Bundesliga - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Freiburg : Wolfsburg - 27. září 2020   18:00

Freiburg
11' Petersen (Grifo)
1:1
(1:1)
Wolfsburg
42' Brekalo
Freiburg
F. Müller – Schmid, Lienhart, Heintz (90+5. Gulde), Günter – Sallai (78. Džong), Santamaría, Höfler, Grifo (78. Kwon Čang-hoon) – Höler, Petersen (88. Demirović).
Storks – Siewer, Hüwe
Schwarzwald-Stadion, Freiburg
Wolfsburg
Pervan – Klaus, Guilavogui, Brooks, Otávio (77. Roussillon) – Gerhardt, Arnold (58. X. Schlager) – Brekalo, Malli (58. Mehmedi), Joao Victor (49. Steffen) – Ginczek (77. Weghorst).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 14:6. Rohy: 9:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 10:13.
Utkání končí remízou, takže Freiburg si další výhru nepřipíše. Výsledek je ale, vzhledem k tomu, co oba týmy po celý zápas předváděly, spravedlivý. Oba týmy měly v zápase lepší i slabší momenty a nakonec nebyl ani jeden daleko od rozdílové branky. Více práce měl přece jenom gólman Pavao Pervan z Wolfsburgu, který předvedl celou řadu velmi dobrých zákroků a svůj tým rozhodně podržel.
90+6'
90+5'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Dominique Heintz, přichází Manuel Gulde.
90+5'
Dominique Heintz (Freiburg) byl tím ošetřovaným hráčem, který se již nyní zvedá na nohy a v doprovodu lékaře odchází z hřiště.
90+4'
Na trávníku leží jeden z domácích hráčů, který musí být ošetřována je jasné, že nastavovat se bude víc, než původně oznámené tři minuty.
90+2'
Lucas Höler (Freiburg) byl v zajímavé pozici před brankou Wolfsburgu, ale nedokázal si poradit s obránci soupeře, který mu ani nedovolili zakončit.
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Wout Weghorst (Wolfsburg) šel do souboje s bránícím hráčem soupeře, který ale prohrál, ale pak se dožadoval rohového kopu, marně.
89'
Znovu sledujeme útočnou akci hostů, kterým patří poslední desetiminutovka, dočkají se rozdílového gólu?
88'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Nils Petersen, přichází Ermedin Demirović.
86'
Statistika držení míče – 54% : 46%.
85'
Každopádně to vypadá, že Wolfsburgu patří poslední minuty, kdy jsou hosté lepší a přehrávají soupeře.
84'
Zahraje si Pavao Pervan (Wolfsburg), který se zapojuje do rozehrávky, hosté se dostávají dopředu.
83'
Josip Brekalo (Wolfsburg) poslal z levé strany centr před branku soupeře, kde v tu chvíli nebyl vůbec nikdo.
81'
Josuha Guilavogui (Wolfsburg) kulhá za postranní čáru, kde si nechává ošetřit stehenní sval na pravé noze.
80'
Hosté zahrozili z levé strany, odkud šla nabídka před branku, kde ale na míč nedosáhl Wout Weghorst, který by jinak zakončoval do prázdné branky.
78'
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Roland Sallai, přichází Woo-Jong Džong.
Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Vincenzo Grifo, přichází Kwon Čang-hoon.
78'
A opět roh a opět šance domácích, kdy hlavičkuje Baptiste Santamaría, který ale poslal míč přímo do rukavic připraveného Pervana.
77'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Paulo Otávio, přichází Jérôme Roussillon.
77'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Ginczek, přichází Wout Weghorst.
77'
Dnes téměř každý roh domácích znamená nebezpečí pro Wolfsburg, velmi dobré rohy!
76'
Opět roh Freiburgu, z pravé strany, po centru Grifa hlavičkuje Nils Petersen nad branku, míč ale tečoval obránce, takže další roh pro domácí.
75'
Další centr Grifa, při rohovém kopu domácích, po kterém opět následuje další střela zpoza vápna, kdy se blýskl Pavao Pervan (Wolfsburg), který míč dokázal bravurním zákrokem vyrazit.
