ČFL - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brozany : Domažlice - 9. června 2018   15:00

1:4
(0:2)
Domažlice
Domažlice
10' Došlý   • 20' Mužík   • 51' Došlý   • 74' Hejda
Brozany
Lipš (C) – Stehlík, Mešič, Freitas, Franc, Tichý (54. Marič), Benda (61. Slanička), Studecký, Šollar, Chukwuma (68. Vopat), Veselý (79. Cibulka)
Tvrdoň – Cibulka, Marič, Slanička, Vopat
Benedikt – Tesař, Urban
160 diváků
Domažlice
Švihořík – Hrubý (68. Blažek), Bauer, Hájovský (70. Teršl), Mužík (C) (70. Buršík), Vais (64. Hejda), Došlý, Chocholoušek, Bezdička (82. Boček), Pfeifer, Braun
Brych – Hejda, Blažek, Teršl, Buršík, Boček

Domažlice poráží Brozany 4:1. Domácí sice vstoupili do zápasu o něco lépe, ale v prvním poločase dvakrát inkasovali. Jednou se soupeř prosadil po kontru dva na jednoho a trefě Mužíka. Ve druhém poločase už hosté kontrolovali hru. Krásně se trefil Došlý do horního rohu branky. Poté už Jiskra nepřipustila větší drama. Závěr si pohlídala a čtyřmi vstřelenými góly potvrdila pozici nejvíce útočného celku České fotbalové ligy.
90'
90'
Marič kopal stadardku, ale jeho spoluhráč zakončil hlavou zleva k první tyči, kde byl Švihořík.
89'
Lipš rozehrál na levou stranu, ale tam vládli hostující fotbalisté, kteří začnou svůj útok autovým vhazováním, míč si vzal Blažek.
88'
Slanička otřel svojí standardní situaci zleva pravačkou o horní tyč.
88'
Unikající Vopat na levé straně vybojoval standardní situaci u vápna protivníka.
87'
Utkání jako kdyby se již jen dohrávalo a Domažlice směřují za výhrou.
86'
Pfeifer byl na pravé straně na polovině hřiště poslaný k zemi Studeckým a viděli jsme další rozehrávku Jiskry nakrátko.
86'
Domácí chybovali v rozehrávce, ale hosté do pravé části vápna reagovali stejným způsobem.
86'
Po hostujícím nedorozumění na levé straně budou i tak Domažlice vhazovat u vápna soupeře.
85'
Boček byl na pravé straně držený Maričem a standardní situaci rozehrál nakrátko Blažek.
84'
Boček se snažil napadat rozehrávku až Lipš nenašel rozehrávkou na levou stranu vyskakujícího Slaničku.
84'
Od Lipše šel míč k hostujícímu stoperovi, který hlavou odevzdal balón do koše Švihoříka.
83'
Boček byl na levé straně přistižený v ofsajdu, balón pro Lipše.
82'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Bezdička, přichází Boček.
81'
Slanička hlavičkoval na levé straně, ale poté vyhrál Teršl souboj s Vopatem. Domácí se marně dožadovali odpískání faulu hostujícího obránce.
81'
Bezdička byl na levé straně nejprve zablokovaný a poté mu nevyšla narážečka se spoluhráčem v blízkosti velkého vápna.
80'
Blažek nahrál na levou stranu Bauerovi a hosté mají posléze při svém útoku alespoň aut.
80'
Došlý motal na levé straně hlavu Stehlíkovi, ale nakonec proti přesile nevystřelil na Lipše.
79'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Veselý, přichází Cibulka.
78'
Pfeifer spolupracoval s Blažkem a Braunem na pravé straně, ale domácí nepustili soupeře ani k centru.
77'
Brozany právě vstřelily branku!
Odražený míč poslal LUKÁŠ VESELÝ z levé části vápna do bližšího dolního rohu branky.
77'
Domácí kopou roh zleva.
76'
Faul na polovině hřiště na Studeckého a hraje se proti Jiskře.
76'
Obrovská chyba Stehlíka, zřejmě Došlý si poté položil Lipše, ale zleva trefil jen boční síť místo prázdné branky.
74'
Domažlice právě vstřelily branku!
Po nahrávce Brauna zprava zatočil MAREK HEJDA míč z osy hřiště do levé části branky.
74'
Blažek rozehrával se Švihoříkem a Teršlem, domácí presovali zatím bez úspěchu z levé strany.
