Bundesliga - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Köln : Wolfsburg - 5. prosince 2020   15:30

Köln
18' Thielmann (S. Özcan) • 43' Duda (Rexhbecaj)
2:2
(2:1)
Wolfsburg
29' Arnold   • 47' Weghorst  (Steffen)
Köln
T. Horn – M. Wolf (88. Schmitz), Čestić, Bornauw, J.-K. Horn – Schirí – Rexhbecaj (88. Andersson), S. Özcan (39. Drexler), Duda, Jakobs – Thielmann.
Jablonski – Grudzinski, Thielert
RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem
Wolfsburg
Casteels – Baku, Lacroix, Brooks, Roussillon (76. Otávio) – X. Schlager, Arnold – Brekalo, Philipp (68. Ginczek), Steffen (90. Marmúš) – Weghorst.
Pervan – Klaus, Otávio, Białek, Ginczek, Mbabu, Gerhardt, Marmúš, Pongračić.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:10. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:11.
Dnešní utkání končí zaslouženou remízou, která znamená, že Wolfsburg ani v 10. kole nepoznal hořkost porážky! Stejně je na tom již pouze Leverkusen, který má ale o zápas méně.
Pro Kolín je to sice cenný bod s favoritem, ale domácí by potřebovali také bodovat za tři body, po jednom bodu se budou ze spodních pater dostávat velice ztěžka.
Zápas jako takový nabídl až zhruba do 60. minuty parádní fotbal, pak to ale již byla pouze urputná taktická bitva, kdy ani jedno z mužstev nechtělo chybovat, takže k vidění nebyli ani nějaké ty šance.
90+3'
90+1'
Žlutou kartu dostává Paulo Otávio (VfL Wolfsburg).
90+1'
Nastavují se tři minuty.
90'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Renato Steffen, přichází Umar Marmúš.
89'
Útočným faulem končí akce hostů, domácí rozehrávají a nikam nespěchají.
88'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Marius Wolf, přichází Benno Schmitz.
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Elvis Rexhbecaj, přichází Sebastian Andersson.
86'
Série nepřesností nyní k vidění na obou stranách, kdy se míče dostávají mimo hřiště... Marius Wolf (Kolín nad Rýnem) zůstává sedět na trávníku a pravděpodobně bude muset být ošetřován.
85'
Maxence Lacroix (Wolfsburg) vybojoval míč na levé straně, na polovině soupeře, odkud mohou hosté vhazovat.
84'
Marius Wolf (Kolín nad Rýnem) faulován na vlastní polovině, míč tak získávají domácí.
83'
Hraje se ve středu hřiště, poslední minuty jsou již hodně opatrné a kvalita hry trochu trpí.
81'
Probíhá poslední desetiminutovka zápasu, v němž je stále skóre nerozhodné.
79'
Domácí rozehráli, ale míč se rychle dostává od vápna Wolfsburgu, který se tak v pohodě ubránil.
78'
Rohový kop pro Kolín, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
77'
Rohový kop dokázali domácí ubránit, je vidět, že oba týmy nechtějí v závěru zápasu udělat chybu.
76'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Jérôme Roussillon, přichází Paulo Otávio.
76'
To by se mohlo změnit nyní, kdy právě hosté dokázali vybojovat rohový kop, který budou rozehrávat z levé strany.
75'
Hosté rohový kop ubránili, byť s obtížemi, důležité ale je, že se skóre nemění.
74'
Marius Wolf (Kolín nad Rýnem) odcentroval z pravé strany, bránící Maxence Lacroix odehrál míč na roh.
73'
Hosté kombinují před vápnem soupeře, domáhají se odpískání penalty, po údajném hraní rukou bránícího hráče Kolína, ale sudí je jiného názoru.
71'
Na druhé straně je odpískán útočný faul mladému Thielmannovi.
70'
Daniel Ginczek (Wolfsburg) proniká po pravé straně, chce se dostat do vápna, ale přes obránce Kolína se nedostal.
