Bundesliga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bielefeld : Wolfsburg - 19. února 2021   20:30

0:3
(0:1)
Wolfsburg
29' Steffen  (Gerhardt) • 47' Steffen   • 54' Arnold  (Weghorst)
Bielefeld
Ortega – Brunner, Pieper, J. Nilsson, Laursen (75. de Medina) – Kunze, Prietl – Doan (60. Gebauer), Vlap (60. Córdova), Voglsammer (60. Okugawa) – Klos (C) (89. Schipplock).
Brych – Borsch, Lupp
SchücoArena, Bielefeld
Wolfsburg
Casteels (C) – Mbabu, Lacroix (83. Pongračić), Brooks, Otávio – Arnold (74. Philipp), X. Schlager (74. Guilavogui) – Baku, Gerhardt, Steffen (74. Brekalo) – Weghorst (83. Białek).

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 5:8.
Je konec. VfL Wolfsburg naprosto jednoznačně zvítězil nad DSC Arminii Bielefeldem zvítězil 3:0. Začátek zápasu byl v pomalém tempu, ale ve 29. minutě jsme se dočkali úvodního gólu, který vstřelil Steffen a poslal Wolfsburg do vedení. Vstup do druhé půle se hostům povedl skvěle, protože ve 47. minutě zvýšil vedení Steffen a v 54. minutě se prosadil také Arnold. Následně si hostující mužstvo pohlídalo konec utkání.
90'
89'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Fabian Klos, přichází Sven Schipplock.
87'
Bielefeld nyní má k dispozici rohový kop z pravé strany a může se pokusit vstřelit alespoň jeden gól.
85'
Masaja Okugawa se dostal ke střele, ale ta letěla jen doprostřed brány, kde byl připraven Koen Casteels.
84'
A opět se Arminii nepodařilo směrem dopředu nic vážnějšího vymyslet.
83'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Wout Weghorst, přichází Bartosz Białek.
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maxence Lacroix, přichází Marin Pongračić.
81'
Znovu se domácí prezentovali jen nepřesnou přihrávkou a míč tak končí až u gólmana Casteelse.
80'
Josuha Guilavogui ovšem následně přerušil brejk soupeře a uviděl od sudího žlutou kartu.
80'
Nakonec se Wolfsburg procpal do zakončení z pravé strany, které ale bylo rovněž zblokováno a následuje rohový kop.
79'
Bohužel konec tohoto utkání není nějaká pěkná podívaná a o vítězi je rozhodnuto.
77'
Fabian Klos se sice dostal ke hlavičce, ale tu poslal pouze nad bránu VfL.
76'
Christian Gebauer to tentokrát zkoušel z pravé strany, ale jeho pokus byl rovněž zblokován a následuje tak rohový kop.
75'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Jacob Barrett Laursen, přichází Nathan de Medina.
74'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Renato Steffen, přichází Josip Brekalo.
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Arnold, přichází Maximilian Philipp.
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Josuha Guilavogui.
73'
Jacob Barrett Laursen se snažil odcentrovat z levé strany, ale Bote Baku jeho pokus zblokoval.
71'
Stefan Ortega si lehce poradil s nepřesným nákopem Kevina Mbabua.
70'
Míč skončil jen v zámezí a Koen Casteels samozřejmě nikam nespěchá, jelikož jeho celek vede 3:0.
68'
Wout Weghorst se dostal k míči na hranici vápna, ale místo přihrávky to vzal na sebe a nakonec také přišel o balón.
67'
Následně tady máme další faul, tentokrát se ho dopustil Paulo Otávio.
66'
Posléze se ale právě Xaver Schlager dopustil faulu a daroval tak míč soupeři.
65'
Xaver Schlager byl tentokrát zfaulován ve středu hrací plochy soupeřem a vlci budou znovu na míči.
63'
Arminia Bielefeld sice poslala nákop do vápna soupeře, ale obrana vlků si poradila.
60'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Michel Vlap, přichází Sergio Córdova.
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Ricu Doan, přichází Christian Gebauer.
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Andreas Voglsammer, přichází Masaja Okugawa.
58'
Xaver Schlager se sice následně dostal ke střele, ale napálil pouze spoluhráče Wouta Weghorsta, který se nacházel v ofsajdu.
57'
Kevin Mbabu se snažil nakonec odcentrovat z pravé strany, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí.
56'
K míči se opět dostalo hostující mužstvo, které jej znovu drží ve středu hřiště.
54'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Tak tohle byla krásná branka a hostující celek vede už 3:0! MAXIMILIAN ARNOLD si nejprve vyměnil míč s Yannickem Gerhardtem a posléze ho posunul na Weghorsta, který mu připravil střeleckou pozici a Arnold vystřelil nádhernou ránu do levé šibenice. Asistence: Wout Weghorst.
52'
Balón tentokrát zavítal pouze do zámezí a Bielefeld má k dispozici autové vhazování.
51'