73'
Faul na hostujícího hráče na polovině Jiskry a Domažlice se zřejmě nikam nebudou hnát.
73'
Z kontru poté centroval Bezdička zleva z úhlu na krátkou tyč do náruče Lipše.
72'
S domácím útokem po pravé straně si hosté snadno poradili.
72'
Bezdička šel na pravé straně do dvou hráčů a byl podražený. Rozehrávky nakrátko se ujal Teršl.
70'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mužík, přichází Buršík.
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Hájovský, přichází Teršl.
70'
Hostující centr zleva byl trefený nečistě a Lipš jen sledoval míč letící mimo branku.
69'
Domažlice kontrolují průběh duelu a zatím to skutečně nevypadá, že by se dnes měly kopat penalty.
69'
Po centru zřejmě od Mužíka zprava zakončil Bezdička z výskoku hlavou vedle levé tyče.
68'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Hrubý, přichází Blažek.
68'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Chukwuma, přichází Vopat.
67'
Další centr zleva na zadní tyč, ale zakončení hlavou chytá bez potíží Švihořík.
67'
Šollar kopal roh zleva levačkou, míč propadl až k druhé tyči, ale tam nebyl nikdo z domácích hráčů.
66'
Slanička centroval k bližší tyči, tam šel Švihořík do souboje se Studeckým. Podle rozhodčího však vše v rámci pravidel.
66'
Chukwuma byl při útoku po levé straně zastavený faulem Bauera. A vše by se mělo přestěhovat před Švihoříka.
65'
Hrubý s Mužíkem se dotkli míče na pravé straně, stejně tak Pfeifer. Ale zatím bez zakončení na Lipše.
65'
Sledujeme vyrovnané utkání, ale hlavně útočná fáze domácích je hodně špatná.
64'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Vais, přichází Hejda.
63'
Lipš rozehrál na pravou stranu a domácí posléze postupovali na branku. Až vše zakončil Marič z osy hřiště vedle pravé tyče.
63'
Sokol si nepočínal zle v první fázi útoku po pravé straně, ale následný centr odvrátil Hájovský hlavou na středu vápna.
62'
Centr zleva na bližší tyč směřoval do rukou Lipše, pro kterého to byl jednoduchý zákrok.
62'
Bezdička unikal po levé straně a jeho centr srazil Lipš z malého vápna na roh po své pravici.
61'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Benda, přichází Slanička.
61'
Šollar a Chukwuma se sešli na levé straně na hraně vápna, ale hostující obrana si na ně dala pozor a Švihořík vůbec nezasahoval.
60'
Švihořík našel Mužíka, vzápětí domácí Chukwuma presoval až Brozany získaly míč na své kopačky.
59'
Žlutou kartu dostává Šollar (Sokol Brozany).
58'
Hájovský spolupracoval v rozehrávce se Švihoříkem. Následný útok po levé straně byl zakončen ofsajdem.
57'
Pfeifer upadl na pravé straně a tam také Mužík vytěžil ze souboje se Studeckým autové vhazování.
56'
Hájovský byl důrazný ve vápně, následné zakončení zleva letělo vedle přední tyče domácí branky.
56'
Tlak hostů po levé straně, následuje roh.
56'
Odpískaný faul domácích mimo vápno hostů a Jiskra bude hrát po levé straně.
55'
Švihořík vyráží zakončení zprava do delšího dolního rohu branky, domácí budou ještě hrozit rohem.
55'
Ofsajd hostů na levé straně a míč uvede zpět do hry Lipš.
54'
Brozany se ve druhém poločase zatím do větší šance nedostaly.
54'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Tichý, přichází Marič.
53'
Franc propadl, ale na středu vápna se nedohodl Braun se spoluhráčem, takže nakonec snadná práce pro Lipše.
52'
Mužík zklidnil hru a při hostující rozehrávce si zahráli Hájovský či Švihořík.
52'
Šollar měl při rozehrávce zleva proti sobě Pfeifera a rozhodl se pro nahrávku pod sebe na polovinu domácích.
51'
Odražený míč si našel Hrubý. Přihrál na levou stranu a PETR DOŠLÝ vypálil do vzdálenějšího horního rohu branky.
50'
Pfeifer kombinoval se spoluhráči na levé straně. Až nahrávka do vápna neprošla k Došlému.
49'
Vais nahrál křížem na levou stranu Došlému a hosté budou mít výhodu rohu.
49'
Jiskra se neprosadila po rohu a vykopávat bude Lipš.
