ČFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brozany : Štěchovice - 10. září 2017   17:00

Brozany
Brozany
26' Franc  • 32' Studecký  • 40' Bubeníček  • 58' Benda
4:5
(3:1)
Štěchovice
Štěchovice
5' Batka   • 49' Volešák   • 53' Těžký   • 65' Maruš   • 75' Batka
Brozany

Lipš – Stehlík, Franc, Hovorka, Benda, Cibulka (K), Studecký, Marič (72. Walter), Slanička (83. Vlasák), Šollar (83. Spirkoski), Bubeníček.

Trenér: Jiří Němec.

Danko – Spirkoski, Dunderović, Barnat, Vlasák, Walter, Modr.
Václav Němec – Tomáš Tesař, Jaromír Štuk.
Stadion SK Sokol Brozany
210 diváků
Štěchovice

Vašák (64. Soukup) – Švejda (K), Jakobovský, Kučera, Těžký – Volešák – Jonáš (72. Šum), Maruš (79. Sulík), Novák (90+1. Štědronský), Košata – Batka.

Trenér: Zbyněk Busta.

Soukup – Štědronský, Šum, Sulík.

Divoký zápas je u konce, nakonec jsme viděli devět gólů a jednu neproměněnou penaltu. Štěchovice dokázaly rychle vyrovnat, ale museli dotahovat opět vedení Brozan, které nakonec inkasovaly další dva góly a prohrály. Pro dnešek je to z mé strany vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
90+2'
90+1'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Novák, přichází Štědronský.
90'
Nastavovat se budou dvě minuty.
88'
Dva souboje svedl Soukup a nevypadal příliš jistě, naděje Štěchovic udržel.
87'
Žlutou kartu dostává Švejda (TJ Štěchovice).
83'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Slanička, přichází Vlasák.

Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Šollar, přichází Spirkoski.
79'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Maruš, přichází Sulík.
78'
Žlutou kartu dostává Novák (TJ Štěchovice).
75'
Štěchovice právě vstřelily branku!

Domácí nevyužili penaltu, do vedení jsou Štěchovice. Košatův centr uklidil z bezprostřední blízkosti LUKÁŠ BATKA za záda Lipše – 4:5!
72'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Marič, přichází Walter.

Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Jonáš, přichází Šum.
71'
Žlutou kartu dostává Hovorka (Sokol Brozany).
71'
Benda netrefuje bránu z penalty!
70'
Devátý gól zřejmě na cestě, penalta pro Brozany!
65'

Švejdův centr zachytil ŠTĚPÁN MARUŠ, který hladce obešel svého obránce a z úhlu překvapivě překonal Lipše – 4:4!
64'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Vašák, přichází Soukup.
60'
Dnešní zápas sleduje 210 diváků.
58'
Brozany právě vstřelily branku!

Kanonáda pokračuje, viděli jsme již sedmý gól. Standarku domácích zakončil přesnou hlavičkou JAROSLAV BENDA – 4:3!
57'
Dobré zpracování Bendy vedlo poté k zakončení Hovorky, který trefil boční síť.
55'
Centr Bubeníčka zakončoval Marič, ale nebyl v ideální pozici a nezvládl ohrozit Vašáka.
53'

A je vyrovnáno! Nyní si Volešák připisuje asistenci, když po nakrátko rozehraném rohovém kopu hledal na zadní tyči přesně zakončujícího ŠIMONA TĚŽKÉHO – 3:3!
52'
Pobídku Košaty mířící na Batku stihl srazit do zámezí skluzující Stehlík.
49'

Špatnou přihrávku zachytil na útočné polovině Jakobovský, nabídl balon LADISLAVU VOLEŠÁKOVI, který vystřelil tak tvrdou ránu, že ji Lipš nezkrotil – 2:3!
46'
Je za námi první poločas a sledovali jsme zajímavý vývoj. Úvod byl v režii Štěchovic, které se dostaly do vedení a nic nenasvědčovalo tomu, že aktivitu převezmou Brozany a třemi góly zcela zmrazí svého bojovného soupeře. Druhý poločas začne v cca 18:01.
45'
43'
Volešákův rohový kop mířil přesně na hlavu Batky, zakončení však přesné nebylo a zamířilo nad břevno.
40'

