Bundesliga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frankfurt : Stuttgart - 25. listopadu 2023   18:30

Frankfurt
26' Anton(vl.)
1:2
(1:2)
Stuttgart
1' Undav  (Millot) • 45+1' Undav  (Mittelstädt)
Frankfurt
Trapp (C) – Buta (80. P. Aaronson), Tuta, Pacho, Max (55. Nkounkou) – Dina Ebimbe, Schirí, Larsson – Šájbí, Marmúš (80. Ngankam), Knauff (71. Götze).
Grahl – Hasebe, Chandler, Jakić, Smolčić.
Brych (46. Schwangers) – Borsch, Lupp
Commerzbank-Arena, Frankfurt
Stuttgart
Nübel – Anton (C), Zagadou, Itó – Leweling (59. Vagnoman), Karazor, Stiller, Mittelstädt – Millot (90+3. Džong Woo-jong), Führich (59. Guirassy) – Undav (79. Silas).
Bredlow – Haraguči, Rouault, Stenzel, Stergiou.

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 13:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 14:8.
Máme za sebou utkání 12. kola Bundesligy, ve kterém domácí Frankfurt padl se Stuttgartem 1:2.
Hned v 1. minutě poslal hosty do vedení Undav po krásné přihrávce od Millota. V minutě 26. si kuriózního vlastence dal Anton, který z dobrých 15 metrů srazil centr Maxe, na které brankář Nubel nemohl dosáhnout a bylo vyrovnáno. V závěru 1. poločasu vrátil hostům vedení Undav.
Do 2. poločasu proběhla změna na pozici hlavního arbitra, zraněný Felix Brych přepustil svou pozici Schwangersovi. V 2. dějství měli hosté mnoho šancí na gól, ale všechny zahodily a tak zápas skončil za stavu 1:2.
90+7'
90+5'
Mittelstadt obdržel 1. žlutou kartu zápasu za nesportovně zakopnutý míč.
90+3'
Útočným faulem utnuli hráči Frankfurtu své snažení na gól.
90+3'
Střídání v týmu VfB Stuttgart:
ze hřiště odchází Enzo Millot, přichází Džong Woo-jong.
90+2'
Domácí hráči mají k dispozici jednu z posledních šancí v podobě volného přímého kopu.
89'
Velmi chybnou rozehrávku předvedli domácí borci.
86'
Obrovskou šanci měl Silas, ale nedal! Ocitl se před odkrytou bránou, ale před radostí z vstřeleného gólu napálil před ním stojícího Ebimbeho. Ten zachránil naděje na body domácím.
85'
Hostující hráči budou zahrávat 2. rohový kop Stuttgartu v zápase.
84'
Hostujicí hráči mají k dispozici volný přímý kop.
82'
Obrovskou šanci měl Guirassy!
Po fantastické průnikové přihrávce od Millota se do samostatného úniku dostal Guirassy, který překonal lobem brankáře Trappa, ale jeho střela byla nepřesná. Lobem o pár čísel minul bránu.
80'
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
ze hřiště odchází Umar Marmúš, přichází Jessic Ngankam,
ze hřiště odchází Aurélio Buta, přichází Paxten Aaronson.
79'
ze hřiště odchází Deniz Undav, přichází Silas.
78'
Po zablokované střele Ebimbeho budou domácí zahrávat roh.
77'
Skvělý obranný zákrok předvedl Zagadou.
75'
Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Frankfurtu a zbavili se lacino míče.
72'
Larsson zahrál rukou před hostující bránou. Rozehrávat tak bude Nubel.
71'
ze hřiště odchází Ansgar Knauff, přichází Mario Götze.
69'
Domácí hráči kombinují s míčem, ale k bráně a k potenciální šanci se ne a ne dostat.
67'
Domácí mají k dispozice rohový kop.
65'
Volný přímý kop mají k dispozici hosté.
