ČFL - 31. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Převýšov : Ústí n/O - 10. června 2018   10:15

Převýšov
Převýšov
56' Živný
1:0
(0:0)
Ústí n/O
Ústí n/O
Převýšov
Petr – Špidlen, Vyšehrad, Černý, Kosař, Sedláček (C), Novák, Doležal (68. Labík), Hynek (88. Veselka), Korba, Živný (78. Bareš)
Dunda – Labík, Bareš, Zezula, Veselka, Věchet
Krejsa – Hocek, Žáková
Převýšov
Ústí n/O
Truhlář – Falta, Chleboun, Langer, Souček, Nágl, Vaňous (C), Coufal, Habrman (80. Pinkava), Skalický, Pazdera (67. Smejkal)
Smejkal, Pinkava, Strnad, Bohunek, Jeřábek, Mansfeld

Je konec! Převýšov nakonec rozhodl o osudu zápasu jedinou brankou, o kterou se postaral Živný. Následně si domácí přichystali další velké šance, avšak do konečného hvizdu jsme už neviděli žádnou přesnou trefu.
90+2'
90+2'
Žlutou kartu dostává Martin Kosař (SK Převýšov).
90'
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
89'
Na zadní tyči se dostal do zakončení Chleboun, avšak z velkého úhlu absolutně netrefil branku. Petr bude vykopávat.
88'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Hynek, přichází Petr Veselka.
88'
Vaňous kroutil míč směrem k brance, nakonec musel zasáhnout jeden z domácích, který poslal míč pouze za cenu rohového kopu.
87'
Labík uspěl v hlavičkovém souboji, po kterém se snažil vysunout kolegu Bareše. Včas u balónu byli hosté, kteří si vybojovali standardku.
86'
Korba už nedokázal zastihnout balón na hrací ploše, vhazovat tak bude soupeř. Do konce zápasu nezbývá už moc času.
81'
Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Jiskra se už hodně dlouho nepodívala k opačné šestnáctce.
80'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vojtěch Habrman, přichází Tomáš Pinkava.
79'
Jakoby Ústí nad Orlicí naprosto přestalo hrát. Na hrací ploše totiž sledujeme jednostrannou záležitost, avšak jsou to hosté, kdo potřebuje vstřelit branku.
78'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází David Živný, přichází Daniel Bareš.
78'
Dvojšance domácích! Korba obdržel přihrávku před poloodkrytou branku, avšak ani nadvakrát nepropálil balón za Truhláře.
77'
Skalický měl velký problémy s bráněním Hynka. Posléze se k ráně z druhé vlny dostal Černý, který vyprášil rukavice brankáře.
76'
Hynek dlouho váhal, co vlastně udělá s míčem. Nakonec zkoušel najít Labíka, který se ale v nejméně vhodnou dobu pohnul špatným směrem.
75'
Už hodně dlouho sledujeme pouze jednu polovinu hrací plochy. Převýšov nepouští svého soupeře do ničeho nebezpečného.
74'
Rozehrávku si vzal na starost Labík, který rozehrál nakrátko. Nakonec se na centr pokoušel vyhoupnout Vyšehrad, jenomže ve vzduchu fauloval.
73'
Novák možná trochu zbytečně ještě šperkoval celou akci, následně se k zakončení dostal Korba, na pořadu dne bude rohový kop.
72'
Střídající Labík se okamžitě po svém příchodu na trávník zapojil do útočné akce. Zkoušel to vzít sám na sebe, přičemž vybojoval alespoň aut.
71'
Máme před sebou závěrečnou dvacetiminutovku. Převýšov se zdá být klidnější na balónu, v posledních minutách má územní převahu.
70'
Sedláček pohodlně přešel s míčem na útočnou polovinu. Kde zkoušel na zadní tyči najít Hynka. Tomu scházel zhruba krok.
69'
Obrázek hry se nikterak nemění. Jiskra se za každou cenu snaží vstřelit branku, avšak cestička vpřed je velmi dobře zatarasená.
68'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Radek Doležal, přichází Tomáš Labík.
67'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vojtěch Pazdera, přichází Lukáš Smejkal.
64'
Langer spěchal vzad, nakonec ale musel zatáhnout jednoho z protihráčů za dres. Převýšov okamžitě rozehrál z útočné poloviny.
63'
Habrman udělal drzý pohyb vpravo, nakonec ale musel poslat míč zpět na obrannou polovinu. Jiskra je ale i nadále u míče.
62'
Máme za sebou hodinu hry. I nadále platí, že sledujeme vyrovnanou podívanou. První branku ale dokázali vsítit domácí.
61'
Radek Korba to nyní neudělal vůbec dobře! Domácí forvard totiž uháněl sám na bránu, avšak zakončení mu trvalo natolik dlouho, že ho stačili doběhnout protihráči.
60'
Odpovědnost z přímého kopu na sebe vzal kapitán Vaňous, po jehož centru srazil domácí brankář jednoho ze svých spoluhráčů.
59'
Nágl dokázal s trochou štěstí uspět v hlavičkovém souboji, balón ale prodloužil pouze do hrudi soupeře. Domácí ale vytáhli další faul.
58'
Živný přenechal autové vhazování svému kolegovi Kosařovi, který si jako adresáta vybral Korbu. Ten si ale pomohl útočným faulem.
57'
Na úvodní branku dnešního zápasu jsme čekali něco málo přes padesát minut. V tuto chvíli jsou na tahu hráči Jiskry.
56'
Převýšov právě vstřelil branku!
Tak konečně jsme se dočkali první branky! Domácí byli v hojném počtu nastěhováni v pokutovém území, kde se k míči dostal DAVID ŽIVNÝ, jehož střela ke vzdálenější tyči nedala Truhlářovi sebemenší šanci na reakci.
56'
Vyšehrad si počínal patřičně důrazně, navíc dokázal hravě odstrčit jednoho z protihráčů. Jeho celek táhne nadějný protiútok.
55'
To jsou věci! Jiska zahrávala standardní situaci, na kterou nejlépe reagoval Chleboun. Přihrávce ale předcházel ofsajd, branka není uznána.
54'
V pokutovém území byl poslán k zemi Živný, pokutový kop se ale nepískal. K volnému míči se dostal Doležal, jenž vybojoval rohový kop.
53'
Následný rohový kop nám nenabídl nic ošemetného, nýbrž pouze odklizení míče. Posléze byl za polovinou hřiště faulován Novák.
52'
Živný ještě udržel hrací předmět na hrací ploše, což hrálo do karet soupeři. Langer to zkusil z velké dálky, Petr vytasil důležitý zákrok.
51'
