Fortuna liga Slovensko - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bratislava : Ružomberok - 24. listopadu 2018   14:00

Bratislava
Bratislava
75' Holman
1:1
(0:1)
Ružomberok
Ružomberok
44' Qose
Bratislava
Greif – Apau, Bajrić, Božikov (C), Suchockij – Ljubicić, de Kamps (66. Savičevič) – Dražić (79. Strelec), Holman, Moha – Čavrić.
Šulla – Savičevič, Cmiljanić, Saláta, Hološko, Strelec, Nono.
Ružomberok
Macík – Jonec, Kružliak (C), Maslo, Twardzik – Qose, Kochan – Gál-Andrezly, Takáč (77. Mustedanagić), Kostadinov – Gerec (82. Kružliak).
Čtvrtečka – Kmeť, Kunca, Madleňák, Kružliak, Brenkus, Mustedanagić.

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:1. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:16.
Je konec. Slovan Bratislava nakonec remizoval s Ružomberokem 1:1. Začátek utkání byl hodně pasivní, ale po půl hodině hry měl Slovan několik šancí, ovšem ani jednu nevyužil a to potrestal ve 44. minutě Kristi Qose, který zakončil z voleje po centru z levé strany. Ve druhém poločase se domácí snažili a nakonec se vyplatilo, když se v 75. minutě prosadil Holman z voleje k pravé tyči. Těsně před koncem nastaveného času mohli domácí rozhodnout, ale zakončení hlavou skončilo v moci Macíka.
90+4'
90+4'
Obrovská šance Slovanu na rozhodnutí, ale po centru z pravé strany hlavičkoval domácí hráč jen do rukou Matúše Macíka!
90+3'
Slovan poslal centr z levé a posléze z pravé strany, ale nic velkého z toho nebylo.
90+2'
Hosté se dostali dopředu, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
90+1'
Slovan nyní získal rohový kop z pravé strany.
90'
Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.
90'
Žlutou kartu dostává Rastislav Kružliak (MFK Ružomberok).
88'
Opět mají míč domácí a snaží se něco vymyslet.
86'
Slovan se dostal do velké šance, ale ani jeden z pěti hráčů nestačil zakončit.
84'
Centr domácích ale skončil pouze v moci brankáře Matúše Macíka.
83'
Hostující hráč se provinil faulem a Slovan tak bude mít volný kop.
82'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Štefan Gerec, přichází Rastislav Kružliak.
81'
Dávid Strelec se pokoušel dostat do vápna po pravé straně, ale jeho centr zblokoval hostující hráč.
79'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Dejan Dražić, přichází Dávid Strelec.
78'
Domácí hráč se dostal ke střele, ale ta letěla jen vedle brány soupeře.
77'
Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Dalibor Takáč, přichází Zinedin Mustedanagić.
75'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
Je srovnáno na 1:1! Domácí hráč se nejprve dostal ke střele, kterou ovšem vyrazil Matúš Macík pouze proti noze DÁVIDA HOLMANA a ten bezpečně zakončil k pravé tyči.
75'
Mitch Apau přišel o míč na pravé straně a hosté tak mohou jít opět dopředu.
73'
Domácí zatím nepředvádějí dobrou hru a stále tak prohrávají 0:1.
72'
Ružomberok získal volný kop, ale následný centr skončil pouze v moci brankáře Greife.
71'
Apau hlavou nabil Holmanovi, ale jeho střela z voleje skončila jen vedle levé tyče.
70'
Ružomberok dvacet minut před koncem získal rohový kop.
69'
Posléze získal Slovan rohový kop, který ale nic vážnějšího nepřinesl.
68'
Ale následná střela byla ztečována nad horní tyč.
66'
Maslo obdržel žlutou kartu a Slovan získal přímý kop z vynikající pozice.
66'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Joeri de Kamps, přichází Vukan Savičevič.
65'
Ružomberok má k dispozici rohový kop z levé strany.
63'
Ružomberok se zatím velice dobře brání a Slovan získal autové vhazování.
62'
Posléze se sice domácí hráč dostal do zakončení hlavou, ale ta šla vedle hostující svatyně.
61'
Slovan nyní získal rohový kop z levé strany.
59'
Centr domácího hráče nebyl dobrý a obrana Ružomberoku si s ním opět lehce poradila.
57'
Domácí sice mají míč na svých kopačkách, ale nemohou se dostat do zakončení na bránu.
55'
Ovšem centr z rohu skončil pouze v zámezí.
54'
Slovan se dostal do vápna, kde ale hostující obrana odvrátila centr a následuje rohový kop.
52'
Ružomberok se nebojí útočit, ale tentokrát se nedostal k nějaké střele.
50'
Domácí hráč se provinil faulem ve středu hrací plochy.
48'
Slovan je u balónu a snaží se něco vymyslet směrem dopředu.
46'
Hosté získali volný kop ve středu hrací plochy.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 15:05.
První poločas je u konce a Ružomberok překvapivě vede 1:0. Začátek utkání byl hodně pasivní, ale po půl hodině hry měl Slovan několik šancí, ovšem ani jednu nevyužil a to potrestal ve 44. minutě Kristi Qose, který zakončil z voleje po centru z levé strany. Ve druhém poločase se tak domácí musí snažit o vstřelení rychlého gólu, aby se dostali zpět do zápasu.
45+1'
45+1'
A další ofsajd domácích, což Slovan v prvním poločase hodně trápilo.
45'
Rozhodčí nastavil jednu minutu navíc.
44'
Ružomberok právě vstřelil branku!
Tak tohle je nečekané, jelikož hosté otevírají skóre utkání! Hostující hráč se dostal po levé straně dopředu a následně odcentroval fantastický míč do vápna, kde jej z voleje zakončil za záda domácího gólmana KRISTI QOSE.
43'
S následným rohem si poradil Ružomberok. Posléze se domácí ještě dostali k míči, ale následně z toho byl jen další ofsajd.
42'
Opět bylo zakončení domácích zblokována a následuje tak rohový kop Slovanu.
41'
Čavrič se nachytal v ofsajdové pasti a útok Slovanu je tak opět u konce.
40'
Ale střela Mohy byla nepřesná a skončila jen nad bránou Ružomberoku.
39'
Nyní se hosté provinili faulem a Slovan získal přímý kop.
38'
Opět si Ružomberok poradil s centrem do vápna.
37'
Slovan zvyšuje obrátky, ale stále to není nic nebezpečného.
35'
Opět Slovan získal rohový kop, po kterém přiletěl dobrý centr do vápna, ale následně přišel jen faul domácích.
33'
Opět se Slovan pokoušel dostat ke střele, ale ani přes centry zakončení nepřišlo.
31'
A další šance Slovanu! Centr z rohu byl prodloužen na zadní tyč, kde ale osamocený domácí hráč nedokázal vstřelit gól!
30'
Následný roh už ale nic nepřinesl a stav po půl hodině je tak stále bezbrankový.
29'
Holmanova rána z přímého kopu byla velmi dobrá, ale nakonec jí vyrazil na roh Macík!
28'
Nyní Slovan získal přímý kop z dobré pozice, tak uvidíme, jestli se dočkáme nějaké první vážnější šance, či gólu.
26'
Útok hostů byl zastaven díky ofsajdového postavení a u balónu tak bude Slovan Bratislava.
24'
Gerec se snažil dostat do šance, ale u míče byl jako první brankář Greif.
22'
Ovšem s následným centrem si obrana Ružomberoku poradila.
21'
Posléze domácí získali rohový kop z pravé strany a mohou se tak dostat do vedení.
20'
Nyní Bratislava získala autové vhazování a hra je zatím velice pomalá.
18'
Domácí útočník posílal dobrý centr do vápna z levé strany, ale ten nic velkého nakonec nepřinesl.
16'
Hostující hráč se provinil pouze faulem na polovině domácího soupeře.
14'
Slovan získal autové vhazování na polovině soupeře, ale přechod do útočné fáze je velice pomalý.
12'
Hosté se snaží diktovat hru a mají míč v úvodu zápasu na svých kopačkách mnohem častěji, než soupeř.
11'
Takáč se dostal do zakončení, ale to skončilo jen vedle domácí brány.
9'
Ružomberok nyní získal autové vhazování na polovině domácího soupeře, ale tempo hry je velice pomalé.
8'
Domácí hráč může být rád, že neuviděl žlutou kartu za svůj faul ve středu hrací plochy.
6'
Zatím je k vidění pasivní fotbal, který nám toho moc nenabízí a stejná je také atmosféra na stadionu v Pasienkách.
5'
Hostující útočník se sice snažil dostat přes obránce Slovanu, ale dopustil se jen faulu.
3'
Hosté se sice dostali ke střele, ale ta skončila pouze vedle domácí svatyně.
1'

