Bundesliga - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Wolfsburg - 12. února 2022   15:30

0:2
(0:1)
Wolfsburg
28' M. Kruse   • 90+3' Lukebakio
Frankfurt
Trapp – Tuta, Hinteregger (C), Ndicka – D. da Costa (70. Knauff), Kamada (85. Hauge), Jakić (85. Hrustic), Sow, Lenz (62. Kostić) – Lindström, Borré (70. Paciência).
Grahl – Paciência, Rode, Hrustic, Kostić, Hauge, Chandler, Ilsanker, Knauff.
Willenborg – Kleve, Aarnink
Commerzbank-Arena, Frankfurt
10 000 diváků
Wolfsburg
Casteels (C) – Brooks, Bornauw, Lacroix – Roussillon (72. Steffen), Vranckx (62. Gerhardt), Arnold, Baku – Philipp (62. Lukebakio), M. Kruse – Wind (90. Białek).

Druhý poločas přinesl pouze jeden velmi důležitý moment utkání. Trápící se Eintracht Frankfurt ze svého jalového tlaku vytěžil postupně pouze deset rohových kopů. V nastaveném čase po dlouhém nákopu brankáře Casteelse a velké chybě Hinteregerra velmi pěkně z úhlu přidal druhý gól hostí Lukebakia. VfL Wolfsburg si tedy připisuje tři body za výhru 2:0! Mějte co nejlepší zbytek dne.
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:7. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:9.
90+9'
90+8'
Lukebakio se ocitl v ofsajdové pozici a sudímu velmi utekl nastavovaný čas.
90+7'
Ani po dalším centru z rohu hráči Frankfurtu gólově neuspěli.
90+6'
Žlutou kartu dostává Renato Steffen (VfL Wolfsburg).
90+6'
Steffen se dopustil jasného faulu a uvidí žlutou kartu.
90+5'
Kruseho centr s vypětím všech sil dokázala obrana Frankfurtu odvrátit.
90+4'
Utkání se tedy v posledních vteřinách hry již jen dohrává.
90+3'
Wolfsburg právě vstřelil branku!
Dlouhý nákop Casteelse z přímého kopu, velmi špatně za sebe posunul hlavou kapitán Hinteregger a z velmi ostrého úhlu propálil ukázkově brankáře soupeře DODI LUKEBAKIO – 0:2!
90+2'
Hráči Wolfsburgu takticky zdržují jak jen mohou a i tato taktika se jim velmi daří.
90'
Rozhodčí nastaví 6 minut!
90'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Jonas Wind, přichází Bartosz Białek.
89'
Nákop Hintereggera s velkým přehledem odvrátil do bezpečí jistý stoper Bornauw.
88'
Až po minutě byla hra velmi pozdě přerušena kvůli zraněnému Bakovi, který zůstal ležet po jednom souboji, kdy byl centr Frankfurtu odvrácen mimo pokutové území.
87'
Stefefn musle po chybujícím spoluhráči sáhnout k faulu.
86'
Brooks dnes hraje s velkým přehledem a uspěl i v tento moment hry.
85'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Jens Hauge.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Kristijan Jakić, přichází Ajdin Hrustic.
85'
Ofsajdem se provinil hostující tým.
84'
Hráči v černočerveném jsou sice stále u míče, ale velmi daleko od branky soupeře.
83'
Eintracht Frankfurt jen velmi složitě hledá nějakou cestu jak dnes překonat velmi dobře hrající obranu Wolfsburgu.
82'
Djibril Sow vybojoval pro svůj tým pouze rohový kop.
81'
Knauffův přízemní pas zprava s přehledem bere do rukavic pozorný brankář Casteels.
80'
Nervózní představení hráčů Eintrachtu Frankfurt ve druhém poločase rozhodně nepovede minimálně ke kýženému vyrovnání.
78'
Dodi Lukabakio ze slušné pozice posílá míč pouze vedle pravé tyče.
77'
Z tribun se ozývá pískot jakmile se míče dotkne jakýkoliv hráč Wolfsburgu.
77'
Kulhající Lukebakio musí být ošetřován přímo na hrací ploše.
76'
Lukebakio se zamotal s míčem před pokutovým územím soupeře.
75'
Lacroix při svém ofenzivním výletě prvního soupeře obešel, druhý mu již rázně vystavil stopku.
74'
Ridle Baku také zrovna nepředvedl kvalitní zakončení a branku soupeře minul.
73'
Kamada poslal míč doprava a po centru Knauffa posílá míč ze dvanácti metrů hlavou nad břevno zakončující Jakić.
72'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Jérôme Roussillon, přichází Renato Steffen.
71'
Skvělou práci odvedl brankář Trapp, když před Lukebakiem odehrál balon mimo pokutové území skluzem.
70'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Rafael Borré, přichází Gonçalo Paciência.
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Danny da Costa, přichází Ansgar Knauff.
69'
Žlutou kartu dostává Kristijan Jakić (Eintracht Frankfurt) za protesty.
68'
Jakić uvolnil ukázkově Kamadu, jenže sudí přerušil hru a to tento hráč již neustál.
67'
Max Kruse u koncové čáry naprosto selhal při zpracování jednoduchého míče.
66'
Přímý kop pro VfL Wolfsburg na útočné polovině hřiště.
64'
Kamada sice uvolnil rozběhnutého Kostiće, po jehož opakovaném centru posílá jejich spoluhráč míč pouze nad branku Casteelse.
63'
Maximilian Arnold opět ukázal tvrdé dohrání protihráče ve středovém kruhu.
62'
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Maximilian Philipp, přichází Dodi Lukebakio.
Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Aster Vranckx, přichází Yannick Gerhardt.
62'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Christopher Lenz, přichází Filip Kostić.
61'
Problémy dopravázejí hromadné připravované střídání.
60'
Eintracht Frankfurt opět vytváří hru a hráči Wolfsburgu pouze čekají a případně vyrážejí k nebezpečným brejkům.
58'
Baku si nyní splnil velmi solidně své defenzivní úkoly.
57'
Centr Lenze byl opět sražen pouze na rohový kop pro Eintracht Frankfurt. Jde o devátý rohový kop pro domácí družstvo.
55'
Hraje se nyní převážně kolem středového kruhu.
54'
Lindström nastřelil protihráče v pokutovém území, marně reklamuje hru rukou u rozhodčího a bude to pouze rohový kop pro Eintracht Frankfurt.
52'
Přímý kop pro Wolfsburg a mimo hřiště musí ošetřit své zranění obránce Sebastian Bournauw.
51'
Hráči Frankfurtu se snaží o bezzubý tlak kolem pokutového území soupeře.
49'
Ani tento dobrý pas do pokutového území nedokázali hráči Frankfurtu využít.
48'
Skvělý a čistý skluz nejvyšších kvalit předvedl velmi pohotový Sebastian Bornauw.
47'
Další pas sražený na rohový kop, který byl vyslán z kopačky Christophera Lenze.
46'
Ve středu hřiště se faulu dopustil velmi důrazný Aster Vranckx.
46'

