ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štěchovice : Domažlice - 16. listopadu 2019   10:15

Štěchovice
Štěchovice
0:3
(0:0)
Domažlice
Domažlice
60' Došlý   • 63' Mlynařík   • 74' Kropáček
Štěchovice
Kohoutek – Busta (46. Nehoda), Švejda (C), Košata, Pavlík, Volešák, Kučera, Batka (64. Štědronský), Novák, Jakobovský (78. Pešl), Těžký (64. Woitek)
Hašek, Štědronský, Nehoda, Obermajer, Pešl, Woitek, Grégr
Drábek – Hájek,Hanáková
Štěchovice
Domažlice
Brych – Pek (78. Kadar), Hrubý, Matas, Mlynařík, Teršl (84. Bauer), Brabec (71. Ruml), Mužík (C), Pavlík (78. Uzlík), Došlý, Kropáček (75. Vůch)
Ruml, Kadar, Uzlík, Vůch, Bauer, Švihořík

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou.
Zápas je u konce. Domažlice rozhodly ve druhém poločase, kdy Štěchovicím nastřílely tři branky, a ze středočeského městečka si po zásluze odvážejí tři body.

Střelecké trápení Štěchovic, které se před zápasem zastavilo na 180 minutách, pokračovalo i v prvním poločase. Navíc už ve 4. minutě to vypadalo, že Středočeši budou inkasovat. Štěpán Kohoutek riskantně vyběhl proti domažlickému střelci Renému Kropáčkovi, ten si štěchovické gólmana jednoduchou kličkou do strany obešel, z hranice šestnáctky ale prázdnou branku nakonec netrefil. Podobná akce se opakovala i o necelou půlhodinku později, ani tehdy se ale René Kropáček nemohl radovat ze vstřelené branky. Největší šance domácích přišla v 32. minutě, kdy si na centr z pravé strany vyskočil Lukáš Batka, gólmana Jiskry Lukáše Brycha ale nakonec překonat nedokázal.

