do šance, jeden z hráčů se opřel do hlavičky a orazítkoval břevno!
46'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Marco Terrazzino, přichází Lucas Höler.
46'
V prvním poločase jsme viděli zajímavý začátek. Freiburg se po ruce hostujícího hráče dostal brzy do vedení, když proměnil pokutový kop. Hannover dokázal poměrně rychle vyrovnat a to po rohovém kopu. Následně se dlouho nic nedělo a pozdvižení přišlo až v závěru prvního poločasu, kdy po standardní situaci se Greiburg prosadil podruhé, ale nakonec branka padla z ofsajdu a branka nebyla uznána. Tuto situaci si hlavní sudí pojistil i shlédnutím videa a potvrdil, že se jednalo o ofsajd.
45+2'
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
45'
Tak, hlavní sudí shlédl záznam inkriminované situace a potvrzuje verdikt, že se jednalo o ofsajd.
44'
Tak ještě to není zcela jasné! Rozhodčí se jde podívat na video!
43'
Freiburg po standardní situaci dosáhl branky, ale ta nakonec není uznána, neboť se domácí celek provinil ofsajdovým postavením!
42'
Mike Frantz faulován a střelec vyrovnávací branky, Felipe, vidí první žlutou kartu v tomto zápase.
41'
Janik Haberer fauluje na polovině hřiště Haragučiho. Následuje rozehrávka hostů.
40'
O strhnutí vedení se snažil Hannover, ale hráči byl odebrán míč dříve, než se dostal ke střele.
39'
Hosté drží míč, ale operují s ním v uctivé vzdálenosti od branky Freiburgu, blíží se nám závěr první poločasu a uvidíme, jestli se ještě někdo dokáže prosadit a strhnout tak vedení na svou stranu.
38'
Postupný útok Freiburgu středem hřiště neslavil úspěch a v zahuštěném prostoru před šestnáctkou ztrácí míč.
37'
Hannover se taktéž vzápětí dostal do zajímavého zakončení, ale hráči scházel kousek, aby se dostal k míči.
36'
Dobrá šance na druhé straně! Pascal Stenzel vyslal pěkný centr z pravé strany a před brankou se do vzduchu vyšrouboval Marco Terrazzino, který hlavičkuje kousek nad branku!
35'
Na dlouhý míč nyní včas zareagoval Alexander Schwolow, který si vyběhl až mimo vyhrazený prostor a odkopává míč do bezpečí.
33'
Do zajímavé střely se dostal Walace a jeho křižná přízemní střela končí mimo levou tyčku. Konečně nějaké pořádnější zakončení po delší době.
31'
Půl hodina hry za námi. První patnáctiminutovka byla nejzajímavější, následně se hra hodně vyrovnala a již nesledujeme příliš ofenzivní podívanou.
30'
No a rychlý útok Hannoveru přinesl ohrožení brankáře, který včas vyběhl a dokázal vyrazit míč, nakonec byl odpískán i faul na jeho osobu.
29'
Střelu nakonec bez problémů chytá Esser a rychle rozehrává na rozbíhající spoluhráče.
28'
Avšak tentokrát se Freiburgu hra na vysoký míč oplatila a jeden z hráčů ve snaze zpracovat vysoký míč byl faulován a bude následovat standardní situace pro domácí.
27'
Oba celky se snaží proniknout do útoku vysokými míči, ale zatím se to ani jednomu příliš neoplácí.
26'
Momentálně již nějakou tu minutky čekáme na nějaké ohrožení jedné či druhé branky.
25'
Hodně dlouhý míč se na útočníka hostí nedostal a obránce Freiburgu jej včas předběhl a zpracoval si míč pro sebe.
24'
Zatím sledujeme vcelku vyrovnaný průběh utkání, kdy ani jeden z celků nemá výrazněji navrch.
22'
Tentokrát z toho není žádné pozdvižení před brankou Hannoveru a Esser ihned bere míč do svých rukavic.
21'
Snaha o centr z levé strany byla sražená a bude následovat rohový kop Freiburgu.
20'
Míč se dostal k brankáři Esserovi, který je odkopává od své branky na své spoluhráče.
19'
Centr před branku byl ihned odražen hlavičkujícím obráncem.
18'
Marco Terrazzino se snažil o průnik před branku, ale na levé straně hřiště je faulován a následuje standardní situace pro Freiburg.
17'
Momentálně se hra odehrává poblíž poloviny hřiště.
16'
Po vyrovnávací brance je zase při chuti hostující celek, který sice drží míč, ale nedostává se do dalšího zakončení.
14'
Hannover právě vstřelil branku!
A je tu vyrovnávací branka! Po rohovém kopu si před branku velmi šikovně naběhl FELIPE a ten z první dorazil míč do branky.
14'
Po dobrém centru z levé strany si Hannover vybojoval rohový kop...
13'
Tentokrát však hráči v červených dresech nedokázali nikterak ohrozit brankáře Essera.
13'
Freiburg rozehrává další standardní situaci, téměř podobnou jako v první minutě zápasu.
12'
Nakonec přišla střela ze střední vzdálenosti, kterou Alexander Schwolow bez větších obtíží chytá do svých rukavic.
11'
Hannover se po rozehrávce udržel delší dobu na míči, ale z jeho kombinace zatím nepřichází zakončení na branku.
10'
Na půlící čáře byl faulován Pirmin Schwegler a nyní budou hosté rozehrávat míč a pokoušet se zaútočit.
9'
A po přihrávce se jeden z hráčů Freiburgu dostal téměř do zakončení, ale velké štěstí pro hostující celek, míč byl nakonec o něco delší.
8'
Faul hostí a opět tu bude slibná rozehrávka pro domácí.
7'
První vážnější průnik ze strany Hannoveru, ale nakonec z pravé strany nevznikla vážnější situace pro brankáře domácího celku.
6'
Průnik domácího hráče se nyní nepodařil a byl zastaven hostujícím obráncem.
5'
Freiburg je po první brance nakopnutý a nyní operuje s míčem, který svému soupeři vůbec nepůjčuje.
3'
Freiburg právě vstřelil branku!
Autorem branky z pokutového kopu je GIAN-LUCA WALDSCHMIDT, který trefil míč přesně k pravé tyči a máme tu brzké vedení ze strany domácích!
3'
A po rohovém kopu přišel centr před branku a jeden z hráčů zahrál rukou a je tu penalta pro domácí celek!
2'
Centr na levou stranu, kde obránce hostí odhlavičkoval míč na rohový kop.
1'
Domácí se mají možnost ihned na začátku zápasu dostat před branku, neboť budou zahrávat standardní situaci.
1'
SC Freiburg
Domácí se nacházejí na dvanáctém místě s celkovým počtem 17 bodů. Jejich forma je kolísavá. V posledních třech duelech prohráli s Dortmundem (0:2), následně přišlo vítězství nad Lipskem (3:0) a v posledním kole prohra s Dusseldorfem (0:2). Na domácím hřiši Freiburg předvádí poměrně dobré výkony a drží se uprostřed tabulky – 3-3-2, skóre 12:10.
Hannover 96
Hostům se letošní sezóna zatím vůbec nedaří a se svými 10 body se nachází na samém chvostu tabulky. Na svém kontě mají jen dvě výhry, následně čtyři remízy a devět proher. V posledním kole hostil Bayern a ten dokázal vyhrát jasně 4:0! Forma Hannoveru není v posledních pěti zápasech nejlepší, vstřelil pouze čtyři branky a rovných dvanáct jich obdržel.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.