ČFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n/O : Přepeře - 7. září 2019   17:00

Ústí n/O
Ústí n/O
70' Nágl  • 72' Nágl
2:1
(0:0)
Přepeře
Přepeře
60' Hlůže
Ústí n/O
Jeřábek – Falta, Habrman (86. Krátký), Chleboun, Langer, Skalický, Souček (C) (90+2. Kopecký), Špatenka, Nágl, Pazdera (76. Grepl), Abrahams (55. Mayer).
Javorski – Mayer, Grepl, Kopecký, Pinkava, Krátký.
M. Paták – Pastyřík, V. Paták
Ústí nad Orlicí
210 diváků
Přepeře
Truksa – Novotný, Ma. Sedláček, Nesvadba (C), Tvaroha, Pavlata, Jarosz, Vlach (51. Mi. Sedláček), Díl, Ježek (84. Elbel), Hlůže (73. Horáček).
Hyka – Vaníček, Mi. Sedláček, Elbel, Horáček.

FK Přepeře se sice ujali vedení po brance Hlůžeho,ale po neskutečném kousku Adama Nágla - dvě hlavičky, po dvou rohových kopech, dva góly – jednoduchá rovnice v jeho podání. Ústí nad Orlicí si tak připisuje do tabulky tři body za velice šťastné vítězství nad FK Přepeře. Mějte se fajn.
90+2'
90+2'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Jan Souček, přichází Matouš Kopecký.
90+2'
Odmávaný ofsajd peprně komentoval jeden z hráčů družstva FK Přepeře.
90+1'
Michal Sedláček pěkným pasem hledal nabíhajícího Novotného, ale k němu již míč nedošel.
90'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
89'
Brankář Truksa si vše pohlídla a rychle rozehrává míč na své spoluhráče.
88'
Ústí nad Orlicí dohrává zápas na útočné polovině což tomuto celku plně vyhovuje.
87'
Žlutou kartu dostává Pavel Tvaroha (FK Přepeře).
87'
Tvaroha fauloval a sudí měl plné ruce práce, aby situaci uklidnil před hloučkem dotírajících hráčů.
86'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vojtěch Habrman, přichází Matěj Krátký.
84'
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Martin Ježek, přichází Jakub Elbel.
83'
Žlutou kartu dostává Petr Novotný (FK Přepeře).
81'
Asistent sudího nechce pustit Novotného zpět na hřiště jeho spoluhráči mají, ale poskytnutou výhodu.
79'
Ošklivým šlapákem byl sestřelen Petr Novotný a nevypadá to s ním vůbec dobře.
78'
Dlouhý nákop míří daleko mimo branku Jeřábka.
76'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vojtěch Pazdera, přichází Filip Grepl.
76'
Marek Sedláček padá po narážečce před pokutovým územím, sudí však hru nepřerušuje. Stokiléhového pořízka zjevně štípl komár a on s plným nadšením skočil do nejvyšší louže.
75'
Do třetice to již brankou neskončilo.
74'
Rohový kop pro Jiskru Ústí nad Orlicí.
73'
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Nicolas Hlůže, přichází Petr Horáček.
72'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
Tak to je heroický kousek ADAM NÁGL se během dvou minut trefuje dvakrát hlavou po rohových kopech – 2:1!
71'
Tlak domácího celku stále trvá – další rohový kop pro bíločerné.
70'
Po rohovém kopu se pěknou hlavičkou trefuje a vyrovnává na 1:1 ADAM NÁGL!
69'
Centr zleva nyl odvrácen na další rohový kop pro Ústí nad Orlicí.
68'
Vysoký míč v brankovišti krotí brankář Jeřábek.
67'
I na tomto těžkém terénu není žádná nouze os kluzy a tvrdé souboje.
66'
Brejk domácích skončil na obětavé obraně FK Přepeře.
65'
Šikovný pas Jarosze mezi obránce nikoho ze spoluhráčů nenašel.
64'
Po rohovém kopu přišlo na řadu velmi nepřesné zakončení.
64'
Rohový kop pro Ústí nad Orlicí.
63'
Střelu vyslanou pravou nohou po nečekané teči nakonec lapil brankář Truksa.
62'
Pazdera zaznamenal lacinou ztrátu míče.
60'
Přepeře právě vstřelily branku!