74'
Vincenzo Grifo (Freiburg) také centr do vápna poslal, Pavao Pervan (Wolfsburg) však dokázal vyhrát souboj a vyboxovat míč, je z toho roh pro Freiburg.
73'
Volný kop Freiburgu, na polovině VfL, z levé strany, u postranní čáry, bude to na centr do vápna.
72'
Hosté to zkusili středem, ale po přechodu přes půlící čáru přišli o míč, stejně si však vedou následně i domácí.
71'
Pavao Pervan (Wolfsburg) si došel pro míč a rozehrává od své branky.
69'
Jonathan Schmid (Freiburg) rozehrál, ovšem branku přestřelil, takže z toho nic nebude, z pohledu domácích.
68'
Zajímavá standardka pro domácí, z bezprostřední blízkosti vápna Wolfsburgu.
67'
Statistika držení míče – 53% : 47%.
65'
Vincenzo Grifo (Freiburg) rozehrál roh z pravé strany, ten hosté ubránili, ale míč se dostal před vápno, odkud vypálil z voleje Baptiste Santamaría a gólman Pavao Pervan vyrazil míč na tyč, od které se odrazil ven z branky.
64'
Další roh pro Freiburg, domácí rozehrají z pravé strany.
63'
Rohový kop rozehráli domácí velice rychle, ale také velice rychle o míč přišli.
62'
Pavao Pervan (Wolfsburg) rozehrává od své branky... ale hodně nepovedeně, míč končí za brankovou čárou – roh pro domácí.
61'
Christian Günter (Freiburg) napřáhl ke střele z levé strany, zpoza vápna, branku však minul.
60'
Je za námi hodina hry, na ukazateli skóre stále svítí nerozhodný stav 1:1 a v dosavadním průběhu druhé půle sledujeme také vyrovnaný zápas.
58'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Yunus Malli, přichází Admir Mehmedi.
58'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Arnold, přichází Xaver Schlager.
57'
Lucas Höler (Freiburg) dorazil do branky míč, který se, po střele jeho spoluhráče zpoza vápna, odrazil od tyče, ale byl předtím v ofsajdu, takže gól neplatí.
56'
Wolfsburg s míčem na své polovině, hosté v klidu kombinují, domácí vyčkávají u půlící čáry.
55'
Následuje další centrovaný míč do vápna hostů, tentokrát z pravé strany, i s tím si hosté poradili.
54'
Centr míří z levé strany do vápna Wolfsburgu, hosté se ale ubránili.
52'
Nepřesným pasem na pravou stranu končí akce domácích, míč si vezme gólman Pavao Pervan (Wolfsburg).
50'
Hosté rychle vystřídali, aby hned rozehráli roh z levé strany, který ale domácí zvládli ubránit.
49'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Joao Victor, přichází Renato Steffen.
49'
Joao Victor (Wolfsburg) zůstává sedět na trávníku, vypadá to asi na nějaký svalový problém.
48'
Daniel Ginczek (Wolfsburg) povedenou střelou zpoza vápna vystrašil domácí, kdy musel Florian Müller (Freiburg) vyrážet střelu na roh.
47'
Yunus Malli (Wolfsburg) sprintuje za míčem do vápna soupeře, gólman Florian Müller si musí pospíšit s rozehrávkou.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:01.
Jediná nastavená minuta první půle je u konce a oba týmy tak odchází do kabin. Na ukazateli skóre svítí nerozhodný stav, když se dokázaly oba týmy jednou gólově prosadit. Přece jenom více ze hry měli domácí, nicméně hostům se podařilo z přímého kopu vyrovnat.
45+1'
45'
Christian Günter (Freiburg) si jde pro míč za postranní čáru, odkud bude, z levé strany, na polovině soupeře, vhazovat.
44'
Yunus Malli (Wolfsburg) padá v pokutovém území soupeře, ale sudí pokřikem „weiter“ dává hned najevo, že se má hrát dál, penalta to nebude.
