Bundesliga - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hoffenheim : Bayern - 12. března 2022   15:30

Hoffenheim
32' Baumgartner (Raum)
1:1
(1:1)
Bayern
45+3' Lewandowski  (Kimmich)
Hoffenheim
Baumann – S. Posch, Grillitsch, Vogt – Kadeřábek (74. Akpoguma), Samassékou (61. Geiger), Stiller, Raum – Baumgartner (74. Bruun Larsen) – Rutter (46. Bebou), Kramarić (90+3. Dabbur).
Philipp – K. Adams, Che, Akpoguma, Geiger, John, Bruun Larsen, Bebou, Dabbur.
Schröder – Neitzel, Blos
PreZero Arena (Sinsheim)
25 600 diváků
Bayern
Neuer – Pavard, Süle, Lucas Hernández – Gnabry, Kimmich, Musiala (82. Sabitzer), Coman – T. Müller (82. Choupo-Moting), Sané – Lewandowski.

Z mé strany je to dnes vše, s přáním hezkého zbytku sobotního podvečera se s vámi loučím, na shledanou.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 3:10. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 2:7. Fauly: 12:9.
Je dobojováno. Ve druhém poločase jsme gól neviděli, avšak Bayern znovu dostal míč do sítě domácích, ale i tento gól nebyl uznán z důvodu ofsajdu. Bayern byl ve druhém poločase celkově aktivnějším týmem, vytvářel si několik slibných příležitostí, ale žádnou z nic nedokázal proměnit. Bayern tak v Bundeslize remizoval podruhé v řadě a dal tak šanci druhému Dortmundu přiblížit se na menší bodový rozdíl. Naopak Hoffenheim vybojoval proti lídrovy tabulky cenný bod, ale co se týče tabulkového postavení, tak si pohoršil o jednu příčku, momentálně se tak nachází na páté příčce.
90+4'
90+3'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Munas Dabbur.
90+2'
Domácí teď dlouho nerozehrávali, nakonec jim je odmáván ofsajd.
90'
Rozhodčí nastavuje 3 minuty.
90'
Bebou se dostal do slibné pozice, ze které poslal míč na Bruun Larsena, ale ten hlavičkoval pouze do míst, kde byl gólman Neuer.
88'
Momentální obraz hry nasvědčuje tomu, že tento zápas skončí nejpravděpodobněji remízou.
86'
Choupo-Moting fauloval hluboko na útočné polovině a k míči se tak dostanou domácí.
84'
Oba noví muži na hrací ploše teď vymysleli další šanci, Sabitzerův centr našel hlavičku Choupo-Motinga, ten ale nemířil mezi tři tyče.
82'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Jamal Musiala, přichází Marcel Sabitzer.
82'
Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Thomas Müller, přichází Eric Maxim Choupo-Moting.
80'
Na druhé straně dostali hosté k mání dva rohové kopy, oba byly rozehrané na krátko a ani z jednoho neohrozili branku domácích.
79'
Ovšem do velké šance se dostal i domácí! Kramarić zakončoval z první, ale skvělý zákrok předvedl gólman Neuer.
77'
Hosté jsou ale rozhodně aktivnějším týmem v druhém poločase, i nyní drží míč na svých kopačkách.
74'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Pavel Kadeřábek, přichází Kevin Akpoguma.
74'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Christoph Baumgartner, přichází Jacob Bruun Larsen.
73'
Další obrovská šance pro Bayern! Müller se dostal ke střele, dokonce i překonal gólmana Baumanna, za kterým ale bránil Posch, který zamezil míči v cestě do branky.
71'
Stiller už je zpět na nohou a pokračuje se ve hře.
70'
Hra je teď přerušena, Stiller si po střetu s Müllerem vyžádal ošetření.
69'
A další šance. Musiala vyhrál před brankou souboj o míč, ale dostal se do velkého úhlu, ze kterého poslal míč jen do boční sítě.
68'
Obrovská šance pro Bayern! Serge Gnabry upaloval sám na gólmana Baumanna, vystřelil, a orazítkoval levou tyč.
67'
Lewandowski tnovu chycen v ofsajdu.
66'
Žlutou kartu dostává Stefan Posch (Hoffenheim).
65'
Coman pálil těsně za hranicí vápna, ale Baumann byl pozorný a pokus lapil.
62'
Bebou se v souboji proti Sülemu neprosadil, ale vybojoval autové vhazování pro své spoluhráče.
61'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Diadie Samassékou, přichází Dennis Geiger.
60'
Musiala vybojoval pro své spoluhráče rohový kop, který byl ale na přední tyči odvrácen hostující obranou.
59'
David Raum vymyslel další šanci pro své spoluhráče, zpětnou přihrávkou tentokrát našel Kramariće, ten však vystřelil pouze do míst, kde byl připravený gólman Neuer.
57'
Na druhé straně se málem dostal ke střele střídající Bebou, ale Raumův pas byl příliš prudký a nezasáhl tak kopačku Beboua.
56'
Žádné nebezpečí pro domácí z rohového kopu nepřišlo, obrana si s tímto rohovým kopem poradila.
55'
Další skvělá akce ze strany Bayernu! Rychlá kombinace dostala do úniku Comana, ten přihrál pod sebe na Saného, jeho pokus k pravé tyči zlikvidoval Baumann na rohový kop.
54'
Další faul ze strany domácích nabídl Bayernu přímý kop, ale centr z rohového kopu skončil přímo v náručí Baumanna.
53'
Baumgartner vyvázl po faulu na jeho protihráče pouze s domluvou od hlavního arbitra.
51'
Kramarićův pas zastavil obranným zákrokem Hernández.
50'
Müller teď vymyslel přihrávku na Saného, který se dostal do slibné příležitosti, ale střela mu nesedla a prolétla okolo levé tyče.
49'
Bayern zastavuje další ofsajd, znovu v něm byl Müller.
49'
Hosté začali druhý poločas aktivněji, drží míč a kombinují.
47'
Bayern dostal míč do branky Baumanna již počtvrté, ale potřetí je odmáván ofsajd a gól Lewandowskiho tak neplatí.
46'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Georginio Rutter, přichází Ihlas Bebou.
46'
Je za námi první poločas, ve kterém jsme viděli dva góly, po jednom na obou stranách. Domácí šli do vedení v 32. minutě zásluhou Baumgartnera. Bayern vyrovnal těsně před koncem prvního poločasu, kdy svůj devětadvacátý gól v sezóně vstřelil Robert Lewandowski. Hosté ale dostali míč do sítě celkem třikrát, dvakrát to byl Thomas Müller, avšak v obou případech mu radost gólu zhatili rozhodčí, v obou případech se jednalo o ofsajd. Domácí si tedy neudrželi vedení 1:0 a do kabin tak oba celky zamířili za nerozhodného stavu 1:1.
45+3'
45+3'
Bayern právě vstřelil branku!

