ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Štěchovice - 30. září 2017   10:15

Písek
Písek
6' Slepička  • 21' Slepička  • 43' Froněk  • 65' Froněk  • 83' Hrachovec
5:0
(3:0)
Štěchovice
Štěchovice
Písek
Benetka, Hrachovec, Řezáč, Held M., Kalášek, Varyš.
Váňa – Šafránková, Novotný.
Štěchovice
Cienciala, Šum, Jonáš, Vašák.

Písečtí fotbalisté dnes předvedli téměř bezchybný výkon a po zásluze si připisují tři body, když na svém trávníku jasně přehráli Štěchovice 5:0. Pod tento výsledek se nejvíce podepsali Miroslav Slepička a Tomáš Froněk, když oba dvakrát rozvlnili síť hostující brány. To je pro tuto chvíli vše, přej hezkou sobotu.
90+1'
90+1'
Hlavní sudí nastavil jen pár vteřin a dnešní zápas končí.
89'
Hosté úplně neskládají zbraně a snaží se alespoň o čestný úspěch, proti výborně pracující obraně Písku je to však velice obtížné...
87'
Hřiště opouští střelec dvou branek – Miroslav Slepička, kterého nahradí Filip Řezáč.
86'
Blíží se závěr zápasu a domácí v poklidu drží luxusní náskok.
83'
Písek právě vstřelil branku!
Písek přidává další gól. Před Soukupem vznikl souboj o míč několika hráčů. Pohotově se předvedl VÁCLAV HRACHOVEC, který prostřelil hostujícího brankáře – 5:0.
80'
Soukup si připisuje úspěšný zákrok, když chytá přízemní střelu soupeře.
78'
Štěchovičtí ustáli další nebezpečí v podobě rohového kopu domácích.
77'
Na domácí straně dochází ke změně. Jakuba Helda vystřídá Václav Hrachovec.
75'
Rozehrání Pavlíka od rohového praporku dolétlo až do rukavic Hajduška.
72'
Lukáš Novák rozehrál rohový kop, ale žádný z jeho spoluháčů na centr cedosáhl.
69'
Froněk uháněl za hattrickem, ale dokázal ho zastavit poslední obránce Štěchovic.
65'
Domácí potvrzují dobrou formu a přidávají další branku. Mezi střelce se dnes již podruhé zapisuje TOMÁŠ FRONĚK, který zvyšuje vedení domácího týmu na 4:0.
64'
Hosté střídají. Z trávníku odchází Štěpán Maruš, opačným směrem zamíří Jakub Jonáš.
63'
Štěchovičtí si na krátkou chvíli vytvořili převahu, ze které vzešly dva rohové kopy, ale ani jeden z nich nebyl ohrožením pro bránu Hajduška.
60'
Rendla zastavil hrozící nebezpečí v podobě centrovaného míče soupeře, který mířil do vápna Písku.
59'
Standardka Písku nepřinesla ohrožení Soukupovy brány.
55'
Soukup vyrazil hlavičkové zakončení píseckého hráče na rohový kop.
53'
Sulík z přímého kopu netrefil domácí bránu.
50'
Cienciala prokázal v souboji s domácím hráčem příliš velký důraz a dostává žluté napomenutí.
48'
Hosté začali druhou polovinu zápasu slibně. Maruš prokličkoval až do bezperostřední blízkosti Hajduška, kde však nastřelil jen domácího brankáře. Domácí ustáli i následné nebezpečí z rohového kopu.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:23.
45+2'
45+2'
Košata ze standardní situace nastřelil jen hráče stojící před sebou.
45+1'
Nastavovat se budou dvě minuty.
44'
Froněk mohl přidat další branku, ale z malého vápna, střelou bez přípravy, nastřelil jen bližší tyč!
43'
Písečtí přidávají v závěru první půle ještě jednu branku. TOMÁŠ FRONĚK se dostal k odraženému balónu a mířenou střelou k pravé tyči rozjásal domácí přiznivce potřetí – 3:0.
41'
Domácím v rozehrávce pomohl brankář Hajdušek, který při ataku soupeře raději poslal míč za polovinu hřiště.
38'
Centr domácích dolétl až do rukavic Soukupa.
35'
Štechovice se pokusí s nepříznivým vývojem zápasu něco udělat pomocí střídání. Utkání skončilo pro Štěpána Kučeru, do hry se zapojí Jakub Cienciala.
35'
Domácí jsou i při vedení 2:0 jednoznačně aktivnější a téměř vůbec nepouští své soupeře k míči. Nyní Froněk centroval do pokutového území, Soukup lapil balón do svých rukavic.
34'
Rendla poslal z levé strany křížnou střílenou přihrávku, ale žádný z jeho spoluhráčů balón netrefil.
32'
Rendla se dostal do zakončení hlavou, ale v ideální pozici přestřelil horní tyč.
30'
Kučera zblokoval střelu soupeře na hranici pokutového území.
28'
Se žlutými kartami nyní sudí nešetří. Nedovoleným zákrokem se prezentoval Martin Sulík a je také potrestán.
27'
Nejspíš za protesty vidí žlutou kartu také Aleš Kočí.
27'
Milec dostává za faul ve středu hřiště žlutou kartu.
26'
Přímý kop Písku nepřinesl vážnější ohrožení hostující brány.
23'
Pokus hostů o odpověď neměla šanci na úspěch, Hajdušek si došel pro centrovaný míč.
21'
Písečtí odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek. Froněk centroval z levé strany, kde našel naběhnutého MIROSLAVA SLEPIČKU, který hlavou z blízkosti nedal Soukupovi žádnou šanci – 2:0.
17'
Střela Sulíka se nevešla mezi tři tyče.
15'
Presl při dlaší individuální akci ve vápně soupeře ztratil balón.
13'
Hostě měli k dispozici v krátké době tři rohové kopy po sobě, ani jeden z nich však nijak neohrozil Hajduškovu bránu.
10'
Při dalším zakončení domácích nemusel Soukup zasahovat, míč minul levou tyč.
8'
Hosté se snaží o rychlou odpověď, ale naráží na dobře pracující defenzívu Písku.
6'
Domácí jdou do vedení. Presl předvedl pohlednou kličkovanou až do malého vápna soupeře, kde přihrál na střed MIROSLAVU SLEPIČKOVI, který měl snadnou úlohu – 1:0.
3'
Domácí se pokusili překonat štěchovickou obranu dlouhým nákopem, který však dolétl až k Soukupovi.
1'
Úvodní výkop rozehráli hráči Štěchovic, zápas začíná.
1'

