Bundesliga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Wolfsburg : Bielefeld - 25. října 2020   15:30

Wolfsburg
19' Weghorst (Arnold) • 20' Arnold (Mehmedi)
2:1
(2:0)
Bielefeld
80' Schipplock  (Doan)
Wolfsburg
Casteels – Baku, Lacroix, Brooks, Roussillon – Guilavogui (C) (31. X. Schlager) – Steffen (84. Gerhardt), Mehmedi (67. Joao Victor), Arnold, Philipp (84. Klaus) – Weghorst.
Gräfe – Kleve, Sinn
Volkswagen Arena, Wolfsburg
Bielefeld
Ortega – de Medina (46. Behrendt), Pieper, van der Hoorn (87. Edmundsson), Laursen – Maier (46. Seufert), Prietl – Doan, Hartel, Córdova (77. Schipplock) – Klos (C).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 10:7. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 12:10.
Je konec. VfL Wolfsburg zvítězil nad DSC Arminia Bielefeld poměrem 2:1. Do utkání vstoupili domácí velice dobře a už v 19. minutě se radovali z první branky, kterou dal Weghorst. A pouze o minutu později šli domácí do dvoubrankového vedení po gólu Arnolda. Ve druhé půli měli domácí několik šancí, ale v 80. minutě přišlo snížení Schipplocka a nakonec bylo k vidění drama to poslední vteřiny, které už Wolfsburg zvládl.
90+4'
90+4'
Wout Weghorst mohl definitivně rozhodnout, když se ocitl v obrovské šanci, ale přestřelil!
90+3'
Ovšem posléze domácí mužstvo získalo balón, konkrétně brankář Koen Casteels.
90+2'
Bielefeld se snaží něco vymyslet, ale nedaří se mu.
90+1'
Domácí mužstvo se snažilo projít po levé straně, ale to se mu nepovedlo.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
90'
Nejrychlejším hráčem v dnešním utkání byl Sergio Córdova, u kterého byla naměřena rychlost 33,33 km/h.
90'
Arnold byl zfaulován na své polovině a Woflsburg tak bude u míče.
89'
Ovšem přímý kop Briana Behrendta se moc nepodařil a letěl nad bránu.
88'
Hosté tentokrát vybojovali přímý kop z velmi dobré pozice, když se John Anthony Brooks dopustil faulu.
87'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Mike van der Hoorn, přichází Jóan Símun Edmundsson.
86'
Centr hostujícího celku z pravé strany nic moc nepřinesl a posléze získal Bielefeld autové vhazování.
85'
Nervy pracují a nyní došlo k menší roztržce, ovšem nebylo to nic velkého.
84'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Renato Steffen, přichází Yannick Gerhardt.
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Philipp, přichází Felix Klaus.
83'
Manuel Prietl se dostal ke střele, která byla tečována Fabianem Klosem a orazítkovala tyč! Bielefeld tak byl blízko srovnání na 2:2!
82'
Poté přišel faul ze strany zelených a Bielefeld chytl druhou mízu.
81'
Hostující mužstvo zvýšilo obrátky, ovšem následný nákop skončil na hlavě domácího hráče.
80'
Bielefeld právě vstřelil branku!
Hosté deset minut před koncem snižují na 1:2 a nakonec tak uvidíme velké drama! Ricu Doan poslal z pravé strany skvělý míč do vápna, do kterého se z první vložil SVEN SCHIPPLOCK a jeho pokus k levé tyči byl nechytatelný. Asistence: Ricu Doan.
79'
K exekuci standardní situace se postavil Marcel Hartel, ale jeho rána letěla jen nad bránu.
78'
Maximilian Philipp uviděl od sudího také kartu žluté barvy a Bielefeld získal přímý kop.
77'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Sergio Córdova, přichází Sven Schipplock.
76'
Balón se ocitl v zámezí a Bielefeld tak má k dispozici autové vhazování.
75'
Opět domácí celek drží míč na kopačkách a snaží se dát ten třetí uklidňující gól.
74'
Po rohovém kopu se domácí hráč Maxence Lacroix dostal do zakončení, které orazítkovalo levou tyč!
73'
Tentokrát se hostující brankář Stefan Ortega dopustil velké chyby, když mu míč prošel rukama po centru z pravé strany, ale se štěstím se nakonec míč dostal vedle tyče.
72'
Následně ale přišel faul domácích a Arminia má k dispozici volný kop.
71'
Hosté vybojovali rohový kop z levé strany, ovšem s tím si opět obrana Wolfsburgu poradila.
70'
Míč skončil u domácího brankáře.
69'
Fabian Klos se sice z levé strany dostal přes obránce, ale útočná akce Bielefeldu nakonec nic moc nepřinesla.
68'
Domácí mužstvo stále drží míč na kopačkách a nadále kontroluje vývoj zápasu.
67'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Admir Mehmedi, přichází Joao Victor.
65'
Jacob Barrett Laursen přišel jako poslední obránce o míč, ale rozhodčí nakonec odpískal Weghorstovi faul! Obrovské štěstí pro hosty.
64'
Bohužel momentálně se toho na hrací ploše moc neděje a Wolfsburg kontroluje hru.
63'
Ovšem nepovedený nákop hostů skončil v moci obrany domácího celku.
62'
Maximilian Philipp neudržel míč na hrací ploše a Bielefeld tak může pokračovat směrem dopředu.
61'
Míč skončil opět v zámezí a Woflsburg má k dispozici autové vhazování.
60'
Hodina hry je u svého konce a Wolfsburg vede nad Bielefeldem poměrem 2:0.
58'
Ricu Doan se tentokrát dostal ke střele na druhé straně, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí.
57'
Stefan Ortega předvedl dva fantastické zákroky! Ten první byl proti hlavičce z bezprostřední blízkosti, se kterým si neskutečně poradil! Po chvíli se Renato Steffen ocitl ve velké šanci, ale jeho pokus k levé tyči excelentně vyrazil právě gólman Bielefeldu!
54'
Domácí se dál snaží něco vymyslet a ideálně přidat další gól.
52'