48'
Chukwuma byl zastavený Bauerem za cenu faulu a domácí se marně dožadovali karty pro hráče hostů.
48'
Bezdička udělal chybu při hostujícím rychlém kontru po levé straně a hrají domácí.
47'
Série centrů pokračovala zprava, ale ani tentokráte se Švihořík s míčem vůbec nesetkal.
47'
Další centr Šollara zleva, ale proti byl hostující hráč hlavou ve vápně Jiskry.
46'
Šollar centroval zleva k první tyči, ale na tohle byla hostující obrana připravena.
46'
Lipš byl součástí domácí rozehrávky až poslal míč na pravou stranu, kde jeho spoluhráč svedl neúspěšný souboj.
46'
První poločas byl vyrovnaný. Domažlice po něm vedou 2:0, ačkoliv není přítomný Matějka. Nejprve se prosadil z pravé části vápna Došlý. Poté zakončil kapitán Mužík brejk dva na jednoho. Švihořík několikrát podržel svůj celek. Výborně hraje Bezdička, je hodně aktivní.

Již zmiňovaný kapitán Mužík měl v závěru úvodního dějství, ještě jednu zajímavou šanci, ale Lipš dokázal vyrazit zakončení pod víko. Brozany toho ve druhé polovině úvodního poločasu moc směrem dopředu nepředvedly. Přitom v úvodu zápasu to byl spíše Sokol, kdo tvořil hru.
45+1'
45+1'
Ofsajd domácích na levé straně.
45'
Bezdička s Došlým na levé straně nevyužili chyby soupeře na polovině hřiště.
45'
Při útoku Jiskry po levé straně je pískáno proti Domažlicím a míč bere Lipš.
44'
Po sérii krátkých nahrávek udělala Jiskra chybu v rozehrávce na pravé straně, ale Sokol byl ihned poté zbrklý.
44'
Zakončení ze středu vápna donutilo k zákroku Švihoříka.
43'
Domácí hráč na levé straně vápna se zasloužil o roh.
43'
Tohle byl snad první roh, který Jiskra nerozehrála nakrátko, domácí bez problémů ustáli centr na střed vápna.
42'
Vais s Bezdičkou posunuli míč na levou stranu a Lipš vyrazil zakončení Mužíka pod horní tyč na roh.
41'
Brozany sportovně vrací míč Domažlicím a útok startuje u Švihoříka.
41'
Hráč Domažlic už je na nohou a bude odveden mimo hrací plochu.
40'
Tohle je první větší přerušení v dnešním zápase.
40'
Jeden z hostů leží na hrací ploše a bude ošetřovaný.
39'
Chukwuma na středu nebyl faulovaný a domácím se to vůbec nelíbí. Nesouhlasí s tím, že hra pokračuje bez hvizdu hlavního arbitra.
39'
Po centru zprava (zřejmě) v podání Brauna vyskočil na ose vápna Bezdička a hlavičkoval těsně vedle pravé tyče.
38'
Hosté chybovali na pravé straně v první fázi útoku a domácí celek má k dispozici autové vhazování zhruba na polovině hřiště.
38'
Stejný obraz hry o pár sekund později. Domácí nadále rozehrávku soupeře nenapadají.
37'
Sokol nepresoval proti rozehrávce Jiskry, a tak si hostující beci v poklidu vyměňovali míč.
37'
Tichý se dostal před Chocholouška. Domácí útok na levé straně byl poté krátce na to ukončen.
36'
Tvrdý zákrok na Chukwumu zhruba dvacet metrů od hostující branky, ale hraje se dál.
36'
Několik odrazů na polovině hřiště až Chukwuma získal na pravé straně aut pro Mešiče.
35'
Po centru zprava byl Došlý na ose vápna sám proti Lipšovi, ale Brozany se štěstím přežily tuto šanci.
34'
V posledních minutách má Jiskra vše pod kontrolou a Švihořík nezaznamenal těžší zákrok.
33'
Dva hlavičkové souboje v krátkém sledu až útočila Jiskra po levé straně. Domažlice však byly v ofsajdu.
32'
Chukwuma reagoval stejnou mincí a taktéž jesličkami se zbavil Bauera. Domácí útok po levé straně skončil střelou mimo branku.
32'
Mužík si narazil míč s Bezdičkou, ten dal jesličky protihráči, ale ve spolupráci s dalším hráčem nevystřelil.
