Fortuna liga Slovensko - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Podbrezová : Senica - 24. května 2019   19:00

Podbrezová
Podbrezová
51' Pavúk
1:0
(0:0)
Senica
Senica
Podbrezová
Vantruba – Leško, Oravec, Kiwior, Viazanko (C) – Ďatko (62. Halgoš), Paraj – Mejri (72. Skiba), Špyrka, Galčík – Pavúk (82. Mojžiš).
Ludha – Bartoš, Mojžiš, Halgoš, Fischer, Skiba.
Kralovič P.
Zelpo Aréna (Podbrezová)
Senica
Vorel – Krč (89. Martišiak), Dias (C), Vuković (70. Asmah), Otrísal – Totka, Zezinho, Tesija – Sepulveda (56. Meliš), Dangubič – Azankpo.
Taborda – Asmah, Martišiak, Vida, Horniak, Meliš, Mička.

Ode mne to je pro dnešní utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek pátečního večera a u dalších textových přenosů na počtenou.
Podbrezová v posledním kole této sezony vyhrává po brance Daniela Pavúka, ale jasné bylo již před zápasem, že Podbrezová po pěti letech opouští nejvyšší soutěž. Naopak, Senice se díky výborné nadstavbě zachraňuje.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:7. Fauly: 13:19.
90+1'
90'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
89'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Jakub Krč, přichází Dominik Martišiak.
87'
Senice se dostala po levé straně k vápnu, dokázali ovšem vybojovat pouze aut.
86'
Domácí se dostali k centru míč si sebral Vorel.
85'
Skiba dostal přesný míč na hranici vápna. Otočil se a zakončil výborně z první. Jeho střelu zastavilo břevno.
83'
Špyrka se dostával s míčem do vápna. Leško se poté dostal ke střele, ta zamířila nad branku.
82'
Střídání v týmu FK Železiarne Podbrezová: ze hřiště odchází Daniel Pavúk, přichází Viktor Mojžiš.
81'
Centr zamířil na malé vápno, kde si ho našel obránce domácích a odvrátil ho do bezpečí.
80'
U Galčíka to vypadá na zdravotní potíže, ale vměl by pokračovat ve hře.
79'
Centr do vápna Senice byl odvrácený a na druhé straně dokázali hosté vybojovat rohový kop.
78'
Žlutou kartu dostává Daniel Pavúk (FK Železiarne Podbrezová).
Žlutou kartu dostává Roberto Dias (FK Senica).
77'
Vantruba si došel pro centrovaný míč mezi dva hostující hráče.
76'
Skiba si na vápně zpracoval míč, ale o míč zase rychle přišel.
75'
Domácí to vyzkoušeli z levé strany, ale tam byl domácí útok zastaven pevnou obranou Senice.
74'
Leško vystřelil hodně nepřesně.
73'
Asmah měl na levé straně vápna velký prostor. Chtěl přihrát pod sebe, míč mu nesedl a poslal ho k tyči, kde výborně zasáhl Vantruba.
72'
Střídání v týmu FK Železiarne Podbrezová: ze hřiště odchází Nicolas Mejri, přichází Daniel Skiba.
70'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Stjepan Vuković, přichází Patrick Asmah.
69'
Vantruba si našel centr mířící do malého vápna.
68'
Halgoš našel centrem na zadní tyči Kiwiora, jeho zakončení hlavou skončilo vedle branky.
67'
Mejri si pokryl míč na pravé straně a byl faulován. Centroval do vápna bude Halgoš.
66'
Vantrubu napadal Azankpo, domácí brankář však celou situaci zvládl.
65'
Krč odkopl míč do zámezí před Mejrim.
64'
Mejri se provinil na pravé straně faulem.
63'
Podbrezová drží míč na polovině hřiště, Senice výborně presuje. Nakonec je z toho faul od Tesije.
62'
Střídání v týmu FK Železiarne Podbrezová: ze hřiště odchází Samuel Ďatko, přichází Filip Halgoš.
61'
Vorel si našel centr zleva.
60'
Vantruba si našel nepřesnou přihrávku hostů a zachytil jí v rukavicích.
59'
Zezinho se snažil založit útok, ale daleko se nedostal. Domácí opět útočí.
58'
Mejriho centr do vápna nenašel nikoho v bílém.
56'
Střídání v týmu FK Senica: ze hřiště odchází Julian Caro Sepulveda, přichází Dávid Meliš.
55'
Azankpo se dostal do zakončení, skvělým skluzem nepustil míč na Vantrubu Oravec.
53'
Senica si vybojovala rohový kop, ale nebezpečí pro branku Vantruby to neznamenalo.
52'
Podbrezová se po vedoucí brance hnala opět dopředu, ale pomohla si útočným faulem.
51'
Podbrezová právě vstřelila branku!
Autorem branky je DANIEL PAVÚK.
46'
Druhý poločas začal a uvidíme jestli se dočkáme nějaké branky.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:05.
Nemastný neslaný první poločas je u konce a branku nepřinesl. Oboum týmům již o nic nejde. Sympatické je, že domácí fanoušci celý poločas povzbuzovali svůj tým.
