ČFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hostouň : Vltavín - 6. října 2019   16:00

0:2
(0:1)
Vltavín
Vltavín
5' Čtvrtníček   • 82' M. Hovorka
Hostouň
Dutka – Antl, Krupička (82. Baratynskyj), Dosoudil, Charvát, Zahranychnyy (73. P. Hovorka), Marek (C), Šustr, Kabele, Laušman, Hájek.
Czehowsky – Vašák, Lohojda, Baratynskyj, P. Hovorka, Vegricht, Vojtěšek.
Mudra – Pastyřík, Kožár
Stadion Vojtěcha Zeithamla, Hostouň
180 diváků
Vltavín
Koblenc – Šmalcl, Kühnel, Podzimek, M. Hovorka, Čtvrtníček (86. Šafařík), Uvíra (C), Kuchař, Šnajdr, Maione, Vieira (84. Mysliveček).
Štorc – Mysliveček, Šípek, Šafařík.

Děkujeme za pozornost, mějte se fajn.
Hostouň prohrála 0:2 s Vltavínem. Ve druhém poločase měla o něco více ze hry. Nicméně po gólu hlavou v podání Čtvrtníčka přidal druhý zásah hostů Marek Hovorka svou povedenou standardní situací zatočenou na přední tyč. Vltavín tak vůbec poprvé venku vítězí v letošní sezoně a v příštím kole přivítá v domácím prostředí Karlovy Vary. Hostouň čeká duel v Domažlicích.
Dnešní utkání sledovalo 180 diváků.
90+2'
90+2'
Balón zapadl vedle brány hostů.
90+2'
Sokol kope roh z levé strany.
90+1'
Nepřesná střela z prostoru mimo šestnáctku míří ke Koblencovi, který šetří čas.
90+1'
Hosté odkopli míč na domácí polovinu.
90'
Šnajdrův skluz z pravé strany znamená, že rozehrát může Dutka u vlastního vápna.
89'
Nahrávka na levou stranu, ale tu nemohl Marek zpracovat a balón si tak vezme Marek Hovorka před autovým vhazováním.
88'
Maione už nedostihl míč na pravé straně na hrací ploše a rozehrává tak Dosoudil s Charvátem.
87'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Čtvrtníček, přichází Šafařík.
86'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Vieira, přichází Mysliveček.
85'
Marek nacentroval na zadní tyč, ale domácí celek minul hostující branku.
84'
Maione presoval proti Dosoudilovi, rukama jej fauloval a oba hráči si poté ještě povídali po hvizdu hlavního rozhodčího.
82'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Krupička, přichází Baratynskyj.
82'
Vltavín právě vstřelil branku!
MAREK HOVORKA kopl standardní situaci zleva na bližší tyč a Lokáda nemá daleko ke třem bodům.
82'
Vieira posunul míč na levou stranu a sudí Mudra odpískal faul na hostujícího útočníka.
81'
Brejk čtyři na dva skončil zakončením z levé strany vedle přední tyče Dutkovy branky.
80'
Tomáš Marek teď debatoval s hlavním sudím Mudrou a cosi se mu nelíbilo.
79'
Balón mířil od zad Laušmana z levé strany vápna do zámezí a vhazovat tak bude Loko.
78'
Opět jsou domácí naštvaní na hlavního arbitra poté, co odpískal tvrdý skluz z pravé strany na Šustra, avšak kartu ze své kapsy nevytáhl.
77'
Marek Hovorka táhl útok po pravé straně, ale souboj jeden na jednoho vyzněl lépe pro domácího bránícího hráče.
76'
Hostouň se zlobila na sudího Mudru po zákroku vybíhajícího brankáře Koblence ve velkém vápně.
76'
Žlutou kartu dostává Laušman (TJ Sokol Hostouň).
75'
Přetažený balón vedle vzdálenější tyče hostující brány a Dutka docela pospíchá.
73'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Zahranychnyy, přichází P. Hovorka.
72'
Žlutou kartu dostává Kühnel (Loko Vltavín).
73'
Brejk tři na čtyři, jenže domácí zakročili proti křižné nahrávce na levou stranu.
72'
Uvíra držel míč u pravé lajny a Zahranychnyy si počínal v rozporu s fotbalovými pravidly při souboji s hostujícím kapitánem.
71'
Zahranychnyy útočil s Charvátem na levé straně, ale balón se ani nedostal do hostující šestnáctky.
70'
Charvát vrátil míč z levé strany do vápna, ale domácí se hlavou u zadní tyče neprosadili.
69'
Balón dopadl doprostřed branky a rukavic Dutky.
69'
Faul domácích na levé straně, standardní situace pro hostující tým.
68'
Zahranchnyy si neobhodil Marka Hovorku z levé strany, přišel o míč. Nicméně při kontru se Vieira dotkl balónu již za domácí brankou.
66'
Charvát si vyměnil míč na levé straně se spoluhráčem a jeho centr poslal jeden z domácích hráčů u zadní tyče mimo branku.
65'
Hosté nevymysleli nic na levé straně a sudí Mudra ukazuje, že vykopávat bude Dutka.
64'
Dosoudil si pomohl podle mínění rozhodčího nedovoleným zákrokem z levé strany a zezadu před střídačkou.
64'
Dutka vyběhl z vápna a hosté poté z levé strany přestřelili prázdnou branku.