69'
Wout Weghorst poslal míč na hranici vápna, z levé strany, odkud z voleje vypálil Renato Steffen, který ale branku Kolína přestřeluje.
68'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Philipp, přichází Daniel Ginczek.
66'
Jan Thielmann (Kolín nad Rýnem) si zopakuje vhazování z pravé strany, míč se krkolomně dostal do vápna VfL, ale hosté odkopávají znovu do autu.
65'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
63'
Takže si Josip Brekalo (Wolfsburg) zopakoval roh z levé strany, ale ani tentokrát hosté branku Horna neohrozili.
62'
Josip Brekalo (Wolfsburg) rozehrál rohový kop z levé strany, domácí se ubránili, byť to bylo opět pouze za cenu rohového kopu.
61'
Domácí tuto standardku dokázali ubránit, byť za cenu rohového kopu.
60'
Volný kop pro Wolfsburg, ze střední vzdálenosti bude rozehrávat Maximilian Arnold.
59'
Jannes-Kilian Horn (Kolín nad Rýnem) fauluje ve středovém kruhu a asi může být rád, že jeho zákrok na Steffena zůstal bez karty.
58'
Tak zatím nikoliv, na konci celé akce VfL je nepřesná střela Weghorsta.
57'
Rohový kop pro Wolfsburg, otočí hosté vývoj zápasu ve svůj prospěch při této standardce?
55'
Timo Horn (Kolín nad Rýnem) vykopává od své branky, hlavičkové souboje jsou ale i nadále doménou zejména soupeře.
54'
Josip Brekalo (Wolfsburg) ve vápně soupeře poslal parádní přesnou přihrávku na hranici malého vápna, odkud Renato Steffen trestuhodně míjí branku Kolína.
53'
Maxence Lacroix (Wolfsburg) posílá pas k vápnu Kolína, ale jako první se k míči dostávají domácí.
52'
A nyní je to již, z pohledu domácích, opět do plných... a domácí o míč nakonec přicházejí.
51'
Rychlá útočná akce domácích, kterou ale Ismail Jakobs zbytečně zbrzdil před vápnem, byť se mu dobře nabízel Duda.
50'
Timo Horn (Kolín nad Rýnem) to měl nyní jen tak tak, aby stihl míč odehrát před nabíhajícím Weghorstem.
49'
No vida, hned v úvodu druhé půle vyrovnat, to je pro hostující tým hodně velká vzpruha.
47'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Renato Steffen (Wolfsburg) zatáhl míč po pravé straně, poslal do vápna parádní centr, na který nedoskočil bránící Sava-Arangel Čestić, ale za ním hlavičkující WOUT WEGHORST již dokázal míč zasáhnout a poslat neomylně do branky.
47'
Koen Casteels (Wolfsburg) si došel pro centr soupeře a lapil míč do svých rukavic, rozehrávka na levou stranu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
První poločas vyhráli domácí, kteří v pohledném utkání rozhodně nebyli lepší, ale byli mimořádně efektivní. Naproti tomu hostům je převaha v držení míče zatím málo platná, ze hry se gólově prosadit nedokázali, jejich branka padla z parádně zahrané standardky.
45+2'
45+1'
Timo Horn (Kolín nad Rýnem) nespěchá s odkopem od své branky, hlavičkový souboj u půlící čáry končí opět vítězstvím hostů, kteří však dlouho u míče nezůstali.
45'
Nastavují se dvě minuty.
43'
Köln právě vstřelil branku!
Rohový kop sice hosté dokázali ubránit, ale následně nedokázali rozehrát, následoval dlouhý pas do vápna, kde si míč zpracoval Elvis Rexhbecaj. Ten si všiml ve vápně nabíhajícího ONDREJE DUDY, který z první poslal míč do branky.
43'
Centr z pravé strany, v podání hostů, sbírá ze vzduchu gólman Timo Horn... z následného útoku vybojovali domácí rohový kop, který rozehrají z pravé strany.
42'
Zraněným hráčem je Maximilian Arnold (Wolfsburg), který padl na trávník bez cizího zavinění, ale není to nic vážného, pravděpodobně nějaký svalový problém na levé noze.
