ČFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chlumec nad Cidlinou : Dukla B - 8. září 2019   10:15

Chlumec nad Cidlinou
6' Bastin  • 32' Bastin  • 61' Bastin  • 85' Havel
4:2
(2:1)
Dukla B
Dukla B
17' Lauko   • 75' Kott
Dunda – Veselka (90. Doležal), Havel, Kopáč, Žahourek, Koubek, T. Labík, Novotný (58. Špidlen), Čáp (73. Kučera), J. Labík (79. Korba), Bastin (C) (87. Jarkovský).
Petr – M. Trávníček.
Nejedlo – Matějček, Machýček
386 diváků
Dukla B
Šťovíček – Novák, Kovernikov, Mentberger (46. Studnička), Lauko, Kott (C), Houha (61. Vyleta), Veniger, Kim (61. Palacios), Kosík, L. Trávníček (61. Ullman).
Janda.

Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
Chlumec se v dalším kole představí v Živanicích, Dukla odehraje domácí střetnutí s béčkem Hradce Králové.
Chlumec nad Cidlinou porazil béčko pražské Dukly poměrem 4:2, o což se postaral hattrickem kapitán Tomáš Bastin. Ten zaznamenal jednu ze svých tří tref ze značky pokutového kopu do protipohybu brankáře Šťovíčka. Chlumec působil ve druhém poločase lepším dojmem. Vypracoval si vedení 3:1. Následně snížil Kott do prázdné branky. Nicméně poslední slovo měl přesnou hlavou vyskakující Havel.
90+2'
90+2'
Kovernikov poslal míč zleva pod sebe, Šťovíček vykopl balón na pravou stranu, kde domácí faulovali.
90+2'
Ullman dostal míč na pravou stranu a vzápětí při zpětné nahrávce byl ve velkém vápně v ofsajdu.
90+1'
Dvě minuty se nastavují!
90'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Veselka, přichází Doležal.
90'
Po faulu soupeře se rozčílil Palacios a svému protihráči se podíval pořádně zblízka do očí. Nejedlo s kolegou na lajně museli vše uklidňovat.
90'
Kučera trefil levačkou jednoho ze tří hostujících fotbalistů ve zdi.
89'
Zřejmě Kučera zahraje volný přímý kop z pravé strany.
88'
Laukovu nahrávku do pravé poloviny vápna srazil obránce hlavou do rukou brankáře Dundy.
87'
Bastin předal kapitánskou pásku Jarkovskému.
87'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Bastin, přichází Jarkovský.
86'
Korba (Chlumec) postrčil brankáře Šťovíčka, který chytil míč na hranici vápna a dostal žlutou kartu.
85'
Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
JAKUB HAVEL se vyšplhal do vzduchu při centru z levé strany a hlavou zakončil ze středu vápna k levé tyči.
85'
Novák (Dukla Praha) dostává žlutou kartu za protesty.
84'
Kosík ležel na trávníku, a tak sudí Nejedlo pro jistotu přerušil hru.
83'
Dukla čelila centru Kopáče z pravé strany a poté může zaútočit, nejprve však musí Šťovíček vykopnout balón od své branky.
82'
Dukelský faul na levé straně po ztrátě míče je přesně to, co hosté nepotřebovali. Čas pro ně pochopitelně utíká hodně rychle, pro domácí pomalu.
82'
Nepovedenou hostující nahrávku po levé straně sebrala domácí obrana ve spolupráci s Dundou.
81'
Palacios nahrával zprava na střed do ofsajdu.
80'
Špidlen udělal kličku z pravé strany a spoluhráč poté tečoval balón do náruče Šťovíčka.
79'
Špidlen si narazil na pravé straně, ale spoluhráčova dlouhá nahrávka po zemi poté skončila za hostující brankou.
79'
Domácí se tlačili na středu do zakončení, následně pískal Tomáš Nejedlo faul Jakuba Špidlena na pravé straně.
78'
Po faulu na otáčejícího se hráče na levé straně kope domácí celek standardní situaci u šestnáctky soupeře.
78'
Tomáš Labík donutil Tomáše Nejedla k přerušení hry faulem při presinku z levé strany.
79'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází J. Labík, přichází Korba.