63'
Zahranychnyy se rozeběhl Charvátovi na levé straně, ale poté jej dostoupili dva hostující fotbalisté.
63'
Laušman nemohl zpracovat nahrávku na levé straně, Šmalcl měl k balónu podstatně blíž.
62'
Roh z pravé strany, ale na přední tyči zasáhli hostující fotbalisté.
61'
Zahranychnyy odcentroval zleva do kopačky beka, takže roh.
60'
Na zadní tyči se tlačili do zakončení dav domácí fotbalisté, avšak Koblence neohrozili.
60'
Rozhodčí přerušuje domácí útok na pravé straně a připravuje se volný přímý kop.
59'
Domácí beci kombinovali až přišel faul na půli a Zahranychnyy rozehrál pod sebe.
57'
Marek a další ostatní domácí hráči, stejně tak lavička, se dožadovala odpískání faulu na levé straně u hostujícího vápna, ale píšťalka sudího Mudry nezazněla.
57'
Lokádě se vůbec nepovedla křižná standardka z levé strany a rozehrává Dutka.
56'
Po ztrátě domácího celku na pravé straně uvidíme autové vhazování Uvíry.
55'
Spíše Sokol je aktivnějším mužstvem ve druhém dějství.
54'
Hostouň rychle rozehrála, Zahranychnny sklepl míč na levé straně a poté zasáhla hostující obrana.
53'
Zatím je ve druhém poločase k vidění docela dost nepřesností na obou stranách.
52'
Přízemní skákavá střela z pravé strany šla těsně vedle zadní tyče hostující brány.
51'
Charvát přihrál na levou stranu. Laušman se ovšem posléze nedostal k zakončení u vzdálenější tyče.
50'
Nepřesnou křižnou nahrávku na levou stranu, kde se pohyboval Zahranychnyy, skončil domácí útok.
49'
Domácí mohli využít nejisté rozehrávky, ale tvrdá střela z pravé strany prosvištěla mimo hostující bránu.
48'
Vieira našel zprava na středu Kuchaře, ale ten trefil pouze záda bránícího hráče.
48'
Zakončení hlavou ze středu vápna pod břevno skryl Koblenc do svých rukavic.
47'
Domácí posouvali míč na polovině hostů až získali roh z pravé strany.
46'
Vltavín rozehrál druhý poločas a útočí z levé strany.
46'
Lokáda vede po poločase na hostouňském trávníku 1:0, když v páté minutě otevřel skóre zápasu hlavou Josef Čtvrtníček. Nesledujeme vůbec špatné utkání, ačkoliv vyložených šancí až tolik nebylo. Jedná se o duel plný soubojů, který rozhodně má, co nabídnout. Úvodní dějství bylo vyrovnané. Žádný z celků neměl výraznější převahu a Hostouň může pomýšlet minimálně na bod. Zatím se však nováček České fotbalové ligy trošku trápí v útočné fázi.
45+1'
45'
Kuchař trefil pravačkou zeď a skóre se tak nemění.
45'
Tomáš Marek ještě komunikuje s hlavním rozhodčím.
44'
Následný zákrok těsně před vápnem domácích posoudil sudí Mudra jako nedovolený a do zdi si Dutka postaví určitě hodně hráčů.
44'
Šnajdr nevyužil dobré nahrávky, když mu spoluhráč posunul míč u levé tyče pod sebe. Domácí nakonec vše ustáli.
43'
Hosté překazili domácím souhru u vápna.
42'
Za faul po ztrátě míče neudělí sudí Mudra žlutou kartu hostujícímu Šnajdrovi.
42'
Hosté kombinovali na polovině hřiště, Uvíra poté roztáhl hru na pravou stranu. Loko se dostalo k vápnu, ale zatím bez střely na Dutku.
41'
Při autu z pravé strany ubránili hosté vyskakujícího Dosoudila u bližší tyče.
40'
Míč přeletěl Čtvrtníčka na středu a poté následoval faul nohou v podání Šnajdra, jehož obětí se stal Zahranychnyy.
39'
Rozhodčí Mudra odpískal nedovolený zákrok u šestnáctky hostujícího mužstva a Tomáš Marek (Hostouň) si prohlédl žlutou kartu.
38'
Uvíra si vysloužil pochvalu od hostující střídačky z obranný zákrok na půli a zprava tak vhazuje Antl u laviček.
37'
Zahranychnyy přestřelil hostující branku při centru z pravé strany.
37'
Při přímém kopu Kuchaře na pravou stranu byl u dlouhé tyče pouze Dutka.
36'
Marek podle rozhodčího Mudry fauloval Kuchaře. Dosoudil ještě debatuje s hlavním arbitrem.
36'
Sokol srazil centr z pravé strany a vydává se do protiútoku.
35'
Domácí vyskočili na přední tyči proti autu Uvíry z levé strany.
33'
Dutka si vybral levou stranu, ale tam domácí přišli o balón.
32'
Šnajdr nahrál zleva na první tyč, ale tam byl jeho spoluhráč dokonce ztrojený, takže s minimální šancí, co se týče zakončením směrem na brankáře Dutku.
31'
Koblenc kopl míč na levou stranu, kde se Lokáda po střetu Zachranychnyy versus Šnajdr marně dožadovala autového vhazování z domácí poloviny.
30'