Gólu se dočkali fanoušci na štěchovickém stadionu až v 60. minutě. Po centru Petra Mužíka propadl míč až k Petru Došlému, který razantní trefou uklidil míč k levé tyči. O tři minuty se mohli hosté radovat opět, René Kropáček si došel pro penaltu, kterou trefou k pravé tyči proměnil Michal Mlynařík. Rozhodující branka padla ve 74. minutě po obrovské hrubce Patrika Nehody, Petr Došlý z nadějné střelecké pozice ještě přihrávkou pod sebe našel Raného Kropáčka, který míč jednoduše doklepl do prázdné branky.
90'
87'
Štěchovice napadají domažlickou rozehrávku, hráči ze západu Čech jsou ale na míči sebejistí a nechybují.
86'
Do zakončení z bezprostřední blízkosti domažlické branky se dostal po hrubce v západočeské obraně Radek Pešl. Přes dobře postaveného Lukáše Brycha ale míč protlačit nedokázal.
Štěchovicím se proti západočeským Domažlicím dlouhodobě nedaří, Středočeši vyhráli pouze dva z posledních devíti zápasů. Poslední vítězství se navíc datuje až do listopadu roku 2017, kdy se oba celky střetly jako letos v posledním kole fotbalového podzimu.
85'
Pas Patrika Nehody po pravé straně na unikajícího Martina Nováka byl příliš dlouhý a skončil v zámezí za domažlickou brankou.
84'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Jakub Teršl, přichází Marek Bauer.
82'
Domažlice teď kombinují na vlastní polovině, hráči Štěchovic se snaží napadat a s nepříznivým výsledkem ještě něco udělat, zatím ale bez výsledku.
81'
Egon Vůch teď chtěl v poměrně beznadějné situaci zatlačen do rohu překvapit domácího gólmana Štěpána Kohoutka překvapit nečekanou trefou z dálky. Ta letěla ale pouze doprostřed branky, kde míč štěchovický brankář bez problémů schoval do náruče.
80'
Ladislav Volešák se pokusil mezi dvojicí domažlických obránců proklouznout do hostující šestnáctky. O míč nakonec ale přišel.
79'
Do nadějně vypadajícího zakončení z pravé strany se teď dostal hostující Ondřej Ruml. Jeho razantní přízemní centr ale prolétlo těsně vedle levé tyče štěchovické branky.
78'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Lukáš Jakobovsksý, přichází Radek Pešl.
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Ondřej Pek, přichází Jakub Kadar.
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Kryštof Pavlík, přichází Václav Uzlík.
77'
Domácí kapitán Michal Švejda svým nečekaným přízemním zakončením k levé tyči prověřil reflexi domažlického Lukáše Brycha, ten se dokázal přes celou šířku branky rychle přemístit a míč vyrazit mimo tři tyče vlastní branky.
76'
Po nevybíravém zákroku deset metrů před domažlickým vápnem budou Štěchovice zahrávat nadějně vypadající volný kop.
75'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází René Kropáček, přichází Egon Vůch.
74'
Domažlice právě vstřelily branku!
Po obrovské hrubce Patrika Nehody, kterým by v souboji o míč moc málo důrazný, se do samostatného úniku na štěchovickou branku dostal Petr Došlý. Ten ještě nesobecky poslal míč pod sebe na úplně volného RENÉHO KROPÁČKA, který jednoduše doklepl míč do prázdné štěchovické branky.
72'
Martin Novák dokázal za pět minut dvanáct ještě odcentrovat míč z pravé strany, poměrně dobře mířený centr na Ladislava Volešáka žádným zakončením ale neskončil. Zkušený štěchovický záložník nedokázal přeskočit dvojici urostlých západočeských stoperů.
71'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází David Brabec, přichází Ondřej Ruml.
71'
Matěj Štědronský (Štěchovice) musel zatáhnout za záchranou brzdu a na polovině hřiště zastavil nadějně vypadající domažlický brejk stáhnutím jednoho z unikajících hráčů k zemi, rozhodčí mu za to ukázal zaslouženou žlutou kartu.
70'
Centr Martina Nováka z pravé strany skončil v rukavicích šikovně postaveného domažlického gólmana Lukáše Brycha. Jiskra teď může jít do rychlého brejku.
69'
René Kropáček teď nešikovně vletěl do Lukáše Jakobovského, i přes srážku se oba hráči staví na své a vypadá to, že budou bez problémů v zápase pokračovat.
68'
I na druhé straně se kope roh, ani hráči v modro-bílých dresech ale nedokázali nějak ohrozit štěchovickou branku.
67'
Tak to nebyla vůbec špatná trefa! Po přesném centru z hloubi pole z levé strany na vzdálenější tyč se dostal k míči Martin Novák, který z první z voleje zakončoval šajtlí doprostřed branky. Lukáš Brych razantní trefu nakonec vyrazil před sebe, kde se naštěstí pro domažlické fanoušky dostal k míči jeden z obránců.