Vlci mají nyní zápas pod kontrolou a míč drží ve středu hrací plochy.
50'
John Anthony Brooks se po centru z pravé strany sice dostal ke hlavičce, ale tu zamířil jen vedle pravé tyče.
49'
Nyní se Wolfsburg znovu dostal do zakončení, ale tentokrát z toho bude rohový kop.
47'
Hosté jdou hned na začátku druhé půle do dvoubrankového vedení! Maximilian Arnold našel z volného kopu volného Wouta Weghorsta, kterého sice vychytal Stefan Ortega, ale na dorážku RENATA STEFFENA byl krátký – 0:2.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:31.
První poločas je u svého konce a Wolfsburg vede nad Bielefeldem poměrem 1:0. Začátek zápasu byl v pomalém tempu, ale ve 29. minutě jsme se dočkali úvodního gólu, který vstřelil Steffen a poslal Wolfsburg do vedení. Hosté tak zaslouženě vedou.
45'
45'
Bote Baku to zkusil z dálky, ale jeho pokus nakonec končí v moci brankáře Ortegy.
44'
VfL Wolfsburg nyní drží balón na své polovině a postupnou kombinací se snaží něco vymyslet po pravé straně přes Mbabua.
42'
Kevin Mbabu sice schytal šlapák soupeře, ale nakonec to bude pouze autové vhazování pro Wolfsburg.
41'
Ovšem standardní situace zatím nejsou doménou tohoto zápasu a ani tentokrát centr nepřinesl nic vážnějšího.
40'
Nakonec centr do vápna odvrátila obrana soupeře do zámezí a VfL bude pokračovat v rámci rohového kopu.
39'
Následně získali hosté volný kop na polovině soupeře a uvidíme, jak dopadne tato standardka.
38'
Ovšem standardní situace domácího mužstva nepřinesla nic nebezpečného.
37'
John Anthony Brooks uviděl žlutou kartu za jednoznačný faul zezadu a Bielefeld má k dispozici volný kop.
35'
Tentokrát se balón ocitl jen v zámezí a následuje autové vhazování pro hostující celek.
34'
Opět postavení mimo hru, tentokrát se v něm ocitl zatím jediný střelec utkání Renato Steffen.
33'
Kevin Mbabu ve hlavičkovém souboji tvrdě poslal k zemi Jacoba Barretta Laursena, ale neuviděl od sudího žluté varování.
32'
Wout Weghorst dostal míč na kopačky, ale věděl, že se nachází v jasném ofsajdu a nepokračoval tak ve hře.
30'
Michel Vlap měl na kopačce srovnání, ale jeho pokus skončil pouze vedle pravé tyče!
29'
Máme tady úvodní branku tohoto utkání a hosté jdou do vedení 1:0! Yannick Gerhardt dostal skvělý míč na pravé křídlo do běhu a posléze našel před bránou RENATA STEFFENA, který zakončil z bezprostřední blízkosti k levé tyči. Asistence: Yannick Gerhardt
28'
Vlci nyní nikam moc nespěchají, ale raději drží míč na své polovině.
27'
Yannick Gerhardt se ale následně jen dopustil nedovoleného zákroku, což sudí viděl a také odpískal.
26'
Posléze se sice Arminia vykombinovala ze své poloviny, ale Wolfsburg vybojoval míč ve středu hrací plochy.
25'
Maximilian Arnold vypálil velmi dobrou střelu ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus skončil bezpečně v rukou brankáře Ortegy!
23'
Fabian Klos se snažil dostat k míči v souboji s Mbabuem, ale dopustil se pouze faulu.
21'
Wolfsburg je v tomto utkání favoritem a pomalu si vytváří dominanci a tlak na hrací ploše, ale branky jsme se stále nedočkali.
20'
Maximilian Arnold sice vysunul po pravém křídle Mbabua, ale jeho centr skončil v moci brankáře Ortegy.
18'
Další standardní situace vlků, po které pálil mimo šestnáctku Paulo Otávio, ale hodně mimo.
16'
Tentokrát se po centru Arnolda dostal ke hlavičce Kevin Mbabu, ale zakončil ji vedle pravé tyče.
15'
Renato Steffen se snažil procpat do zakončení, ale míč opět odvrátila obrana a následuje další roh Wolfsburgu.
14'
Ovšem centr skončil pouze na hlavě domácího hráče, který dostal balón do bezpečí.
13'
VfL Wolfsburg nyní získal rohový kop z levé strany.
11'
Fabian Klos se sice dostal k míči přes Brookse, ale skvěle se dokázal vrátit Maximilian Arnold, který vypíchl balón.
10'
Fabian Klos byl zfaulován Maxencem Lacroixem ve středu hřiště a Bielefeld bude mít míč k dispozici.
8'
Ovšem standardní situace vlků nepřinesla nic nebezpečného a Bielefeld dokázal odkopnout míč do bezpečí.
7'
Zatím se úvod utkání hraje převážně ve středu hrací plochy, kde ale ani jeden celek nemá vážnější tlak. Posléze ale přichází faul na Boteho Bakua.
5'
Po centru ze standardní situace se sice dostal do zakončení Amos Pieper, ale zamířil jen vedle brány.
4'
Maxence Lacroix šel do souboje s Fabianem Klosem velice tvrdě a rozhodčí Brych mu odpískal nedovolený zákrok.
3'
Tentokrát ovšem skončil míč opět v zámezí, ale od domácího hráče.
2'
Hosté získali autové vhazování na své polovině a snaží se tak něco vymyslet.
1'

