Běží nám již první ze dvou nastavených minut.
Žlutou kartu ještě obdržel domácí Vondráček.
Jirny v klidu hlídají výsledek a do tabulky si připíší další tři body.
83
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Jan Kalaš, přichází Radek Trekoval.
82
Jirny nepouští hráče k ohrožení domácí branky, gólman Čáp je naprosto bez práce.
80
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Jaroslav Procházka, přichází Michal Parys.
73
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Pavel Vandas, přichází Václav Ježdík.
73
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Filip Frank, přichází Vladimír Kolmistr.
73
Jirny právě vstřelily branku!
Po přihrávce Melechovského zvyšuje již na 3:0 DANIEL KOCOUREK – 3:0!
70
Melechovský se řítil do další velké příležitosti, jenže nakonec ideální možnost pro zakončení prováhal.
65
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází František Škorvánek, přichází Felix Awuku.
62
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Vladimír Pokorný, přichází Daniel Kocourek.
60
Nejlepší střelec ČFL Melechovský penaltu neproměnil, trefil pouze tyčku!
59
Po dvou minutách bude penaltu kopat tým Jiren! Jan Kalaš zahrál v pokutovém území rukou!
57
Zápas mohl zdramatizovat Marek Faust, brankář Čáp však jeho pokutový kop fantasticky zlikvidoval!
57
Penalta pro Litoměřicko!
52
Aleš Melechovský trefil tyč! Velká šance Jiren!
47
Šance Litoméřicka! Po přímém kopu vyrazil střelu domácí golman Čáp.
47
Žlutou kartu dostává Procházka (SK Viktorie Jirny).
46
45+2
45
Nastavovat se budou dvě minuty.
29
Logicky tak chvíli na to přichází navýšení skóre, vedení Jiren navyšuje RADEK STÖCKNER – 2:0!
23
Jirny tlačí Litoměřicko a chtějí zvýšit na rozdíl dvou gólů, počasí se navíc umoudřilo a déšť již ustává.
20
Favorit utkání se dostává po dvaceti minutách hry do vedení, gólmana Pechatého prostřelil ONDŘEJ KEJHA – 1:0!
8
Od úvodní minuty se v Jirnách spustil hustý déšť, i díky tomu jsme zatím žádnou brankovou příležitost neviděli.
1

SK Viktorie Jirny: Čáp – Hruška, Čepelák, Kejha (C) – Škorvánek, Procházka, Vondráček, Vandas, Stöckner – Pokorný, Melechovský
Náhradníci: Poráčanin, Parys, Křeček, Kocourek, Ježdík, Awuku

FK Litoměřicko: Pechatý – Černý, Grunert, Šimkovský (C), Hanuš, Kalaš, Kolmistr, Valenta, Šlehofer, Štancl, Faust
Náhradníci: Pechatý, Hanzlík, Trekoval, Frank, Kabele

Rozhodčí: Váňa – Hádek, Leška.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.