Satrapa – Tomášek, Polodna, Dvořák, Janda (88. Vávra), Nečas (64. Bálek), Rozhoň, Michal Held (C), Chytrý (59. Zahrádka), Novák, Kočí
Strakonice/areál na sídlišti
Vyšehrad
Havránek – Egert, Hendrych (C), Drobílek, D. Matějka (81. Macej), Klesa, Madej, Máče (74. Kostorek), Hašek (56. Kulhavý), Hradecký, Čtvrtníček
Procházka – Kulhavý, Macej, Kostorek, Matysík, Šlegl

Vyšehrad bere z tohoto zápasu dva body. Hostující celek měl zejména ve druhém poločasu převahu. Asi největší šanci spálil Filip Drobílek, když z přímého kopu z osmnácti metrů poslal míč nad branku soupeře. Čížová měla v závěru velkou šanci, ale přímý kop Helda poslala zeď na rohový kop. Tohle utkání nebylo moc pohledná. V penaltách rozhodla šťastná trefa již zmiňovaného Filipa Drobílka, který o levou tyč dostal míč do sítě.
V penaltovém rozstřelu zvítězil tým FK Slavoj Vyšehrad.

Autorem vítězné branky je FILIP DROBÍLEK.
Rozhoň mířil k pravé tyči, ale Satrapa vyrazil balon.
Drobílek otřel míč o levou tyč, Satrapa vystihl směr střely, ale míč je v síti.
Havránek vystihl směr penalty, ale soupeř dostal míč k levé tyči.
Hendrych k levé tyči, Satrapa zůstal stát uprostřed branky.
Jeden z domácích hráčů poslal míč doprostřed branky Havránka.
Hradecký dostal míč do levého rohu, Satrapa šel na pravou stranu.
Dvořák mířil k pravé tyči, ale tam byl připravený Havránek.
Čtvrtníček dává k pravé tyči do protipohybu Satrapy.
Held poslal míč doprostřed branky soupeře, Havránek šel na levou stranu.
Střílení penalt začíná.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Klesa šel důrazně do hlavičkového souboje.
90+3'
Drobílek si seběhl pro balon a přihrál křížem na levou stranu, jenže centr nebyl vůbec přesný. Satrapa bude vykopávat.
90+2'
Žlutou kartu dostává Vávra (Sokol Čížová).
90+2'
Sudí Pastyřík viděl faul jednoho z domácích hráčů při brejku hostů, momentálně se hraje na polovině hřiště.
90+1'
Bez větších problémů odvrátila hostující obrana centr na přední tyč. I tak bude pokračovat Čížová autovým vhazováním z pravé strany.
90+1'
Held se snažil technicky trefit pravý roh hostující branky. Zeď srazila míč na roh.
90'
Čížová má velkou šanci, aby získala tři body. Jeden z domácích hráčů byl faulovaný zezadu zhruba osmnáct metrů od hostující branky!
89'
Satrapa zkusil výkop přes pravou stranu, ale Čížová se zatím při své kombinaci nedostala ke střele na branku soupeře. Domácí celek bude mít alespoň autové vhazování z pravé strany a zřejmě přijde dlouhý aut.
89'
Sudí Pastyřík viděl útočný faul jednoho z hostujících fotbalistů, a tak bude hra pokračovat od Satrapy.
88'
Kostorek dostal hodně místa k zakončení z osmnácti metrů, ale jeho střela pravou nohou byla zablokovaná.
88'
Sledovali jsme nepřesný nákop domácích, takže snadná práce pro brankáře Havránka. Na tahu je momentálně Vyšehrad, který vhazuje z levé strany z vlastní poloviny.
87'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Janda, přichází Vávra.
87'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na hrací ploše, ale hra pokračovala. Na pravé straně upadl ve vápně Kostorek, ale penalta se nepískala. Satrapa bude vykopávat.
86'
Klesa byl celkem pasivní směrem dopředu, a tak se rozhodl pro přihrávku dozadu. Následně se Drobílek ukličkoval.
85'
Held byl tím, kdo vhodil míč do hry z levé strany, ale domácím nefungovala útočná fáze. Havránek bude tím pádem vykopávat.
85'
Klesa vhazoval z pravé strany, poté zřejmě Egert fauloval zezadu. V obraně tak musel zasahovat Hendrych. Čížová bude mít k dispozici autové vhazování z levé strany.
