Dunda – Veselka (73´ Novák), Vyšehrad, Sedláček (K), Špilden, Koubek (86´ Jarkovský), Labík, Hynek (46´ Chocholatý), Kopáč, Živný (79´ Ličman), Bastin
Brozany
Lipš – Stehlík, Mešič, Maigini Tahir, Eliáš, Zubashivskiy, Cibulka (K), Studecký, Bubeníček, Chukwuma (73´ Farkaš, 86´ Šollar), Novotný
Vávra – Petryk, Diarra, Farkaš, Šoliar, Berger

Já se s Vámi pro dnešek loučím a přeji hezký začátek víkendu!
Zápas nám příliš fotbalové krásy nenabídl. Hosté se dostali v úvodním dějství do vedení díky přesnému zásahu Novotného z rohového kopu. Domácí si ve druhé půli vytvořili několik vyložených šancí, žádnou však nedokázali proměnit. Pomoci jim tak musel hostující Studecký, který si po přímém kopu míč usměnil hlavou za vlastního brankáře.
V penaltovém rozstřelu byl úspěšnější domácí tým, který proměnil všechny čtyři pokusy. Za hosty se netrefili Mešič s Eliášem a bod navíc tak zůstal v Převýšově.
Domácí tým byl v penaltové loterii úspěšný ve všech pokusech! Za hosty neproměnili Mešič a Eliáš a bod navíc tak získává tým Převýšova!
Střílení penalt začíná.
Utkání skončilo remízou a uvidíme tak pět pokutových kopů na každé straně.
90'
Druhý poločas skončil.
87'
Převýšov právě vstřelil branku!

Na druhé straně se již skóre měni! Na standartní situaci si naskočil jen obránce Martin Studecký, který hlavou usměrnil míč do vlastní branky! Bez asistence
86'
Hosté standartku nevyužili, kopli ji špatně.
86'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Koubek, přichází Jarkovský.
86'
Hosté před standartkou střídají, ze hřiště odchází zraněný Farkaš.
86'
Hostující hráč teď uklouzl před vápnem a k mému překvapení se píská faul.
85'
Nevymysleli nic a budou pouze vhazovat.
84'
Hosté dostávájí příležitost přímého kopu z levé strany, uvidíme co vymyslí.
82'
Žlutou kartu vidí hostující Zubashivskiy, těžko říci za co..
79'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Živný, přichází Ličman.
78'
Domácí stupňují tlak a přišpendlili soupeře k vápnu, ale ani z rohového kopu nic nevytěžili.
76'
Dlouhý aut domácích propadl až do pětky, kde nůžky zkoušel Bastin, proti němu se skvělým zákrokem ukázal Lipš. Následnou dorážku už domácí namířili nad branku.
74'
Hosté hrozí z další standartní situace, hlavička však míří těsně vedle pravé tyče!
73'
A střídají i hosté, místo Chukwumy se na hřišti ukáže Farkaš!
73'
Domácí střídají na hřiště místo Veselky míří Novák.
72'
Hosté měli možnost zahrávat standartní situaci z větší vzdálenosti. Tu rozehráli přímou střelou na branku, která ji jen těsně minula!
71'
Domácí s blížícím se koncem zápasu začínají být aktivní. Na dlouhá míč za obranu si naběhl Živný, ale z voleje trefil jen Lipše v brance hostů.
68'
Obrovská šance domácího celku! Ve vápně se ocitl nehlídaný Špidlen, jeho střelu ale z brankové čáry odvrátil jeden z obránců Brozan!
65'
Velká šance domácích! Z levé strany přiletěl do vápna střílený centr, nikdo z nabíhajících hráčů jej ale neusměrnil do sítě!
59'
Ve vápně se v souboji uvolnil Bastin, střelou křížem ale těsně míjí branku.
56'
Na odražený míč si naběhl střídající Chocholatý, jeho střela ale byla slabá do středu branky.
53'
Z domácího týmu byl kartonkem oceněn Tomáš Labík.
53'
Menší strkanice na hřišti, kterou rozhodčí ukončuje žlutou kartou na každé straně. Za hosty ji vidí Maigini.
50'
Maigini před unikající hráčem zahrává na rohový kop, přetažený centr ale hosté ubránili.
48'
Zbytečný pokus hostů, střela končí v nejvyšších místěch ochranné sítě za brankou.
47'
Rozhodčí si podle hostujícího trenéra dělá srandu a píská faul na půlce hřiště...
46'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Hynek, přichází Chocholatý.
46'
Máme za sebou úvovní poločas, kdy se hra odehrávala především ve středu hřiště. Přesto se hostům podařilo otevřít skóre, když na rohový kop nejvýše vyskočil Novotný a stal se zatím jediným střelcem duelu.
Druhý poločas začne přibližně v 11:16 .
45'
44'
Do centru šel útočník s brankáře Dundou. Při nepříliš povedené práci domácího strážce svatyně sudí píská pro jistotu faul.
41'
Na zemi se ocitl při autovém vzahování domácích hostující Eliáš, ale obejde se to bez trestů.
41'
A opět aktivní Chukwuma, tentokrát jeho pokus zablokovala obrana.
40'
Na zadní tyči se zjevil nekrytý Chukwuma, hlavičkou ale mířil hodně vedle.
38'
Centr do vápna z levé strany, na míč si naskočil Bastin, ale míří těsně vedle.
37'
Velká šance domácího týmu! Bastin byl sám před hostujícím brankáře, zkoušel lob ale přehodil i branku.
32'
Dlouhý aut domácích do vápna, hosté si s nebezpečím poradili.
30'
Odražený míč na šestnáctku, hosté ale nezacílili přesně a bude to jen odkop od branky.
25'
Brozany právě vstřelily branku!