31'
Podražení Tichého ve středovém kruhu domácích je trestáno žlutou kartou.
30'
Chukwuma sklepl míč pro Bendu. Posléze přišel centr zprava na střed šestnáctky na nohu hostujícího hráče.
30'
Po souhře s Francem na pravé straně nikdo z domácích hráčů nezakončil na Švihoříka.
29'
Za tvrdý zákrok na Bendu ve středovém kruhu domácí poloviny dostal Hájovský žlutou kartu.
29'
29'
Bezdička byl vynikající na levé straně, ale domácí obrana zvládla centr k přední tyči.
29'
Braun faulovaný na levé straně při hlavičkovém souboji, rozehrávat by měl z domácí poloviny Chocholoušek.
28'
Franc nalezl Bendu, ale ten trefil míč ze středu nečistě a balón poté mířil hodně vedle levé tyče.
27'
Zatím se nehraje vůbec špatný fotbal a je nač se dívat a co sledovat.
26'
Akce začala u Mešiče, ale skončila špatným centrem zprava výrazně vedle druhé tyče.
26'
Mužík rozehrál roh nakrátko a poté centroval na zadní tyč do rukavic Lipše.
26'
Došlý obešel na levé straně prvního hráče, ale nikoliv druhého. I tak vybojoval roh po pravé ruce Lipše.
25'
Chukwumův centr zprava na střed šestnáctky byl odvrácený, ale domácí ještě drží soupeře pod tlakem.
25'
Další rychlý kontr hostů po pravé straně, ale Lipš si poradil se střelou z druhé vlny.
24'
Švihořík vychytal zajímavou šanci z levé strany vápna a měl i trošku štěstí při svém zákroku.
24'
Domažlice jsou dnes efektivní v zakončení.
23'
Mužík přihrál na pravou stranu. Domácí se poté ve vápně ubránili, avšak pouze za cenu zákroku Lipše.
22'
Mešič vyhrál souboj s Došlým na pravé straně, ale posléze byl lepší Švihořík v souboji s Chukwumou a udržel stav 2:0 pro Jiskru.
20'
Hostující rychlý brejk vyústil v situaci dva na jednoho. Po nahrávce zleva nasměroval PETR MUŽÍK míč z osy vápna do levé poloviny branky. Kapitán Domažlic už měl proti sobě jen Lipše.
20'
Mešič vhodil aut zprava na nohu Tichého, ale domácím posléze nefungovala přechodová fáze.
19'
Střela Tichého zprava mířila po souboji s Chocholouškem vedle krátké tyče. Vše bez teče kohokoliv z hostů.
19'
Na levé straně byl k vidění faul na Šollara, ale hostům zatím nehrozí větší nebezpečí.
18'
Došlý s Mužíkem si nerozuměli na levé straně a nařízena je rozehrávka pro Lipše od branky Brozan.
18'
Došlý začal celou akci, ale hostům vše překazil ve skluzu na ose hřiště Stehlík.
17'
Jiskra nikam nespěchala při rozehrávce s Bauerem až dlouhý míč do pravé části vápna dopadl u připraveného Lipše.
17'
Chukwuma prohrál hlavičkový souboj, ale Sokol bude vhazovat z levé strany z hostující poloviny.
16'
S velkou pravděpodobností to byl Bezdička, kdo střílel po odrazu z osy vápna těsně vedle pravého dolního rohu branky.
16'
Došlý si na levé straně chtěl obhodit Mešiče a ten jej fauloval.
15'
Freitas se chopil rozehrávky, ale ve finální fázi akce vyhrál Chocholoušek souboj s Tichým.
14'
Na levé straně byl postrčený Benda, domácí rychle rozehráli, ale Chukwuma zakončil ze středu doprostřed branky k Švihoříkovi.
14'
Při centru zleva si na ose vápna zařval Švihořík a chytil balón do koše.
13'
Domácí přežili centr zprava a rozehrává mimo vápno Tichý.
13'
Mešič převzal míč na pravé straně, ale jeho nahrávka na střed patřila k těm nepřesným.
12'
Lipš byl pod tlakem a jeho rozehrávka se starala kořistí stopera Bauera.
12'
Prakticky ze své první střely na branku udeřila Jiskra.
10'
Rychlá souhra hostů skončila u PETRA DOŠLÉHO v pravé části vápna, jehož křižný pokus ještě lízl jeden z domácích hráčů, který zaskakoval za vybíhajícího Lipše. Balón i tak zapadl do dolních pater branky.
