ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Převýšov : Benešov - 17. listopadu 2018   13:00

Převýšov
Převýšov
0:3
(0:2)
Benešov
Benešov
13' Čapek   • 33' Turek   • 84' Vrňák
Převýšov
Petr (C) – Hašek, Vyšehrad, Černý (71. Jarkovský), Špidlen, Labík, Veselka (46. Živný), Novák (46. Sedláček), Koubek (46. Kosař), Korba, Bastin.
Dunda – Kosař, Holec, Sedláček, Jarkovský, Doležal, Živný.
Jan Cihlář – Zbyněk Cupl, Zuzana Špindlerová
Stadion Převýšov
125 diváků
Benešov
Rotbauer – Filip, Pedro (46. Rataj), Zákostelský, Engelmann (86. Srb), Čapek (89. V. Balata), Turek (C) (80. L. Balata), Švantner, Hampl (90. Procházka), Vrňák, Brokeš.
Tetour – Rataj, Procházka, Srb, V. Balata, L. Balata.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou sobotu a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 125 diváků.
Utkání je u konce a domácí se s podzimem nerozloučili zrovna povedeným výkonem. Ani ve druhé půli se jim nepovedlo skórovat a sami ještě jednou inkasovali. V 84. minutě upravil proměněným pokutovým kopem na 0:3 Zdeněk Vrňák. Benešov se touto výhrou posunul na desáté místo s 25 body, Převýšov je osmý s 26. body.
90+1'
90'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Hampl, přichází Procházka.
90'
Hosté budou ještě jednou střídat, je to už ale pouze kosmetická změna na poslední okamžiky utkání.
90'
Ještě jedna žlutá karta, nyní u domácích, dostal ji Tomáš Labík.
89'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Čapek, přichází V. Balata.
88'
Rotbauer se neohroženě vrhl za míčem a v houštině hráčů jej vyboxoval.
88'
Žlutou kartu dostal hostující David Filip.
86'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Engelmann, přichází Srb.
86'
Hosté chystají ještě jedno střídání.
85'
Bastin sklepl na svého spoluhráče u hranice vápna, jeho následná rána ale byla sražena a Rotbauer tak měl snadnou práci.
84'
Benešov právě vstřelil branku!
Míč si na penaltový puntík postavil ZDENĚK VRŇÁK, počkal si na gólmanův pohyb a střelu umístil po zemi doprostřed branky – 0:3.
83'
Penalta pro Benešov. Hampl se ve vápně uvolňoval přes Haška, ten jej podrazil a rozhodčí neváhal ani okamžik.
82'
Už to vypadalo, že se Benešov dostane do rychlého brejku, chybná přihrávka však ukončila akci už ve středovém kruhu.
81'
Hra ve středu hřiště, to teď hostům vyhovuje na maximum, nemusí nějak složitě bránit svůj náskok.
80'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Turek, přichází L. Balata.
78'
Žlutou kartu za nedovolený zákrok dostal domácí Jakub Jarkovský.
76'
Benešov se dostával do rychlého brejku po levé straně, celá akce však byla zastavena praporkem asistentkou sudího – ofsajd.
74'
Převýšov přebírá územní převahu, nicméně je to vše marné, Rotbauer může v brance zůstat v klidu.
72'
Ten byl zakončen patičkou ve výskoku, tohle šlo velký kus vedle Rotbauerovy branky.
72'
Šance domácích po rohovém kopu, centr na malé vápno byl lehce tečován a skončil těsně vedle! Další roh.
71'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Černý, přichází Jarkovský.
69'
Po přetaženém centru bojoval Labík s přesilou soupeřů a nakonec to byl on, komu byl odpískán nedovolený zákrok.
68'
Velice rázný odkop hostů na roh, míč dolétl až do větví za hřištěm stojících stromů.
66'
Roh pro Převýšov, zde však obrana hostů zapracovala na výbornou a útok soupeře vůbec nepustila do zakončení.
65'
Ofsajd na straně Benešova, tomu však předcházela poměrně nepříjemná a prudká střela.
63'
Píska se proti Benešovu, tvrdého zákroku se dopustil Brokeš a bolestivé to bylo i pro něj.
62'
Další rohový kop už Petr hlídat nemusel, pomohla mu dobře postavená obrana.
61'
A gólman Převýšova byl hrdinou i po rohovém kopu, ve své náruči zkrotil prudkou střelu z hranice vápna.
60'
Obrovská šance hostů na navýšení náskoku. Po rozebrání obrany přišla střela z ideálního úhlu k tyči, lehká Petrova teč však míč srazila na roh.
59'
Převýšov se snaží, stále ale pokračují nepřesnosti v koncovce. Vyšehradův centr skončil u Rotbauera.
57'
Změnit to mohl Bastin, když se dostal k dorážce střely, kterou Rotbauer neudržel v náruči. Pískal se však ofsajd.
56'
Benešov si dobře hlídá svou polovinu, pokud se domácí dostanou k míči, akce zhusta končí daleko před vápnem.
54'
Narážečka domácích na pravé straně nevyšla, Korba předvedl nepřesný pas.
53'
Žlutou kartu za skluz v útočném pokutovém území dostal domácí Radek Korba.
51'
Domácí rozehráli roh, jenže prakticky vzápětí po rozehrání se pískalo provinění a Rotbauer už odkopává od branky.
49'
Tu střelou z běhu zakončoval Sedláček, byl ovšem zablokován.
48'
Hosté vhazovali na útočné polovině, dlouhého trvání však tato akce neměla, Převýšov jde do protiakce.
46'