NICOLAS HLŮŽE dokázal jako první dostat míč za zadá brankáře Jeřábka do sítě – 0:1!
59'
Díl posunul míč napravo Jaroszovi, jehož přízemní míč musel z brankoviště vyrážet brankář Jeřábek.
58'
Na zelený pažit byl nedobrovolně poslán jeden z hráčů Ústí nad Orlicí.
56'
Dnešní utkání sleduje 210 diváků.
55'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Jared Jason Abrahams, přichází Denis Mayer.
53'
Průnik Marka Sedláčka podél pravé postranní čáry k ničemu nevedl.
51'
Střídání v týmu FK Přepeře: ze hřiště odchází Ondřej Vlach, přichází Michal Sedláček.
48'
Míč do pokutového území lehce krotí brankář Jeřábek.
47'
Vstup do druhého poločasu je na rozdíl od první půle poněkud vlažný.
46'
První poločas skončil bez branek. Druhý poločas bude začínat kolem 18:06 hodiny.
45+3'
45+2'
Rozhodčí posoudil oboustranný souboj jako faul hráče celku Přepeře.
45+1'
Přízemní míč se do pokutového území nedostal.
45'
Sudí nastaví 2 minuty!
44'
Centr Skalického ze vzduchu lapil brankář Truksa.
43'
Rohový kop pro celek v bíločerných dresech.
41'
Přímý kop Ústí nad Orlicí od postranní čáry.
39'
Hráč Přepeře nepříjemně leží ve středu hrací plochy.
37'
Bojovnost dnes na velice těžkém terénu vítězí nad technickou vyspělostí jednotlivých hráčů.
35'
Žlutou kartu dostává Ondřej Vlach (FK Přepeře).
34'
Z vlastní poloviny přímý kop pro Ústí nad Orlicí.
32'
Narážečka skončila ostrým skluzem hráče v bíločerném dresu, ale hra běží dále.
30'
Míč z přímého kopu byl brankářem sražen na rohový kop.
29'
Těsně před pokutovým územím došlo k faulu, luxusní pozice pro přímý kop Ústí nad Orlicí.
27'
Díl se ocitl na místech, kde se opravdu nedá nikterak kombinovat atak raději předal míč spoluhráči Tvarohovi.
25'
Urputné nasazení je vidět ve snaze hráčů obou celků.
24'
Nákop hráčů v bíločerných dresech pohodlně odvrátila hostující obrana.
22'
Přímý kop pro Ústí nad Orlicí.
21'
Centr zprava zablokoval obránce hostujícího celku na rohový kop pro Ústí nad Orlicí.
19'
Poskytnutá výhoda pro domácí celek nic nepřinesla.
17'
Kombinace Ústí nad Orlicí skončila kvůli nepřesnosti celé akce.
15'
Pod tlakem poslední obránce Ústí nad Orlicí odehrál hlavou povedenou malou domů na svého brankáře.
13'
Těžký terén ničí jakoukoliv kombinaci v podání hostí.
11'
Přepeře velmi dlouho kombinují s míčem ve středu hřiště.
9'
Žlutou kartu dostává Filip Jarosz (FK Přepeře).
9'
Pavlata kulhá mimo hřiště a má toho plné zuby.
8'
S Pavlatou to vypadá zle, je ošetřován přímo na hrací ploše.
7'
Na trávníku zůstal ležet Michal Pavlata.
5'
Pas Michala Pavlaty na spoluhráče se doslova utopil v hluboké louži.
3'
Utkání je velmi živelné a překlání se ze strany na stranu.
1'
Přepeře vstoupili do utkání velmi aktivně.
1'
Ústí nad Orlicí bude hrát v bíločerných dresech, Přepeře nastoupí ve žlutých dresech.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Falta, Habrman, Chleboun, Langer, Skalický, Souček (C), Špatenka, Nágl, Pazdera, Abrahams.
Náhradníci: Javorski – Mayer, Grepl, Kopecký, Pinkava, Krátký.

FK Přepeře: Truksa – Novotný, Ma. Sedláček, Nesvadba (C), Tvaroha, Pavlata, Jarosz, Vlach, Díl, Ježek, Hlůže.
Náhradníci: Hyka – Vaníček, Mi. Sedláček, Elbel, Horáček.

Rozhodčí: M. Paták – Pastyřík, V. Paták.

Přepeře – Dvůr Králové nad Labem 6:2 – Český pohár
Jiskra Ústí nad Orlicí (10) přivítá na svém hřišti celek FK Přepeře (14). Půjde o první vzájemné utkání.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.