76'
Dunda vykopl přes Palaciose středem. Následně byl míč na pravé straně, kde došlo k faulu hostujícího mužstva.
75'
Tým Dukla B právě vstřelil branku! Což se vzápětí mění a máme ze zápasu drama! Zřejmě Ullman chytil rychlost na levé straně a nahrál zhruba na střed vápna, kde TOMÁŠ KOTT nohou do prázdné branky nezaváhal.
75'
Dukla se v posledních minutách trápí směrem dopředu a času na dvě branky a vynucení penaltového rozstřelu zas až tolik nemá.
74'
Dnešní utkání sleduje 386 diváků.
74'
Špidlen uhýbal rukama na středu a tím signalizoval, že se soupeře nedotkl. Sudí Nejedlo do hry nezasahoval.
73'
Špidlen centroval po nahrávce pod sebe z pravé strany pouze na hlavu protihráče v šestnáctce.
73'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Čáp, přichází Kučera.
72'
Veselka nohou z pravé strany zastavil Venigera faulem při rozehrávce hostujícího celku.
71'
Tomáš Nejedlo potrestal podražení Jana Labíka (Chlumec) při dukelském útoku po levé straně žlutou kartou.
70'
Nečisté zakončení nohou z prostoru mimo vápno zcela minulo tři tyče dukelské branky.
70'
Rodící se akci Dukly překazil ofsajd Palaciose na pravé straně a hraje tak domácí mužstvo.
69'
Tomáš Labík nedostal centr z levé strany ani do vápna. Vykopávat navíc bude brankář Šťovíček.
68'
Veselka zaznamenal na středu další obranný zákrok. Nicméně balón se odrazil na kopačky hostujících fotbalistů a ti útočí Ullmanem po levé straně.
67'
Dunda nakopával míč a domácím byl odmávaný ofsajd.
66'
Ullman převzal míč od Šťovíčka na levé straně, ale hostující celek nebyl u balonu příliš dlouho.
65'
Domácí donutili svým presinkem Kovernikova k pasu na Šťovíčka. Ten nakopl míč na levou stranu pouze do autu.
64'
Chlumec fauluje u pravé lajny a hosté drží míč na vlastní polovině.
63'
Po pádu Palaciose v pravé polovině vápna se penalta pískat nebude.
62'
Nejedlo se ujistil, jestli je Čáp v pořádku a domácí hráč může pokračovat v zápase.
61'
TOMÁŠ BASTIN právě završil hattrick. Domácí kapitán poslal penaltu s přehledem pravačkou ze svého pohledu po zemi k pravé tyči do protipohybu brankáře Šťovíčka.
60'
Žlutou kartu dostává Kovernikov (FK Dukla Praha B).
60'
Šťovíček vytáhl křižnou střelu zprava. Při dorážce ze středu vápna jej zachránilo břevno. Následné postrčení z levé strany ve vápně dává Chlumci nad Cidlinou pokutový kop.
60'
Studnička se hezky zbavil soupeře na levé straně. Posléze mu pomohl Kovernikov, ale domácí celek se ubránil.
59'
Šťovíček vyboxoval roh zprava u zadní tyče a Tomáš Nejedlo poté odpískal faul na brankáře pražské Dukly.
58'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Novotný, přichází Špidlen.
58'
Novotný kulhá mimo hrací plochu a Chlumec nad Cidlinou bude poprvé střídat v tomto duelu.
57'
Novotný ještě leží na place a bude ošetřovaný.
56'
Rozběhnutý Novotný běžel po pravé straně, nicméně Kovernikův skluz byl naprosto čistý.
56'
Veselka přečetl nahrávku a z pravého obránce poslal míč do zámezí, hosté mají aut na polovině hrací plochy.
55'
Dunda vykopl míč křížem na levou stranu, ale následný centr se domácím vůbec nepovedl.
54'
Ofsajd hostů.
54'
Přetažený balón vrátili domácí do ohně z levé strany a křižné zakončení hlavou lapil připravený Šťovíček.
54'
Dukla odhlavičkovala balón u přední tyče, další roh pro Čápa.
53'
Po posunutí zleva na první tyč zhatil Novotného vyloženou šanci padající hráč Dukly, roh z pravé strany pro Chlumec.