Hned tři změny udělali domácí do druhé půle, trenér má velký zájem výsledek zvrátit a pokusit se o bodový zisk.
46'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Novák, přichází Sedláček.
46'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Pedro, přichází Rataj.
46'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Koubek, přichází Kosař.
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Veselka, přichází Živný.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 14:04.
Máme za sebou první půli, která vyšla hostům. Ti dokázali ze svých šancí vytěžit maximum a po trefách Pavla Čapka a Martina Turka vedou o dvě branky. Převýšovu nelze upřít snahu, jenže v koncovce je to zatím hodně slabé. Benešov má poslední zápas podzimu naopak rozehrán na jedničku a je blízko třem bodům.
45+1'
45'
Rozhodčí přidá jednu minutu.
45'
Už je i s týmovým lékařem mimo hrací plochu, hra nám může pokračovat, Benešov je v tuto chvíli v deseti.
44'
Na trávníku probíhá ošetření hostujícího Pedra, ten vypadá hodně otřesený.
43'
Převýšov se snaží do pauzy alespoň snížit, jenže finální fáze u pokutového území není dnes zrovna silnou stránkou tohoto týmu.
41'
Rotbauer si vyběhl na centr z pravé strany, vysoký míč zvládl vyboxovat.
40'
Švantner ukázal, že od jednoho z domácích dostal úder do obličeje, pokračuje se však ve hře.
38'
Roh Převýšova. Dobrý centr propadl až na zadní tyč, no ale ani tentokrát se nenašel nikdo, kdy by zakončil...
36'
Už se zase hrálo u branky domácích a Benešov nebyl daleko od třetího gólu. Petr ovšem prudkou střelu z křídla zvládl vyrazit před sebe.
36'
Mírný nápor Převýšova byl ukončen vysokým centrem, který si však do rukavic stáhl připravený Rotbauer.
35'
Převýšov mohl snížit po rohovém kopu, vysoký a prudký centr však pouze přelétl všechny naskakujícího hráče.
33'
A teď už je to gól. Na levé straně se hosté dostali k přihrávce do šestnáctky, kde byl chviličku volný MARTIN TUREK a ten pohotově umístil svou střelu za Petra – 0:2.
32'
Závar před Petrem, ten několikrát zasáhl, ale akce Benešova stále pokračuje.
30'
Rotbauer předvedl skvělý reflex proti vybíhajícímu hráči, vzápětí se ale mohl zachovat klid, neboť se mával ofsajd.
29'
Ten obrana Převýšova zablokovala a rázem tu byl rychlý kontr. Labík tlačil přihrávku na malé vápno, bylo to ale krapet prudší, než bylo potřeba.
28'
Centrovaný míč přišel až nyní, před zakončujícím byl na poslední chvíli sražen na roh.
27'
Benešov ve výpadu levou stranou, zatím bez zakončení, či centru před Petra.
25'
Tomáš Labík se na levé straně neúnavně snaží o výpady, potřeboval by ovšem přesnější přihrávky do běhu.
24'
Rotbauer se musel natáhnout po nepříjemném obloučku pod břevno, vyškrábl jej na roh. Ten už pak pro jeho branku nebezpečný nebyl a Benešov může jít do protiútoku.
24'
Kombinace mezi Špidlenem a Labíkem skončila obranným zákrokem hostů. Převýšov vhazuje.
22'
Zakončení trochu na náhodu, Rotbauer zasahovat nemusel.
20'
Hra se nám nyní trochu uklidnila, sledujeme zápas převážně ve středu plochy.
18'
Benešov měl další příležitost, přímý kop z takřka třiceti metrů. Přišla přímá střela, tu ovšem brankář Petr u své pravé tyče zpacifikoval.
16'
Centr od rohového praporku moc nevyšel, ani jeden z nabíhajících hráčů u něj nebyl v ten správný čas a výsledkem byla pouze nepřesná rána přes hlavu.
15'
Benešov pokračuje v náporu, je tu rohový kop.
13'
Hosté jdou do vedení. Podnikli rychlý výpad pravou stranou a po přihrávce po zemi do pokutového území mohl zcela volný PAVEL ČAPEK zakončit k tyči. Gólman Petr se po střele marně natahoval – 0:1.
12'
Korba neprostrčil na Labíka, levá strana je ale u Převýšova jasně aktivnější.
10'
Nepřesná rána hostů, Petr pouze kontroloval situaci pohledem a už se chystá k odkopu z vlastního vápna.
9'
Za obranu Benešova se dostával Vyšehrad, po míči šel skluzem, trefil ovšem i zasahujícího brankáře Rotbauera.
9'
Na druhé straně si nabíhal Engelmann, byl ale v běžeckém souboji dobře pokrytý a k míči se nedostal.
8'
Přihrávka na Labíka byla dobře myšlená, jenže provedení bylo horší. Prudký pas skončil v zámezí.
7'
Převýšov nyní zaútočil po pravé straně, celá akce pak ale byla ukončena odpískáním útočného faulu u hranice šestnáctky.
6'
Zatím sledujeme poklidný zápas, čekáme na vážnější okamžik.
5'
Hostující Čapek mohl zpoza šestnáctky vystřelit, rozhodl se ale pro přihrávku, tu ale obrana Převýšova vystihla.
4'
Na levé straně měl Labík trochu prostoru, snažil se o nízký centr, ten pokryl připravený Rotbauer.
3'
Benešov neuspěl ani v dalším výpadu, Radek Petr se v poklidu chystá k odkopu od své branky.
2'
Po dlouhém Petrově výkopu skončil míč u Nováka a poté v zámezí, nicméně Převýšov bude alespoň vhazovat.
1'
O výkop se postarali hráči Benešova.
1'