Zakončení hlavou u přední tyče minulo hostující branku a balón si tak bere Koblenc.
30'
Faul při přebírání míče na pravé straně a uvidíme standardní situaci domácího celku.
29'
Šnajdr prohrál souboj na levé straně s Antlem a Vltavín se tak bude muset bránit.
28'
Centr z levé strany končí u zadní tyče a v rukavicích Koblence.
27'
Za podražení na pravé straně a skoro polovině hřiště vidí domácí Šustr žlutou kartu.
27'
Zahranychnyy nahrával z pravé strany již na polovině soupeře, ale proti jeho pasu vystoupil Kühnel.
26'
Laušman byl na pravé straně pokrytý dvěma protihráči a Kühnel tak drží míč na hranici středového kruhu.
25'
Domácí odvrátili míč napodruhé hlavou ven z vápna a hrají pravou stranou, kde je připravený Zahranychnyy.
24'
Sudí Mudra nařizuje volný přímý kop z levé strany pro hostující celek a jeho exekuce se ujme zřejmě Kuchař.
24'
Hostouň se zatím nedostala do vyložené příležitosti. Sledujeme ovšem vyrovnané střetnutí.
23'
Uvíra rozehrál standardku na levou stranu, kde na balón nedosáhl Šnajdr u lajny.
22'
Zachranychnny a Antl spolupracovali na pravé straně, první zmiňovaný centroval do ohně, ale Lokáda si věděla rady.
21'
Na trávníku ležel Šustr, Kühnel hned kontroloval, zda je v pořádku. Můžeme pokračovat v zápase.
20'
Zahranychnyy poslal míč zprava na bližší tyč, kde hosté zablokovali zakončení hlavou.
19'
Až moc vysoký balón na delší tyč, celkem lehká práce pro domácí defenzivu a vhazovat tak může Antl.
19'
Roh zprava pro hostující mužstvo.
18'
Šnajdr to myslel dobře nahrávkou zleva na střed, kde se mu rozbíhal Čtvrtníček a když by zpracoval balón, tak by šel sám na Dutku.
17'
Vltavínu je pískaný útočný faul Čtvrtníčka a Hostouň tak může útočit.
17'
Podzimek získal míč zleva, ale hosté jej hned ztratili na půli a balón tak je na noze Dutky.
16'
Sokol přežil centr pravačkou Kuchaře na vzdálenější tyč a Dutka nemusel zasahovat.
15'
Zahranychnyy fauloval z pravé strany Šnajdra a hosté kopou standardní situaci.
14'
Pod tlakem presujících hráčů odkopl Koblenc balón na pravou stranu. Lokáda poté zvládla přechod do útoku, ale v závěru chytil Dutka míč do koše ve velkém vápně.
13'
Koblenc se rozhodl nejprve pro kombinaci s obránci a poté nákop na polovinu protivníka, jenže obránce odhlavičkoval balón před útočícím Čtvrtníčkem.
12'
Hostouň se dost zlobila a Marek Hovorka (Loko) vyfasoval za faul nohou z pravé strany žlutý trest.
12'
Míč šel k přední tyči a poté do rukavic Koblence, který kolem sebe neměl nikoho z domácích fotbalistů.
11'
Tentokráte zkrácený roh z levé strany proti hostující brance, takže pozice to není úplně špatná. U míče stojí Kabele.
10'
Uvíra vyhrál hlavičkový souboj na levé straně a poté si na polovině hřiště počínal nedovoleně hostující Čtvrtníček.
9'
Míč se točil do brány, ale Koblenc jej vyrazil. Lokáda poté reagovala po levé straně, ale Kuchař měl k balónu daleko.
8'
Antl naběhl na pravou stranu do blízkosti hostujícího vápna a sudí přece jen pískl postrčení Šnajdra. Sokol tak bude zahrávat zkrácený roh.
8'
Sudí Mudra pustil souboj Šnajdra s Antlem a rozehrávat tak bude domácí Dutka.
7'
Zahranychnyy zvládl kličku na pravé straně při rozehrávce. Laušman nakonec odcentroval z křídla, ale sraženou střelu si našly ruce gólmana Koblence.
6'
Uvíra zasáhl hlavou a následoval rychlý brejk po levé straně, jenže Šnajdr se nedostal na polovině soupeře přes bránícího fotbalistu v barvách Sokola.
5'
JOSEF ČTVRTNÍČEK zůstal neobsazený při centru zprava a hlavou o zem do levé poloviny brány otevírá skóre zápasu.
5'
Antl vhazoval z pravé strany a Laušman prodloužil míč hlavou pouze k hostujícímu mužstvu, balón poté putoval do šestnáctky Lokády za Koblencem.
4'
Podzimek sehrál akci po levé straně s Kuchařem, balón se poté vrátil na polovinu hrací plochy a domácí celek se nakonec poměrně snadno ubránil.
3'
Ofsajdem v levé části hrací plochy končí útok domácího celku a k balonu jde brankář Koblenc.
2'
Šnajdr hrál rukou na středu domácí poloviny a hlavní sudí Mudra hned pískl do píšťalky, Sokol rozehrál nakrátko.
2'
Domácí nezpracovali balón na zadní tyči, ale poté zastavili rodící se protiútok po pravé straně.
1'
Zahranychnyy vhodil aut zprava a Podzimek poté poslal balón na roh.
1'
Hostouň nastoupila v bílém, Vltavín v modrém.
1'