66'
Centr Patrika Nehody domažlickou branku nijak neohrozil, hosté se navíc vydali do rychlého brejku, který musel zákrokem na hranici pravidel zastavit Tomáš Pavlík.
65'
Po sraženém centru z pravé strany budou Štěchovice kopat roh.
64'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Lukáš Batka, přichází Matěj Štědronský.
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Šimon Těžký, přichází Lukáš Woitek.
63'
Trefa MICHALA MLYNAŘÍKA k pravé tyči štěchovické branky nepatřila k těm nejpřesnějším, Štěpán Kohoutek dokázal dobře odhadnout stranu a na balón si dokonce sáhl, mimo tři tyče ho už ale konečky prstů vyškrábnout nedokázal.
62'
Po obrovské hrubce v domácí obraně si René Kropáček ve vápně šikovně po kličce kolem Jakuba Košaty došel pro faul! Domažlice budou zahrávat penaltu.
61'
René Kropáček si na polovině hřiště pomohl rukou, Štěchovice se snaží stupňovat svůj tlak na hostující branku, zatím ale bez výsledku.
60'
Tak tohle je smůla pro Štěchovice! Po centru Petra Mužíka od rohového praporku na přední tyč propadl míč mezi dvojicí obránců až k úplně volnému PETRU DOŠLÉMU, který z bezprostřední blízkosti razantně poslal míč k levé tyči.
60'
Štěchovice si po centru od rohového praporku nedokázaly vytvořit žádnou příležitost pro střelu, do rychlého brejku se teď navíc podívají Domažlice.
59'
Jakub Košata se šikovně prosmýkl po levé straně a svým přízemním centrem se pokusil najít volného Lukáše Batku v bezprostřední blízkosti domažlické branky, do trajektorie míče zasáhl skluzem jeden z obránců, který balón srazil do zámezí. Štěchovice budou kopat roh.
58'
Pas za štěchovickou obranu na nabíhajícího Reného Kropáčka nebyl přesný a skončil u Štěpána Kohoutka.
57'
Lukáš Jakobovský si sice na pravé polovině hřiště před obráncem šikovně zasekl míč, nakonec ale na mokrém trávníku podklouzl a o balón přišel.
56'
Po centru Petra Mužíka sice vznikl před štěchovickou šestnáctkou zmatek. Žádný z hostujících hráčů se nakonec ale nedokázal dostat do žádného nebezpečnějšího zakončení.
Minulý vzájemný zápas dopadl lépe pro hostující Domažlice. Západočeši si po gólu Daniela Černého odvezli se středočeského městečka všechny tři body za výhru 1:0.
55'
Zakončení Michala Mlynaříka zpoza šestnáctky skončilo sražené za Štěchovickou brankou. Jiskra bude zahrávat roh.
54'
Dva rychlé fauly na polovině hřiště, do hry se dostávají emoce.
53'
Martin Novák se pokusil svým vysokým centrem pod sebe najít někoho ze svých spoluhráčů před domažlickou brankou. Míč sice mířil k Ladislavu Volešákovi, ten ale nedokázal o několik centimetrů vyššího obránce přeskočit.
52'
Středočeský trenér se teď na své svěřence musí zlobit. Zkušený Ladislav Volešák sice nedokázal vyřešit situaci 2 na 2 společně s urostlým Lukášem Batkou ideálně, žádný ze štěchovických hráčů ale nepodpořil středočeské útočné duo náběhem z druhé vlny. Takřka všichni domácí hráči zůstali stát na polovině.
51'
Rušno má gólman i na druhé straně hřiště. Ke střele z hranice vápna se teď odhodlal René Kropáček, jeho nevýrazný pokus k levé tyči ale dokázal dobře chytající Štěpán Kohoutek bez problémů zlikvidovat.
50'
Po centru Lukáše Jakubovského z pravé strany se do zakončení zpoza šestnáctky dostal domácí Tomáš Pavlík, jeho trefa z první ale letěla vysoko nad domažlickou brankou.
49'
Po dvou sražených trefách Kryštofa Pavlíka se dostal do zakončení zpoza štěchovické šestnáctky Jakub Teršl. Domažlický defenzivní záložník nemířil vůbec špatně, jeho razantní přízemní pokus prolétl těsně vedle levé tyče.
48'
Tomáš Pavlík (Štěchovice) zkusil ve vápně Domažlic nafilmovat pád, rozhodčí jeho simulace prohlédl a po pravá udělil štěchovickému záložníkovi žlutou kartu.
47'
Tak tohle byla zatím bezpochyby největší šance Štěchovic! Z bezprostřední blízkosti pravé tyče domažlické branky zakončoval urostlý útočník Lukáš Batka, jeho razantní trefa ale nakonec prolétla těsně vedle bližší tyče.
46'
Úvodní výkop v druhém poločas mají na starost domácí Středočeši.
46'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Filip Busta, přichází Patrik Nehoda.
46'
První poločas je u konce. Skóre je zatím vyrovnané 0:0, i když více ze hry mají hostující Západočeši, kteří ale nedokáží svůj tlak zužitkovat ve vstřelenou.

