ČFL - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Vyšehrad - 20. října 2018   10:15

Písek
Písek
36' Held  • 85' Pinc
2:1
(1:1)
Vyšehrad
Vyšehrad
45' Jandera
Písek
Varyš – Holý – Ric – Pinc, Presl
Melničuk – Nehasil, Peteřík
Vyšehrad
Krejdl, Macej, Heřman, Madej, Pellegrini

To je pro tuto chvíli vše, přeji krásný víkend.
Velmi napínavý zápas je u konce! Favorit dnešního utkání Vyšehrad v prvním poločase hodně ztrácel a nevěděl jak na Písek. Písek tedy vstřelil úvodní branku, o kterou se postaral Jakub Held. Následně vyrovnal stav utkání nádhernou technickou střelou Jandera. V samotném závěru utkání se prosadil střídající Dušan Pinc, který rozhodl o osudu dnešního utkání.
90+1'
90+1'
Střídá Hrachovec, nahrazuje ho Presl.
90+1'
Rys dostává žlutou kartu.
Rozhodčí nastavuje jednu minutu.
90'
Střelec gólu Jandera odchází, nahrazuje ho Macej.
89'
Žlutou kartu v závěru dostává hostující hráč Funda.
88'
Jiří Heřman se jde pokusit zvrátit nepříznivý stav utkání. Své místo mu přenechává Kozel.
87'
Písek je na koni.
85'
Písek právě vstřelil branku!
Před bránou Havránka bylo hodně divoko. Pro balón běželo mnoho hlav i noh, ale jako první se dokázal balónu ujmout DUŠAN PINC, který posílá Písek pět minut před koncem druhého poločasu do vedení!
Z přímého kopu žádné vzrušení nenastalo. Domácí obránce poslal míč bezpečně daleko od brány.
82'
Volný přímý kop pro Vyšehrad.
81'
První žlutou kartu na straně Písku obdržel Filip Vacovský.
79'
Januška má dnes odpracováno. Nahrazuje ho Lukáš Ric.
78'
Výkop brankáře Písku.
Na fotbal si v Písku našlo čas necelých 300 diváků.
76'
Hostující trenér se také odhodlal ke střídání. Odchází Rataj, na scénu jde Daniel Krejdl.
75'
Ofsajd domácích.
74'
Po dlouhé době byl k vidění náznak nějaké akce. Písek se dostal pouze před vápno.
69'
Dalším provinilcem se stává Ondřej Brejcha.
68'
Druhé střídaní na straně Písku. Ze hřiště odchází kapitán Milec, kterého na trávníku nahradí Dušan Pinc.
68'
Vyšehrad se ujme rohového kopu.
67'
Písek si nerozuměl v rozehrávce a míč končí v moci soupeře.
65'
Kulík odchází ze hřiště, kterého nahradí Štěpán Holý.
64'
Hra Vyšehradu se oproti prvnímu poločasu výrazně zvedla.
63'
I Vyšehrad se po dlouhé době ujme rohového kopu.
61'
Na trávníku se momentálně nic extra neděje. Hraje se ve středu hřiště.
59'
Po rohovém kopu následoval okamžitý brejk Vyšehradu 3 na 2, ovšem střela hráče Rataje orazítkovala nohy obránce domácích.
58'
Písek bude opět zahrávat rohový kop.
56'
Letící balón skončil na hlavě obránce Vyšehradu, který odvrací míč do bezpečí.
55'
Rohový kop pro Písek.
55'
Hrachovec byl faulován. Písek tedy rozehrává.
52'
Střelec to zamýšlel chytře, ale míč skončil v ochranné síti.
52'
Vyšehrad bude zahrávat volný přímý kop z velmi dobré pozice ! Tahle sitauce si říká o gól.
51'
Domácí pálil zpoza vápna, bohužel pro domácí míč letěl nad.
49'
Čapek vyslal jedovatou střelu na Hajduška. Brankář Písku se ale s prudkou střelou poradil.
47'
Oba týmy předvádí útočný fotbal hned o začátku poločasu. Brankář hostů si už připsal zákrok.
46'
Hráči se již nacházejí na hrací ploše, druhý poločas může začít.
První poločas je za námi. Rozhodčí nenastavil ani minutku. Domácí fotbalisté jsou rozhodně lepším týmem a v podstatě celý první poločas dominoval. Po obrovském tlaku Písku se prosadil Jakub Held, kterému přihrál Hrachovec. Po gólu Písku se dostával do hry i Vyšehrad, který v samotném závěru vyrovnal zásluhou Rostislava Jandery.
45'
45'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
Nádherná branka z levé strany hřiště ! ROSTISLAV JANDERA poslal technickou střelou míč, který se zakroutil do šibenice. Nádherná vyrovnávací branka!
44'
Kapitán Vyšehradu Drobílek pronikl s míčem až do vápna, kde ho následně obral o míč obránce. Bude se zahrávat od rohového praporku.
41'
Branka Písku musela mít pro hráče hájící barvy Vyšehradu pozitivní šok, neboť se teď drží na míči poměrně dlouho dobu.
38'
Vyšehrad zahrával přímák ve velmi dobré pozici, ale střelecký pokus zablokovala zeď.
36'
Tentokrát to Písku po pravé straně vyšlo! Václav Hrachovec našel ve vápně výbornou přihrávkou osamoceného JAKUBA HELDA, který poslal míč za brankovou čáru.
34'
Míč ovšem žádnou hlavu nenašel a končí za hrací plochou
34'
Dobrá pozice pro Vyšehrad. Bude zahrávat přímý kop.
33'
Ofsajd Písku.
31'
První žlutý kartónek obdržel obránce Petr Šlegl.
31'
Vyšehrad zakládá útočnou akci od svého brankáře.
28'
Písek tlačí na svého soupeře.
27'
Vyšehrad bude vhazovat aut.
25'
Tentokrát to Písek zkoušel po levé straně, ale míč skončil u obránce Šlegla, který míč posílá na polovinu Písku.
24'
Obrovská šance Písku ! Po dobré kombinaci zakončoval Voráček, avšak míč skončil v zámezí.
22'
Domácí hráč upadl ve vápně, ale rozhodčí mu jasně říká, že se o faul na jeho osobu nejednalo.
20'
A znovu ta pravá strana! Autové vhazování pro Písek.
18'
Míč u brankáře Hajduška.
17'
Vyšehrad ovšem o míč přišel a Písek to opět zkoušel po pravé straně, ovšem neúspěšně.
17'
Po dlouhé době je u míče Vyšehrad, který se pokouší založit útočnou akci.
16'
V držení míče Písek jednoznačně dominuje.
14'
Kapitán Písku našel skvělým centrem skoro přes celé hřiště svého nabíhajícího spoluhráče, ale Písek nedokázal ze slibné šance něco vytvořit.
13'
Kulík centroval, ale balon našel pouze hráče Vyšehradu, od kterého se balon odrazil na rohový kop.
11'
Januška dostal dobrou přihrávku do běhu od svého spoluhráče, ale kapitán hostujícího celku byl rychlejší a balón si kryl vlastním tělem. Januška následně fauloval.
9'
Kozel se po kontaktu s svým protihráčem objevil na zemi a rozhodčí píská faul.
8'
Písecký brankář Hajdušek zahajuje útočnou akci.
7'
Písek s nedokáže dostat přes zahuštěný střed hřiště.
7'
Písek začíná kombinaci od brankáře.
6'
Další centrovaný balón do vápna v podání Písku, který opět sbírá obránce Vyšehradu.
5'
Karel Kulík dostal přesný centr na levou nohu, ale jeho projektil nenadělal brankáři hostů problémy.
4'
Exekutor rohového kopu Januška našel pouze rukavice brankáře Havránka.
3'
Písek bude zahrávat rohový kop.
2'
Centrovaný balón lapil brankář Vyšehradu.
1'
Rataj má na svědomí první faul zápasu.
1'
Rozhodčí přivádí přivádí hráče na hřiště. Utkání za malou chvíli začne.