84'
Kostorek se chtěl na pravé straně obtočit kolem protihráče, to se mu nepovedlo. Sudí nechal poté hru plynout v domnění, že hostující hráč nebyl faulovaný.
84'
Následně ovšem domácí celek přišel o balon, a tak bude z levé strany vhazovat soupeř.
83'
Centr směřoval zřejmě od Drobílka na zadní tyč, ale k zakončení na domácí branku nedošlo. Čížová vhazuje z pravé strany.
83'
Sudí Pastyřík viděl faul zřejmě na Drobílka ve středovém kruhu na polovině domácího celku.
82'
Satrapa může pokračovat v zápase. Jeden z jeho spoluhráčů rozehrává domácí akci.
81'
Satrapa musí být ošetřený. Teď se chvíli hrát nebude.
81'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází D. Matějka, přichází Macej.
80'
Vyšehrad měl k dispozici rohový kop z levé strany, který šel na přední tyč, ale nikdo z hostů se nedostal k zakončení.
78'
Zřejmě Held vhodil míč do hry, poté ovšem jeden z domácích hráčů fauloval a hosté rozehráli standardní situaci z poloviny soupeře nakrátko.
78'
Drobílek s Klesou tvořili hru, ale hostující celek se nedostal k zakončení z pravé strany. Takže Čížová bude vhazovat z vlastní poloviny.
77'
Drobílek s Kostorkem si nerozuměli na polovině domácího celku. Následně v obraně nebyl jistý Egert, avšak jeden z domácích hráčů fauloval zezadu při presinku.
76'
Satrapa poslal míč pravou nohou na levou stranu, kde zřejmě Egert přišel o míč. Jeden z domácích hráčů poté střílel křížem z levé strany z šestnácti metrů vzduchem vedle pravé tyče.
76'
Čtvrtníček se po pravé straně neprosadil, a tak si míč bere Satrapa.
75'
Kostorek si šel na pravé straně pro penaltu a upadl ve vápně, jenže sudí Pastyřík mu na tohle neskočil.
74'
Satrapa vykopl míč pravou nohou na pravou stranu, ale poté Čížová přišla o míč a opět se musí domácí celek bránit.
74'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Máče, přichází Kostorek.
73'
Drobílek poslal ovšem balon pravou nohou nad domácí branku.
72'
Domácí fotbalisté udělali chybu v rozehrávce, jeden z domácích hráčů byl faulovaný na levé straně zhruba dvacet metrů od branky Satrapy. Tohle je velká šance na první gól zápasu.
72'
Jeden z domácích hráčů byl zřejmě držený na pravé straně na polovině hřiště, ale sudí Pastyřík nechal hru pokračovat. Při kontru Slavoje stál ovšem Čtvrtníček v ofsajdu.
71'
Matějka byl jedním z posledních hráčů, kteří se dotkli balonu při postupném útoku Vyšehradu. Hosté už jsou ovšem znovu u míče a snaží se překonat Satrapu.
70'
Jeden z hostů byl důrazný v osobním souboji a získal tím pádem balon pro svůj celek. Veškeré snažení Vyšehradu ovšem skončilo ztrátou na pravé straně po přihrávce křížem ze středu.
70'
Drobílek odvedl velice dobrou práci při hostujícím útoku, ale ve finále nakonec přišel přetažený centr z pravé strany. Tím pádem vhazuje Čížová.
69'
Hosté přišli o balon, ale viděli jsme další nepřesný pokus, který byl špatně umístěný. Pro Havránka to byla jednoduchá práce.
69'
Klesa byl tím, kdo vhazoval z pravé strany na polovině hrací plochy. Poté byl při presinku faulovaný Egert, a tak může hrát hostující celek.
68'
Sudí Pastyřík nechal hostům výhodu. Ale ve finální fázi akce Vyšehradu střílel jeden z hostujících hráčů bez razance doprostřed branky, kde byl připravený Satrapa.
67'
Nakonec se Čížová bez větších problémů dostala k míči, ale už je to opět Vyšehrad, kdo drží míč na polovině hřiště a snaží se prosadit i s Drobílkem na pravé straně.
67'
Série autových vhazování hostujícího celku nemá konce. Vyšehrad vhazoval z levé strany z poloviny soupeře. Následně si tu samou situaci hostující hráči zopakovali.