Druhý poločas začne přibližně v 11:20.
45'
44'
Štěchovice se na závěr poločasu pokoušejí napadat domažlickou rozehrávku. Zatím ale bez výsledku.
Oba celky mají na svém kontě stejný počet bodů. Domažlice se nachází před desátými Štěchovicemi pouze díky lepšímu skóre.
43'
David Brabec svým pasem za štěchovickou obranu sice dokázal šikovně najít volného Petra Došlého, ten se ale nacházel v ofsajdu.
42'
Ke střele zpoza vápna se teď odhodlal Martin Hrubý, razantní zakončení západočeského obránce ale letělo vedle levé tyče štěchovické branky.
41'
Ani jeden z centrů Ondřeje Peka z pravé strany nedokázal ohrozit domácí branku, po odkopu jednoho z obránců se ale Domažlice opět dostávají k míči. Západočeši teď mají jasně navrch.
40'
David Brabec si teď na pravé straně hřiště došel pro roh, tohle bude další šance Domažlic ohrozit domácí branku.
39'
Centr Petra Mužíka už štěchovickou branku nijak neohrozil, po nepřesném výkopu se ale k míči opět dostávají hráči v modrém.
38'
Domažlický kapitán Petr Mužík svým centrem na zadní tyč dokázal najít volného Ondřeje Peka, ten svým zakončením ke vzdálenější levé tyči do protipohybu gólmana Štěpána Kohoutka sice dokázal znejistit, mladý brankář ale nakonec pohlednou robinzonádou vyškrábl míč mimo tři tyče vlastní branky. Domažlice tak budou kopat roh.
37'
Faul kousek za polovinou hřiště znamená, že Jiskra bude zahrávat nadějně vypadající volný kop.
36'
Po výkopu domácího Štěpána Kohoutka se jednomu z domácích při hlavičkovém souboji povedlo faulovat urostlého Petra Došlého. Domažlice se opět podívají do útoku.
35'
Filip Busta (Štěchovice) si teď za svůj nevybíravý zákrok na polovině hřiště na Kryštofa Pavlíka vysloužil žlutou kartu.
33'
Hostující Ondřej Pek na tenhle okamžik nebude rád vzpomínat, po vysoké přihrávce na pravou stranu si nedokázal ideálně zpracovat míč, ten mu proklouzl mezi nohami a skončil v zámezí.
32'
Lukáš Brych teď měl namále! Na parádní centr z pravé strany si kousek před domažlickou brankou vyskočil Lukáš Batka, jeho razantní zakončení hlavou dokázal západočeský gólman jen se štěstím vytáhnout vedle pravé tyče.
31'
I na druhé straně to vře! Martin Novák v rychlostním souboji po pravé straně za sebou nechal obránce, svým zakončením z úhlu ale dokázal rozvlnit pouze vnější síť domažlické branky.
30'
Trenér hostujících hráčů Pavel Vaigl se teď musí držet za hlavu! Šťastně se přes štěchovickou obranu řadu probojoval René Kropáček, který si na zem položil i gólmana Štěpána Kohoutka. Domažlický střelec dokázal zakončit pouze do ležícího brankáře od kterého se míč odrazil k úplně volného Petru Došlému, už to vypadalo, že západočeský záložník jednoduše doklepne míč do domácí branky, svým razantním pokusem ale nakonec poslal míč těsně vedle levé tyče.
29'
Petr Mužík svým hezky zatočeným balónem na zadní tyč sice dokázal najít volného Jana Matase, který svým zakončením hlavou k levé tyči prověřil hbitost domácího gólmana.Západočeský hráč si při své střele ale pomohl nedovoleným popostrčením, což hlavní rozhodčí posoudil jako faul.