52'
Lauko si stáhl míč u levé lajny a Dukla se hnala do zakončení. Nakonec domácí podržel skákající Dunda proti zakončení z pravé strany vápna na zadní tyč.
51'
Zakončení Novotného levačkou z osy hřiště a střední vzdálenosti skončilo nad brankou Dukly.
51'
Lukáš Trávníček fauloval z levé strany a Chlumec rozehraje standardní situaci z pozice, ze které se dá prosadit.
50'
Veselka vyskočil na pravé straně a hlavou nahrál spoluhráči. Vzápětí se Dukla ubránila, avšak pouze za cenu autového vhazování u svého vápna.
49'
Jan Labík zaútočil se spoluhráči po pravé straně, ale centr z křídla mířil pouze do rukavic Šťovíčka.
49'
Po faulu na Kima na levé straně rozehrál Lauko, ale obrana hned zastavila jeho spoluhráče.
48'
Veselka vrátil výkop Šťovíčka hlavou z pravé strany. Následný souboj Novotného s protihráčem byl podle rozhodčích v pořádku.
48'
Domácí centr z pravé strany končí daleko vedle zadní tyče.
47'
Chlumec nyní útočí po levé straně, u míče Novotný.
46'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Mentberger, přichází Studnička.
46'
Chlumec nad Cidlinou vede po poločase nad rezervou pražské Dukly 2:1, když se dvakrát prosadil kapitán Tomáš Bastin. Napoprvé dorážkou, napodruhé křižnou střelou z vápna. Na druhé straně se jediným střelcem stal Tomáš Lauko krásným zakončením ze standardní situace do horního rohu branky. Tomáš Nejedlo zatím neudělil žlutou kartu. Zápas se hraje bez větších emocí. Jedná se víceméně o vyrovnané střetnutí.
45+1'
45+1'
Bastin přihrál na pravou stranu, ale následnou střelu hosté srazili.
45'
Jan Labík neprošel středem. Tomáš Nejedlo potom ukončil svým hvizdem útok Dukly levou stranu. Zřejmě ofsajd Pražanů.
45'
Chlumec postupuje na branku soupeře po levé straně, nyní vhazuje Žahourek.
44'
Tvrdá střela z levé strany minula domácí branku, výkop pro brankáře Dundu.
44'
Chlumec získal míč na ose hřiště, ale následovala nepřesná nahrávka na levou stranu, kde nabíhal Tomáš Labík.
43'
Chlumec udělal faul na Mentbergera na hostující polovině a Dukla rozehrála nakrátko.
42'
Dukla zasáhla na přední tyči, následně zakročil Šťovíček proti střele z pravé strany.
41'
Roh z pravé strany pro domácí mužstvo.
40'
Dukla roztáhla hru na levou stranu, ale centr k zadní tyči postrádal přesnost.
39'
Jan Labík se za pomoci dvou spoluhráčů zvedl a míří za svou branku. Snad bude pokračovat v zápase. Každopádně Chlumec nad Cidlinou bude hrát nyní chvíli o desíti.
38'
Tečovanou střelu chytá Dunda do koše. Na zemi ještě zůstává ležet jeho spoluhráč a Nejedlo hned kontroloval, jestli je v pořádku.
38'
Kim byl faulován na levé straně a Dukla může rozehrát standardní situaci.
37'
Tomáš Nejedlo se rozhodl pro domluvu a za tvrdý zákrok domácího hráče z pravé strany neudělí žlutou kartu. Domluví mu.
36'
Čáp máchá rukama. Avšak sudí Nejedlo svůj výrok nezmění a Dukla je na míči po faulu z levé strany.
36'
Ofsajd celku z hlavního města na pravé straně a rozehraje Dunda.
35'
Žahourek kryl míč na levé straně a následně se přidal do rozehrávky Koubek. Nakonec Mentberger vypíchl balón domácím hráčům na polovině hrací plochy.
34'
Kopáč sklidil potlesk diváků za povedený skluz z levé strany. Nicméně balón je nyní u středového kruhu na kopačkách hostujících fotbalistů.
33'
Novotný kontroval dopadl míče z levé strany a poté se mu při rozehrávce nabídl Tomáš Labík postavený u lajny.