66'
Madej pokračoval v hostující akci na levé straně, Slavoj nakonec odcentroval z levé strany, ale jeden z hostujících hráčů se ukličkoval v domácím vápně.
65'
Další autové vhazování z pravé strany z poloviny domácích obstaral Klesa, i nadále se hraje na polovině domácích, avšak Satrapa zatím zasahovat nemusel.
65'
Matějka vhazoval z pravé strany, ale hostující celek zatím nepředvedl při své kombinaci na polovině domácích nic světového.
64'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Nečas, přichází Bálek.
64'
Egert vyhrál osobní souboj díky důrazu, poté se ovšem Čížová dostala k míči, ale výsledkem snažení domácího celku bylo zakončení mimo tři tyče.
63'
Klesa přihrál po pravé straně, ale jeho spoluhráč si nezpracoval balon ideálně. Poté právě Klesa přišel o míč.
63'
Drobílek centroval na zadní tyč při standardní situaci hostujícího celku, ale Satrapa vyboxoval míč pryč z vápna. Vyšehrad bude pokračovat autovým vhazováním z levé strany.
62'
Útočný faul jednoho z domácích fotbalistů znamenal, že Havránek rozehrál protiútok Vyšehradu.
61'
Klesa byl asi nejaktivnější z hostujících fotbalistů, nakonec ovšem se centr z levé strany stal snadnou prací pro Satrapu.
61'
Centr šel na přední tyč, avšak hostující celek se bez problémů ubránil. Kontr Vyšehradu začal od Havránka.
60'
Budeme sledovat rohový kop domácích z pravé strany.
59'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Chytrý, přichází Zahrádka.
58'
Viděli jsme dva souboje na polovině hřiště, Klesa se nakonec nedostal k míči, ale domácím fotbalistům vůbec nevyšla akce po levé straně.
57'
Máče si seběhl pro balon na pozici levého záložníka, ale hostující celek vůbec neexistoval v útočné fázi. Uvidíme ovšem autové vhazování Slavoje z pravé strany.
57'
Po autovém vhazování z levé strany se míče dotkl Drobílek, ale Vyšehrad se k ničemu zásadnímu nedostal. I tak budou mít hosté další aut z levé strany.
56'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Hašek, přichází Kulhavý.
56'
Klesa centroval z pravé strany, Satrapa si šel pro míč.
55'
Celkem dost místa dostali domácí hráči ke kombinaci, ale nevystřelili. Následně uháněl při kontru na branku domácích Drobílek. Ten byl držený zezadu. Jeden z domácích fotbalistů dostává po zásluze žlutou kartu, konkrétně to je Kočí.
54'
Sudí Pastyřík viděl faul na polovině domácího celku. Následně nebyla vůbec jistá rozehrávka Vyšehradu a tak má domácí celek k dispozici autové vhazování z levé strany.
54'
Sledovali jsme útok hostujících hráčů po pravé straně, Máče byl tím, kdo byl součástí hostující akce, ta ovšem neskončila střelou nad branku soupeře.
53'
Mače nic nevymyslel na pravé straně, a tak se Čížová dostala k balonu. Hradecký poté podrazil protihráče a dostal kartu.
52'
Viděli jsme celkem dlouhý balon od Satrapy a poté důraz Hendrycha v osobním souboji. Momentálně to je Vyšehrad, kdo tvoří hru na pravé straně.
52'
Jeden z domácích hráčů zůstal ležet na hrací ploše. Klesa i tak nezastavil hru. Ale centr z levé strany dopadl do náruče Satrapy.
51'
Hostující celek držel míč na levé straně, ale centr na přední tyč se stal snadnou kořistí pro Satrapu, ten poté pomohl spoluhráčům s rozehrávkou svýma nohama.
51'
Matějka nahrál Egertovi, ten si pomohl s Havránkem. Hostující brankář byl poté ve složité pozici, domácí fotbalisté dobře presovali a vytěžili alespoň autové vhazování.
50'
Také Drobílek se dotkl míče při hostujícím útoku. Těžiště hry se přesunulo na polovinu hostů, kde se rozehrávky chopil Hendrych.
49'
Satrapa to zkusil přes pravou stranu, ale Čížová se nedostala k zakončení, navíc jeden z domácích fotbalistů fauloval, a tak kombinuje Vyšehrad na vlastní polovině.
