Bundesliga - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Wolfsburg - 9. února 2019   15:30

Freiburg
37' Grifo (Niederlechner) • 70' Petersen  • 88' Waldschmidt (Petersen)
3:3
(1:1)
Wolfsburg
11' Roussillon  (Brekalo) • 63' Weghorst   • 75' Steffen  (Weghorst)
Freiburg
Schwolow – Kübler, Lienhart, Heintz, Günter – Haberer, Koch – Frantz (69. Waldschmidt), Grifo (90+6. Terrazzino) – Petersen, Niederlechner (81. Höler).
Flekken – Stenzel, Schlotterbeck, Terrazzino, Gondorf, Höler, Waldschmidt.
Wolfsburg
Casteels – William, Knoche, Brooks, Roussillon – Gerhardt, Guilavogui, Arnold – Steffen (79. Rexhbecaj), Weghorst (90+2. Klaus), Brekalo (90+5. Uduokhai).
Pervan – Verhaegh, Uduokhai, Malli, Yeboah, Klaus, Rexhbecaj.

Třikrát vedl hostující celek, třikrát dokázal domácí tým vyrovnat stav zápasu. V nastavením čase poslal domácí do vedení Philipp Lienhart, jenže jeho branku doporučil videorozhodčí neuznat pro postavení mimo hru. Vzhledem k průběhu zápasu je bod pro Freiburg dobrý, vzhledem k závěru utkání už méně.
Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 2:5. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:10.
90+7'
90+6'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Marco Terrazzino.
90+5'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josip Brekalo, přichází Ohis Felix Uduokhai.
90+3'
Philipp Lienhart hlavičkoval míč do brány a domácí celek vedl, ale video odhalilo postavení mimo hru, takže gól neplatí.
90+2'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Wout Weghorst, přichází Felix Klaus.
90+1'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
90'
Probíhá poslední minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
88'
Freiburg právě vstřelil branku!
Domácí fanoušci jsou nadšení, je srovnáno. GIAN-LUCA WALDSCHMIDT po nepřehledné situaci získal míč a poslal jej do šibenice Nechytatelné pro braknáře VfL. Asistence: Nils Petersen.
85'
Jérôme Roussillon to vzal na sebe. Rozhodl se pro střelu ze střední vzdálenosti. Jeho rána končí mimo branku. Alexander Schwolow bude vykopávat.
84'
Freiburg hraje aktivně, Christian Günter vybojoval pro svůj tým autové vhazování. To rychle provedl, nechce ztrácet čas.
82'
Hostující celek se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, Dominique Heintz kombinuje se svými spoluhráči.
81'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Florian Niederlechner, přichází Lucas Höler.
80'
Deset minut hry plus nějaké to nastavení zbývá do konce zápasu, ve kterém zatím vede hostující celek 3:2.
79'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Renato Steffen, přichází Elvis Rexhbecaj.
78'
Hosté se nastěhovali na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet.
77'
Mnoho šancí momentálně k vidění není a domácí hráči znovu prohrávají, potřetí v zápase musí dosahovat.
75'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Wout Weghorst patičkou přikopl míč spoluhráči do běhu, RENATO STEFFEN se dostal před brankáře a ránou pod horní tyčku ke vzdálenější tyči poslal míč do sítě. S tímto nemohl domácí brankář vůbec nic dělat. Asistence: Wout Weghorst.
74'
Wolfsburg se dopustil útočného faulu, rozehrávat tak budou od své branky domácí, jmenovitě Alexander Schwolow.
73'
Domácí hráči mají nyní optickou převahu, snaží se něco vymyslet na útočné polovině a poprvé v zápase se dostat do vedení.
70'
Je srovnáno na 2:2. Domácí se prosazují po rohovém kopu. Centr dokázal hlavičkovat do brány u první tyčky NILS PETERSEN. Hlavou dostal míč do sítě.
70'
Dvacet minut zbývá do konce zápasu, hostující celek znovu vede, domácí tak musí přidat.
69'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Mike Frantz, přichází Gian-Luca Waldschmidt.
69'
Žlutou kartu dostává William (VfL Wolfsburg).
67'
Další souboj v domácím pokutovém území na hranici pravidel. Sudí nechává hru plynout.
65'
Domácí rozehrávali rohový kop, Koen Casteels se míče zmocnil před svou brankou, dobře pro něj vyskočil.
65'
V době, kdy byl Freiburg aktivnější, inkasoval branku, a tak nyní vede hostující celek.
63'
Hostující celek proměnil pokutový kop, brankář Alexander Schwolow sice vystihl směr střely, ale nedokázal balon zastavit. Hodně důrazně kopl WOUT WEGHORST.
62'
Žlutou kartu dostává Robin Koch (SC Freiburg). Za faul v pokutovém území bude následovat pokutový kop.
61'
Žlutou kartu dostává Janik Haberer (SC Freiburg).
60'
Šedesát minut hry je pryč, dvě branky jsme viděli v prvním poločase, na výraznější šanci druhého poločasu zatím čekáme.
59'
Mike Frantz má míč na své polovině, kam se dostal po hrubě nepřesné kombinaci na útočné polovině.
58'
Domácí celek se usadil na útočné polovině, Janik Haberer centroval před branku, ale nedokázal přesněji najít spoluhráče.
55'
Podobně jako v prvním poločase ani v úvodu toho druhého mnoho šancí k vidění není. Sledujeme klidnější pasáž hry.
53'
Domácí tým má míč pod kontrolou, hraje na polovině hrací plochy.
52'
Hosté rozehrávají od své branky, domácí hráči mají sice optickou převahu, ale na výraznější šanci čekají.