28'
Michal Švejda zezadu tvrdě přišlápl domažlického Reného Kropáčka. Jiskra bude mít další nadějně vypadající volný kop, tentokrát z ještě lepší pozice než předtím.
27'
Štěchovice se dostaly do přečíslení 3 na 2! Martin Novák posunul míč na levou stranu na volného Jakuba Košatu, ten si po neideálním zpracování, kdy mu míč utekl na dlouhou nohu, připravil střelu doprostřed branky, kterou ale nakonec dokázal vysoko postavený gólman Lukáš Brych zlikvidovat pohledným zákrokem.
26'
Nakrátko rozehraný volný kop nakonec skončil centrem z hloubi hřiště na zadní tyč, u ní se ale nacházel pouze jeden ze štěchovických obránců, který odhlavičkoval míč daleko od vlastního brankoviště.
25'
Po tvrdém zákroku u levé lajny budou Domažlice zahrávat volný kop.
24'
U balónu za obranu na hostujícího Reného Kropáčka byl první gólman Štěpán Kohout, který z první odkopl míč mimo hřiště.
23'
Tak tohle se Štěchovicím moc nepovedlo. Ze zajímavě vypadající standardní situace se nakonec prokombinovali až k vlastní brance, kde Štěpán Kohoutek pod tlakem odkopl míč pouze k hráči v modro-bílém dresu domažlické Jiskry.
22'
René Kropáček teď nepříjemně zajel do Filipa Busty, tenhle zákrok na polovině Štěchovic mohl rozhodčí bez větších problémů posoudit jako žlutou kartu, tentokrát ale domažlického střelce pouze důrazně varoval.
21'
Dalekonosné zakončení Petra Mužíka před domácím gólmanem nepříjemně poposkočilo, Štěpán Kohoutek ale bez větších problémů nakonec dokázal míč schovat v rukavicích.
20'
Klička Jakuba Košaty nevyšla štěchovickému křídlu podle představ, míč skončil jedním z hostujících obránců sražený v zámezí.
19'
Další chodovská střela! Ani tentokrát ale Kryštof Pavlík svým pokusem z rohu šestnáctky nedokázal prostřelit obranný val složený z domácích obránců před štěchovickou brankou.
18'
Lukáš Jakobovský nedokázal svému středočeskému spoluhráči Ladislavu Volešákovi správně vrátit míč, vysokému balónu za obranu chyběla přesnost, míč tak skončil v náruči gólmana Lukáše Brycha.
17'
V hlavičkovém souboji po nepříliš přesném výkopu Štěpána Kohoutka byl zfaulován hostující Jakub Teršl. Hráči Jiskry mají posledních minut navrch.
16'
Další domažlický centr! Ani Petr Došlý ale z pravé strany svým přízemním pokusem nepochodil, k míči se dostal jeden z obránců, který z první odkopl míč za polovinu hřiště.
16'
Centr Ondřeje Peka do malého vápna dokázal domácí gólman Štěpán Kohoutek nadvakrát uklidit v rukavicích.
15'
Do zakončení zpoza štěchovického vápna se dostal talentovaný Jakub Teršl. Jeho razantní zakončení ale letělo pouze do nohy před ním stojícího obránce.
14'
Další nebezpečný domácí centr, tentokrát z levé strany! Do zakončení se dostal urostlý Lukáš Batka, jeho trefa hlavou ale letěla mimo tři tyče chodovské branky.
13'