Hosté přeci jen vyrovnávají ještě v prvním poločase! ROBERT LEWANDOWSKI si po rohovém kopu našel prostor ve vápně a svou hlavičku poslal nekompromisně pod břevno bezmocného Baumanna – 1:1!
45+2'
Ještě jeden rohový kop pro domácí. Samassékou nedovolil zpracovat míč svému protihráči a poslal míč do zámezí.
45+2'
Žlutou kartu dostává Georginio Rutter (Hoffenheim).
45'
Grillitschův pas z přímého kopu nakonec propadl až na zadní tyč, kde se nacházel Pavard, který poslal míč na rohový kop.
44'
Žlutou kartu dostává Lucas Hernández (Bayern).
44'
Vše nasvědčuje tomu, že domácí půjdou do kabin za příznivého stavu, navíc nyní dostávají další příležitost v podobě přímého kopu.
42'
Thomas Müller se radoval ze vstřeleného gólu již podruhé, ale i tentokrát je odmáván ofsajd, tudíž stav zůstává stejný.
41'
Hernández si počínal zhruba na polovině hřiště nedovoleně a je odpískán ofsajd.
39'
Žádné nebezpečí pro domácí, protože Sülemu byl odpískán ofsajd.
38'
Po nedovoleném zákroku Grillitsche budou hosté zahrávat další přímý kop.
38'
Žlutou kartu dostává Florian Grillitsch (Hoffenheim).
35'
K hlavičce se dostal Süle, ale mířil přímo doprostřed branky, kde stál připravený Baumann.
35'
Na druhé straně mají příležitost k vyrovnání hosté, protože budou zahrávat po nedovoleném zákroku přímý kop.
32'
Hoffenheim právě vstřelil branku!