FC Písek: Hajdušek – Běloušek, Rendla, Avdič, Hanzlík, Milec, Kočí, Froněk, Held J., Presl, Slepička.
Náhradníci: Benetka, Hrachovec, Řezáč, Held M., Kalášek, Varyš.

TJ Štěchovice: Soukup – Košata, Pavlík, Kučera, Štědronský, Batka, Novák M., Sulík, Novák L., Těžký, Maruš.
Náhradníci: Cienciala, Šum, Jonáš, Vašák.

Rozhodčí: Váňa – Šafránková, Novotný.
Jak dopadne souboj mezi Pískem a Štěchovicemi? Odpověď na tuto otázku dostaneme již tuto sobotu, startujeme tradičně v 10:15.
V osmém kole České fotbalové ligy Písečtí přivítají na svém trávníku mužstvo Štěchovic. Sérii Jihočechů čtyř výheř v řadě přerušily dva prohrané zápasy. Písečtí naposkedy neuspěli ve vloženém kole proji Domažlicím, když podlehli svému soupeři po pokutových kopech. Štěchovičtí fotbalisté zatím získali čtrnáct bodů a patří jim devátá příčka. V již zmíněném vloženém kole (proti Benešovu), stejně jako písečtí fotbalisté, prohráli výsledkem 2:1 po penaltách. Písečtí nasbírali stejný počet bodů a nachází se o jednu pozici níže, než jejich dnešní soupeř.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.