SK Převýšov: Petr (C) – Hašek, Vyšehrad, Černý, Špidlen, Labík, Veselka, Novák, Koubek, Korba, Bastin.
Náhradníci: Dunda – Kosař, Holec, Sedláček, Jarkovský, Doležal, Živný.

SK Benešov: Rotbauer – Filip, Pedro, Zákostelský, Engelmann, Čapek, Turek (C), Švantner, Hampl, Vrňák, Brokeš.
Náhradníci: Tetour – Rataj, Procházka, Srb, V. Balata, L. Balata.

Rozhodčí: Jan Cihlář – Zbyněk Cupl, Zuzana Špindlerová.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne.
SK Benešov

Hosté jsou na tom o něco hůře, na 11. místě mají 22 bodů, mohou se ovšem pochlubit dobrou formou, poslední tři zápasy zvládl Benešov vyhrát! Jako poslední se o síle mužstva přesvědčily Dobrovice, které odjely s prázdnou po výsledku 2:1. Hosté sice vedli od 18. minuty po gólu Sodomy, jenže po pauze přišel obrat, když v 57. a 79. minutě skóroval Martin Turek a zařídil svému celku důležité body.

SK Převýšov

Domácí tým je v současné době na 8. místě tabulky se ziskem 26 bodů a do dnešního utkání půjde s výhrou z minulého kola v zádech. Převýšov se představil na půdě Králova Dvora a odvezl si všechny body za výhru 1:0, O jedinou branku se v 81. minutě postaral Tomáš Labík a na tento výsledek se mužstvo pokusí navázat. Má i další motivaci, poslední dva domácí duely Převýšov prohrál, tak se bude chtít v posledním utkání podzimu se svými fandy rozloučit výhrou.

Radotín – Převýšov 0:1
Převýšov – Zápy 0:3
Vltavín – Převýšov 4:1
Převýšov – Domažlice 1:1, 4:5 pen.
Králův Dvůr – Převýšov 0:1
Dobré odpoledne u ČFL. Dnes se společně podíváme na utkání 15. kola mezi týmy SK Převýšov a SK Benešov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.