41'
Hodně nepovedená rozehrávka domácích, kdy míč míří do míst, kde není vůbec nikdo v bílém... mezitím vidíme, že na trávníku zůstává ležet jeden z hráčů Wolfsburgu.
40'
Salih Özcan (Kolín nad Rýnem) musel opustit hřiště pro zranění, uvidíme, jak si jeho nástupce Drexler povede.
39'
Střídání v týmu 1. FC Kolín nad Rýnem: ze hřiště odchází Salih Özcan, přichází Dominick Drexler.
39'
Bote Baku (Wolfsburg) zkouší zrychlit rozehrávku na pravou stranu, ale tam Xaver Schlager fauluje, takže se hra přerušuje.
38'
Kombinace hráčů VfL na jejich polovině, v tuto chvíli hosté nikam nespěchají.
37'
Timo Horn (Kolín nad Rýnem) vykopává od své branky, ale k míči se opět hned vzápětí dostávají hosté.
36'
Pěkná kombinace hostů, kdy se do zakončení zpoza vápna dostal Xaver Schlager, kterému ale střela příliš nesedla a míč skončil mimo.
35'
Hraje se opět u půlící čáry, míč častěji na kopačkách hostů... drobný faul napadajícího Dudy (Kolín).
34'
Bote Baku (Wolfsburg) al vzápětí fauluje u půlící čáry, takže míč získávají domácí.
33'
Jérôme Roussillon (Wolfsburg) s míčem u půlící čáry, hosté kombinují a snaží se najít cestu k vápnu.
31'
Bránící Maxence Lacroix (Wolfsburg) odkopává míč raději do autu, vhazovat budou domácí, z pravé strany.
30'
První půl hodina nabídla velmi zajímavý fotbal, viděli jsme hned několik šancí a již i dva góly, co víc si přát...
29'
MAXIMILIAN ARNOLD posílá míč přes zeď k tyči, kam se Timo Horn (Kolín nad Rýnem) neměl šanci dostat, parádně zahraná standardka a je vyrovnáno.
28'
Sebastiaan Bornauw (Kolín nad Rýnem) fauluje před vlastním vápnem Arnolda, zajímavá standardka pro Wolfsburg!
27'
Rychlá malá domů v podání domácích, Timo Horn si musí pospíšit s odkopem... povedlo se, míč míří až za půlící čáru.
26'
Hraje se ve středu hřiště, hosté drží míč na svých kopačkách.
24'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na vlastní polovině, míč do hry vhodí Ismail Jakobs.
23'
Maximilian Philipp (Wolfsburg) vystřihl parádní nůžky a Timo Horn (Kolín nad Rýnem) reflexivně vyráží na roh!
22'
Josip Brekalo (Wolfsburg) rozehrál na krátko, následně Baku vystřelil z levé strany, ale trefil jen bránícího hráče před sebou.
21'
Hosté vybojovali rohový kop, který rozehrají z levé strany.
20'
První dvacetiminutovka nabídla vyrovnaný fotbal, byly k vidění i nějaké ty šance a před pár okamžiky i první gól zápasu, který vstřelil domácí.
18'
Salih Özcan (Kolín nad Rýnem) zatáhl míč po pravé straně a přihrál do vápna. Tam byl zcela osamocený JAN THIELMANN, který trochu zaváhal, ale nakonec z místa, z otočky, přece jenom vystřelil a míč skončil tak tak v brance.
17'
Ismail Jakobs (Kolín nad Rýnem) zkusil vystřelit zpoza vápna, ale neprostřelil Lacroixe.
16'
Statistika držení míče – 53% : 47%.
14'
Sava-Arangel Čestić (Kolín nad Rýnem) faulován ve středovém kruhu, takže hrát mohou i nadále domácí.
13'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, u půlící čáry, míč se dostává na polovinu VfL.
12'
Timo Horn (Kolín nad Rýnem) podržel opět svůj tým, když se Renato Steffen dostal za obranu soupeře, ale již nestihl vystřelit, gólman se mu vrhl pod nohy.
