Evropská liga (předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Rudar Velenje : FCSB - 26. července 2018   17:30

Rudar Velenje
0:2
(0:1)
FCSB
FCSB
5' Man   • 75' Teixeira
Pridigar – Pusaver, Tomaševič, Vasiljevič, Pisek – Muič – Parfitt (56. Kamara), Trifkovič (C) (73. Vodeb), Bolha, Tučič (69. Šimunač) – Radič
Malnar – Coralič, Kamara, Kasnik, Santek, Šimunač, Vodeb
Hüseyin Göçek – Kemal Yilmaz, Serkan Ok (vš. TUR)
Ob Jezeru City Stadium, Velenje
FCSB
Balgradean – Benzar, Planič, Momčilovič, Maranhao – Pintilii (C), Qaka – Man, Morutan (68. Jakolis), Teixeira (82. Filip) – Gnohere (46. Tanase)
Vlad – Balasa, Coman, Filip, Jakolis, Popescu, Tanase

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:9.
Steaua nakonec dokázala zvítězit 2:0 a do odvety může jít ve velkém klidu. Už v 5. minutě se trefil Dennis Man, který zakončil hlavou k levé tyči. Poté byla hra vyrovnaná a místy byl domácí tým Rudar lepším mužstvem na hřišti, ovšem gól v prvním dějství už nepadl. Ve druhém poločase byli hosté lepší a nakonec v 75. minutě se prosadil Teixeira, který dorazil míč do brány po centru z pravé strany.
90+4'
90+3'
Hosté přišli o míč po nepřesné přihrávce do vápna, ovšem následně domácí ztratili míč.
90+2'
Následně ale přece jenom přišla ztráta míče po nepřesném centru na pravou stranu.
90+1'
Domácí poslali míč do vápna, ale tam žádná střela nepřišla, ale stále je u míče Rudar.
90'
Domácí hráč se pokoušel dostat do zakončení po centru z pravé strany, ale míč jen lehce lízl a ten tak chytil Balgradean.
88'
Žlutou kartu dostává Kamara (NK Rudar Velenje).
88'
Nyní přišel další faul z domácí strany a Steaua už si hlídá konec tohoto utkání.
86'
Hostující hráč zkoušel nůžky, ale ty skončily jen nad bránou Rudaru a Pridigar tentokrát zasahovat nemusel.
84'
Žlutou kartu dostává Momčilovič (FCSB).
83'
Hosté kontrolují konec utkání a následně přišla střela z dálky, ovšem s tou neměl brankář Pridigar žádný problém.
80'
Hostující hráč se skvěle vrátil a nenechal tak soupeře se dostat ke střele.
79'
Žlutou kartu dostává Benzar (FCSB).
78'
Žlutou kartu dostává Qaka (FCSB).
77'
Hosté se opět dostali do šance, ale tentokrát předvedl domácí brankář solidní zákrok.
75'
Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
Hosté jdou do dvoubrankového vedení! Po skvělém centru z pravé strany se dostal do zakončení FILIPE TEIXEIRA a domácí brankář neměl šanci.
73'
Střídání v týmu NK Rudar Velenje: ze hřiště odchází Trifkovič, přichází Vodeb.
72'
Střela hostujícího hráče šla jen vedle domácí brány.
70'
Nyní se domácí provinili faulem na polovině soupeře.
69'
Střídání v týmu NK Rudar Velenje: ze hřiště odchází Tučič, přichází Simunač.
68'
Střídání v týmu FCSB: ze hřiště odchází Morutan, přichází Jakolis.
67'
Hostující hráč nyní potřeboval ošetření nějakého prstu na ruce, ale vypadá to, že bude pokračovat v utkání i nadále.
66'
Domácí se pokusili o centr do vápna, ale nakonec z toho nebylo nic vážného.
64'
Následně přišla střela z domácí strany, ale ta byla hodně nepřesná a šla jen vedle levé tyče.
62'
Hosté se vydali dopředu, ale nic velkého nevymysleli.
60'
Hosté sice dávají branku po skvělé přihrávce do vápna, ale ta nakonec neplatí, jelikož se hráč před ním ocitl v ofsajdovém postavení a dotkl se míče!
59'
Střela hostujícího hráče byla nebezpečná, jelikož se odrazila od domácího obránce těsně vedle pravé tyče.
58'
Domácí se provinili faulem a dopředu tak mohou jít opět hosté.
56'
Střídání v týmu NK Rudar Velenje: ze hřiště odchází Parfitt, přichází Kamara.
54'
Nyní se hosté dostali až do vápna, ale po menším zmatku a chumlu hráčů nakonec odkopl míč soupeř.
53'
Nyní je hra přerušena, jelikož hostující hráč potřebuje ošetření po faulu.
52'
Ovšem následná střela letěla jen do míst, kde byl připraven brankář Pridigar.
51'
Nyní se domácí hráč dopustil faulu a Bukurešť tak získala přímý kop z velmi dobré pozice.
50'
Hosté se dostali dopředu po pravé straně a následně získali autové vhazování.
49'
Domácí hráč byl zfaulován ve středu hrací plochy a míč tak získá na své kopačky opět Rudar.
47'
Domácí nyní získali míč na své polovině, ale poté přišla jen nepřesná přihrávka.
46'
Střídání v týmu FCSB: ze hřiště odchází Gnohere, přichází Tanase.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:33.
První poločas je u konce a Steaua zatím vede 1:0. O zatím jedinou branku se postaral už v 5. minutě Dennis Man, který zakončil hlavou k levé tyči. Poté byla hra vyrovnaná a místy byl domácí tým Rudar lepším mužstvem na hřišti, ovšem gól v prvním dějství už nepadl.
45+2'
45+2'
Centr hostů skončil jen na hlavě domácího hráče.
45+1'
Hostující hráč se dostal ke střele, ale ta šla pouze vedle domácí brány.
45+1'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty navíc.
45'
Domácí získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.
44'
Hostující hráč se skvěle dostal středem hrací plochy a posléze přišel centr z pravé strany, který byl ovšem zblokován.
43'
Posléze se Pusaver provinil faulem, za který dostal žlutou kartu.
42'
Míč se i tentokrát dostal nebezpečně do vápna před hostující bránou, ale obrana Bukureště odkopla míč.
41'
Nyní hosté získali rohový kop z pravé strany.
40'
Následně ale hosté získali autové vhazování a zůstanou tak u míče i nadále.
39'
Steaua se pokouší dostat přes polovinu hrací plochy, ovšem ve druhé části prvního poločasu je domácí soupeř lepším týmem.
38'
Hostující hráč se skvěle vyhl obránci, ale jeho následná technická střela byla sražená na rohový kop.
36'
I tentokrát se Rudar dostal dopředu, ovšem domácí útočník se při převzetí přihrávky nacházel v ofsajdové pasti.
34'
Domácí se poslední minuty dostávají dopředu, ale následná střela skončila jen v moci brankáře Balgradeana.
29'
Teixeira se nyní provinil nedovoleným zákrokem a byl odměněn žlutou kartou.
28'
Následný centr už skončil v moci brankáře Balgradeana.
27'
Nyní domácí získali autové vhazování na pravé straně, poté přišel další centr do vápna, ale tentokrát tam nebyl nikdo, kdo by zakončoval.
26'
Rudar se opět dostal dopředu a poslední minuty je velmi aktivní, ale následná přihrávka na hranici vápna byla odkopnuta.
24'
Domácí se dostali do velmi dobré šance, když přiletěl centr z pravé strany před bránu, kde šel do zakončení Radič, ovšem ten míč těsně minul.
23'
Hosté z Bukureště mají stále míč pod kontrolou i na polovině soupeře, ale následná přihrávka do vápna byla zblokována.
22'
Následně má domácí hráč zdravotní problémy a na hrací plochu je přivolán lékař.
21'
Steaua sice získala rohový kop z levé strany, ale nakonec z toho nebylo nic velkého.
20'
Poté se domácí kapitán Trifkovič rovněž provinil faulem ve středu hrací plochy.
18'
Nyní se hostující hráč Gnohere provinil faulem, za který uviděl žlutou kartu.
17'
Opět drží míč ve své moci hosté, kteří se snaží dostat dopředu, ale následná přihrávka byla hodně nepřesná.
15'
Nyní skončil míč pouze za domácí bránou a následuje tak odkop od ní.
12'
Domácí se sice dostali přes polovinu hřiště, ale poté přišli o míč.
10'
Útok se hostům příliš nepovedl a dopředu tak může jít Rudar.
8'
Nyní hosté získali autové vhazování na polovině soupeře, ovšem poté přišlo špatné zpracování a o aut se postará i domácí mužstvo.
7'
Nyní Steaua získala autové vhazování na své polovině hrací plochy a následně vybojovala odkop od své brány.
5'
Hosté jdou v páté minutě do vedení! Na centr z levé strany z kopačky Maranhaa si ve vápně vyskočil DENNIS MAN, který hlavou zakončil k levé tyči. Asistence: Maranhao.
3'
Rudar se sice dostal dopředu, ale následně se Muič provinil faulem, za který uviděl žlutou kartu.
2'
Hostující Teixiera se sice dostal dopředu po levé straně, ale následně ztratil míč.
1'

