Bundesliga - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Stuttgart - 27. října 2018   18:30

Hoffenheim
48' Brenet  • 51' Joelinton (Brenet) • 57' Belfodil (Joelinton) • 60' Belfodil
4:0
(0:0)
Hoffenheim
Baumann – Brenet, Vogt, Bičakčić – Kadeřábek (62. Nordtveit), Grillitsch (40. Demirbay), Belfodil, Joelinton – Zuber, Kramarić (61. Grifo) – Nelson.
Kobel – Nordtveit, Demirbay, N. Schulz, Akpoguma, Szalai, Grifo.
Willenborg – Aarnink, Schüller
WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim
Stuttgart
Zieler – Maffeo (76. Beck), Baumgartl, Badstuber, Pavard, Emiliano Insúa – Thommy (85. Özcan), Ascacibar, Gentner – N. González, Mario Gómez (56. Sarpei).
Grahl – G. Castro, Akolo, Kopacz, Özcan, Beck, Sarpei.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí suverénním vítězstvím favorizovaného Hoffenheimu, který rozhodl o svém vysokém vítězství díky skvělému výkonu ve druhém poločasu. V němž se projevila přesilovka domácích, kteří dokonale rozebírali defenzivu Stuttgartu.
90'
89'
Ofsajdem končí nyní zajímavá akce domácích, kdy Joelinton nebyl daleko od dalšího gólu.
86'
Povedená střela Kevina Vogta, která se otřela o brankovou konstrukci.
85'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Erik Thommy, přichází Berkay Özcan.
82'
Hosté se ubránili a sami zkusili zaútočit, rychlý nákop na pravé křídlo ale postrádal přesnost.
81'
Rohový kop pro Hoffenheim, domácí rozehrají z levé strany.
80'
Posledních deset minut tohoto zápasu, je to již pouze hra na jednu branku, otázkou tak není, kdo zápas vyhraje, ale o jaké bude konečné skóre.
78'
Håvard Nordtveit (Hoffenheim) odcentroval z pravé strany, ale míč končí v autu, nepřesný pas.
76'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Pablo Maffeo, přichází Andreas Beck.
75'
Odkopem míče do autu řeší nyní Pablo Maffeo (Stuttgart) situaci ve vlastním vápně, kde byl pod tlakem dvou útočících borců.
74'
Tam, po centru z levé strany, pálí ve vápně Stuttgartu z voleje Vincenzo Grifo (Hoffenheim), jehož pokus ale míří vedle branky Zielera.
73'
Až na vlastní polovinu se nyní dostávají domácí, ale pak se dlouhým pasem dostávají rychle na polovinu soupeře.
71'
Probíhá poslední dvacetiminutovka tohoto lokálního derby, které se již vyvíjí naprosto jednoznačně pro Hoffenheim.
69'
Malá domů v podání domácích, kteří již nikam spěchat nemusí, mají nahráno.
67'
Celkem povedený pas Kerema Demirbaye (Hoffenheim), domácí ale nakonec o míč přišli.
66'
Statistika držení míče – 67% : 33%.
65'
Bojuje se ve středu hřiště, hosté jsou pod tlakem, mají na všechno strašně málo času.
64'
V tuto chvíli může samozřejmě Ishak Belfodil (Hoffenheim) směle střádat plány na hattrick...
62'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Pavel Kadeřábek, přichází Håvard Nordtveit.
62'
Míč míří do vápna Stuttgartu, kde si ho ale ze vzduchu stahuje Ron-Robert Zieler.
62'
Volný kop pro Hoffenheim, domácí rozehrají z levé strany, na polovině soupeře.
61'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Vincenzo Grifo.
60'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Stuttgart je zralý na ručník... to je až neskutečný, jak hrubé chyby hosté dělají... Christian Gentner (Stuttgart) při rozehrávce doslova namaže ISHAKU BELFODILOVI, který si naběhl k vápnu a pěkným obloučkem překonal bezmocného Zielera.
59'
A Hoffenheim se znovu dostává na polovinu soupeře, bude z toho čtvrtý gól v domácí síti?
57'
Další pěkná akce domácích, kdy na sebe Joelinton (Hoffenheim) navázal dvojici obránců Stuttgartu, mezitím se uvolnil ISHAK BELFODIL, jenž poté dostal přihrávku a po náběhu do vápna již celkem snadno prostřelil Zielera.