11'
Domácí v pohodě ubránili roh soupeře, ale hosté se znovu dostávají k míči a útočí.
10'
Rohový kop pro Wolfsburg, hosté budou opět rozehrávat z pravé strany.
9'
Bote Baku (Wolfsburg) fauluje u půlící čáry, míč pro Kolín, domácí útočí po pravé straně... a Elvis Rexhbecaj protáhl svou střelou zpoza vápna Casteelse, také povedený střelecký pokus.
8'
Následuje rohový kop Wolfsburgu, hosté rozehráli z pravé strany... míč se dostal před vápno, odkud Maximilian Philipp vypálil z voleje, ale s jeho střelou neměl Horn problém.
7'
Josip Brekalo (Wolfsburg) vypálil zpoza vápna a povedenou střelu Timo Horn s obtížemi vyráží na roh!
6'
A míč se postupně dostal až k brankáři Casteelsovi, který rozehrává na levou stranu.
5'
Maximilian Arnold (Wolfsburg) s míčem před pokutovým územím Kolína, ale nedostal se ke střele, dobrá práce defenzivy Kolína.
4'
Marius Wolf (Kolín nad Rýnem) faulován u půlící čáry, míč tak získávají domácí.
3'
Nepřesným nákopem se nyní prezentují i hosté, míč končí v autu, vhazovat tak mohou domácí, z levé strany, na vlastní polovině.
2'
Jannes-Kilian Horn (Kolín nad Rýnem) nakopává míč dopředu, tam se ale jeho spoluhráči nedostali k míči, takže hrát mohou hosté.
1'

1. FC Kolín nad Rýnem: T. Horn – M. Wolf, Čestić, Bornauw, J.-K. Horn – Schirí – Rexhbecaj, S. Özcan, Duda, Jakobs – Thielmann.
Náhradníci: Zieler – Drexler, Ehizibue, Katterbach, F. Sörensen, Andersson, Modeste, Limnios, Schmitz.

VfL Wolfsburg: Casteels – Baku, Lacroix, Brooks, Roussillon – X. Schlager, Arnold – Brekalo, Philipp, Steffen – Weghorst.
Náhradníci: Pervan – Klaus, Otávio, Białek, Ginczek, Mbabu, Gerhardt, Marmúš, Pongračić.

Rozhodčí: Jablonski – Grudzinski, Thielert.
VFL WOLFSBURG
Vfl rozehrálo tento bundesligový ročník o poznání lépe, než Kolín a aktuálně atakuje dokonce příčky, zajišťující Ligu mistrů! Především v posledních kolech hraje Wolfsburg parádně, když z pěti zápasů hned čtyři vyhrál, z toho tři poslední v řadě za sebou! Po domácí výhře 2:1 nad Hoffenheimem přišla výhra 2:0 na hřišti hodně se trápícího Schalke. V posledním kole pak na domácím hřišti v zajímavé přestřelce přehrál Werder Brémy 5:3, kdy se dvěma góly blýskl Wouter Weghorst.
1. FC KOLÍN NAD RÝNEM
Loňský nováček vstoupil do této sezóny prachbídně. Celých osm kol nepoznal radost z vítězství a hned pětkrát odešel poražen. Ligu odstartoval třízápasovou sérií porážek, po nich ve dvou zápasech vybojoval alespoň bod za remízu. Pak přišla očekávaná domácí prohra s Bayernem (ovšem těsně 1:2), po které následoval další remízový zápas (v Brémách 1:1). V předposledním kole doma prohrál s Unionem Berlín a v Kolíně bylo hodně neveselo, skoro až truchlivo.
Dokonalý šok ale Kolín připravil favorizované Borussii Dortmund, na jejímž hřišti vyhrál v posledním kole 2:1, díky dvěma gólům Ellyese Skhiriho!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 10. kola německé Bundesligy, v němž 1. FC KOLÍN NAD RÝNEM přivítá na svém stadionu VFL WOLFSBURG.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.