Kratochvíl – Pedro (55. Havel), Novák D., Rozhoň, Held – Zahrádka, Dvořák, Mudra (78. Polodna), Bálek – Janda – Jirouš (K) (71. Kočí).

Stadion TJ Sokol Čížová
Zápy

Doležal – Štěpánek, Duben, Růžek, Jablonský – Hron (81. Kovařík), Jelínek (K), Pávek (55. Novák M.), Zoubek – Svoboda, Macek (89. Frydrych).

Frydrych – Novák M., Eliáš, Matějka, Kovařík.

Dnešní zápas je u konce. Ve druhém poločase se toho příliš neodehrálo, za zmínku stojí pak červená karta pro Růžka, která zapříčinila, že Čížová měla daleko větší šanci vyrovnat. Nebylo k tomu daleko, ale pokud už bylo zle, zachránilo Doležala břevno. Nakonec se dostal do hry i náhradní gólman Frydrych, který nastoupil do pole. To je pro dnešek a nejméně jeden další rok z Čížové vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek tohoto týdne.
90+1'
89'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Macek, přichází Frydrych.
84'
Střelecký pokus D. Nováka a za hlavu se drží i Zahrádka! Tohle byla po rohovém kopu obrovská šance na vyrovnání!
81'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Hron, přichází Kovařík.
78'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Mudra, přichází Polodna.
74'
Delší kombinace domácích vedla jen ke střele Helda, který však mířil opravdu hodně vysoko nad.
71'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Jirouš, přichází Kočí.
68'
Už druhý pokus o individuální akci v podání M. Nováka, ani podruhé však nedošel až do zakončení.
65'
Žlutou kartu dostává Svoboda (SK Zápy).
63'
Mohlo být vyrovnáno! Čížová se dostala do útoku a Zahrádka orazítkoval břevno pokusem uvnitř vápna!
60'
Přímý kop Jirouše mířil mezi tři tyče, tam však stál i Doležal.
59'
Zápy budou dohrávat v deseti, červenou kartu dostává Dominik Růžek za zmaření gólové akce!
55'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Pávek, přichází M.Novák.

Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Pedro, přichází Havel.
55'
53'
Ani v tomto případě se nedokázali domácí prosadit, nadějně rozjetou akci ukončil velmi špatný centr Jirouše.
47'
Centr Hrona směřoval na Eliáše, před kterým ještě stihl balon usměrnit do zámezí jeden z domácích hráčů.
46'
První poločas je za námi a zatím jsou ve vedení Zápy. Domácí začali aktivně, několikrát se dostali do nebezpečných šancí, jenže Doležal všechny balon zatím pohodlně chytá. Naopak Zápy se postupně zlepšily a dokázaly se dostat do vedení, když se prosadil Macek.
45+6'
45+3'
Žlutou kartu dostává Mudra (Sokol Čížová).
45+2'
Rohový kop Záp donutil Kratochvíla opět k zákroku, balon se mu podařilo vyškrábnout a následně se soupeř dopustil faulu.
45'
První poločas bude prodloužen o dlouhých šest minut!
44'
Hron si dokázal najít prostor ke střele mez i dvěma obránci, ale zakončení mířilo mimo.
42'
Janda nesouhlasí s neodpískanou penaltou a ulevil si před rozhodčím, dostává za to žlutou kartu.
40'
Zápy právě vstřelily branku!

Ačkoliv musel hřiště opustit otřesený Zoubek, rozehrávaly Zápy přímý kop. Kratochvíl sice vytáhl několik zákroků, ale balon se poté odrazil před MILANA MACKA, který ho jen pohodlně dorazil do sítě – 0:1!
40'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Zoubek, přichází Eliáš.
32'
Kratochvíl si konečně musel připsat pořádný zákrok, když vyškrábl balon mířící mezi tři tyče!
28'
Tohle už byla celkem nadějná střela, kapitán to vzal na sebe. Jelínkův pokus však mířil zhruba o deset centimetrů vedle tyče.
27'
Štěpánek si poradil s Rozhoňem a centroval na Macka, který střelou a pokusem o nůžky mířil nepřesně.
24'
Ačkoliv zůstal po útoku a souboji s Kratochvílem na zemi Růžek, hra pokračovala do útoku a Doležal musel včasným vyběhnutím zamezit v šanci Jiroušovi.
20'
Zápy se dostaly do útoku, kde se pokusil zakončit Zoubek, jeho pokus neměl žádnou šanci.
17'
Hra již pokračuje, Held se postavil k rozehrání po faulu, jeho pokus nikdo nezakončil, balon padl před Doležalem a zamířil těsně nad břevno.
14'
Krátká pauza kvůli praporku pomezního rozhodčího! Hráči volají, aby si vzal do rukou třeba rozlišovací dres, nicméně čeká se na přinesení náhradního praporku.
11'
Ačkoliv sice Čížová svůj nátlak nemění ve střely, musel si už Doležal připsat několik drobných zákroků.
10'
Úvodních deset minut toho moc nenabídlo, k vidění nebylo ani jedno zakončení.
3'
Čížová začala velmi aktivně, při snaze úniku do dalšího útoku musel Duben vytáhnou taktický faul za žlutou kartu.
1'
Zatímco domácí sestava je víceméně podobná, jako u jiných zápasů, hosté mají přece jen několik změn v sestavě. Po hodně dlouhé době se představí gólman Doležal, šanci dostali dnes i Macek se Zoubkem. Naopak na lavičce začínají stabilně hrající gólman Frydrych a Novák, Eliáš či Matějka. Zápasu se vůbec nezúčastní nejzkušenější hráč kádru, Karel Piták.
Při pohledu na tabulku by dnešní zápas měl být jednostrannou záležitostí. Čížová ještě před koncem bojuje na dálku s Nymburkem o to, kdo neskončí poslední a má k tomu aktuálně o dost blíže. Zápy bez ohledu na výsledek mají své jisté, ze třetího místa už nikoho nedoženou a zároveň nikdo nedožene je.
Vítám Vás o online přenosu ze zápasu mezi Čížovou a Zápy. Dnes nás čeká z pohledu domácího mužstva o domácí derniéru v této soutěži, jelikož nejen končí sezona, ale Čížová sestupuje po roce zpět do divize. Hosty pak čeká poslední zápas celé sezony, když si poslední kolo předehráli s Pískem už v tomto týdnu.