Na opačné straně se Jiskra dostala k autovému vhazování, které byl rozehrán katastrofálně. Nyní bude vhazovat Černý.
50'
K rozehrávce standardní situace se postavil Novák, který to pochopitelně zkoušel přímo na bránu. Rána byla ztečována k volnému spoluhráči, jenž se ale nacházel v ofsajdu.
49'
Korba přešel celkem neohroženě přes bránící dvojici protihráčů, posléze byl ale faulován. Provinil se hostující Langer.
48'
Hned v samotném úvodu druhého poločasu, přiletěl před brankáře Truhláře velice nebezpečný centr, který musel sám řešit.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté. Ti budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nenabídl žádnou přesnou trefu. Sledovali jsme vyrovnanou bitvu, které zatím chybí větší střelecké příležitosti. Častěji u míče sice jsou domácí, avšak o něco nebezpečnější je Jiskra.
45'
44'
Na hrací ploše to začíná vřít. Coufal nejdříve zboural brankáře, avšak o faul se nejednalo. Petr zřejmě posléze fauloval již zmiňovaného Coufala, nakonec se o nedovolený zákrok rovněž nejednalo.
43'
Převýšov se nyní nemůže dostat ze své poloviny, Jiskra totiž hýři velmi aktivním pohybem. Navíc si Korba pomohl faulem.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Žlutou kartu dostává Jiří Černý (SK Převýšov).
Žlutou kartu dostává Zdeněk Vaňous (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
38'
V posledních minutách sledujeme hodně bojovnou podívanou. Oba celky pokračují v přetahování, avšak brankáři se zatím moc nezapotili.
37'
Živný nedal míči téměř žádnou výšku, ten tak skončil pouze na dobře postavené zdi. Navíc budou hosté vhazovat.
36'
Novák si hodil míč od kopačky, načež byl zasažen do stehna. Jednoznačný faul, Převýšov má k dispozici volný kop ze třiceti metrů.
35'
Na druhé straně si Vyšehrad nechtěl komplikovat život a padající balón odehrál do náruče brankáře. Převýšov to zkusí výkopem.
34'
Nágl měl před sebou o něco více prostoru, který se snažil využít ke střeleckému pokusu. Do dráhy letu míče se ale postavil protihráč.
33'
Jenomže pobyt na útočné polovině byl hodně krátký, s nedovoleným zákrokem totiž přispěchal Živný. K míči se vrací Ústí nad Orlicí.
32'
Obrannou povinnosti si splnil hostující Falta, který za sebe nepustil unikajícího Hynka. Převýšov bude alespoň vhazovat.
31'
Nyní si na přízemní nabídku seběhl Korba, který ale netrefil balón ideálně. Navíc střela byla zablokována do rukavic Truhláře.
30'
Poslední minuty nám konečně nabízejí hodně ofenzivní podívanou. Převýšov je sice častěji u míče, nebezpečnější je ale soupeř.
29'
Jiskra si přichystala další standardní situaci. Tentokráte se jednalo o dost lepší exekuci, Nágl ale nedokázal sklopit mířidla do branky.
24'
Žlutou kartu dostává Patrik Langer (SK Převýšov).
24'
Hynek našel sklepnutím pouze nohu protihráče, Nágl ale nedokázal vysunout Pazderu. K míči se dostal pouze Petr.
23'
Žlutou kartu dostává David Živný (SK Převýšov).
22'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku. Zatím sledujeme vesměs vyrovnanou podívanou, k vidění je ale hodně nezáživný fotbal.
21'
Ústí nad Orlicí táhlo velice nadějné přečíslení, které ale ještě lépe přečetl vyběhnuvší Petr. Ten totiž soupeře nepustil do zakončení.
20'
Žlutou kartu dostává Petr Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
19'
Jiskra si vybojovala úvodní rohový kop zápasu. Ještě před dopadem míče bylo pískáno, jeden z hostů si pomohl útočným faulem.
18'
Vhazující Špidlen překvapil snad všechny, hlavně tedy obranu soupeře. Naběhnuvší Hynek měl balón na dlouhou nohu.
17'
Vyšehrad byl zahnán do těžké pozice, i přesto dokázal konstruktivně navázat na akci po pravém křídle. Domácí budou vhazovat.
16'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Nyní musel centrovaný balón soupeře rešit Petr, míč ale úspěšně skryl do náruče.
15'
Až nyní je po delší době pískáno. Na trávníku skončil domácí Novák, který byl celkem ostrým způsobem faulován.
14'
Hosté nyní vybojovali autové vhazování na útočné polovině. Habrman si narazil s Náglem, poté ale přišel o balón.
13'
Ani další nákop neskončil u adresáta, míč byl opět o něco delší. Hynek byl bez šance, naopak Truhlář bude rozehrávat.
12'
Dalekonosná kolmice měla najít právě volného Korbu, avšak byla o něco delší. Míč tak poskočil a skončil u Truhláře.
11'
Také domácí strážce tyčí se snad poprvé výrazně seznámil s kulatým nesmyslem. Svůj odkop poslal na hlavu Korby.
10'
Korba si dalším hlasitým výkřikem řekl o faul na vlastní osobu. Ani tentokráte není pískáno, Převýšov bude alespoň vhazovat.
9'
Domácí Vyšehrad si nechtěl komplikovat život a míč raději poslal až na Petra. Ten ale vystavil svého kolegu Černého do těžké situace.
8'
Hynek se vracel na vlastní polovinu, kde ale zavadil o nohu soupeře. Další jednoznačný faul, Jiskra má standardku z vlastní poloviny.
7'
Nyní se zkoušel dopředu probít Hynek, který ale neuspěl proti přesile protihráčů. Autového vhazování se ujme Kosař.
6'
Kousek za pokutovým územím byl povalen domácí Korba, avšak hlavní sudí nechal pokračovat ve hře. O faul se prý nejednalo.
5'
Brankář Truhlář se ujal odkopu od své svatyně, který ale neposlal na své spoluhráče. Naopak se míče zmocnil domácí Hynek.
4'
Kousek od středového kruhu si šlapákem pomohl hostující Souček. Rozehrávky se ujal Špidlen, jehož centr skončil na noze prvního bránícího hráče.
3'
Poprvé se k míči dostali také hráči Ústí nad Orlicí, avšak Coufal se zmohl pouze na odkop na druhou stranu hrací plochy.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