9'
Chukwuma si prohlédl žlutou kartu za řeči.
9'
Zřejmě Chocholoušek byl faulovaný na levé straně, standardní situace pro Mužíka.
8'
Mužík naservíroval míč na levou stranu Chocholouškovi a ten poté předal balón Došlému. Došlý pronikl přes odhadem tři hráče až do velkého vápna, kde pro hrací předmět skočil Lipš.
8'
Po chybě hostů na pravé straně bude rozehrávat noha Lipše od domácí branky.
7'
Jiskra zatím pořádně neprověřila Lipše, Švihořík je vytíženějším z obou brankářů.
7'
Švihořík se nohama zapojil do rozehrávky a poté hledal marně spoluhráče na pravé straně, pokračuje však na polovině hřiště Chocholoušek.
6'
Útok s Chukwumou na levé straně nepřinesl zakončení, Švihořík mohl být zcela v klidu.
5'
Švihořík vykopával na levou stranu, kde vyhrál hlavu Bezdička, ale nic dalšího se při útoku Jiskry nestalo.
5'
Tichý podržel míč a následně útočil domácí celek po levé straně s Bendou až vše ukončil přetažený centr.
4'
Mužíkova dlouhá nahrávka propadla do levé části vápna k Došlému, jenž špičkou kopačky zakončoval mimo branku.
4'
Standardka byla rozehraná nakrátko a následný centr na přední tyč odvrátil bez problémů Franc.
3'
Rychlý kontr Pfeifera po pravé straně znamená také roh pro Domažlice.
3'
Šollar centroval na osu malého vápna, kde hlavičkoval protihráč.
2'
Po zakončení ze střední vzdálenosti má domácí celek roh zprava.
2'
Mešič vhazoval zprava a posléze se Chukwuma se Studeckým nedostali k zakončení z hrany vápna.
1'
Chukwuma na pravé straně se zbavil Bauera a poté měl proti sobě Hájovského, při snaze o střelu na druhou tyč minul branku.
1'
Braun nahrál na levou stranu Chocholouškovi, následný centr zlikvidovala domácí obrana nohou ve velkém vápně.
1'
Chukwuma vzal se spoluhráčem rozehrávku duelu.
1'
Obě mužstva jsou již na hrací ploše a zdraví se.
Brozany budou hrát v červeném, Domažlice poté v modrobílém.

Sokol Brozany: Lipš (C) – Stehlík, Mešič, Freitas, Franc, Tichý, Benda, Studecký, Šollar, Chukwuma, Veselý
Náhradníci: Tvrdoň – Cibulka, Marič, Slanička, Vopat

Jiskra Domažlice: Švihořík – Hrubý, Bauer, Hájovský, Mužík (C), Vais, Došlý, Chocholoušek, Bezdička, Pfeifer, Braun
Náhradníci: Brych – Hejda, Blažek, Teršl, Buršík, Boček

Rozhodčí: Benedikt – Tesař, Urban.
Brozany jsou v aktuálním vydání tabulky České fotbalové ligy na patnácté pozici, když v třiatřiceti odehraných zápasech získaly na své konto celkem třiačtyřicet bodů. Jejich nejlepším střelcem je Nigérijec Chukwuma, autor devatenácti přesných zásahů. Naposledy Sokol prohrál na penalty na hřišti Lokády. Stejně tak neudržel vedení 2:0 na půdě Králova Dvora. Soupeř zvítězil díky dvěma gólům v závěru v podání stopera Rudolfa Nováka.
Česká fotbalová liga už zná své sestupující do divize – Čížovou a Nymburk. Dá se říci, že v dnešním duelu o nic nejde. Čtvrté Domažlice ztrácí na třetí Zápy deset bodů a na medaili už můžou zapomenout. Jiskra má s 81 vstřelenými góly vůbec nejlepší ofenzivu v soutěži. A k tomu přispěl ve čtrnácti případech Lukáš Matějka. Ten vyrůstal v dresu plzeňské Viktorie. Posléze si vyzkoušel také hostování v Českých Budějovicích. Rozhodně má Matějka potenciál, aby jednou nakoukl do první ligy.

Domažlice v posledním zápase zvítězily v domácím prostředí na penalty nad Jirnami 2:1. Z pokutového kopu udeřil v normální hrací době Petr Došlý. Soupeř srovnal Křečkem. V rozstřelu poté vyhrála Jiskra 5:4.