ČFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Velvary : Zápy - 5. října 2019   16:00

Velvary
Velvary
47' Krištof  • 66' Šollar
2:0
(0:0)
Zápy
Zápy
Velvary
Měsíček – Šimkovský, Ippolito, Rubeš – Polák, Bulíř, Krištof, Vopat (C) – Kafka, Valenta, Šollar
Šídlo, Chábera, Muller, Havránek, Dolejší, Tenkl
Tesař – Benedikt, Novotný
Stadion TJ Slovan Velvary
Zápy
Soukup – Duben, Hašek, Koutenský – Hron, Eliáš, Jelínek (C), Skuhravý, Matoušek, Putz – Matějka
Doležal, Janko, Koumba, Kubů, Nzembi, Palmeira, Pávek

90'
66'
Domácí zvyšují své vedení, střelcem je IVAN ŠOLLAR.
47'
Domácí se ujímají vedení, střelcem je DENIS KRIŠTOF.
46'
45+1'
44'
Poměr rohových kopů v první půli:
2 – 4 pro hosty.
42'
Akce domácích končí opět odkopem od brány.
40'
Jeden z hráčů domácích se po souboji těžko zvedá ze země.
38'
Střela Vojtěcha Hrona (Zápy) končí daleko nad domácí bránou.
37'
Rohový kop pro hosty.
36'
Hosté jsou v dosavadním průběhu aktivnější, poměr střel na bránu je 1 – 3.
35'
Brankář hostů se připravuje na rozehrávku.
34'
Standardní situaci pro domácí s přehledem hosté odvrátili.
29'
Faul, tentokrát se provinil hostující hráč.
27'
Po akci hostů následuje rohový kop, který se bude opakovat..
26'
Faul domácího týmu.
25'
Zakládání útoků se zatím ani jednomu z týmů nedaří.
23'
Útočný faul domácích.
22'
První zajímavější průnik domácích končí odkopem od brány.
22'
Hostující brankář volí rozehrávku odkopem od brány.
21'
Velvary zakládají útok po levé straně hřiště.
20'
Zápas zatím nepřináší pro diváky příliš podívané. Z obou stran se vyčkává na chybu soupeře.
19'
Další z akcí hostů skončila výborným zákrokem jedno z domácích hráčů.
18'
Hosté pokračují ve svém tažení na domácí branku, zatím se jim jí dobýt ale nedaří.
17'
Zajímavá akce hostů po pravém křídle končí v náručí gólmana domácích.
16'
Domácí si přihrávají míč na své polovině.
6'
Hosté jsou zatím aktivnějším týmem.
2'
Střelu hostů chytá domácí brankář do rukavic.
1'
První akce hostů končí u domácího brankáře Měsíčka.
1'
-10'
Nejlepší střelci obou týmů:
Domácí – Vopat (3)
Hosté – Duben, Hašek (4)
-16'
v posledních dvou zájemných zápasech se radovali vždy hosté (Zápy-Velvary 0:4 a Velvary-Zápy 0:1)
-19'
Domácí Velvary se pohybují v klidném středu tabulky a v domácích zápasech potřebjí bodovat, aby si tuto pozici uhájily.
-21'
Zápy mají vynikající formu, všech 5 zářijových zápasů vyhrály a nastřílely v nich 14 gólů.
-24'
Vítáme vás u zápasu 9. kola ČFL B Velvary – Zápy, jedná se o zápas 10. týmu tabulky s 1..