32'
Tomáš Labík vyhrál hlavičkový souboj s Viktorem Venigerem na levé straně a TOMÁŠ BASTIN zakončil z levé poloviny vápna přízemním skákavým pokusem na vzdálenější tyč okolo levé natažené nohy brankáře Šťovíčka. Pro Bastina to je druhá trefa v zápase.
31'
Chlumec zahrál roh zprava na přední tyč, ale s tím si Dukla věděla rady a Šťovíček vůbec nezasahoval.
30'
Houha se hlásil o aut z levé strany, avšak pomezní rozhodčí má opačný názor a přisuzuje balón domácím fotbalistům.
30'
Dukla dostala výhodu po držení na polovině hřiště, ale vzápětí udělala chybu na pravé straně.
29'
Šťovíček vykopával na pravou stranu, kde Veniger sice vyhrál hlavu se Žahourkem, ale balón putoval na kopačky domácích fotbalistů.
28'
Tomáš Labík odcentroval z levé strany, ale balón pouze přeletěl vápno. Následně Houha svedl souboj s Novotným.
27'
Šťovíček skočil ke své pravé tyči a připsal si zákrok rukama.
27'
Opět se Dukla na středu hrací plochy provinila proti pravidlům a Chlumec zahrává standardní situaci z podobné pozice.
26'
Kopáčova pravačka poslala balón hodně nad branku. Tady mohli být hostující fotbalisté naprosto v klidu.
26'
Po faulu Mentbergera nařizuje hlavní arbitr přímý kop proti hostujícímu celku a pozice to není špatná.
25'
Houha postrčil Žahourka z pravé strany a pozornosti Tomáše Nejedla tento zákrok neunikl.
24'
Novotný si naběhl při centru z levé strany na střed do druhé vlny a usměrnil míč hlavou vedle pravé tyče.
24'
Tomáš Labík se dral po levé straně do vyložené šance a na poslední chvíli byl zablokovaný.
24'
Hostující celek se ubránil na pření tyči a poté odkopl balón na polovinu hrací plochy.
23'
Pomezní rozhodčí signalizoval faul vystupujícího Kovernikova z levé strany a uvidíme standardku domácího celku.
22'
Šťovíček byl pod tlakem presujících hráčů a odehrál míč na pravou stranu. Chlumec nad Cidlinou poté volí postupný útok.
21'
Kopáč podržel míč na pozici stopera. Nahrál kolem Kima na levou stranu a vzápětí zasáhl střední obránce v barvách pražské Dukly.
20'
Kim se natahoval po balónu marně na pravé straně a Chlumec nad Cidlinou rozehrává z vlastní poloviny.
19'
S ním neměla domácí obrana problémy. Dunda poté vykopl míč na hlavu stopera a Dukla zapsala ofsajd.
19'
Kopáč prodloužil balón hlavou vedle zadní tyče a na řadě je tentokráte hostující roh z levé strany.
18'
Následně padl Veniger na pravé straně nevlastní vinou a hostující celek kope zkrácený rohový kop.
17'
Tým Dukla B právě vstřelil branku! Tak tohle nemělo chybu. TOMÁŠ LAUKO ukázal, že to je na přímé ohrožení branky a křižnou povedenou střelou do pravé šibenice ze svého pohledu dal nádherný gól. Výstavní trefa!
16'
Čáp fauloval hráče pronikajícího středem hrací plochy. Na přímé ohrožení branky to (asi) ještě není.
16'
Centr levačkou z pravé strany pouze propadl vedle vzdálenější tyče Šťovíčkovy branky.
15'
Chlumec napravil svou chybu na pravé straně. Následně centr Žahourek zleva na kopačku protihráče.
14'
Pražané si pomohli faulem na pravé straně a domácí s rozehrávkou nikam nepospíchají.
13'
Mentberger se nedostal k zakončení u kratší tyče a Chlumec se po levé straně vydal do útoku, avšak Čáp se neprosadil jeden na jednoho.
13'
Po zákroku hlavou Havla na bližší tyči si hosté stejnou standardní situaci zopakují.
12'
Lauko bude kopat dukelský roh z levé strany.
10'
Tomáš Nejedlo píská faul Tomáše Labíka na pravé straně na Houhu a u míče tak stojí Veniger.