ŠK Slovan Bratislava: Greif – Apau, Bajrić, Božikov (C), Suchockij – Ljubicić, de Kamps – Dražić, Holman, Moha – Čavrić.
Náhradníci: Šulla – Savičevič, Cmiljanić, Saláta, Hološko, Strelec, Nono.

MFK Ružomberok: Macík – Jonec, Kružliak (C), Maslo, Twardzik – Qose, Kochan – Gál-Andrezly, Takáč, Kostadinov – Gerec.
Náhradníci: Čtvrtečka – Kmeť, Kunca, Madleňák, Kružliak, Brenkus, Mustedanagić..
Slovan Bratislava se nachází jasně na prvním místě se třiceti devíti body a skóre 38:14, když z patnácti zápasů hned dvanáctkrát vyhrál a třikrát bral bod. Je tam jediným týmem v lize, který neprohrál. V posledním zápase zvítězil na půdě Nitry 2:1. Nejlepším střelcem je se třinácti góly slovinec Sporar.
Ružomberok je momentálně na čtvrté příčce s dvaceti třemi body a skóre 24:17. Forma Ružomberoku jde po skvělém začátku trošku dolů. V posledním zápase prohrál doma 0:1 s Dunajskou Stredou. Nejlepším střelcem je s osmi góly Bosňan Tandir.
V 16. kole slovenské Fortuna ligy se proti sobě utkají týmy ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok. Naposled se spolu tato mužstva utkala před třemi měsíci na půdě Ružomberoku, kde ovšem vyhrál Slovan 2:0. Dnes se ale bude hrát na stadionu Pasienky v Bratislavě. Úvodní výkop je naplánován na 14:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.