Bundesliga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hannover : Augsburg - 27. října 2018   15:30

Hannover
72' Bebou
1:2
(0:1)
Augsburg
8' R. Khedira   • 63' Finnbogason
Hannover
Esser – Elez (65. Weydandt), Anton (C), Wimmer – Haraguči, Schwegler (46. Muslija), Walace, Albornoz – Wood, Bebou – Füllkrug.
Tschauner – Asano, Fossum, Muslija, Ostrzolek, Sorg, Weydandt.
Robert Kampka – Jan Seidel, Christian Bandurski
HDI-Arena. Hannover
Augsburg
Luthe – Gouweleeuw, R. Khedira, Hinteregger – Schmid – Baier (C), Max, Ku Ja-Čeol (68. Jensen) – Hahn, Finnbogason (75. Danso), Richter (46. Gregoritsch).
Leneis – Danso, Framberger, Götze, Gregoritsch, Jensen, Morávek.

Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 12:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:16.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Augsburgu, který Hannover porazil poměrem 2:1. Hosté se k první brance dostali v samotném úvodu, druhá branka přišla až po necelé hodině kdy, z pokutového kopu se totiž prosadil Finnbogason. Hannover najednou začal hrát, za což byl odměněn kontaktní brankou, která nemusela být tou poslední. Domácí totiž ke konci zápasu měli velký tlak, nicméně soupeře hodně podržel brankář Luthe.
90+5'
90+4'
Ani další centr se příliš nepovedl, Luthe tak určitě nebude s rozehrávkou nikam spěchat.
90+3'
Hannover rozjíždí jednu z posledních útočných akcí, u balónu je Walace, kterému se ale nedaří dostat přes přehuštěný střed hrací plochy.
90+2'
K centru z levé strany se dostal Albornoz, který ale svojí nabídku zakroutil ven z hrací plochy. Luthe se ujme rozehrávky od své svatyně.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o pět minut.
90'
Nyní si na centrovaný balón z kopačky Haragučiho naskakoval Wood, jehož zakončení nakonec skončilo na horní síti. To byla sympatická akce domácích.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Augsburg hraje poslední vteřiny hodně zkušeně, nyní si vybojoval aut z pravé strany.
86'
Aby toho nebylo málo, tak si nedovolený zákrok vybojoval hostující Hahn, který to ale udělal hodně zkušeně. Augsburg rozehrává z vlastní poloviny.
85'
V pokutovém území ještě skončil na zemi jeden z hostujících hráčů, což bude práce pro lékaře, kteří okamžitě spěchají na hrací plochu.
84'
Luthe zachránil svůj celek! K hlavičce se totiž dostal domácí Fullkrug, jehož hlavičku o zem dokázal hostující brankář senzačně vyrazit.
83'
Nakonec z toho nebude ani rohový kop, Luthe si na balón vůbec nesáhl. Naopak budeme sledovat odkop od branky, který zřejmě bude mít časovou prodlevu.
82'
K oné rozehrávce se postavil Haraguči, který to pochopitelně zkoušel přímo na bránu. Technická rána skončila kousek vedle hostující svatyně.
81'
Žlutou kartu dostává Kevin Danso (FC Augsburg).
80'
Hannover začíná výrazně svírat svého soupeře, který se v posledních vteřinách pouze brání. Nyní budeme sledovat standardní situaci.
79'
Brankář Luthe poslal odkop od své branky do levé části hrací plochy, kde ale v hlavičkovém souboji neuspěl kolega Max. Domácí se vracejí za míč.
78'
Domácí rozjeli celkem zdlouhavou kombinaci ve středu hrací plochy, poté se k centru dostal Wood, který našel pouze kopačku prvního protihráče.
77'
Do pokutového území Augsburgu přiletěl další nadýchaný centr, který se stal snadnou kořistí Khediry. K autovému vhazování se staví Haraguči.
76'
Žlutou kartu dostává Daniel Baier (FC Augsburg).
75'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Alfred Finnbogason, přichází Kevin Danso.
74'
Do konce zápasu zbývá něco málo přes dvacet minut. Hannover je v tuto chvíli aktivnější, avšak stále kombinuje daleko od branky Lutheho.
73'
Nyní si o nedovolený zákrok řekl hostující Finnbogason, který tak vybojoval standardní situaci z velké vzdálenosti. K rozehrávce se staví Baier.
72'
Hannover právě vstřelil branku!
Je tu snížení nepříznivého výsledku! Do pokutového území hostujícího celku přiletěl centr, který Hinteregger poslal přímo na hruď IHLASE BEBOUA, který si hrudí zpracoval neposedný míč a poté nekompromisně zamířil mimo dosah Lutheho.
72'
Na druhé straně to Haraguči zkoušel průnik podél autové čáry, který se mu ale nezdařil. Budeme svědky dalšího autového vhazování pro Augsburg.
71'
Nakonec se jednalo o cvičený signál, který ale nepřinesl žádné zakončení. Naopak na přední tyči dokázal zakročit pozorný Wimmer.
70'
Po levém křídle se dostal do zajímavé pozice Gregoritsch, který vybojoval rohový kop, který zanedlouho rozehraje jeho kolega Baier.
69'
Nyní se k autovému vhazování od pravé postranní čáry postavil Schmid, který si pro spolupráci vybral Hahna, který ale prohrál hlavičkový souboj.
68'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Ku Ja-Čeol, přichází Fredrik Jensen.
68'