Hosté se ujímají vedení! Na rohový kop si nejvýše naskočil Pavel Novotný a hlavou otevírá skóre duelu!
20'
Šance hostů, ale střela ze dvaceti metrů končí jen v ochranné síti.
15'
Převýšov to zkouší dlouhým míčem za obranu, jenomže ten končí za brankovou čarou.
11'
Rychlý brejk hostů, který rozhodčí zastavují praporkem.
8'
Domácí zaútočili po pravé straně, ale míč končí za brankovou čarou.
5'
Zatim sledujeme fotbal ve středu hřiště, ani jeden tým se nehrne dopředu.
1'

SK Převýšov: Dunda – Veselka, Vyšehrad, Sedláček (K), Špilden, Koubek, Labík, Hynek, Kopáč, Živný, Bastin
Náhradníci: Petr – Jarkovský, Novák, Chocholatý, Ličman

Sokol Brozany: Lipš – Stehlík, Mešič, Maigini Tahir, Eliáš, Zubashivskiy, Cibulka (K), Studecký, Bubeníček, Chukwuma, Novotný
Náhradníci: Vávra – Petryk, Diarra, Farkaš, Šoliar, Berger.
Kdo zápas bude řídit ?

Hlavní autoritou duelu bude s píšťalkou pan Martin Hanýš. Na čarách mu budou asistovat pánové Lukáš Nehasil a David Jati.

Dohled nad touto trojicí bude mít delegát Miloš Židík.
Poslední zápasy

Domácí Převýšov sehrál v jarní části sezony zatím dvě utkání a obě na domácím hřišti. Nejprve díky proměněným pokutovým kopům Bastina porazili Dobrovice 2:1, poté podleaphli stejným poměrem Ústí nad Orlicí.

Brozany na jaře sehrály již tři duely a získaly stejně jako soupeř tři body. Nejprve podlehli doma Velvarům 1:2 a poté v Karlových Varech 1:0. Naposledy porazily doma Dobrovice 2:0.
Nejlepší střelci
Větší pozornost v tomto mini souboji budí střelci hostujících Brozan. Šestým nejlepším střelcem soutěže je s osmi góly Jaroslav Benda. O dvě branky méně má jeho spoluhráč Chukwuma Chukwudi. Nejlepším střelcem domácího týmu je s pěti zásahy Tomáš Bastin
Zdravím příznivce tuzemského fotbalu! V rámci 21. Kola České fotbalové ligy se spolu utkají týmy Převýšova (7.) a Brozan (16.). V podzimním duelu byli úspěšnější hráči Převýšova, kteří na hřišti Brozan vyhráli góly Korby 2:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.