43'
Vyrovnání může tempu zápasu jenom prospět, v dosavadním průběhu první půle se hrál zatím parádní fotbal.
42'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno, když přímý kop rozehrál JOSIP BREKALO, jehož střelu ještě někdo v bránící zdi přizvedl, takže míč zaplul přímo pod břevno, gólman Florian Müller byl bez šance.
41'
Pozor, hosté získávají nesmírně zajímavou standardku přímo na hranici vápna soupeře, po faulu na pronikajícího Maximiliana Arnolda.
40'
Nakonec končí útočná snaha domácích odpískaným faulem, takže hrát mohou hosté.
39'
Florian Müller (Freiburg) vykopává od své branky, míč se dostal za obranu Wolfsburgu, která pak měla plné ruce a hlavně nohy práce.
37'
Vincenzo Grifo (Freiburg) odvedl skvělou práci v defenzivě, kde nepustil Josipa Brekala k míči, ten poté vzteky pohrdl nabídkou ruky od Grifa.
36'
Útočnou akci Freiburgu přerušil odpískaný ofsajd.
35'
Hráči Wolfsburgu nyní trochu vypadli z koncentrace a jsou pod tlakem, což řeší ostrými fauly.
34'
Hosté nyní předvedli dva velmi ostré zákroky, kdy jak Brooks, tak Maximilian Arnold, dostávají žluté karty.
34'
Žlutou kartu dostává John Anthony Brooks (VfL Wolfsburg).
32'
Žlutou kartu dostává Paulo Otávio (VfL Wolfsburg).
31'
Tentokrát domácí zvolili přetažený centr na zadní tyč, po rohu z pravé strany, s nímž si již defenziva Wolfsburgu poradila.
30'
Aktivita domácích neutuchá, po centru Jonathana Schmida je tu další roh pro Freiburg.
29'
A další závar před brankou Wolfsburgu poté, co Pavao Pervan nedosáhl na centr ze strany, jenže než si Vincenzo Grifo zpracoval míč a vystřelil, byl už u něho opět obránce, který zablokoval jeho střelu.
28'
Byl to nacvičený signál, kdy šel míč z pravé strany do vápna, do volného prostoru, kam si naběhl Nicolas Höfler, který ale trefil prvního bránícího hráče před sebou.
27'
Paulo Otávio (Wolfsburg) se zlobí poté, co fauloval Lucase Hölera a hosté se tak budou muset znovu bránit, tentokrát je to ze strany, konkrétně z pravé, z pohledu domácích.
26'
Sám faulovaný Vincenzo Grifo rozehrál přímý kop a kopl to velmi dobře, Pavao Pervan (Wolfsburg) se musel natahovat, aby míč vytáhl mimo branku.
25'
Bránící Josuha Guilavogui (Wolfsburg) stáhl k zemi Vincenza Grifa, zajímavá standardka pro domácí.
23'
Christian Günter (Freiburg) fauluje a je po útočné akci, hrát tak budou hosté.
22'
Míč stále v držení domácích, kteří se již posunuli na polovinu Wolfsburgu, kde budou moci vhazovat z levé strany.
21'
Freiburg s míčem na své polovině, domácí se nikam dopředu neženou.
20'
Paulo Otávio (Wolfsburg) si bere míč a vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
18'
Freiburg se snažil zaútočit po pravé straně, ale akce končí ztrátou míče hned za půlící čárou.
17'
Pavao Pervan (Wolfsburg) vykopává míč z vlastní šestnáctky, hosté následně u míče zůstávají.
16'
Wolfsburg se opět drží na polovině soupeře, domácí se pozorně brání.
15'
Statistika držení míče – 55% : 45%.
14'
Joao Victor (Wolfsburg) se z levé strany prokličkoval do zakončení, byl už ale v ostrém úhlu, odkud chtěl poslat přihrávku před branku, ale skvěle zasáhl u tyče gólman Florian Müller.
12'
Wolfsburg kontruje útočnou akcí, kterou zakončuje Maximilian Arnold střelou zpoza vápna, ovšem několik metrů nad branku.