Fauly: 6:3
Eintracht Frankfurt nevyužil své příležitosti na začátku poločasu Jakićem a ke konci první půle Lindströmem! Méně aktivní VfL Wolfsburg zvítězil v prvním poločase díky trefě Maxe Kruseho z penalty. Veškeré zajímavosti z utkání ve svých gifech připravil Michal Raška. Druhý poločas by měl začínat cca v 16:34 hodin.
45+2'
45+1'
Jakić opět po centru z rohu zakončoval pouze nepřesně mimo branku soupeře.
45+1'
Lenzova střela končí pouze opět rohem po dobrém zásahu bránícího Brookse.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
44'
Kamadovo zakončení je hned dvojblokem protihráčů sraženo pouze na rohový kop.
43'
Žlutou kartu dostává John Brooks (VfL Wolfsburg) za faul.
43'
Santos Borré se dostal do nepřehledného souboje s Brooksem a sudí, který píská velmi divným stylem vytahuje velmi překvapivou žlutou kartu.
42'
Po ubráněném rohovém kopu, opět velmi tvrdě dohrál da Costa svého neoblíbeného soupeře Roussillona.
41'
Jesper Lindström při svém úniku po pravé straně hřiště vyškolil nejméně dva obránce soupeře, jenže jeho přízemní střelu vyrazil nohou na rohový kop Koen Casteels!
40'
Hráčům VfL Wolfsburg plně vyhovuje hra v oblasti středového kruhu.
39'
Roussillon vyškolil špatně bránícího da Costu "jesličkami", ale následný jeho zákrok za hranou fotbalových pravidel sudí překvapivě neposoudil jako faul.
38'
Evan Ndicka byl nachytán aisstentem hlavního rozhodčího v ofsajdové pozici u postranní čáry.
37'
Philipp vymeslal sice geniální pas doprava na svého spoluhráče, z čehož, ale vznikl pouze zablokovaný centr.
36'
Baku nedokázal účinně vrátit míč do pokutového území soupeře.
35'
Rychlý kontr Wolfsburgu končí pouze střelou skluzujícího Winda pouze do boční sítě.
33'
Danny da Costa nedokázal dát míč po zemi z pravé strany hřiště před branku Casteelse.
32'
Baku přišel o míč trestuhodným způsobem po výborném pasu od spoluhráče Arnolda.
31'
Rohový kop pro Eintracht Frankfurt z levé strany hřiště.
30'
Kamada u levé postranní čáry opět pohořel, nyní dokonce hned proti dvojici protihráčů.
29'
Zatím horší tým se díky penaltě dostává do vedení, což by mohlo dát utkání nový náboj.
28'
Trapp vystihl sice správný směr střely, ale levačka MAXE KRUSEHO se nemýlila a míč se již třepotá v síti – 0:1!
27'
VAR systém rozhodl o pokutovém kopu pro Wolfsburg!
26'
Řeší se ještě zda faul byl v pokutovém území či již za.
25'
Akce tři na tři nakonec končí odpískaným faulem na pronikajícího Kruseho od Martina Hintereggera. velmi slibná pozice pro přímou střelu pro hráče Wolfsburgu.
24'
Ve vzdušném souboji si Danny da Costa pomohl pouze nedovoleným způsobem.
23'
I další zakončneí hostů bylo nepřesné.
22'
Baku sice podklouzl, ale i tak stačil ještě míč posunout na svého spoluhráče Lacroixe, který levačkou zakončoval celou akci pouze velmi nepřesně.
21'
Obránce Bornauw vyřešil situace pouze odkopem na polovinu soupeře.
20'
Eintracht Frankfurt i nadále kombinuje před pokutovým územím Wolfsburgu.
19'
Odražený míč do druhé vlny napálil v pokutovém území da Costa pouze do obětavého obránce.
18'
Jesper Lindström opět neuspěl v osobním souboji jeden na jednoho.
16'
Skákavá přihrávka zleva před branku končí pouze v rukavicích brankáře Kevina Trappa.
15'
Přetažený centr hráčů VfL Wolsburg z rohového kopu žádné nebezpečí pro hráče soupeře nepředstavoval.
14'
Christopher Lenz zakončoval pouze mimo tři tyče.
13'
Arnold nyní přišel o míč v osobním souboji, ale Borré se ukličkoval ještě před pokutovým územím soupeře.
12'
Arnold výborně uplatnil silový způsob své hry a získal balon ve prospěch Wolfsburgu.
10'
Jakićovo zakončení po centru z rohu bylo pravděpodobě sraženém Bakem na rohový kop, ale rozhodčí přání hráčů Frankfurtu nevyslyšel.
9'
Pěkná akce domácích končí po zpomalení celé akce pouze rohovým kopem.
8'
Hráči Eintrachtu Frankfurt se téměř od začátku utkání chopili vůdčí role a snaží se určovat tempo hry..
7'
Následný centr končí pouze v rukaviccích brankáře Casteelse.
6'
Centr da Costy byl velmi rychle zablokován bránícím hráčem.
4'
Následně byl ošetřován obránce Bornauw, který v předchozím osuboji inkasoval nějaké šrámy.
3'
Velkého zmatku před brankou soupeře po nečekaně odraženém míči nedokázal využít Kristijan Jakić a neprocpal míč za záda brankáře Casteelse!
3'
Nákop do pokutového území s přehledem odehrál jeden z obránců v zeleném dresu.
2'
Nepřesné a opakované odkopy opět pouze vrací míč na kopačky hráčů Wolfsburgu.
1'
Po rozehrávce ve středovém kruhu, byla následná přihrávka hráčů Eintrachtu Frankfurt velmi nepřesná a končí pouze mimo hrací pochu za postranní čárou.
1'
Eintracht Frankfurt bude hrát v černých dresech, ve světle zelených posléze nastoupí hráči VfL Wolsburgu.