Dvougólové vedení pro Brozany! Z odkryté levé strany zakončoval Benda, jehož zakončení vyrazil Vašák k TOMÁŠI BUBENÍČKOVI, který ho z malého úhlu překonal – 3:1!
39'
Zakončení Jonáše muselo bolet, veškerá bolest ale byla ve výsledku zbytečná, protože zakončení bránu minulo.
36'
Centr Volešáka zadělal na problémy, ale Batka se do zakončení i kvůli domácím včasným obráncům nedostal.
32'

Výrazně aktivnější a efektivnější Brozany otáčejí skóre. Propadnutí v obraně neměl Kučera šanci ukončit a MARTIN STUDECKÝ si poradil i s Vašákem – 2:1!
30'
Míč si na útočné polovině našel i Cibulka, jehož pokus byl přesnější, ale chycen Vašákem.
28'
Dalekonosný pokus Bubeníčka neměl moc šancí, protože mířil vysoko nad.
26'

Domácí se dostali do zápasu a je vyrovnáno! Štěchovice byly zatlačeny na vlastní polovinu do obrany, centr Hovorky se dostal do vápna, kde Marič místo střely přihrával JANU FRANCOVI a ten svou přízemní střelou mířil k tyči mimo dosah Vašáka – 1:1!
18'
Domácí Brozany podnikly nadějný útočný pokus, centr Mariče z pravé strany ovšem nikdo nezakončil.
14'
Bendova nabídka mířila na Šollara, který v akrobatickém pokusu netrefil svižně letící balon.
12'
Kučera dostal celkem ideální přihrávku do zakončení od soupeře, jeho ránu musel Lipš vyrazit tělem.
7'
Jonáš s velkým štěstím obešel několik obránců ve vápně u lajny. Jeho centr do vápna však stihl Lipš ukrýt do rukavic.
5'

Úvod zápasu patřil Štěchovicím, které se nyní dostávají do zaslouženého vedení. Gólovou akci rozjel centrem Volešák, poté našel Košata Jonáše na zadní tyči a po jeho sklepnutí balonu se prosazuje LUKÁŠ BATKA – 0:1!
3'
První zakončení v zápase jde na konto Štěchovic, když centr Těžkého z levé strany zakončoval nepřesně hlavičkou Jonáš.
1'

Sokol Brozany:

Lipš – Stehlík, Franc, Hovorka, Benda, Cibulka (K), Studecký, Marič, Slanička, Šollar, Bubeníček.

Náhradníci: Danko – Spirkoski, Dunderović, Barnat, Vlasák, Walter, Modr.

TJ Štěchovice:

Vašák – Švejda (K), Jakobovský, Kučera, Těžký – Volešák – Jonáš, Maruš, Novák, Košata – Batka.

Náhradníci: Soukup – Štědronský, Šum, Sulík.

Rozhodčí: Václav Němec – Tomáš Tesař, Jaromír Štuk..
Dovolte mi, abych Vás přivítal u online přenosu ze zápasu mezi Brozany a Štěchovicemi.

Domácí mužstvo má na svém kontě po pěti zápasech celkem čtyři body. Jako jeden z letošních nováčků zatím dokázal remizovat v Benátkách nad Jizerou a na domácí půdě porazit Dobrovici.

Naopak hostující mužstvo má na svém kontě bodů šest. Dobrý start sezony a dvě výhry s Vyšehradem a Benátkami nad Jizerou, vystřídala série tří proher.

Papírově by dnes měly být silnější Štěchovice, které nyní trápí marodka a úzký kádr. Zda předpoklady potvrdí, nebo se nechají přeskočit Brozany a připíší si čtvrtou prohru, to budeme sledovat od 17:00.