49'
Ihned po ztrátě míče fauloval jeden z hostujících fotbalistů. Následně zůstal domácí hráč ležet na hrací ploše s bolestivou grimasou. Hra bude pokračovat od Satrapy.
48'
Ve finální fázi hostujícího útoku měl Drobílek k míči daleko. Následovat bude ovšem autové vhazování Vyšehradu.
47'
Matějka tvořil hru, poté se hostující celek chtěl prosadit po levé straně. Vyšehrad vhazuje.
47'
Hendrych bez potíží vyřešil hostující rozehrávku s Havránkem. Vyšehrad poté vhazoval z levé strany.
46'
Hradecký byl tím, kdo ztratil míč, a tak musí hostující celek presovat rozehrávku, kterou si bere na starost Satrapa.
46'
Domácí celek měl k dispozici rozehrávku druhého poločasu.
46'
První poločas nabídl poměrně nezajímavou podívanou. Větší šanci jsme neviděli. Havránek a Satrapa toho na práci moc neměli. Z hostujících fotbalistů se hru snaží tvořit Drobílek, Hašek či Madej. Na hrotu útoku je Čtvrtníček. Ale zatím je tohle utkání nepohledné. Hostující mužstvo asi více drželo míč v úvodním dějství, ale to není vůbec podstatné. Podstatnější je, že první poločas skončil bezbrankovou remízou.
45+1'
45+1'
Vyšehrad reagoval po pravé straně, ale v závěru poločasu jsme viděli zakončení jednoho z hostujících hráčů mimo tři tyče po střele ze střední vzdálenosti.
45+1'
Následoval rychlý brejk domácího celku po levé straně, avšak Sokol přišel o míč zhruba dvacet metrů od hostující branky.
45'
Madej se chopil rozehrávky standardní situace hostujícího celku z levé strany. Čtvrtníček se ovšem ani nemohl dostat k míči v útočné fázi.
44'
Hašek přišel o balon na levé straně na polovině hřiště. Poté měl hodně místa na tvorbu hry Chytrý, ale i tak nevystřelil nikdo z domácích hráčů.
44'
Celkem dlouho trvalo než jeden z domácích hráčů vhodil míč z levé strany do hry. Poté ovšem byl Slavoj zbrklý a hru tvořil Sokol po levé straně, avšak k centru se Čížová nedostala.
43'
Vyšehrad vhazoval z levé strany z vlastní poloviny, posléze hru tvořil hostující celek, ale Slavoj nevybojoval ani rohový kop z pravé strany.
42'
Hendrych nebyl jistý na pozici stopera, ale situaci nakonec zvládl i s pomocí Havránka. Právě od hostujícího kapitána začíná kombinace Vyšehradu na vlastní polovině.
42'
Dvořák centroval na přední tyč, ale následně si Havránek bez problémů vyskočil a chytil balon.
41'
Jeden z hostujících hráčů dohrál Jandu, ten byl faulovaný. Tohle mohl být zákrok na žlutou kartu. Na programu dne je standardní situace Dvořáka.
40'
Viděli jsme jednoduchý zákrok Satrapy. Domácí brankář si dal na čas s rozehrávkou, poté se hrálo na polovině hostujícího celku. Nakonec dobře vystoupil Hendrych.
40'
Hostující celek se chtěl prosadit po pravé straně, poté přišla přihrávka pod sebe. Máče pokračoval v útoku Vyšehradu křižnou přihrávkou na levou stranu, kde Madej vybojoval rohový kop.
39'
Havránek zapsal nákop pravou nohou z kategorie nepřesných. Po chybě brankáře Vyšehradu nemohli hostující hráči pokračovat v útočné fázi.
38'
Hendrych byl faulovaný presujícím fotbalistou domácího celku. Vyšehrad nikam nepospíchá. Vše začne od Havránka.
38'
Ve finální fázi hostujícího útoku přišly dva centry. Nebyla to ovšem těžká práce pro Satrapu. Ten rozehrává akci domácího mužstva.
37'
Hradecký zcela zkazil útok hostů přihrávkou na Drobílka, ale hosté se dostali k míči. Máče ovšem nepokračoval zrovna jistě v kombinaci hostů.