56'
Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Mario Gómez, přichází Hans Nunoo Sarpei.
56'
Čehož ale nedokázal využít Mario Gómez (Stuttgart), který byl až příliš osamocený proti přesile domácích.
55'
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) s míčem na polovině soupeře, následuje přihrávka na levou stranu, domácí ale chybují.
54'
Rohový kop domácích dokázal Stuttgart ubránit, míč hosté dostali do autu.
53'
Tlak Hoffenheimu přináší rohový kop z levé strany.
52'
Dva rychlé údery domácích mohou být pověstným K.O. pro Stuttgart...
51'
Je tu neskutečný nákop domácích do vápna Stuttgartu, na který si naběhl Brenet, střelec prvního gólu. Ten tentokrát nezakončil, ale další přesnou přihrávkou našel ve vápně JOELINTONA, který byl úplně sám před odkrytou brankou, čehož dokonale využil.
48'
Reiss Nelson (Hoffenheim) doslova protančil mezi dvojicí Holger Badstuber, Timo Baumgartl a z pravé strany vypálil na branku hostů. Tuto střelu Ron-Robert Zieler sice zneškodnil, ale míč pouze vyrazil před sebe, dorážející JOSHUA BRENET ho již pak napálil pod břevno.
48'
Joelinton (Hoffenheim) zabojoval u vápna Stuttgartu, ale hlavičkový souboj nakonec prohrál.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:35
První poločas končí bezbrankovou remízou, i přesto, že Stuttgart hrál téměř celou dobu pouze o deseti. V samém závěru poločasu si domácí přece mírnou převahu vytvořili, ale skórovat se jim nepodařilo. Gólové šance byly všehovšudy dvě, po jedné na každé straně, kdy míč skončil na tyči.
45+3'
45+3'
Rozhodčí ještě nechal domácí rozehrát rohový kop z levé strany, ale z něho se Hoffenheim prosadit nedokázal.
45+2'
Kerem Demirbay (Hoffenheim) centruje z pravé strany, defenziva Stuttgartu odvrací míč do autu.
45+1'
Nastavují se dvě minuty.
45'
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, stále čekáme na první gól a vypadá to, že to čekání se protáhne až do druhé půle.
44'
Nepřesným pasem z levé strany končí akce domácích, výkop od branky Zielera.
43'
Centr z pravé strany míří do vápna Stuttgartu, tam hlavičkuje Joelinton (Hoffenheim), ale pouze do náruče Zielera.
42'
Žlutou kartu dostává Kerem Demirbay (TSG 1899 Hoffenheim).
41'
Domácí rozehráli z pravé strany, ale akce končí velmi záhy, po útočném faulu Belfodila.
40'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Florian Grillitsch, přichází Kerem Demirbay.
39'
Rohový kop pro Hoffenheim, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
38'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
35'
Žlutou kartu dostává Santiago Ascacibar (VfB Stuttgart).
34'
Joelinton (Hoffenheim) fauluje před pokutovým územím Stuttgartu a hrát tak mohou hosté.
33'
Steven Zuber (Hoffenheim) nyní ztroskotal na bránících hráčích Stuttgartu.
32'
I přesto, že Stuttgart hraje v oslabení, sledujeme poměrně zajímavý fotbal, hosté rozhodně pouze nebrání.
31'
Tak to domácí zkusili nákopem na Belfodila, který si seběhl k vápnu, ale na nepřesný pas nedosáhl.
30'
Hoffenheim stále na polovině soupeře, hosté se ale dokáží zatím úspěšně bránit a nepouští soupeře středem ani po stranách.
29'
Hoffenheim se dostává na polovinu soupeře, Stuttgart v pevném defenzivním bloku před vlastním vápnem.
28'
A také hosté trefují tyč! Po rohu z pravé strany poslal míč hlavou na tyč Nicolás González (Stuttgart).
27'
Stuttgart získává rohový kop, který hosté rozehrají z pravé strany.
26'
Nakonec domácí odehráli míč alespoň do autu, budou se tak muset i nadále bránit.
25'
Hoffenheim se ubránil, ale hosté se znovu dostávají k míči a snaží se zaměstnat defenzivu soupeře.