Petr Mužík (Domažlice) před vápnem Štěchovic nasimuloval pád, rozhodčí jeho filmování jednoduše prokoukl a západočeskému kapitánovi udělil zaslouženou žlutou kartu.
12'
Tak tenhle štěchovický centr z pravé strany nebyl vůbec špatný! Nabíhající Ladislav Volešák se ale nakonec před urostlého obránce nedokázal dostat k zakončení.
11'
David Brabec to teď zkusil zpoza šestnáctky štěchovické branky, jeho trefa ale nepatřila k těm nejpřesnějším a letěla vysoko nad břevnem středočeské branky.
10'
Jiskra kombinuje na vlastní polovině, Štěchovice jsou zalezlé hluboko na vlastní polovině a nesnaží se o žádné napadání západočeské rozehrávky.
9'
Petr Došlý teď u hlavního arbitra reklamuje neodpískaný rohový kop pro Domažlice, pan Drábek si ale trvá na svém, Štěchovice budou kopat od vlastní branky.
8'
Pas hostujícího Petra Mužíku na pravou stranu na nabíhajícího Davida Brabce byl moc dlouhý, těchnicky založený záložník míč mířící do zámezí nezastihl.
7'
Přízemní centr Západočecha Petra Došlého z otočky z levé strany mířil přesně na nohu Filipa Busty, který bez váhání odkopl míč daleko za plot sportovního areálu.
Dnešní zápas je pro oba týmy tím posledním soutěžním v letošním roce. Třetiligový fotbal se vrátí opět až začátkem dubna, kdy by se mělo odehrát 16. kolo.
6'
Centr z levé strany Tomáše Pavlíka našel u zadní tyče volného ostrostřelce Lukáše Batku, ten si ale nedokázal míč zpracovat ideálně a po zákroku zatím bezchybně chytajícího Lukáše Brycha o něj přišel.
5'
Domažlice sází na dlouhé balóny za štěchovickou obranu, západočeské plány tentokrát vystihnutím přihrávky zastavil Šimon Těžký.
4'
Štěchovice teď měly na kahánku! Dlouhý balón z obrany přesně našel nabíhajícího Reného Kropáčka, který si jednoduchou kličkou do strany obešel vysoko postaveného brankáře Štěpána Kohoutka. Už to vypadalo, že se chodovský střelec prosadí do prázdné branky, nakonec ale z hranice šestnáctky poslal míč pouze těsně vedle levé tyče.
3'
Tomáš Pavlík posunul po pravé straně míč za obránce na nabíhajícího Martina Nováka. Rychlonohý domácí útočník z úhlu chtěl ještě poslat míč pod sebe před malé vápno, do trajektorie míče ale nakonec dokázal hbitě skočit gólman Lukáš Brych.
2'
Domácí kapitán Petr Mužík předvedl na polovině hřiště zákrok na hranici pravidel, který hlavní rozhodčí ale tentokrát neposoudil jako faul, Štěchovice tak můžou jít do útoku.
1'
Domažlice se ihned přesouvají na vlastní polovinu hřiště, po které se pokoušejí proniknout k blízkosti domácího vápna po levé straně. I díky dobrému zákroku Michala Švejdy se jim to ale zatím nedaří.
1'
René Kropáček rozehrál na Petra Mužíka, dnešní zápas může začít!
1'
Kapitáni obou týmů, Michal Švejda a Petr Mužík, si už potřásají rukou. Při úvodním lou byl šťastnější domácí fotbalista, který si ale pro svůj tým vybral stranu hřiště. Výhodu úvodního výkopu tak budou mít Západočeši.
Hráči už přicházejí na hrací plochu, domácí Středočeši nastoupí v červeno-bílých dresech, hosté ze západu Čech přijeli v modro-bílé kombinaci.