FC Písek: Hajdušek – Hanzlík, Vacovský, Benetka, Vávra – Milec (K), Kulík, Voráček, Januška, Hrachovec, Held
Náhradníci: Varyš – Holý – Ric – Pinc, Presl

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek – Šlegl, Brejcha, Rataj, Drobílek (K), Jandera, Čapek, Funda, Rys, Kozel, Hradecký
Náhradníci: Krejdl, Macej, Heřman, Madej, Pellegrini

Rozhodčí: Melničuk – Nehasil, Peteřík.
FC Písek – 13. místo, 15 bodů, celkové skóre 19:21.

Písek rozhodně nemůže být s umístěním v tabulce spokojen tak jako jejich soupeř. Nepovedený vstup do sezóny odnesl i trenér píseckých fotbalistů Rostislav Grossmann, jehož nahradil dosavadní asistent mužstva Milan Nousek.

Aktuální Forma
Písek to měl v posledních třech zápasech úplně naopak. Nejprve podlehl po penaltách proti Brozanům, následovně nestačil na Štěchovice, které zvítězily o jednu branku 3:2. V desátém kole Jihočeši těsně prohráli proti Ústí 1:0

Sestava v minulém zápase
Písek vyrukoval na Ústí v této sestavě:
Hajdušek – Hanzlík, Vacovský, Benetka, Vávra, Milec, Kulík, Voráček, Januška, Hrachovec, Pinc.
FK Slavoj Vyšehrad – 3. místo, 23 bodů, celkové skóre 21:17.

FK Slavoj Vyšehrad může být po deseti kolech ČFL velice spokojen, neboť se nachází na třetím místě s celkovou ztrátou šesti bodů na vedoucí Zápy.

Aktuální forma
V posledních třech zápasech dokázal Vyšehrad zvítězit. Nejprve dokázal vyhrát 3:0 proti Jirnám, které se současně nacházejí na posledním místě tabulky. Poté Vyšehrad těsně přehrál Brozany 1:0 a v posledním zápase zvítězil na penalty proti Štěchovicím.

FK Slavoj Vyšehrad nastoupil proti Štěchovicím v této sestavě:
Havránek – Šlegl, Brejcha, Rataj, Drobílek – Jandera, Čapek, Funda, Rys – Kozel, Hradecký.

Na listinu střelců se zapsal Čapek.
Dovolte mi, abych vás přivítal u sledování 11. kola ČFL. Na svém hřišti přivíta Písek Vyšehrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.