10'
Dunda posunul míč na pravou stranu a domácí hráči poté v poklidu drželi míč u svého vápna.
9'
V ponechané výhodě jsme sledovali domácí centr zprava na bližší tyč a jeden z hráčů Chlumce nad Cidlinou poslal míč vedle branky.
8'
Dukla přišla o míč a vhazuje tak domácí celek.
6'
Šťovíček vyrazil míč na přední tyči, avšak na dorážku kapitána TOMÁŠE BASTINA z pravé poloviny vápna už nestihl reagovat a Chlumec nad Cidlinou vede 1:0.
6'
Šťovíček chytil míč do koše na první tyči, ale Dukla chybovala na polovině hrací plochy.
6'
Novotnému se v pravé části vápna vrhl pod nohy obránce a následuje první rohový kop tohoto střetnutí.
5'
Lauko však levačkou vysoko přestřelil branku a pro balon tak jde rozehrávající brankář Dunda.
5'
Veniger byl faulovaný zezadu na pravé straně po chybě v domácí rozehrávce a Dukla bude zahrávat standardní situaci. Tomáš Labík už komunikuje s Dundou.
4'
Kopáč nakopával míč do levé poloviny hřiště, kde se mu rozeběhl Tomáš Labík, avšak k balonu jej nepustil hostující obránce.
3'
Na levou stranu letěla zajímavá křižná nahrávka, po balonu se natahoval Kim, avšak prvním dotekem mířil do náruče Doudy. Jinak by přišla vyložená šance před domácí brankou.
2'
Mentberger prodloužil míč hlavou na pravou stranu, jenže Havel dostoupil Houhu a hraje tak Chlumec nad Cidlinou.
1'
Tomáš Labík nezachytil pas na levou stranu a na polovině hřiště tak bude vhazovat Veniger.
1'
Fotbalisté pražské Dukly rozehráli tento zápas a prvním poločase útočí z levé strany.
1'

FK Chlumec nad Cidlinou: Dunda – Veselka, Havel, Kopáč, Žahourek, Koubek, T. Labík, Novotný, Čáp, J. Labík, Bastin (C).
Náhradníci: Petr – Korba, Jarkovský, Špidlen, Doležal, Kučera, M. Trávníček.

FK Dukla Praha B: Šťovíček – Novák, Kovernikov, Mentberger, Lauko, Kott (C), Houha, Veniger, Kim, Kosík, L. Trávníček.
Náhradníci: Janda – Studnička, Ullman, Vyleta, Palacios.

Rozhodčí: Nejedlo – Matějček, Machýček.
Zápas odpíská Tomáš Nejedlo. Pomáhat mu budou Milan Matějček a Lukáš Machýček. Role delegáta FAČR se zhostí Pavel Moník.
Za Chlumec nad Cidlinou nastupuje třeba brankář Radek Petr, který má doma stříbro z MS dvacetiletých 2007, kdy v Kanadě parta okolo Martina Fenina prohrála až ve finále s Argentinou. Petr se v tomto mužstvu potkal i s Markem Suchým, současným stoperem Augsburgu, či Ondřejem Kúdelou, který se podílel na postupu Slavie do základní skupiny Ligy mistrů.
Dukla Praha obnovila své béčko po sedmi letech, kdy tehdy působila v divizi A. Zásadní roli sehrálo rozhodnutí FAČR, které zrušilo Juniorskou ligu. Ta byla dost kritizovaná. Z této soutěže například nikdo nesestupoval. Pražané zatím ve třech odehraných duelech nastříleli dvanáct branek, nejvíce ze skupiny B v rámci České fotbalovéligy.
4. kolo – Přepeře venku 3:1
Vzhledem k povinnosti klubu mít mládežnické celky převedl majitel Jiří Ryba převýšovskou třetiligovou licenci o dva kilometry do Chlumce nad Cidlinou. Převýšov nastupoval v České fotbalové lize od roku 2012. Před osmi lety si jakožto účastník divize (čtvrtá nejvyšší soutěž) vyšlápl v poháru na Slavii. V posledním ročníku před rozšířením obsadil šestou pozici.
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu pátého kola České fotbalové ligy, ve kterém se střetnou Chlumec nad Cidlinou a Dukla Praha B. Začínáme v 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.