36'
Dva hráči hostujícího celku si narazili balon. Posléze hosté na chvíli podrželi míč na vlastní polovině, ale Vyšehrad byl nulový v útoku.
36'
Máče byl úspěšný v souboji jeden na jednoho. Následovat bude vhazování hostujícího celku z pravé strany.
35'
Klesa na levé straně nevybojoval ani rohový kop pro hostující celek, a tak bude Satrapa vykopávat.
35'
Havránek hledal Haška v útočné fázi, Hašek poté presoval bez úspěchu.
34'
Útočným faulem končí veškeré snažení domácích fotbalistů o ohrožení branky hostujícího celku. Míč si bere Havránek.
34'
Mače byl na začátku hostující akce na pravé straně, ale Vyšehrad zcela pokazil finální fázi zhruba šestnáct metrů od domácí branky. Takže nyní už vhazuje Čížová z levé strany z poloviny hostů.
33'
Havránek dostal míč na levou stranu, ale tam hosté přišli o míč. Posléze ovšem domácí celek byl na začátku své akce zbrklý, a tak se musí Čížová bránit.
32'
Satrapa poslal míč na polovinu hostujícího celku. Tam byl na balonu domácí tým. Hašek se zapojil do hostující obrany. Nic zásadního se nestalo. Pokračovat budeme výkopem Havránka.
32'
Drobílek tvořil hru na pozici záložníka, následně se těžiště hry dostalo na polovinu hostujícího celku, který se pokusil nákopem překonat obranu soupeře, avšak sudí Pastyřík viděl útočný faul Slavoje.
31'
Po rohovém kopu z levé strany šel míč na přední tyč, balon je momentálně v držení Havránka, který rozehrává křížem na pravou stranu.
30'
Následovalo vhazování hostujícího celku z pravé strany, které vzal na sebe Madej. Hašek si pokryl míč tělem, následný centr z pravé strany odvrátila obrana domácích na roh.
29'
Domácí celek měl k dispozici autové vhazování z levé strany zhruba z poloviny hřiště. Jednalo se o dlouhý aut, který dolétl až do vápna protivníka, avšak hosté se bez větších problémů ubránili.
28'
Madej přihrál křížem ze středu na levou stranu, kde byl Hašek. Poté se hra dostala na pravou stranu, na přední tyč si seběhl Čtvrtníček, avšak zakončoval hlavou vedle pravé tyče.
28'
Hradecký tvořil hru na pravé straně, ale útok hostujícího celku neměl dlouhé trvání.
27'
Domácí fotbalista je v pořádku. Hašek poté sportovně vrátil míč soupeři. Ale momentálně to je Vyšehrad, kdo drží balon na vlastní polovině.
26'
Po souboji s Haškem zůstal na hrací ploše ležet jeden z domácích fotbalistů. Hra je přerušena na na hranici polovinu hrací plochy.
26'
Havránek vykopl míč na polovinu hřiště, kde se k míči nedostal Hašek, a tak kontrovali domácí po pravé straně.
25'
Satrapa byl pod tlakem, jelikož jej presující soupeř napadal, ale i tak se Čížová dostala do útoku po levé straně, jenže po útočném faulu jednoho z domácích fotbalistů končí akce Sokola neúspěchem.
24'
Dva hráči hostujícího celku si nerozuměli na pravé straně, tím pádem bude domácí mužstvo vhazovat z levé strany z vlastní poloviny.
24'
Havránek zkusil výkop přes pravou stranu, viděli jsme několik osobních soubojů a poté se k míči dostal hostující celek. Střela Matějky byla zablokovaná a poté nezakončil přesně z otočky Čtvrtníček.
23'
Pravá noha Satrapy vykopla balon, poté se těžiště hry přeneslo na polovinu hostujícího celku. Ale domácí fotbalisté zbrkle odevzdali míč soupeři, a tak bude Havránek vykopávat.
22'
Hostující fotbalista rozehrál rohový kop z pravé strany levou nohou. Egert si seběhl na přední tyč, posléze jsme viděli zakončení jednoho z hostů vedle pravé tyče přizemním pokusem.
21'
Vyšehrad vhazoval z pravé strany z vlastní poloviny, posléze hostující celek držel míč na vlastní polovině, nakonec přišel dlouhý balon, kterého se chopil Máče. Také Čtvrtníček si zahrál. Slavoj bude mít roh z pravé strany.