TJ Sokol Hostouň: Dutka – Antl, Krupička, Dosoudil, Charvát, Zahranychnyy, Marek (C), Šustr, Kabele, Laušman, Hájek.
Náhradníci: Czehowsky – Vašák, Lohojda, Baratynskyj, P. Hovorka, Vegricht, Vojtěšek.

Loko Vltavín: Koblenc – Šmalcl, Kühnel, Podzimek, M. Hovorka, Čtvrtníček, Uvíra (C), Kuchař, Šnajdr, Maione, Vieira.
Náhradníci: Štorc – Mysliveček, Šípek, Šafařík.

Rozhodčí: Mudra – Pastyřík, Kožár.
Karlovy Vary ráno porazily v přestřelce Admiru 4:3, Rakovník padl na trávníku příbramského béčka 0:4. Hostouň tak ztrácí na Západočechy pět bodů z posledního místa skupiny A ČFL. Za Rakovníkem poté zaostává o tři body.
Zápas odpíská Zdeněk Mudra. Pomáhat mu budou Vladimír Pastyřík a Ondřej Kožár. Role delegáta FAČR se zhostí Martin Vlk.
Vltavín nezažívá úplně ideální vstup do sezony. Z osmi odehraných zápasů vytěžil na své konto celkem jedenáct bodů. Navíc má pasivní skóre. Před necelým týdnem si v domácím prostředí poradil s Benešovem po trefách Kuchaře a Vieiry. Právě on je se čtyřmi přesnými zásahy nejlepším střelcem hostujícího mužstva v letošní sezoně.

Nutno ještě dodat, že Vltavín v tomto ročníku třetí nejvyšší české fotbalové soutěže neuhrál ani bod -postupně padl s rezervou Slavie, Admirou Praha a Královým Dvorem.
Hostouň hraje poprvé ve své historii Českou fotbalovou ligu a zatím se jí nedaří. Uhrála čtyři body. Vyhrála jen jednou, když ve svém posledním domácím střetnutí porazila v nováčkovském souboji Rakovník poměrem 4:0. Přitom na své soupisce má zajímavá jména. Stoper Radek Dosoudil nastupoval za Mladou Boleslav, Petr Trapp oblékal dres plzeňské Viktorie v době, kdy Západočeši začínali hrát evropské poháry. Mimo toho patřila práva na Trappa také Slavii či Příbrami.

Domácí disponují například také brankářem Czehowskym, který si prošel mládeží pražské Dukly. Zmiňme ještě, že mužstvo okolo devětatřicetiletého kapitána Tomáše Marka posílil Dominik Šustr, jenž si ČFL vyzkoušel v barvách Litoměřicka a poté si zahrál za druholigovou Viktorii Žižkov.
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu devátého kola České fotbalové ligy, kdy se v rámci skupiny A střetnou Sokol Hostouň a Loko Vltavín. Začínáme v 16:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.