Možná se jedná o tahání času, možná ne. S Luthem to ale nevypadá nikterak vážně, zanedlouho by se mělo pokračovat ve hře.
67'
Muslija rozehrál rohový kop z levé strany, jeho centr ale nebyl ničím nebezpečný. Luthe nemusel zasahovat, naopak má menší potíže s nohou.
66'
Haraguči to ihned po rozehrávce zkoušel nákopem na druhou stranu, kde se ale nenacházel nikdo ze spoluhráčů. Augsburg tak uklidňuje hru.
65'
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Josip Elez, přichází Hendrik Weydandt.
64'
Nyní to budou mít domácí hráči hodně složité, prohrávají totiž už o dvě branky. Do konce zápasu stále zbývá celkem dostatek času.
63'
Augsburg právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení! K rozehrávce pokutového kopu se postavil ALFRED FINNBOGASON, který poslal míč k pravé tyči, zatímco se Esser vydal na opačnou stranu.
62'
Žlutou kartu dostává Genki Haraguči (Hannover 96).
62'
Je tu pokutový kop pro hosty!
62'
Hannover se dostal k dalšímu rohovému kopu, avšak ani tímto způsobem cestička nevedla. Posléze nedokázal Max zachytit míč před čárou.
61'
Gouweleeuw se rozhodl rozehrát podél autové čáry, jenomže jeho kolega Hahn nedokázal ustrážit balón. Hosté zůstávají s míčem na útočné polovině.
60'
Albornoz si na levém křídle vybral Fullkruga, jehož centr neměl dobré parametry. Míč se nakonec dostal do zámezí, Luthe bude vykopávat.
59'
Posléze to ještě ránou z velké vzdálenosti zkoušel Max, který našel pouze rukavice brankáře Essera. Hannover okamžitě spěchá na opačnou stranu.
58'
Domácí se jí rozhodli rozehrát nakrátko, nicméně daleko nedošli. Naopak se do zajímavé šance dostával Finnbogason, který nepřešel přes blok protihráčů.
57'
Posléze si nedovoleným zákrokem pomohl Albornoz, který poslal k zemi jednoho z protihráčů. Hannover bude mít k dispozici standardní situaci.
56'
Augsburg táhl velice nadějný protiútok, který vedl na kopačce Koo. Jeho řešení nebylo ideální, neboť hostující hráč narazil na prvního protihráče.
55'
Nyní jsme sledovali standardní situaci z velké vzdálenosti. K míči se postavil Muslija, nicméně ani tento centr neskončil na hlavě spoluhráče.
54'
Velice zajímavě to nyní zkoušel Schmid, jehož hlavička byla velice nenápadná. Nakonec jsme viděli zakončení kousek vedle brány.
53'
Na druhé straně se do zajímavé pozice dostával Hahn, který nakonec vybojoval rohový kop. Nyní se velmi dobrým skluzem prezentoval Elez.
52'
Tentokráte se k rozehrávce postavil Muslija, jehož centr ale nebyla dvakrát povedený. Nadýchaná nabídka skončila v náruči brankáře Lutheho.
50'
Ihned poté se na zemi ocitl křídelník Albornoz, kterého poslal k zemi Gouweleewu. Následovat bude standardní situace pro domácí.
49'
Ve středu hrací plochy se nejlépe zorientoval domácí Bebou, který posléze roztáhl hru k postranní čáře, kde číhal jeho kolega Haraguči.
48'
Hned v úvodu jsme sledovali celkem zbytečnou nepřesnost, o kterou se postaral domácí obránce Anton, jenž přihrával mimo dosah Albornoze.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Marco Richter, přichází Michael Gregoritsch.
Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Pirmin Schwegler, přichází Florent Muslija.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl jedinou branku, o kterou se postaral hostující Khedira. Augsburg byl především v úvodu utkání aktivnější, jeho hra dávala daleko větší smysl. Postupem času se do hry začal zapojovat také Hannover, který si vytvořil optickou převahu, kterou ale nedokázal přetavit v kýženou branku. Stále ale platilo, že směrem dopředu byl nebezpečnější soupeř, který i poté několikrát zaměstnal brankáře Essera.
45+2'
45+1'
Zničehonic se do vyložené šance dostával Haraguči, před kterým byl včas u míče Luthe. Posléze to z velké dálky zkoušel Bebou, který ale mířil vedle brány.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
44'
Hosté chtěli podniknout rychlý protiútok, který ale skončil kvůli nepovedenému přenesení hry v podání Hahna. S míčem nyní hrají hráči Hannoveru.
42'
Walace nakonec opustil hrací plochu, zanedlouho by ale měl být opět k dispozici. Mezitím hostující hráči sportovně odevzdali balón soupeři.
41'
Momentálně se nehraje, neboť na zemi zůstal ležet domácí Walace, který zřejmě má krvavé zranění. Na scénu musel přispěchat lékařský personál.
40'
Tohle byla celkem zbytečná ztráta. Anton totiž rozehrával volný kop z vlastní poloviny, jeho nákop měl najít Fullkruga, který měl k míči hodně daleko.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Aby toho nebylo málo, tak se do nezáživné pasáže zapojil také brankář Esser, který svým odkopem pomohl spoluhráčům k založení útoku.
37'
Na opačné straně se Haraguči otáčel s míčem, následné zakončení ale nemělo dobré parametry. Luthe si nakonec na balón vůbec nesáhl.
36'
Odražený balón si za pokutovým územím našel Max, jehož pohotová rána směřovala přesně do míst, ve kterých se nacházel brankář Esser.