63'
Tečovanou přihrávku po rychlém protiútoku si stáhl brankář Trapp.
61'
Hosté velmi takticky hrají. Kombinují s míčem na svých kopačkách a nepůjčují jej soupeři.
59'
ze hřiště odchází Chris Führich, přichází Serhou Guirassy,
ze hřiště odchází Jamie Leweling, přichází Josha Vagnoman.
58'
Hostující hráči mají k dispozici volný přímý kop.
55'
ze hřiště odchází Philipp Max, přichází Niels Nkounkou.
53'
Obrovskou šanci měl Fuhrich, ale nabídnutou šanci zahodil. Tuta míč vykopl z brankové čáry.
52'
Chybnou rozehrávku předvedl Larsson, a proto se míče lehce zmocnili hosté.
49'
Domácí Max je po souboji s Luwelingem v péči lékařů. Špatně dopadl a vypadá to na střídání.
48'
Luweling je značně nespokojený, neboť se domnívá, že měl být po zákroku na něj odpískán pokutový kop. Hlavní rozhodčí je jiného názoru a penaltu nepíská.
47'
Brankář Trapp se dostal do nepříjemné situace. Na poslední chvíli odkop míč pryč.
46'
Do 2. poločasu nastává změna na pozici hlavního rozhodčího, místo zraněného Felixe Brycha nastupuje Patrik Schwengers.
2. poločas začne opožděně.
Druhý poločas začne přibližně v 19:35.
Máme za sebou 1. poločas, po kterém domácí Eintracht Frankfurt prohrává s VfB Stittgart 1:2.
Hosté vletěli do zápasu, a již po necelé minutě šli do vedení zásluhou Undava, který proměnil před brankářem Trappem. Domácí vyrovnali ve 26. minutě, když si centr Maxe srazil z velké dálky do vlastní brány kapitán Anton. Velmi kuriózní moment. Okolo 30. minuty byla hra na chvíli pozastavena, neboť hlavní arbitr Felix Brych si přivodil lehké zranění a musel být ošetřen. V závěru poločasu se prosadil znova Undav. Gól nejprve uznán nebyl, ale VAR ho správně uznal.
Stav poločasový je tedy 1:2.
45+5'
45+4'
Outové vhazování má k dispozici Frankfurt.
45+1'
Stuttgart právě vstřelil branku!
Autorem branky je DENIZ UNDAV, asistoval mu Maximilian Mittelstadt!!!
Milimetrový centr přímo na DENIZE UNDAVA narýsoval Maximilian Mittelstadt. Undav tváří v tvář brankáři Trappovi nezaváhal. Ačkoliv asistent rozhodčího odmával ofsajd, VAR prokázal, že se o ofsajd nejednalo.
44'
Útočným faulem si počínal Miteelstadt, který doslova sestřelil Butu.
42'
Hráči Stuttgartu kombinují s míčem a vyčkávají na chybičku v obraně domácích.
39'
Hráči Frankfurtu mají k dispozici roh.
38'
Domácí Frankfurt zamkl Stuttgart na vlastní polovině. Unikající Millot si nepohlídal své postavení a k míči se vrátí domácí.
36'
Je to dobré. Hlavní rozhodčí Felix Brych vypadá v pořádku. Hra pokračuje.
33'
Hlavní rozhodčí Felix Brych si vyžádal ošetření. Uklouzla mu noha a stěžuje si na koleno.
32'
Domácí hráči mají k dispozici rohový kop.
31'
Hráči Frankfurtu jako politi živou vodou vybojovali outové vhazování poblíž šestnáctky hostů.
29'
Ebimbe se dopustil nepěkného útočného faulu. Hlavní rozhodčí Felix Brych mu dává poslední varování.
26'
Frankfurt právě vstřelil branku!
Vlastní gól si dává WALDEMAR MAX!!!