DSC Arminia Bielefeld: Ortega – Brunner, Pieper, J. Nilsson, Laursen – Kunze, Prietl – Doan, Vlap, Voglsammer – Klos (C).
Náhradníci: Linnér – de Medina, Córdova, Hartel, Gebauer, Okugawa, Seufert, van der Hoorn, Schipplock.

VfL Wolfsburg: Casteels (C) – Mbabu, Lacroix, Brooks, Otávio – Arnold, X. Schlager – Baku, Gerhardt, Steffen – Weghorst.
Náhradníci: Pervan – Białek, Brekalo, Guilavogui, Mehmedi, Pongračić, Philipp, Roussillon, Joao Victor.

Rozhodčí: Brych – Borsch, Lupp.
VfL Wolfsburg

VfL Wolfsburg zatím prožívá vcelku vydařenou sezónu a aktuálně je na 4. pozici se 39 body a skóre 32:19. Po výhře 2:0 na stadionu Augsburgu přivítal na své půdě Mönchengladbach. První poločas branku nepřinesl. Ve druhé půli měli vlci více ze hry, ale ani tentokrát gól nepadla a zápas tak skončil pouze bezbrankovou remízou. Nejlepším střelcem je se 14 góly Weghorst, který se tak řadí v celé soutěži na 4. místo.
DSC Arminia Bielefeld

DSC Arminia Bielefeld se momentálně nachází na 16. místě s 18 body a skóre 18:35. Úkolem je rozhodně se udržet v nejvyšší německé lize. Po prohře 1:3 na půdě Kolína zavítal Bielefeld na stadion německého giganta Bayernu. A v mnichovské Allianz Aréně se děly neskutečné věci, protože po poločase vedl Bielefeld 2:0. Ve druhém poločase se sice domácí vzchopili, ale nakonec z toho byla remíza 3:3. Nejlepšími střelci jsou se třemi góly Doan a Klos.
Ve 22. kole Německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy DSC Arminia Bielefeld a VfL Wolfsburg. Naposled se spolu tato mužstva utkala v říjnu na půdě Wolfsburgu, který zvítězil poměrem 2:1. Dnes se bude bojovat ve SchücoArena v Bielefeldu. Úvodní výkop je naplánován na 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.