Marcel Hartel stáhl soupeře uprostřed hrací plochy k zemi, což sudí viděl a také odpískal.
50'
Bote Baku se sice procpal do šestnáctky soupeře, ale míč už na hrací ploše neuhlídal.
49'
Maximilian Arnold uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
48'
Posléze se sice do vápna dostali na druhé straně také hráči Bielefeldu, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
47'
Domácí se hned ze začátku druhé půle dostali k centru z levé strany, ale ten byl odvrácen.
46'
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Nathan de Medina, přichází Brian Behrendt.
Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Arne Maier, přichází Nils Seufert.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 16:32.
První poločas je u svého konce a VfL Wolfsburg vede nad DSC Arminia Bielefeld poměrem 2:0. Do utkání vstoupili domácí velice dobře a už v 19. minutě se radovali z první branky, kterou dal Weghorst. A pouze o minutu později šli domácí do dvoubrankového vedení po gólu Arnolda. Wolfsburg i ve zbytku poločasu byl o něco lepším týmem a zaslouženě tak vede.
45+3'
45+3'
Už to vypadalo na dobrou příležitost Wolfsburgu, ale domácí hráč si nedokázal zpracovat balón uvnitř vápna.
45+2'
Nyní je ovšem domácí hráč ošetřován a hra je přerušená.
45+1'
Domácí se uvnitř vápna soupeře dostali do zakončení, ale to bylo zblokováno.
45'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
44'
Následný centr letěl na přední tyč, ale tam byl připraven brankář Ortega.
43'
Po chvíli získal Wolfsburg další dva rohové kopy a ke konci poločasu tak má tlak.
42'
Po rohu se ke střele dostal z dvaceti metrů osamocený Maximilian Philipp, ale jeho pokus byl lehce ztečován vedle levé tyče!
41'
Nyní získalo domácí mužstvo rohový kop z levé strany, o který se postará Mehmedi.
40'
Hostující gólman Stefan Ortega tentokrát hodně zariskoval, ale nakonec mu klička na domácího útočníka vyšla a byla to tak velká paráda.
38'
Posléze přišla střela Manuela Prietla z dálky, ale ta byla zblokována.
37'
Tentokrát to Bielefeld dobře sehrál, ale pokus o centr z pravé strany byl zblokován.
35'
Ovšem vypadá to, že bude moct pokračovat v utkání.
34'
Opět je hra přerušená, neboť domácí kapitán zůstal ležet na hrací ploše po souboji se soupeřem.
32'
Nepovedený pokus ze strany hostů skončil pouze v zámezí a Casteels tak má odkop od domácí brány.
31'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Josuha Guilavogui, přichází Xaver Schlager.
30'
Půl hodina hry je za námi a Wolfsburg stále vede nad Bielefeldem poměrem 2:0.
29'
Posléze je hra přerušená, protože domácí hráč potřebuje ošetření od lékařů.
28'
Po chvíli sice domácí dostali míč do vápna z pravého kraje, ale obrana Bielefeldu byla připravená.
27'
Centr domácího borce z pravé strany byl zblokován a Bielefeld dostal míč ze svého vápna na polovinu hřiště.
26'
Wolfsburg sice měl problémy s míčem na své polovině, ale nakonec vybojoval autové vhazování.
25'
Nyní se domácí hráč provinil faulu uprostřed hrací plochy.
23'
Tentokrát se sice hosté dostali k centru z pravé strany, ale obrana Wolfsburgu si poradila.
22'
Bielefeld se snaží rychle odpovědět, ovšem autové vhazování mu moc nepomohlo a k míči se dostali domácí.
20'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Během dvou minut dva góly a domácí celek tak vede už 2:0! Po velké chybě při rozehrávce hostů se k míči dostal Admir Mehmedi, který jej skvěle posunul na MAXIMILIANA ARNOLDA a jeho zakončení k pravé tyči bylo precizní a přesné. Asistence: Admir Mehmedi.
19'
Tak tohle bylo nádherné a domácí mužstvo otevírá brankový účet! Místo střely z přímého kopu přišla od Maximiliana Arnolda fantastická přihrávka vedle zdi, kterou si zpracoval WOUT WEGHORST a následně tvrdě vystřelil a prostřelil brankáře. Asistence: Maximilian Arnold.
18'
Posléze přišel nedovolený zákrok hostů a následuje tak přímý kop.
17'
Tentokrát museli hosté odvracet nebezpečný centr z levé strany, což se jim povedlo.
15'
Hosté mají míč na kopačkách, ale nemohou se dostat do nějaké šance.
14'
Opět domácí nepříjemně napadali rozehrávku soupeře, ale Arminia si poradila.
12'
Do velmi dobré šance se dostali hráči Wolfsburgu, ale místo střely přišla nepovedená přihrávka před bránu, která skončila v zámezí!
11'
Tentokrát už to ze strany domácích vypadalo celkem nadějně, ale nakonec se jednalo pouze o ofsajd.
10'
Fabian Klos navíc za svůj šlapák uviděl kartu žluté barvy.
9'
Tentokrát už ale ano, když se právě hráč Bielefeldu dopustil nedovoleného zákroku.
8'
Hostující celek se snažil dostat do vápna z pravé strany a posléze šel k zemi Ricu Doan, ovšem sudího píšťalka se neozvala.
7'
Wolfsburg už drží bezpečně míč na své polovině a snaží se něco vymyslet.
5'
Po chvíli se Fabian Klos lehce dostal přes obránce, ale míč si hodně předkopl a druhý obránce mu jej sebral.
4'
Gólman Arminie Stefan Ortega poslal svůj odkop jen do zámezí a VfL tak má k dispozici autové vhazování na své polovině.
3'
Domácí mužstvo se posléze snažilo procpat dopředu po pravém křídle, ale to se jim nepovedlo a Bielefeld tak bude mít autové vhazování.
2'
Hostující mužstvo se pokouší něco vymyslet ze své poloviny, ale následný nákop končí jen na kopačkách Wolfsburgu.
1'