24'
Hosté získávají volný kop na polovině soupeře.
23'
Ishak Belfodil (Hoffenheim) v první gólové šanci zápasu, z levé strany stáčel míč do branky, ten ale skončil na vzdálenější tyči!
22'
Míč z pravé strany míří na bližší tyč, kde hlavičkuje Ermin Bičakčić (Hoffenheim), ale hodně nepřesně.
21'
Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) vybojoval rohový kop pro svůj tým.
20'
Prvních dvacet minut nabídlo již celkem zajímavé situace, zejména vyloučení hráče na straně Stuttgartu, kdy Insúa samurajským kopem málem ukopl hlavu Kadeřábkovi.
18'
Mario Gómez (Stuttgart) fauluje na polovině soupeře, byl to spíše taktický faul v podání hostujícího forvarda.
17'
Statistika držení míče – 62% : 38%.
16'
Domácí se dostávají na polovinu Stuttgartu, kombinují u půlící čáry.
15'
Stuttgart na polovině soupeře, centr z pravé strany ale postrádá přesnost, míč získávají domácí.
13'
Odkop od branky Stuttgartu, hosty čeká velmi těžká práce, téměř osmdesát minut odehrát bez vyloučeného hráče.
12'
Centr z pravé strany dolétl do vápna Hoffenheimu, kde hlavičkuje Nicolás González (Stuttgart), ale branku netrefuje.
11'
Stuttgart rozehraje volný kop na polovině soupeře, je to na centr do vápna.
10'
Emiliano Insúa (Stuttgart) konečně opustil hřiště a může se pokračovat, nyní domácí kombinují na polovině soupeře.
8'
No vida, po zhlédnutí videozáznamu sudí ukázal Insúovi rovnou červenou kartu za zákrok, při němž šel kopačkou proti hlavě Pavla Kadeřábka!
8'
Je to nakonec český reprezentant Pavel Kadeřábek (Hoffenheim) a pozor, sudí jde zhodnotit celou situaci k videozáznamu, ve hře je červená karta!
7'
Jeden z domácích hráčů nyní zůstává na trávníku a musí být ošetřován.
6'
Mario Gómez (Stuttgart) nyní pláchl obraně domácích, stíhal ho pouze Vogt, přesto se útočník VfB dostal do zakončení, jenže branku TSG netrefil.
5'
Florian Grillitsch (Hoffenheim) dobrým zákrokem zastavil akci soupeře na levé straně.
4'
Pokus o rychlý brejk Stuttgartu nevyšel, hosté se ale ještě dostali k míči.
3'
Florian Grillitsch (Hoffenheim) předvedl efektní otočku u půlící čáry, pak ale poslal přihrávku za sebe.
2'
Nicolás González (Stuttgart) fauluje na útočné polovině, míč tak získávají domácí.
1'

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Brenet, Vogt, Bičakčić – Kadeřábek, Grillitsch, Belfodil, Joelinton – Zuber, Kramarić – Nelson.
Náhradníci: Kobel – Nordtveit, Demirbay, N. Schulz, Akpoguma, Szalai, Grifo.

VfB Stuttgart: Zieler – Maffeo, Baumgartl, Badstuber, Pavard, Emiliano Insúa – Thommy, Ascacibar, Gentner – N. González, Mario Gómez.
Náhradníci: Grahl – G. Castro, Akolo, Kopacz, Özcan, Beck, Sarpei.

Rozhodčí: Willenborg – Aarnink, Schüller.
Do dnešního derby vstupují v pozici favorita domácí. Hoffenheim se pohybuje ve středu tabulky a byť již nabírá ztrátu na pohárové příčky (aktuálně pět bodů), stále šanci na poháry může živit. To ale neplatí pro Stuttgart, který se i v této sezóně potácí na spodních příčkách, aktuálně je horší pouze Fortuna Düsseldorf, která inkasovala osmnáct gólů, Stuttgart sedmnáct.
Utkáním, které se odehraje ve WIRSOL Rhein-Neckar-Areně ve Stuttgartu, provede jako hlavní sudí Frank Willenborg, jemuž budou na čarách asistovat Aarnink s Schüllerem.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání německé Bundesligy, v němž se v 9. kole utká TSG HOFFENHEIM na svém stadionu s VFB STUTTGART.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.