Koblenc – Valíček (87. Pouzar), Rada, Abena, Veselý, Hovorka, Uvíra (C), Šípek (58. Mysliveček), Láncz (78. Zoubek), Podzimek, Tichý.
512 diváků
Zápy
Frydrych – Hašek, Pávek, M. Jelínek (C), Hakl (30. J. Jelínek), Hron, Eliáš, Putz (46. Fabián), Svoboda, Dias (46. Matějka), Jukl (58. Macek).
Doležal – J. Jelínek, Duben, Fabián, Matějka, Macek, Dos Santos.

Vítězně z dnešního utkání vyšel Vltavín, který tak v souboji dvou nejlepších týmů ČFL získal proti Zápům dva body. Po bezbrankové remíze ovládl pražský celek pokutové kopy v poměru 6:5.
Domácí tým vyhrál v sedmé sérii penalty v poměru 6:5! Loko Vltavín tak bere z dnešního utkání dva body a pokračuje ve velice dobré formě.
Střílení penalt začíná.
Tak ani druhý poločas gól nenabídl, o vítězi zápasu budou muset rozhodnout penalty.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90'
Žlutou kartu dostává brankář Luděk Frydrych (SK Zápy).
90'
Poslední minuta druhého poločasu je tady, míříme do nastavení. Přijde dramatická koncovka v podobě gólu?
87'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Vladimír Valíček, přichází Jakub Pouzar.
80'
Míříme do závěrečné desetiminutovky. Dočkáme se rozhodnutí v základní hrací době, nebo nám vítěze duelu přinesou až penalty?
78'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Lukáš Láncz, přichází David Zoubek.
Dnešní utkání sleduje 512 diváků.
66'
20 minut z druhého poločasu je za námi a v pražském Vltavíně jsme stále neviděli gól. Možná se od setkání dvou nejlepších týmů soutěže dala čekat atraktivnější podívaná, ale ještě je před námi spoustu času...
58'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Richard Jukl, přichází Milan Macek.
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Ondřej Šípek, přichází František Mysliveček.
46'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Petr Putz, přichází Tomáš Fabián.
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Lucas Dias, přichází Tomáš Matějka.
46'
Úvodní část zápasu je za námi, v souboji prvního s druhým jsme zatím gól neviděli. Oba celky se snaží aktivně útočit, nicméně pracují dobře i v obraně.

Z důvodu technických problémů na místě konání vám přinášíme pouze informace o důležitých událostech, děkujeme za pochopení.
Druhý poločas začne přibližně v 11:22.
45'
38'
Žlutou kartu dostává Marek Hovorka (Loko Vltavín).
30'
Půl hodiny hry je za námi a utkání je zatím vyrovnané, na první gól duelu čekáme.
30'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází František Hakl, přichází Jan Jelínek.
20'
Ve 20. minutě tu máme první žlutou kartu pro Zápy, dostává ji kapitán týmu Martin Jelínek.
17'
Nyní zahrávaly rohový kop hostující Zápy, ovšem ani v tomto případě se jim nepodařilo vymyslet gólovou akci.
10'
Domácí celek zahrával rohový kop, ovšem bez úspěchu.
9'
Žlutou kartu dostává Dominik Tichý (Loko Vltavín). Je tak prvním potrestaným hráčem v dnešním utkání.
Z důvodů technických problémů s přenosem zápasu prozatím nemůžeme přinést informace týkající se průběhu utkání. Děkujeme za pochopení.
1'
Hráči obou týmů už nastoupili na hrací plochu, za pár minut tak budeme začínat!
V sestavách obou týmů nalezneme také zahraniční hráče. Barvy domácích hají 32letý Kamerunec Martin Abena, kterého si můžeme pamatovat například také z angažmá v pražské Spartě v sezoně 2011/2012. Za hosty pak v základu hraje Brazilec Lucas Dias.

Na lavičce domácích je ještě ománský fotbalista Azan Al Tamtami, za hosty pak Portugalec Higor Dos Santos Almeida.
Šlágr 21. kola ČFL za několik minut začne. Hosté nastupují bez svých dvou nejlepších střelců Tomáše Matějky a Jana Jelínka v základní sestavě, domácí nasadili oba své kanonýry – Lukáše Veselého i Ondřeje Šípka. Branky budou hájit Ondřej Koblenc a Luděk Frydrych, kapitány jsou Martin Uvíra s Martinem Jelínkem.

Loko Vltavín: Štorc – Al Tamtami, Šmalcl, Mysliveček, Pouzar, Zoubek, Špaček.

SK Zápy: Doležal – J. Jelínek, Duben, Fabián, Matějka, Macek, Dos Santos.

Loko Vltavín: Koblenc – Valíček, Rada, Abena, Veselý, Hovorka, Uvíra (C), Šípek, Láncz, Podzimek, Tichý.

SK Zápy: Frydrych – Hašek, Pávek, M. Jelínek (C), Hakl, Hron, Eliáš, Putz, Svoboda, Dias, Jukl.

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Šafránková.
Nejlepší střelci

Jak jsme již psali níže, Vltavín má nejlepší útok v celé soutěži. Velkou zásluhu na tom má Lukáš Veselý, který je společně s Davidem Čapkem z Vyšehradu nejlepším ligovým střelcem – trefil se dohromady 11krát. Nejlepšími střelci Záp jsou pak s osmi zásahy Jan Jelínek a Tomáš Matějka, mezi nimi je ještě vltavínský Ondřej Šípek.
Poslední zápasy

Oba týmy odehrály 20. kolo na hřišti soupeřů. Vltavín hrál na trávníku Olympie Radotín a dočkal se vítězství 1:0, když autorem jediné branky zápasu byl v 72. minutě Lukáš Veselý. Zápy pak stejným poměrem uspěly v Ústí nad Orlicí, gólu se však dočkaly již v deváté minutě a vstřelil jej Martin Jelínek.
Postavení v tabulce

Dnes nás čeká opravdu zajímavé utkání. Zápy jsou aktuálním lídrem ČFL, když v 19 odehraných zápasech získaly 44 bodů při skóre 32:18. Z celé soutěže inkasovaly nejméně branek. Druhý Loko Vltavín ve stejné porci duelů má o dvě prohry více, takže má na kontě 39 bodů a skóre 44:25. Má nejlepší útok v celé lize, takže by nás dnes mělo čekat opravdu zajímavé střetnutí!

Hlavním rozhodčím dnešního zápasu bude Vladimír Pastyřík, na lajnách mu pomohou Zdeněk Mudra a Nikola Šafránková.
Vážení fotbaloví příznivci, zdravím vás u fotbalového přenosu z 21. kola České fotbalové ligy, tedy třetí nejvyšší české soutěže. Máme tu šlágr! Lídr tabulky SK Zápy dnes hraje na hřišti druhého Loko Vltavín, čeká nás tedy zajímavá podívaná.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.