35'
Nyní měl Richter před sebou dostatek prostoru, jenomže míč mu uskočil daleko od nohy. Augsburg ale zůstal u balónu, Hahn centrem nenašel nikoho v bílém.
34'
I tentokráte se k míči postavil Schwegler, jehož rozehrávka nebyla vůbec dobrá. Centr totiž proletěl nad hlavama všech zúčastněných.
33'
Wood zabojoval u postranní čáry, kde se mu povedlo vybojovat autové vhazování, po kterém Elez vybojoval rohový kop z pravé strany.
32'
Albornoz si nabíhal na dalekonosný pas, který se mu ale nepodařilo zachytit na hrací ploše. Luthe si tak připraví odkop od své branky.
31'
Ve středu hrací plochy měl hodně prostoru Hahn, který to posléze zkusil střelou na bránu. Jeho rána se ale snesla hodně daleko vedle branky.
30'
To vše přineslo standardní situaci pro Augsburgu. K míči se postavil záložník Max, jehož nadýchaný centr zakončoval Schmid nad branku.
29'
Tady to zavánělo žlutou kartou. Hodně ostrým zákrokem si totiž pomohl domácí Schwegler, který nevybíravým způsobem poslal k zemi Schmida.
24'
První ofsajd tohoto zápasu. Objevil se v něm hostující Max, který si nepohlídal náběh za obranu. Ofsajd následně potvrdil opakovaný záběr.
23'
Máme sebou něco málo přes dvacet minut, zatím jsme se dočkali jediné branky. Hannover je v tuto chvíli aktivnější, Luthe musí být ostražitý.
22'
Slušná standardka v podání Hannoveru. Schwegle totiž kroutil míč směrem do brány, na něj si naskakoval Bebou, který pořádně protáhl Lutheho.
21'
Právě po jednom ze soubojů, zůstal na zemi ležet hostující Hahn, který se ale zdá být v pořádku. Mezitím hlavní sudí ukázal, že bude vhazovat Augsburg.
21'
Žlutou kartu dostává Marco Richter (FC Augsburg).
20'
Bebouovi se podařilo vybojovat rohový kop, vůbec první pro Hannover. Rozehrávku si vzal na starost Schwegler, po jehož centru vznikl na malém vápně menší zmatek.
19'
Anton zkusil přenést hru na pravou stranu, kde se měl nacházet kolega Haraguči. U něj byl včas pozorný Max, který odvrátil možné nebezpečí.
18'
Esser si připsal snadnou práci s míčem, neboť do své náruče schoval centr z pravé strany. Na druhé straně trefil Albornoz pouze záda protihráče.
17'
Hra se nám opět přesunula na útočnou polovinu Augsburgu, kde vhazoval Hinteregger. Následná akce přinesla nepovedený centr od Maxe.
16'
Průniková přihrávka měla směřovat na Füllkruga, který měl k míči hodně daleko. Nakonec to výborně zvládl Gouweleeuw, který vyvezl balón.
15'
Nyní si nedovoleným zákrokem pomohl hostující Baier, který trefil nohu Beboua. Augsburg okamžitě rozehrál, v tuto chvíli je u míče Khedira.
14'
Nyní se ke kulatému nesmyslu opět dostal brankář Luthe, který raději rozehrál po zemi na Khediru. Napadající Albornoz odpálil míč do zámezí.
13'
Chybná rozehrávka Augsburgu přinesla zisk míče soupeři, polovysoká nabídka směřovala na Wooda, který si s těžkou přihrávkou neporadil.
12'
Centrovaný balón směřoval do pokutového území, kde ho stačil odvrátit pozorný Wimmer. Také Hannover si vyzkouší autové vhazování.
11'
Nyní se k autovému vhazování dostal hostující Gouweleeuw, po jehož nabídce si šlapákem pomohl Wood. Je tu další standardka pro hosty.
10'
Domácí to nyní budou mít složité, prohrávají totiž o jednu branku. Do konce zápasu ale zbývá dostatek času, Hannover klidně může výsledek otočit.
9'
Nyní se na útočnou polovinu dostal Koo, který zkoušel předat kulatý nesmysl k Finnbogasonovi, kterého na poslední chvíli ustrážil Anton.
8'
Máme tady úvodní branku dnešního zápasu! Hosté zahrávali rohový kop, který směřoval ke vzdálenější tyči. Tam domácí Anton zbytečně zmatkoval, čehož využil RANI KHEDIRA, který z úhlu propálil brankáře Essera.
8'
Obrovská šance Augsburgu! Z velké vzdálenosti to zkoušel Richter, jehož střelu vyrazil Esser pouze před sebe, nicméně dorážka v podání Koa směřovala vedle brány.
7'
Elez se ujal autového vhazování od pravé postranní čáry, nicméně na zemi skončil hostující Baier, kterého nedovoleným zákrokem sestřelil Schwegler.
6'
Aby toho nebylo málo, tak se domácí Elez rozhodl hrát na jistotu, jeho přihrávka opět směřovala k Luthemu, který opět odkopl na druhou stranu.
5'
Vůbec poprvé se dostal k práci s míčem hostující brankář Luthe, který ho poslal na druhou stranu hrací plochy, kde Koo prohrál hlavičkový souboj.
4'
Posléze se obránce Hinteregger dostal k autovému vhazování, které poslal na obrannou polovinu, kde číhal osamocený kolega Gouweleeuw.
3'
Ihned v úvodu se Hannover dostal k rozehrávce standardní situace. K míči se postavil Schwegler, jehož centr nebyl zrovna nebezpečný.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Hannover 96: Esser – Elez, Anton (C), Wimmer – Haraguči, Schwegler, Walace, Albornoz – Wood, Bebou – Füllkrug.
Náhradníci: Tschauner – Asano, Fossum, Muslija, Ostrzolek, Sorg, Weydandt.