11'
Freiburg právě vstřelil branku!
Obránci Wolfsburgu doslova zaspali, když si nepohlídali náběh NILSE PETERSENA na bližší tyč, při rohovém kopu soupeře, který z pravé strany rozehrál Vincenzo Grifo. Ten posadil míč přímo na hlavu nabíhajícího Petersena, který poslal míč do branky.
11'
Rychlá útočná akce domácích, po pravé straně, kdy vše končí prvním rohovým kopem v zápase, ten domácí rozehrají z pravé strany.
10'
Hodně nepovedená rozehrávka hostů na půlící čáře, po faulu jednoho z domácích, míč hned končí u bránícího hráče Freiburgu.
9'
Pavao Pervan (Wolfsburg) si nyní musel pospíšit s odkopem od branky, před dotírajícím domácím hráčem.
8'
Daniel Ginczek (Wolfsburg) si navedl míč ke střele zpoza vápna SC, ale branku netrefil.
7'
Hraje se u půlící čáry, kde míč vybojovali hosté, jmenovitě Paulo Otávio, který ho ale vzápětí vrací zpět dozadu, na svou polovinu.
6'
Centr také do vápna VfL dolétl, ale to bylo asi tak všechno, jako první se k míči dostal bránící hráč.
5'
Freiburgu se nabízí výhoda volného kopu na polovině VfL, je to na centr do vápna.
4'
Maximilian Arnold (Wolfsburg) fauluje na své polovině Hölera a raději v klidu odchází pryč, aby to nebyla karta.
3'
Florian Müller (Freiburg) rychle odkopává míč od své branky, hosté ho ale hned získávají u půlící čáry zpět na své kopačky.
2'
Daniel Ginczek (Wolfsburg) se snažil dostat k pasu u vápna soupeře, dobře však zasáhl bránící hráč Freiburgu.
1'

SC Freiburg: F. Müller – Schmid, Lienhart, Heintz, Günter – Sallai, Santamaría, Höfler, Grifo – Höler, Petersen.
Náhradníci: Uphoff – Itter, Džong, Demirović, Abraši, Kwon Čang-hoon, Kübler, Boukhalfa, Gulde.

VfL Wolfsburg: Pervan – Klaus, Guilavogui, Brooks, Otávio – Gerhardt, Arnold – Brekalo, Malli, Joao Victor – Ginczek.
Náhradníci: Kasten – Steffen, X. Schlager, Roussillon, Marmúš, Mehmedi, Lacroix, Białek, Weghorst.

Rozhodčí: Storks – Siewer, Hüwe.
VFL WOLFSBURG
Wolfsburg se také může pochlubit velmi dobrou bilanci z posledních soutěžních zápasů, byť se, na rozdíl od Freiburgu, rozloučil s minulým ročníkem domácí prohrou 0:4 s Bayernem. Do DFB-Pokalu vstoupil Wolfsburg jasnou výhrou 4:1 nad Fürstenwalde. Následovala výhra 4:0 ve 2. předkole Evropské ligy na hřišti Kukësi. Výhru si Wolfsburg připsal i ve 3. předkole Evropské ligy, kdy doma vyhrál nad Desnou 2:0. Předtím si Wolfsburg připsal bod za domácí bezbrankovou remízu v ligové premiéře s Leverkusenem.
SC FREIBURG
Domácí hostí soupeře, nad kterým budou chtít vyhrát a připsat si tak čtvrtou výhru z posledních čtyř soutěžních zápasů. S vítězstvím 4:0 nad Schalke se Freiburg rozloučil s minulou sezónou. Vítězně pak vstoupil i do DFB-Pokalu, kdy v 1. kole porazil domácí Mannheim. A vítězná byla i premiéra v novém ligovém ročníku 2020/2021, kdy Freiburg dokázal vyhrát na půdě staronového nováčka VfB Stuttgart 3:2, který si chuť spravil v tomto kole výhrou 4:1 v Mohuči.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 2. kola německé Bundesligy, v němž SC FREIBURG přivítá na svém stadionu VFL WOLFSBURG.