45+4'
45+4'
Leško rozehrál přímý volný kop, ale trefil pouze zeď.
45+2'
Žlutou kartu dostává Marko Tesija (FK Senica).
45+1'
Mejri je již v péči lékařů a uvidíme, jestli bude moci v dnešním utkání pokračovat.
45+1'
Rozhodčí nastavuje 2 minuty.
45'
Mejri zůstává ležet v pokutovém území Senice. Nebyl faulovaný ublížil si při dopadu na hrací plochu.
44'
Azankpo opět nedostál na míč za obranou domácích, Vantruba v poklidu zasáhl.
43'
Z rohového kopu nic nebezpečného nebylo, Podbrezová dostává míč do bezpečí.
42'
Dangubič se dostal do velké šance ve velkém vápně. Jeho střela byla sražená Kiwiorem a Vantruba vyrázil ještě na rohový kop.
41'
Viazanko poslal centr z levé strany k Vukovičovi, který poté poslal míč na Vorla.
40'
Pět minut do konce prvního poločasu. Uvidíme nějakou šanci?
39'
Azankpo se nedostal na výborný míč, ten skončil u Vantruby.
38'
Paraj se výborně vrátil zpět, aby zabránil akci Senice.
37'
Krč si převzal přihrávku na levé straně, okamžitě je však máván ofsajd.
36'
Vorel si pohlídal slabou střelu z vápna, která zamířila doprostřed branky.
35'
Deset minut do konce poločasu, uvidíme, jestli se dočkáme nějaké branky a nebo aspoň šance.
34'
Pavúk našel patičkou na hranici vápna Leška, jeho pokus zablokovaný Vukovičem.
33'
Centr Špyrka vyboxoval Vorel do bezpečí.
32'
Podbrezová získala další rohový kop.
31'
Ďatko se dostal ke střele na hranici vápna, jeho střela byla příliš slabá a Vorla nemohla překvapit.
30'
Azankpo se ocitl dnes již podruhé v ofsajdu, hostujícímu útočníkovi se to nelíbí, ale rozhodnutí rozhodčích nezmění.
29'
Dias poslal míč na pravou stranu, Viazanko míč uklidil do bezpečí.
28'
Senice se drží na míčí po faulu na polovině hřiště.
27'
Mejri se dostal k míči, ovšem rychle o něj přišel, ale Dangubič se v brejku moc daleko s míčem nedostal.
26'
Rohový kop pro domácí zahrál Galčík a poté další vybojoval Zezinho.
25'
Ďatko se dostal přes dva protihráče, ale poté nepřesně přihrál.
24'
Vorel našel výkopem Azankpoa, který se dostal přes Oravce, ovšem hostující útočník si pomohl při zpracování rukou.
23'
Zezinho potřebuje znovu ošetření, takže se opět chvilku hrát nebude.
22'
Ďatko trefil nepříjemně do obličeje Zezinha a může být rád, že neviděl žlutou kartu.
21'
Viazanko vyvážel míč, ale byl faulovaný. Podbrezová zůstává na míči.
20'
S centrem si obrana Senice poradila.
19'
Paraj faulovaný na levé straně a Podbrezová má výbornou šanci na ohrožení Vorla.
18'
Přihrávka na levou stranu do vápna Podbrezové zachytil Vantruba.
17'
Mejri se nedostal k přihrávce za obranu, k míči se dostal Vorel.
16'
Zezinho poslal centr z rohu na malé vápno, ještě před zakončením je pískán útočný faul.
15'
Azankpo si připravil výborný pokus, zasekl míč před Kiwiorem, ale jeho pokus výborně vyrazil Vantruba.
14'
Z pravé strany přišel míč do vápna před Vantrubu zakončení Tesije srazil jeden z obránců do bezpečí.
13'
Podbrezová se drží na míči, Viazanko svojí kombianci obrátil směrem k vlastní brance.
12'
Totka měl volný prostor na pravé straně, poslal tak míč o vápna. Paraj se dostal k míči pouze za cenu faulu, pokutový kop z toho ovšem pro Senici nebude.
11'
Azankpo se na hranici vápna uvolil, v poslední moment mu však míč sjel po kopačce.
10'
Zatím více ze hry mají hráči Senice, vážnější šanci jse zatím neviděli.
9'
Krč dostal ve vápně dost prostoru, svůj pokus nakonec zamířil pouze do boční sítě.
8'
Přihrávka na nabíhajícího Azankpoa byla příliš dlouhá a míče se tedy zmocnil Vantruba.
6'
Centr Tesiji směřoval na hlavu Diase, který se ovšem nacházel v ofsajdu, proto jeho zakončení vedle tyčky nemůže být zaznamenáno.
6'
Senica se po delší době dostala k míči, ale na přihrávku na levou stranu si nikdo nenaběhl.
5'
Zezinho je ošetřován po zákroku od Ďatka.
5'
Centr z prava nenašel ve vápně nikoho z domácích.
4'
Senica zatím výborně brání. Kombinace Podbrezové je zatím kostrbatá.
3'
Domácí jsou stále na míči a posouvají se směrem dopředu.
2'
Na levé straně se dostal do šance Galčík, jeho střela z hranice vápna šla vysoko nad branku.
1'
Podbrezová měla úvodní výkop, začíná s kombinací na vlastní polovině.
1'