50'
Hostující brankář rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
48'
William vhazuje na útočné polovině, sledujeme rychlý fotbal v úvodu druhého poločasu, převahu mají hostující fotbalisté.
47'
Domácí celek rozehrával rohový kop, ale obrana si dokázala poradit.
46'
Po prvním poločase platí nerozhodný stav. Jérôme Roussillon se prosadil jako první a poslal hosty do vedení, za domácí pak srovnal Vincenzo Grifo.
45+2'
45+2'
Domácí Lukas Kübler vhazuje na polovině hrací plochy.
45+1'
Dvě minuty se budou nastavovat.
45'
Dostáváme se do poslední minuty prvního poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Vincenzo Grifo rozehrává na útočné polovině. Jeho akci chyběla přesnější finální přihrávka, míč má Koen Casteels.
43'
Koen Casteels rozehrává od své branky, v akci pokračují obránci, kteří rychle dostali míč na útočnou polovinu.
43'
Autové vhazování vybojoval nyní aktivněji hrající Wolfsburg. Domácí se musí bránit.
42'
Centr se snesl před branku, William hlavičkoval malý kousek vedle.
41'
Jérôme Roussillon měl velkou šanci svého týmu. Jeho střela z pokutového území mířila nad, byla zblokovaná, takže uvidíme rohový kop.
40'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí celek hraje nyní aktivněji a pokouší se získat vedení na svou stranu.
38'
Žlutou kartu dostává Josuha Guilavogui (VfL Wolfsburg).
37'
Hosté přišli na své polovině o míč, Florian Niederlechner našel volného VINCENZA GRIFA, jehož rána bez výraznější přípravy zapadla přesně do branky. Domácí svou první šanci dokázali proměnit.. Asistence: Florian Niederlechner.
37'
William se pokoušel využít dlouhého výkopu brankáře, ale nepodařilo se mu to.
36'
Lukas Kübler centroval před branku, jeho první pokus odhlavičkovala obrana, následně bude vykopávat Koen Casteels od své branky.
36'
Lukas Kübler se pokoušel dostat přes soupeře na útočnou polovinu, ale nepodařilo se mu to.
34'
Domácí celek má velké problémy s přechodem do útočné fáze, hostující obrana podává velmi dobrý výkon a dokáže akce soupeře zastavit velmi rychle.
34'
Žlutou kartu dostává Florian Niederlechner (SC Freiburg).
32'
Domácí se nyní dostali na útočnou polovinu, Vincenzo Grifo však neměl komu přihrát, a tak musel vracet míč na svou část hrací plochy.
30'
Půlhodina hry je pryč, hostující celek dokázal proměnit zatím jedinou výraznější šanci v zápase, a tak vede o jednu branku. Domácí na svou příležitost zatím čekají.
29'
Hostující celek se usadil na polovině soupeře, Yannick Gerhardt se pokoušel dostat před branku, ale jeho akci zastavila připravená domácí obrana.
29'
Christian Günter rozehrává na své polovině.
28'
Freiburg kombinuje na své polovině, když si obránci nevěděli rady, poslali míč brankáři, který jej rozehrál. Mnoho fotbalové krásy momentálně nesledujeme.
27'
Koen Casteels rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, který končí na útočné polovině. Jeho spoluhráči míč udržet nedokázali.
25'
Ti o něj rychle přišli, a tak se směr hry přesouvá. Nepřesnou domácí rozehrávku zastavuje Koen Casteels, který vykopává od své brány.
24'
Hosté budou rozehrávat na útočné polovině, Robin Knoche vybojoval míč pro spoluhráče.
22'
Mike Frantz přenechal míč spoluhráči, Nils Petersen o něj však přišel.
21'
Dvacet minut hry je pryč, optickou převahu sice mají domácí, ale jsou to hosté, kdo vede o jednu branku, jediným prozatímním střelcem je Jérôme Roussillon.
18'
Koen Casteels rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, který nikdo z hráčů nezachytil na hrací ploše, a tak míč mají domácí.
16'
Freiburg sice kombinuje na útočné polovině, ale na výraznější šanci zatím čeká.
15'
Domácí celek se snaží hrát aktivně a co nejrychleji odpovědět, zatím má ale velké problémy s přesností přihrávek. Florian Niederlechner neuspěl individuální akcí.
14'
Domácí celek bude rozehrávat na své polovině, Philipp Lienhart a Florian Niederlechner se zapojili do kombinace.
11'
Hostující celek se z první výraznější šance prosazuje. Po dobré přihrávce spoluhráče se do dobré pozice dostal JÉRÔME ROUSSILLON. Udělal dva rychlé kroky a poslal míč přesně k tyčce, kam brankář nedosáhl.
9'
John Anthony Brooks centroval na spoluhráče v lepší pozice, ale míč má brankář Alexander Schwolow, který rychle vykopává od své branky.
9'
Mnoho fotbalové krásy tento zápas nenabízí, sledujeme klidný úvod utkání. Ani jeden celek se nikam nežene.
7'
Hosté kombinují na útočné polovině hrací plochy, ale mají velké problémy s přechodem do předbrankového prostoru.
6'
Lukas Kübler vhazoval sice na útočné polovině, ale neměl komu, takže vrací hru do své části.
5'
Philipp Lienhart se musel vracet hluboko do své obranné čísti, aby mohl v klidu rozehrávat.
4'
Janik Haberer si počínal nedovoleně, a tak budou rozehrávat hostující fotbalisté od své branky.
3'
Jérôme Roussillon vhazuje na obranné polovině, rychle se dostal na půlku soupeře, kde se pokouší něco vymyslet.
2'
Domácí hrají v červeném, hosté pak v bílém.
1'