VfL Wolfsburg: Casteels – Baku, Lacroix, Brooks, Roussillon – Guilavogui (C) – Steffen, Mehmedi, Arnold, Philipp – Weghorst.
Náhradníci: Pervan – Gerhardt, Białek, Klaus, Ginczek, Joao Victor, Malli, X. Schlager, Siersleben.

DSC Arminia Bielefeld: Ortega – de Medina, Pieper, van der Hoorn, Laursen – Maier, Prietl – Doan, Hartel, Córdova – Klos (C).
Náhradníci: Linnér – Behrendt, Edmundsson, Lucoqui, Kunze, J. Nilsson, Seufert, Yabo, Schipplock.

Rozhodčí: Gräfe – Kleve, Sinn.
VfL Wolfsburg momentálně najdeme na 13. místě se 4 body a skóre 2:2. Wolfsburgu se zatím může přezdívat remízový král, neboť ze čtyř zápasů čtyřikrát remizoval. V tom poslední se představil na půdě Mönchengladbachu, kde remizoval poměrem 1:1.

DSC Arminia Bielefeld je na tom stejně jako jeho dnešní soupeře a se 4 body se nachází na 14. pozici se skóre 3:6. V posledním utkání přivítal na své půdě Bayern. Ovšem tento těžký match nezvládl a prohrál 1:4.
V 5. kole německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy VfL Wolfsburg a DSC Arminia Bielefeld. Naposled se spolu tato mužstva utkala v přípravném zápase v roce 2017, kdy utkání skončilo remízou 1:1. Dnes se bude hrát ve Volkswagen Aréně ve Wolfsburgu. Úvodní výkop je naplánován na 15:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.