21'
Jeden z domácích hráčů byl s míčem v autu, a tak může hrát hostující celek. Do kombinace Vyšehradu se zapojil také Havránek svýma nohama.
20'
Domácí celek kontroval zajímavou akcí po pravé straně, v závěru akce přišel centr pod sebe a zakončení jednoho z domácích fotbalistů vedle levé tyče z dvaceti metrů.
19'
Satrapa vykopl míč na levou stranu na polovinu soupeře. Tam se k míči dostali hostující fotbalisté, jenže útok Vyšehradu trval pár vteřin.
19'
Drobílek roztáhl hru z pozice středního záložníka na pravou stranu, ale jeho spoluhráč se nedostal ani k centru. Takže uvidíme výkop Satrapy.
18'
Exekutor standardní situace z pětatřiceti metrů si dal s rozehrávkou hodně na čas, poté si ovšem pro balon na zadní tyč došel Satrapa.
18'
Havránek vykopl míč pravou nohou těsně za polovinou hřiště, kde byl ovšem jeden z domácích hráčů. Následně odpískal sudí Pastyřík faul na hostujícího fotbalistů na pravé straně.
17'
Jeden z domácích hráčů poslal míč pravou nohou na přední tyč, kde jeho spoluhráč zakončoval mimo tři tyče.
16'
Čtvrtníček fauloval ve středu hřiště, domácí fotbalisté poté= přenesli hru na pravou stranu, kde od Madeje šel míč na roh.
15'
Domácí rozehráli nakrátko, ale jejich kombinace si s přesností nepotykala. A tak se míče na pravé straně dotkl Klesa. Poté ovšem hostující celek ztratil míč zhruba pětadvacet metrů od branky soupeře.
15'
Další akce po levé straně v podání domácích fotbalistů, sudí Pastyřík viděl faul na jednoho z domácích hráčů těsně za polovinou hřiště.
14'
Domácí fotbalisté se chtěli prosadit po levé straně, bránící hráč Vyšehradu byl hodně důrazný. Havránek bude pokračovat výkopem.
14'
Další centr Drobílka na zadní tyč, poté to s důrazem v souboji se Satrapou přehnal Hradecký. Sudí Pastyřík viděl faul na domácího brankáře.
13'
Druhý faul na Haška v tomto zápase, a tak může rozehrát standardní situaci z levé strany Drobílek.
13'
Znovu chtěl Madej prodloužit na Haška, ale tohle si domácí obrana pohlídala. Satrapa poté byl tím, kdo rozehrál domácí akci.
12'
Satrapa poslal míč za středový kruh, kde zůstal ležet jeden z domácích hráčů, ale hra pokračovala dál. Madej ovšem nenašel na levé straně Haška.
11'
Hostující celek držel míč na pravé straně, ale centr jednoho z hostů nebyl vůbec dobrý, poté jeho spoluhráč zakončil mimo tři tyče, takže Satrapa bude vykopávat.
10'
Drobílek byl aktivní, co se týče hostujícího útoku po pravé straně. Vyšehrad vhazoval, poté na zadní tyči zakončoval z jedničky Hašek levou nohou vedle pravé tyče.
10'
Havránek zkusil rozehrávku přes pravou stranu, následně měl ovšem Hašek v útočné fázi k míči daleko. Vše podstatné si pohlídal Satrapa.
9'
Hostující celek včas přistupoval k domácím. Ti se nedostali k centru z levé strany, a tak uvidíme výkop Havránka z pravé strany.
9'
Pravá noha Havránka poslala míč na pravou stranu, ale tam se hosté neprosadili. Takže jsme viděli brejk domácích po levé straně.
8'
Satrapa dostal míč na hostující polovinu, jeho spoluhráči poté dobře presovali, ale hra bude pokračovat výkopem Havránka.
8'
Hradecký se opřel do míče ze ze střední vzdálenosti z pozice středního záložníka, avšak jeden z domácích fotbalistů jeho pokus zablokoval. Míč si bere Satrapa.
7'
Havránek včas vystartoval pro balon. Hostující brankář poté rozehrál pravou nohou přes střed hřiště, kde se míč kryl Drobílek. Do akce se zapojil také Hašek na pozici záložníka.
6'
Čtvrtníček šel do hlavičkového souboje, ale nic zásadního se nestalo. Navíc poté na pozici obránce byl zezadu držený Egert. Havránek se chopí hostující rozehrávky.