FC Augsburg: Luthe – Gouweleeuw, R. Khedira, Hinteregger – Schmid – Baier (C), Max, Ku Ja-Čeol – Hahn, Finnbogason, Richter.
Náhradníci: Leneis – Danso, Framberger, Götze, Gregoritsch, Jensen, Morávek.

Rozhodčí: Robert Kampka – Jan Seidel, Christian Bandurski.
Zápas v HDI-Areně začne v 15:30, takže si na tento čas nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Robert Kampka, kterému budou na pomezí asistovat Jan Seidel a Christian Bandurski.
FC Augsburg

Hosté jsou na tom o něco lépe, na devátém místě mají devět bodů a tady je skvěle vidět vyrovnanost tabulky. Forma je u Augsburgu kolísavá, výhru klub zaznamenal na konci září. V minulém kole se tým potkal na domácím trávníku s Lipskem a zápas skončil bezbrankovou remízou. Tabulkově by měl být dnes Augsburg favoritem, na trávníku Hannoveru, který by měl a chtěl i zabrat, takže to vše slibuje napínavou podívanou.

Hannover 96

Domácí tým je v současné době na 15. místě tabulky se ziskem pouhých šesti bodů, nicméně je zde vidět posun ve formě. V posledních dvou zápasech totiž Hannover vybojoval hned čtyři body, když nejprve doma zdolal Stuttgart 3:1 a minulý týden remizoval na půdě Leverkusenu 2:2. Hannover dokonce sahal po všech bodech, dvakrát po góleh Musliji a Felipeho vedl, Leverkusen ale ve čtvrté minutě nastavení srovnal Bellarabim a překazil tak hostům blížící se radost z výhry.

Norinberk – Hannover 2:0
Hannover – Hoffenheim 1:3
Frankfurt – Hannover 4:1
Hannover – Stuttgart 3:1
Leverkusen – Hannover 2:2
Dobré odpoledne u německé Bundesligy. Společně se podíváme na utkání devátého kola mezi týmy Hannover 96 a FC Augsburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.