Eintracht Frankfurt: Trapp – Tuta, Hinteregger (C), Ndicka – D. da Costa, Kamada, Jakić, Sow, Lenz – Lindström, Borré.
Náhradníci: Grahl – Paciência, Rode, Hrustic, Kostić, Hauge, Chandler, Ilsanker, Knauff.
Trenér: Oliver Glasner

VfL Wolfsburg: Casteels (C) – Brooks, Bornauw, Lacroix – Roussillon, Vranckx, Arnold, Baku – Philipp, M. Kruse – Wind.
Náhradníci: Pervan – Steffen, Białek, Gerhardt, Mbabu, Waldschmidt, F. Nmecha, Lukebakio, Paredes.

Poslední utkání Eintracht Frankfurt:

VfB Stuttgart – Eintracht Frankfurt 2:3 (1:1)

Branky: 43. Anton, 71. Kalajdžić – 48. a 78. Hrustic, 8. Ndicka

Hráno bez žlutýcj karet

Frankfurt: Trapp – Tuta (83. Hinteregger), Hasebe (87. Ilsanker), Ndicka – Chandler, Rode (46. Hrustic), Jakić, Sow (73. Hauge), Lenz – Lindström, Borré.
Poslední utkání VfL Wolfsburg:

VfL Wolfsburg – Greuther Fürth 4:1 (1:1)

Branky: 8. a 50. Vranckx, 71. Arnold, 76. Philipp – 45. (penalta) Hrgota

ŽK: 45+1. Seguin (Fürth)

Wolfsburg: Casteels – Lacroix, Bornauw, Brooks (86. van de Ven) – Baku, Vranckx, Arnold, Gerhardt (66. Philipp) – Steffen (66. Roussillon), M. Kruse (84. Waldschmidt) – Wind (66. Białek).
Eintracht Frankfurt je na tom o něco lépe. Nicméně ani hráči tohoto týmu nehrají v oslnivé formě. Tři neúspěšné zápasy za sebou dokázali zlomit výhrou na hřišti Stuttgartu 3:2.
VfL Wolfsburg zažívá špatnou sezónu s velmi slabou výkonností. Po třech zápasech bez výhru dokázali uspět až v domácím utkání proti poslednímu Fürthu 4:1.
Eintracht Frankfurt (9) se střetne na svém hřišti s dalším soupeřem ze středu ligové tabulky VfL Wolfsburg (12). Wolfsburg ztrácí na svého soupeře sedm bodů.