FK Železiarne Podbrezová: Vantruba – Leško, Oravec, Kiwior, Viazanko (C) – Ďatko, Paraj – Mejri, Špyrka, Galčík – Pavúk.
Náhradníci: Ludha – Bartoš, Mojžiš, Halgoš, Fischer, Skiba.

FK Senica: Vorel – Krč, Dias (C), Vuković, Otrísal – Totka, Zezinho, Tesija – Sepulveda, Dangubič – Azankpo.
Náhradníci: Taborda – Asmah, Martišiak, Vida, Horniak, Meliš, Mička.

Rozhodčí: Kralovič P..
Vzájemné zápasy

2019 Senica – Podbrezová 0:0
2018 Podbrezová – Senica 2:4
2018 Senica – Podbrezová 1:1
Senica

Před posledním kolem nadstavby je jasné, že se Senica pro příští ročník Fortuna Ligy v klidu zachránila. Senica si zatím připsala bilanci 10-7-14 při skóre 42:52. Nejlepším střelcem týmu je brazilský obránce Roberto Dias se 6 góly. Na venkovních trávnících si Senica připsala z 15 zápasů bilanci 4-2-9 při skóre 18:36.

Poslední výsledky (liga)

Senica – Zlaté Moravce 3:1
Nitra – Senica 2:3
Senica – Trnava 2:0
Podbrezová

Před posledním kolem nadstavby je již jisté, že příští rok si Železárny zahrají 2. ligu. Podbrezová si zatím připsala bilanci 6-8-17 při skóre 27:48. Nejlepším střelcem týmu je slovenský záložník David Leško s 8 brankami. Na domácím hřišti si Podbrezová připsala z 15 zápasů bilanci 4-4-7 při skóre 14:17.

Trenčín – Podbrezová 4:0
Trnava – Podbrezová 3:1
Podbrezová – Zlaté Moravce 0:1
Příjemný páteční večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Slovenská Fortuna Liga má předsebou poslední kolo nadstavby. Vítejte u sledování textového přenosu z 10. kola nadstavbové části o udržení mezi FK Železárny Podbrezová vs. FK Senica. Výkop je stanoven na 19:00 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.