SC Freiburg: Schwolow – Kübler, Lienhart, Heintz, Günter – Haberer, Koch – Frantz, Grifo – Petersen, Niederlechner.
Náhradníci: Flekken – Stenzel, Schlotterbeck, Terrazzino, Gondorf, Höler, Waldschmidt.

VfL Wolfsburg: Casteels – William, Knoche, Brooks, Roussillon – Gerhardt, Guilavogui, Arnold – Steffen, Weghorst, Brekalo.
Náhradníci: Pervan – Verhaegh, Uduokhai, Malli, Yeboah, Klaus, Rexhbecaj..
SC Freiburg je v tabulce s bilancí 5-7-8 a 22 body. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým jediný. Poradil si s Norimberkem 1:0. Nestačil na Frankfurt 1:3 a na Heffenheim 2:4. Remizoval s Hannoverem 1:1 a Stuttgartem 2:2.

VfL Wolfsburg je na sedmé pozici tabulky s bilancí 9-4-7 a 31 body. Tým z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si se Stuttgartem 2:0, Augsburgem 3:2 a Herthu 1:0. Nestačil na Schalke 1:2 a na Leverkusen 0:3.

Poslední vzájemný zápas se hrál 22. září a vyhrál Freiburg 3:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky německé Bundesligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí SC Freiburg a VfL Wolfsburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.