ČFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zápy : Pardubice B - 1. září 2019   17:00

Zápy
Zápy
29' Pávek  • 38' Pávek  • 50' Duben  • 86' Duben
4:3
(2:3)
Pardubice B
Pardubice B
5' Mužík   • 13' Sokol   • 40' Mužík
Zápy
Doležal – Kaisler (42. Hašek), Duben, Pávek, Hakl, Janko (66. Nzembi), Jelínek (C), Eliáš (81. Kubů), Koutenský (66. Putz), Hron (90+1. Matoušek), Matějka.
Soukup – Nzembi, Hašek, Putz, Skuhravý, Kubů, Matoušek
M. Radina – T. Švagr, D. Vokoun
Zápy
125 diváků
Pardubice B
Šmíd – Zukal, Sláma (55. Pavlas), Outrata, Lee (65. Suchochleb), Park, Mužík, Lněnička, Sokol, Kepl, Jiroutek (C).
Hrnčíř – Zelenka, Sytko, Stýblo, Pavlas, Suchochleb, Rambousek

Zápy v deštivém druhém poločase dokázaly opět vyrovnat hru se svým soupeřem. V poslední desetiminutovce byli hladovější po úspěchu a po zásluze se jim podařilo vsítit čtvrtou a zároveň vítěznou branku.
90+1'
90+1'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Hron, přichází Matoušek.
90'
Žlutou kartu dostává Matějka (SK Zápy).
88'
Zukal nevybíravě fauloval Hrona a po právu vidí žlutou kartu.
86'
Zápy právě vstřelily branku!
Obrovský radost na straně domácích, kdy se prosadil JIŘÍ DUBEN a ten poprvé v zápase posílá svůj celek do vedení.
85'
Standardní situace Pardubic přinesla centrovaný míč do vápna. Nakonec byl odražen obráncem.
83'
Opět se nám více rozpršelo a déšť už se taky podepsal na kvalitě hrací plochy. Sledujeme urputný boj obou celků, zejména domácí, na kterých je vidět, že nehodlají dnes prohrát.
81'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Kubů.
80'
Omluvte technické problémy. Do konce zápasu nám zbývá deset minut. Zatím obě mužstva sahají po bodu.
66'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Koutenský, přichází Putz.
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Janko, přichází Nzembi.
65'
Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Lee, přichází Suchochleb.
65'
Ofsajd nyní zastavil domácí v jejich útoku.
63'
Žlutou kartu dostává Sokol (FK Pardubice B).
62'
Obraz hry se nám vrátil!
59'
Žlutou kartu dostává Duben (SK Zápy).
58'
Žlutou kartu dostává Outrata (FK Pardubice B).
55'
Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Sláma, přichází Pavlas.
53'
Bohužel, nejspíše díky bouřce v Zápech, vypadl signál a momentálně nemáme obraz hry. Stav je i nadále vyrovnaný.
50'
Zápy opět vyrovnávají. JIŘÍ DUBEN si ve vápně našel cestu k centrovanému míči z levé strany a hlavičkou uklízí míč k pravé tyčce.
48'
A ten roh nebyl vůbec špatně zahraný. Centr do vápna, kde hráč zakončoval hlavičkou a míč se snesl nad branku.
47'
Během přestávky se nám v Zápech rozpršelo. Nyní domácí zahrávají rohový kop.
46'
První poločas nám nabídl celkem pět branek. Z toho tři padly z pokutových kopů. Nejprve se do dvou brankového vedení dostaly Pardubice. Zápy nakonec díky odpískané penaltě snížily a následně vyrovnaly ze standardní situace. Avšak Pardubice si vrátily vedení zpět. Sledujeme spíše bojovnou hru od obou celků.
45+2'
45'
Rohový kop Pardubic byl přetažený a defenzíva Záp velmi rychle vyváží míč.
43'
Přihrávka do vápna Pardubic nebyla vůbec přesná a míč doputoval do připravené náruče Šmída.
42'
Žlutou kartu dostává Janko (SK Zápy).
42'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Kaisler, přichází Hašek.
40'
Tým Pardubice B právě vstřelil branku! Autorem branky z pokutového kopu je LADISLAV MUŽÍK, který zamířil k levé tyčce a dostává svůj celek opět do vedení.
40'
Žlutou kartu dostává Doležal (SK Zápy).
40'
Rozhodčí odpískal třetí penaltu, nyní opět ve prospěch hostujícího celku.
38'
Zápy zahrávaly standardní situaci z pravé strany. Centrovaný míč z vápna uklidil do branky MICHAL PÁVEK.
34'
Žlutou kartu dostává Park (FK Pardubice B).
Centrovaný míč uklízí defenzíva Záp do bezpečí.
33'
Hra se nyní spíše odehrává uprostřed hrací plochy a spíše je to boj o míč.
32'
Rohový kop Záp nepřinesl vážnější nebezpečí pro branku rezervy Pardubic.
30'
Uvidíme, jestli domácí tato snižující branka nakopne a dočkáme se vyrovnání.
29'
Autorem pokutového kopu je MICHAL PÁVEK, který vsadil na razanci doprostřed branky.
27'
Kontakt hráče Pardubic ve vápně a je tu pokutový kop i pro Zápy!
26'
Další standardní situace Záp z větší dálky. Míč byl rozehrán na pravou stranu, kde se jej snažil zpracovat Janko. Nakonec mu míč utíká do zázemí.
25'
Dobrá střela, která však mířila doprostřed branky. Nicméně Šmíd měl co dělat, aby dělovku zkrotil ve své náruči.
23'
Po delším ošetřování se pokračuje ve hře. Zápy zahrávaly standardní situaci a Šmíd musel nadvakrát vyrážet míč.
20'
Centr mířil přímo na branku, nakonec viděl hlavní sudí nedovolený útočný zákrok a přerušuje hru.
19'
Standardní situace pro domácí celek z levé strany, v blízkosti rohového praporku.
18'
Ani útočný výpad Pardubic nepřinesl ohrožení Doležala.
17'
Zápy před brankou Pardubic, ale nedostaly se do pořádnějšího zakončení.
15'
Čtvrt hodina hry je za námi a Zápy již prohrávají o dvě branky. Domácí jsou sice aktivnější směrem dopředu, ale jejich soupeř využil dvě dobré příležitosti a proto vede.
13'
Tým Pardubice B právě vstřelil branku! Autorem branky je PAVEL SOKOL, který dává druhý zásah.
11'
Doležal byl hodně daleko od brankové čáry a nyní pomohl svým obráncům v rozehrávce.
10'
...centr na přední tyči odhlavičkoval obránce. Hosté se však velmi rychle vrátili zpět před branku, ale je jim odpískán ofsajd.
10'
Pardubice budou zahrávat rohový kop...
8'
Hron doběhl dlouhý míč. Avšak přes obránce nedokázal přihrát před branku.
7'
Přímá střela na branku, míč nakonec zamířil nad horní tyč a Pardubice stále vedou těsným výsledkem.
6'
Hron byl faulován zezadu a to těsně na hranici pokutového území. Standardní situace pro Zápy.
5'
Tým Pardubice B právě vstřelil branku! Autorem branky z pokutového kopu je LADISLAV MUŽÍK, který zamířil do horního levého rohu branky a nedal brankáři šanci.
4'
Faul v pokutovém území a rozhodčí jasně ukazuje na penaltu. Pardubice mají možnost jít jako první do vedení!
3'
Eliáš se pokoušel projít do útoku po levé straně, nakonec byl ubráněn. Vzápětí se další hráč domácího celku dopustil faulu.