NK Rudar Velenje: Pridigar – Pusaver, Tomaševič, Vasiljevič, Pisek – Muič – Parfitt, Trifkovič (C), Bolha, Tučič – Radič
Náhradníci: Malnar – Coralič, Kamara, Kasnik, Santek, Šimunač, Vodeb

FCSB: Balgradean – Benzar, Planič, Momčilovič, Maranhao – Pintilii (C), Qaka – Man, Morutan, Teixeira – Gnohere
Náhradníci: Vlad – Balasa, Coman, Filip, Jakolis, Popescu, Tanase

Rozhodčí: Hüseyin Göçek – Kemal Yilmaz, Serkan Ok (vš. TUR).
FCSB:

Rovněž už má za sebou 1. kolo i rumunská liga, ale ani FCSB nevyhrálo, když podlehlo Astře 0:1 po brance Lullaka. Jelikož Steaua Bukurešť skončila v minulé sezoně těsně na druhém místě, jelikož na první CFR Kluž ztratila jeden bod, tak si zajistila až druhé předkolo Evropské ligy a má tak o dvojzápas méně.
NK Rudar Velenje:

Slovinská liga už je v plném proudu a Rudar tak sehrál už jeden zápas, ovšem prohrál s Mariborem vysoce 0:5. V 1. předkole Evropské ligy se utkal se san marinským Tre Fiori, ovšem už po prvním zápase bylo vše jasné. První poločas sice Rudar vyhrál jen 1:0 po brance Tučiče, ale ve druhé půli přidal hned šest kousků, když se trefili dvakrát Radič, Parfitt, podruhé Tučič, hosté vlastní brankou a Solomun. Ve druhém zápase vyhrál Rudar první půli opět 1:0 po brance Bolhy. Ve druhém poločase se trefil Šimunač a Kamara a Rudar vyhrál 3:0.
Ve 2. předkole Evropské ligy se proti sobě utkají týmy NK Rudar Velenje a FCSB. Tato mužstva se spolu ještě neutkala a čeká je tak premiéra. Hrát se bude na stadionu Ob Jezeru City ve Velenje. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Hüseyin Göçek a jeho asistenti Kemal Yilmaz a Serkan Ok (vš. TUR).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.