Domácí se dostávají takřka z ničeho do vedení! CHRISTOPH BAUMGARTNER skvěle zavíral na zadní tyči a Raumův pas poslal do přesně do protipohybu gólmana Neuera – 1:0!
30'
Žlutou kartu dostává Diadie Samassékou (Hoffenheim).
29'
Na druhé straně se dostal k zakončení Rutter, ale střela mu vůbec nesedla, takže prolétla daleko od levé tyče.
27'
Thomas Müller se radoval ze vstřeleného gólu, ale hlavní arbitr měl hned jasno, gól nemůže být uznán, protože je odmáván ofsajd.
26'
Raum se vyhnul svým protihráčům na levé straně hřiště, k odraženému míči se dostal Stiller, který svým pokusem rozhodně Neuera vystrašil, ale gól z toho pro domácí není.
24'
Další dalekonosná střela od Saného tentokrát mířila daleko od pravé tyče.
22'
Míč se po rohu Kimmicha nakonec dostal od domácích obránců až ke Sanému, jeho kroucený pokus skončil vedle levé tyče branky Baumanna.
21'
Sané centroval do vápna, ale míč končí po zákroku domácí obrany na rohovém kopu.
20'
Posch si navíc počínal nedovoleně a Bayern tak zůstane na míči.
20'
Bayern předvádí rychlou kombinaci, ale zatím se k ohrožení branky domácích nedostává.
16'
K hlavičce se po rohovém kopu dostal Lewandowski, ale jeho hlavička mířila daleko od pravé tyče.
15'
Do další obrovské příležitosti se dostal Thomas Müller, který míč po přihrávce od svého spoluhráče jen tak lízl, ale gólman Baumann byl opět pozorný, a tento přízemní pokus vyrazil na rohový kop.
14'
Posch zastavil na levé straně hřiště Comana, který by se jinak dostal do slibného protiútoku.
13'
Kimmich svým pokusem neohrozil hostující obranu, která si s jeho centrem poradila.
13'
Gólman Baumann musel být znovu ve střehu, protože přihrávku Gnabryho si málem srazil do branky jeden z obránců. Nakonec je z toho pouze rohový kop pro Bayern.
12'
Bayern se pomalu ale jistě dostává do hry, v posledních minutách je častěji na míči.
10'
Hned vzápětí byl Serge Gnabry zachycen v ofsajdovém postavení.
9'
Baumann vytáhl parádní zákrok proti Gnabrymu, který dostal více prostoru na zadní tyči, odkud pálil z první.
6'
Raum se znovu ujal rozehrávky, jeho další centr byl odvrácen obranou Bayernu.
6'
Kramarić rozehrál na krátko na Rauma, jeho centr končí dalším rohovým kopem pro domácí.
5'
Velká šance domácích! Andrej Kramarić se dostal v blízkosti Neuera do dvou zakončení, první pokus gólman Neuer zlikvidoval a druhá střela skončila zblokována na rohový kop.
3'
Hosté se rychlou kombinací dostali z lehkého sevření od Hoffenheimu.
1'
Z pravé strany přišel i první centr do pokutového území hostů, ale Neuer se pro míč v poklidu vyhoupl.
1'
Výkopu se ujali domácí, jejich první nákop na pravou stranu byl ze strany Bayernu odvrácen.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za malou chvíli začne.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann (C) – S. Posch, Grillitsch, Vogt – Kadeřábek, Samassékou, Stiller, Raum – Baumgartner – Rutter, Kramarić.
Náhradníci: Philipp – K. Adams, Che, Akpoguma, Geiger, John, Bruun Larsen, Bebou, Dabbur.
Trenér: Hoeness

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard, Süle, Lucas Hernández – Gnabry, Kimmich, Musiala, Coman – T. Müller, Sané – Lewandowski.
Náhradníci: Ulreich – Upamecano, O. Richards, B. Sarr, Nianzou, Stanišić, Sabitzer, Roca, Choupo-Moting.

Bayern – Hoffenheim 4:3

Hoffenheimu se proti Bayernu příliš nedaří, z posledních pěti zápasů totiž získal pouhé tři body, naopak mnichovský celek má na svém kontě bodů dvanáct.
Bayern Mnichov

Bayern bude do dnešního zápasu vstupovat jako jasný favorit, protože se momentálně nachází na první příčce ligové tabulky s nejvíce vstřelenými a nejméně obdrženými góly ze všech týmů. Navíc před několika málo dny se podařilo Bayernu vstřelil sedm branek Salzburgu, stalo se tomu tak v osmifinále Ligy mistrů. Bylo to již pošestnácté v sezóně, kdy Bayern vstřelil alespoň čtyři branky v soutěžním utkání. Za zmínku také stojí poslední zápas před diváky právě na tomto hřišti, odkud si právě Bayern odvezl vysokou výhru 6:0! Na druhou stranu fotbalisté Bayernu vyhráli jen jedno z posledních tří venkovních soutěžních utkání, jednou remizovali, jednou si připsali porážku.
Nejlepším střelcem je Robert Lewandowski, který v této sezóně v Bundeslize vstřelil 28 branek.
TSG 1899 Hoffenheim

Fotbalisté Hoffenheimu se před dnešním utkáním nacházejí na čtvrté příčce a ta jim aktuálně zaručuje postup do skupinové fáze Ligy mistrů. Hoffenheim ale nemá o této příčce ještě rozhodnuto, protože například i šestý Freiburg ztrácí dva body. Hoffenheim v minulém kole porazil Kolín 1:0 a bodoval tak už ve čtyřech ligových zápasech v řadě. Na domácím hřišti se letos Hoffenheimu daří, vyhrál tady osm z posledních deseti ligových utkání, pouze jedenkrát prohrál a jednou remizoval. V dnešním zápase přivítá Bayern Mnichov, nad kterým mimo jiné v minulé sezóně dokázal vyhrát 4:1.
Nejlepším střelcem je Ihlas Bebou, který v této sezóně v Bundeslize vstřelil 7 branek.
Dobrý den při sledování přenosu z utkání 26. kola německé Bundesligy, ve kterém se proti sobě postaví týmy TSG 1899 Hoffenheim a Bayern Mnichov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.