ČFL - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olympia Praha : Dobrovice - 4. května 2019   10:15

Olympia Praha
0:0
(0:0)

3:1 (PEN)

Dobrovice
Dobrovice
Čáp – Pelyak, Broukal, Jiránek (K), Zahranychnyy, Koutenský (43. Hadi), Volek (61. Brabenec), Trýzna, Milec (86. Písačka), Ježdík (46. Oikonomikos), Bassey (78. Císařovský)
Kimia – Hadi, Písačka, Brabenec, Císařovský, Oikonomikos, Demosthenous
Tomáš Grimm – Ladislav Szikszay, Jakub Hodek
Sportovní centrum Radotín, Praha
100 diváků
Dobrovice
Truksa – Kühnel, Soběslav (K), Routek, Klain, Petlička (65. Bernát), Žaloudek, Petrlák, Osvald (87. Zelinka), Volf (83. Žižka), Sodoma
Bartoš – Žižka, Fotr, Zelinka, Vajgl, Bernát

Radotín nakonec dokázal zvítězit v pokutových kopech a připisuje si bod navíc!
Střílení penalt začíná.
90+4'
Druhý poločas skončil.
87'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Tomáš Osvald, přichází Denis Zelinka.
86'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Václav Milec, přichází Matyáš Písačka.
83'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Marek Volf, přichází Martin Žižka.
78'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Fortune Akpan Bassey, přichází Filip Císařovský.
65'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Josef Petlička, přichází Pavel Bernát.
61'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Zdeněk Volek, přichází Vojtěch Brabenec.
46'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Petr Ježdík, přichází Asterios Oikonomikos.
46'
45+1'
43'
Střídání v týmu FK Olympia Radotín: ze hřiště odchází Lukáš Koutenský, přichází Olarewaju Mohammed Hadi.
1'

FK Olympia Radotín: Čáp – Pelyak, Broukal, Jiránek (K), Zahranychnyy, Koutenský, Volek, Trýzna, Milec, Ježdík, Bassey
Náhradníci: Kimia – Hadi, Písačka, Brabenec, Císařovský, Oikonomikos, Demosthenous

FK Dobrovice: Truksa – Kühnel, Soběslav (K), Routek, Klain, Petlička, Žaloudek, Petrlák, Osvald, Volf, Sodoma
Náhradníci: Bartoš – Žižka, Fotr, Zelinka, Vajgl, Bernát

Rozhodčí: Tomáš Grimm – Ladislav Szikszay, Jakub Hodek.
FK DOBROVICE – 9. místo, 33 bodů, skóre 36:32

Dobrovice nezažívá vůbec povedené fotbalové jaro. Ze sedmi zápasů získali středočeští fotbalisté pouze pět bodů, za celých pět měsíců navíc pouze jednou zvítězili a dvakrát podlehli v penaltové loterii.

V minulém kole navíc Dobrovice nestačila desáté Litoměřicko, které je pro středočeský klub největší protivník v boji v deváté místo.

V dobrovické brance najdeme dlouholetou oporu Ondřeje Bartoše, ten modro-bílý dres obléká už přes deset let. Záda mu kryje o něco mladší Adam Dařina, který ale vzhledem k Bartošovým výkonům najde své uplatnění spíše v rezervě Dobrovice.

Tahoune,Dobrovice v útoku je Marek Volf, ten má mimo jednoho startu v první lize i 45 v té druhé. Za letošní sezónu stihl nastřílet už sedm branek.

FK OLYMPIA RADOTÍN – 4. místo, 46 bodů, skóre 33:22

Radotínská Olympia nevstoupila do letošní sezóny ideálně. Od té doby se ale zápas od zápasů lepší a postupně se probíjí ligovou tabulkou na její vrchol. Tam by se žluto-černí fotbalisté určitě rádi opět podívali, jelikož by měli po roční odmlce opět možnost postoupit do druhé nejvyšší tuzemské fotbalové soutěže.

Radotínské pojetí hry vychází ze zajištěné obrany, Olympia je totiž druhým nejlépe bránicím celkem, kdy v průměru obdrží pouze 0,91 gólu na zápas. V útoku už to ale taková sláva není, Radotín je z první šestky tým s nejhorším útokem.

Slušnou sérii pěti výher v řadě radotínským fotbalistům přerušila až prohra v Karlových Varech na penalty.

Radotínskou jedničkou je Ondřej Čáp. Záda mu kryje Turek Kimia Enes.

Radotínskému útoku vévodí dvojice cizinců, kteří v Olympii hostují od vršovických Bohemians. Fortune Bassey i Mohammed Hadi fotbalově vyrostli v nigerském Eagle Wings. Jejich vzájemná kooperace vypadá k světu i v ČFL. Bassey v letošní sezóně nasázel už třináct branek, což ho dělá průběžně druhým nejlepším střelcem celé soutěže.

06.04.2019 Radotín – Králův Dvůr 1:0
13.04.2019 Benešov – Radotín 1:2
19.04.2019 Radotín – Velvary
23.04.2019 Ústí nad Orlicí – Radotín 1:3
28.04.2019 Karlovy Vary – Radotín 2:1 po penaltách
PREVIEW ZÁPASU

Fotbalové jaro se přehouplo do své druhé poloviny. V první šestce, kam se letos řadí i Olympia z Radotína, se bojuje o titul a jediné postupové místo do druhé ligy. Letos si postupové ambice dělá nejeden tým. Ve středu tabulky pak probíhá nelítostný boj o lepší umístění, mezera mezi čtrnáctým a šestým místem je pouze devítibodová.

Do sobotního utkání vstoupí jako favorité domácí fotbalisté, ti vzhledem k postupovým kalkulacím na druhé, podle všeho postupové, místo ztrácejí pouze čtyři body. Vltavín má navíc o zápas navíc. Na první místo a trápící se Zápy mají radotínští manko devíti bodů.

Dobrovice budou zřejmě po zbytek sezóny bojovat o umístění ve středu tabulky.

První vzájemné měření sil mezi Dobrovicí a Radotínem v letošní sezóně skončilo lépe pro domácí středočechy. Ti díky skvělému nástupu a bleskurychlým dvou gólům poslali radotínského soupeře do kolen. Ten se sice ještě před koncem poločasu odhodlal ke srovnání z penaltového kopu, nakonec už ale nedokázal odpovědět na třetí dobrovickou branku. Hořkou pachuť prohry těsně před koncem utkání aspoň otupil Bassey.

Hlavním arbitrem bude v sobotu Tomáš Grimm. Asistovat mu budou Ladislav Szikszay a Jakub Hodek.

POSLEDNÍ 3 VZÁJEMNÁ UTKÁNÍ:

12.11.2016 Dobrovice – Radotín 1:3
10.06.2017 Radotín – Dobrovice 3:1
06.10.2018 Dobrovice – Radotín 3:2
Krásné ráno všem fotbalovým nadšencům! Vítáme vás u on-line přenosu z utkání mezi FK Olympia Radotín a FK Dobrovice. Utkání začíná v 10:15 a bude vás jím provázet Libor Kokoška.