TJ Štěchovice: Kohoutek – Busta, Švejda (C), Košata, Pavlík, Volešák, Kučera, Batka, Novák, Jakobovský, Těžký
Náhradníci: Hašek, Štědronský, Nehoda, Obermajer, Pešl, Woitek, Grégr

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Pek, Hrubý, Matas, Mlynařík, Teršl, Brabec, Mužík (C), Pavlík, Došlý, Kropáček
Náhradníci: Ruml, Kadar, Uzlík, Vůch, Bauer, Švihořík

Rozhodčí: Drábek – Hájek,Hanáková.
Ještě jednou vás zdravíme, tentokrát přímo ze středočeských Štěchovic, kde za nedlouho vypukne duel mezi domácími a hráči domažlické Jiskry. Přejeme příjemnou zábavu.
TJ JISKRA DOMAŽLICE – 9. místo, 19 bodů, skóre 27:26

Zatímco hráči z chodského města minulou sezónu bojovali o postup do druhé ligy, letos to vypadá, že se Jiskra bude potloukat pouze ve středu tabulky.

Domažlice teď odstartovaly nepříjemnou sérii proher, ta začala před třemi zápasy v utkání s rezervou prvoligové Příbrami. Chodové sice dokázali dotáhnout dvoubrankový náskok Středočechů, gól v 87. minutě ale nakonec rozhodl, že všechny tři body poputují do hornického města. V následných dvou kolech svěřenci Tomáše Stehlíka nestačili na pražský Motorlet, se kterým smolně padli po penaltách, a suverénní Táborsko.

TJ ŠTĚCHOVICE – 10. místo, 19 bodů, skóre 22:22

Štěchovice patří ke tradičním účastníkům třetí ligy, i letos to vypadá, že se Středočeši bez větších problémů udrží a na konci sezóny se umístí v klidném středu tabulky.

Svěřencům Jiřího Hrušky se v několika posledních zápasech nedaří. Po těsné prohře s Pískem a s rezervou pražské Slavie sice hráčům červeno-bílého celku podařilo rozstřílet Rakovník vysoko 6:1, od té doby se ale trápí střelecky. Zápas s Admirou vyhráli Středočeši až po penaltách, v posledním kole pak tím nejtěsnějším rozdílem prohráli s Vltavínem.

11.10.2019 Písek – Štěchovice 1:0
19.10.2019 Štěchovice – Slavia B 1:3
27.10.2019 Rakovník – Štěchovice 1:6
03.11.2019 Štěchovice – Admira 1:0 po penaltách
09.11.2019 Vltavín – Štěchovice 1:0
PREVIEW ZÁPASU

Zima se nezadržitelně blíží a s ní přichází i konec fotbalového podzimu. Svůj poslední mistrovský zápas v letošním roce odehrají i středočeské Štěchovice, které na svém malebném stadionu přivítají chodské Domažlice.

Utkání by mělo být velmi vyrovnané, byť podle expertů mají lehce navrch povltavští fotbalisté, oba celky od sebe v třetiligové tabulky nedělí ani bod. Domažlice jsou před desátými Štěchovicemi jen díky lepšímu skóre.

Poslední vzájemné utkání dopadlo lépe pro Západočechy, ti šli po gólu Daniela Černého v 61. minutě do vedení. Štěchovice do konce zápasu pak nedokázali vyrovnat i díky vyloučení Štěpána Kučery, které přišlo o sedmnáct minut později.

Sobotní utkání odřídí kontroverzní sudí Drahoslav Drábek, který před šesti lety svým pochybným verdiktem poslal České Budějovice na úkor Příbrami do druhé ligy. Po lajnách mu budou asistovat Robert Hájek a Gabriela Hanáková.

POSLEDNÍ 3 VZÁJEMNÉ ZÁPASY:

16.03.2018 Domažlice – Štěchovice 7:1
22.08.2018 Domažlice – Štěchovice 2:1
08.05.2019 Štěchovice – Domažlice 0:1
Krásné dopoledne všem fotbalovým fanouškům! Vítáme vás u on-line přenosu z utkání ČFL skupiny A mezi TJ Štěchovice a TJ Jiskra Domažlice. Zápas začíná v 10:15 a bude vás jím provázet Libor Kokoška.