6'
Domácí útok nevypadal vůbec špatně, ale pomezní rozhodčí zasáhl do hry, jelikož viděl ofsajd.
5'
Nejprve Hašek přišel do souboje pozdě, následně měli domácí hráči k dispozici kontr po levé straně, ale hráč Čížové zakončoval z úhlu z těžké pozice do míst, kde byl připravený Havránek.
5'
Teď byl hostující celek hodně nejistý v rozehrávce a presující domácí fotbalista toho málem využil k přesnému zakončení ve skluzu. Míč ovšem momentálně drží Havránek.
4'
Satrapa dostal míč pravou nohou za středový kruh, na hrací ploše leží jeden z hostujících hráčů. Sudí Pastyřík ovšem nechal hru plynout. Havránek tím pádem odehrál míč do autu.
3'
Pravá noha Drobílka poslala míč z levé strany na zadní tyč, ale jeden z hostujících hráčů zakončoval mimo tři tyče. Satrapa bude vykopávat.
2'
Hašek si dobře pokryl míč tělem, navíc vybojoval faul na vlastní osobu. Hrálo se, ačkoliv na hřišti zůstal ležet jeden z domácích fotbalistů.
2'
Madej vhodil míč na nohy Máče, ale ten přišel o balon. A tak mohl jít do útoku po pravé straně domácí celek. Zatím má Čížová k dispozici pouze autové vhazování.
1'
Polodna předal míč spoluhráči, ten vhazoval z pravé strany z vlastní poloviny. Poté následovalo několik osobních soubojů, vhazovat budou hosté z levé strany.
1'
Čtvrtníček měl rozehrávku zápasu.
1'

Sokol Čížová: Satrapa – Tomášek, Polodna, Dvořák, Janda, Nečas, Rozhoň, Michal Held (C), Chytrý, Novák, Kočí
Náhradníci: Kratochvíl – Vávra, Stojka, Janoch, Zahrádka, Bálek, Grobár

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek – Egert, Hendrych (C), Drobílek, T. Matějka, Klesa, Madej, Máče, Hašek, Hradecký, Čtvrtníček
Náhradníci: Procházka – Kulhavý, Macej, Kostorek, Matysík, Šlegl

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Špindlerová.
Delegace
Tento zápas se pochopitelně neobejde bez trojice rozhodčích. Jako hlavní arbitr bude dnešní souboj Sokol Čížová – FK Slavoj Vyšehrad rozhodovat Vladimír Pastyřík, role asistentů tohoto muže se zhostí Zdeněk Mudra a Zuzana Špindlerová. Delegátem FAČR bude poté Robert Ploch.
FK Slavoj Vyšehrad
Hostující celek skončil v posledním ročníku České fotbalové ligy na třináctém místě. V jednom zápase si za celek z hlavního města zahrál necelou půl hodinu Jakub Štáfek alias Julius Lavický ze seriálu Vyšehrad.

V prvním kole neuspěl Vyšehrad v domácím prostředí, když schytal debakl od Štěchovic v poměru 0:4. Skóre otevřel ve 20. minutě Štědronský. Poté zaznamenal hattrick Batka a nebylo co řešit.

Po úvodním zápase třetí nejvyšší české fotbalové soutěže patří Vyšehradu poslední, tedy osmnáctá pozice.

Sestava Vyšehradu ze zápasu se Štěchovicemi:
Havránek – Egert, Drobílek, Matějka (78. Matysík), Klesa (C), Smolák (57. Kulhavý), Madej, Kostorek (57. Junek), Hašek (81. Macej), Hradecký (78. Šlegl), Čtvrtníček.
Sokol Čížová
Domácí celek je před dnešním zápasem pasovaný do role mírného favorita. V loňské sezoně působila Čížová v Divizi A. Tu vyhrála se ziskem 73 bodů. Na druhý Motorlet Praha měla náskok sedm bodů.

V prvním kole České fotbalové ligy se nováček tohoto ročníku třetí nejvyšší české fotbalové soutěže představil na hřišti Benešova. Utkání rozhodl Pavel Čapek brankou již z páté minuty, na kterou soupeř nedokázal odpovědět.

Po úvodním duelu ČFL je Sokol na třinácté pozici v tabulce ligy.