SK Převýšov: Petr – Špidlen, Vyšehrad, Černý, Kosař, Sedláček (C), Novák, Doležal, Hynek, Korba, Živný
Náhradníci: Dunda – Labík, Bareš, Zezula, Veselka, Věchet

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Truhlář – Falta, Chleboun, Langer, Souček, Nágl, Vaňous (C), Coufal, Habrman, Skalický, Pazdera
Náhradníci: Smejkal, Pinkava, Strnad, Bohunek, Jeřábek, Mansfeld

Rozhodčí: Krejsa – Hocek, Žáková.
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

Hodně podobně je na tom Ústí nad Orlicí, které se pro změnu nachází na devátém místě, pouze jeden bod od Převýšova. Jiskra se potýka ještě s lepší formou, neboť naposledy prohrála před více než měsícem. Od té doby následuje pětizápasová vítězná šňůra. Jiskra ale patři mezi celky, které nejsou zas tak produktivní, o čem svědčí také pohled na skóre. Jiskra si drží lehký nadprůměr jedné vstřelené branky na zápas. Na druhou stranu se prezentuje velmi dobrou defenzívou, která patří k tomu lepšímu, co ČFL nabízí.
SK Převýšov

Fotbalisté Převýšova se dvě kola před koncem soutěže nacházejí na desátém místě, avšak manko mezi pátým a jedenáctém místem je pouze pětibodové. Převýšov se v posledních utkáních nachází celkem ve slušné formě, neboť pět posledních zápasů přineslo hned čtyři výhry. Úctyhodný počin se tomuto celku podařil před necelými čtrnácti dny, neboť dokázal vyloupit stadion třetích Záp. Převýšov se opírá o hodně produktivní ofenzívu, avšak také hodně inkasuje.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Česká fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi SK Převýšov a TJ Jiskra Ústí nad Orlicí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.