Velmi nepřesnou rozehrávku brankáře Nubela zachytil Philipp Max, který centroval z velké dálky. Ještě před pokutovým územím míč tečoval WALDEMAR MAX, který míč poslal nechytatelně na bránu. Brankář Nubel s tím nemohl nic udělat. Velice nešťastná situace v podání hostů.
24'
S rohovým kopem Eintrachtu si obrana hostů poradila.
23'
Střela Schirího byla zblokována na rohový kop.
22'
Střílenou přihrávku hostů si dokázal stáhnout brankář Kevin Trapp.
20'
Domácí mají k dispozici standardní situaci v podobě volného přímého kopu.
18'
Domácí Buta se krásně uvolnil a centrem hledal Dina, na nějž centr jen těsně nedoletěl. To byla velká šance domácích.
17'
Hráči Stuttgartu se ubránili náporu Frankfurtu a začínají s míčem sami postupovat dopředu.
15'
Hostující hráči budou vhazovat poblíž pokutového území domácích.
12'
Hráši Stuttgartu zatím velmi dobře fungují v obraně, ale teď se jim to moc nepovedlo. Domácí Knauff se dostal k zajímavé příležitosti, ale bránu brankáře Nubela minul.
10'
Skvělou individuální akci Undava chtěl dokončit Leweling, ale jeho střela byla zblokována.
8'
Hrubě nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Stuttgartu.
7'
Útočný faul domácích odnesl Stiller. Hosté budou mít k dispozici volný přímý kop.
6'
Hostující borci kombinují s míčem na útočné polovině a nikam se neženou. Čekají na chybu v obraně domácích.
4'
Velmi nepřesnou střelu předvedli domácí hráči. Rozehrávat tak bude hostující gólman.
1'
Autorem branky je DENIZ UNDAV, asistoval mu Enzo Millot!!!
Tak to bylo velmi rychlé. Hned po rozehrávce se k míči dostali hosté. Kombinovali kolem levé čáry, až se míč dostal k Enzu Millotovi, který narýsoval míč na DENIZE UNDAVA, který tváří v tvář velmi jemně ťukl do míče a poslal ho za domácího brankáře Kevina Trappa.
1'
Hlavní rozhodčí, velezkušený Felix Brych, přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.
Zdravím všechny fanoušky dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního podvečerního duelu 12. kola Bundesligy, ve kterém domácí Eintracht Frankfurt hostí VfB Stuttgart. Přeji Vám příjemnou zábavu.
Nejlepším střelcem hostů je s neuvěřitelnými patnácti brankami Serhou Guirassy, který je 2. nejlepším střelcem Bundesligy. Dva góly za Harrym Kanem z Bayernu.
Za domácí nejvíce gólů nastřílel Omar Marmoush, celkem 6.
Hostující VfB Stuttgart vstoupil do aktuálního ročníku Bundesligy velmi dobře, když po jedenácti odehraných kolech má na svém kontě bodů 24 za 8 výher a 3 porážky s aktivním skóre 29:14. Domácí se tak nacházejí na fantastické 3. příčce tabulky. Ztrácejí jen 5 bodů na 2. Bayern Mnichov a další dva na první Leverkusen.
V minulém kole zvládli domácí velmi důležité utkání, když porazili doma Borussiu Dortmund 2:1.
Domácí Eintracht Frankfurt, hrající své domácí zápasy v Commerzbank-Arena, vstoupil letošní ročník o něco hůře, ale přesto výborně. Za 11 odehraných zápasů stihli hráči tohoto klubu nasbírat celkem 18 bodů za 4 výhry, 6 remíz a jedinou porážku s positivním skóre 17:11. Nacházejí se tak na 7. místě jen bod za pohárovými příčkami.
V minulém kole tento "remízový král" uhrál remízu v Brémách 2:2.
V rámci 12. kola německé Bundesligy se mezi sebou utkají týmy, které do aktuálního ročníku vstoupili dobře. Domácí Eintracht Frankfurt hostí VfB Stuttgart.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.