Fortuna liga Slovensko - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bratislava : L. Mikuláš - 24. října 2021   15:00

Bratislava
Bratislava
58' Henty  • 68' Rabiu  • 83' Henty  • 90' Dražić
4:0
(0:0)
L. Mikuláš
L. Mikuláš
Bratislava
Šulla – Medveděv, Abena, De Marco, Vojtko (86. Agbo) – de Kamps (C) (70. Kankava), Rabiu – Henty, Lichý (46. Green), Zmrhal (77. Dražić) – Mráz (71. Da Silva).
Chovan, Ružinský – Agbo, Dražić, Hrnčár, Green, Kankava, Da Silva, Božikov, Adler.
Dohál M
Tehelné pole (Bratislava)
L. Mikuláš
Sváček – Krčík, Hranáč, Pintér, Kotora – Laura, Václavik, Filinský, Staš (78. Švec), Gerát (89. Voško) – Bartoš (C).
Luksch – Voško, Janec, Káčerík, Švec, Pinte, Andrić, Flak, Krčík.

Mockrát děkuji za pozornost, doufám, že se uvidíme u dalšího kola nejvyšší slovenské soutěže. S přáním hezkého zbytku dne, Vojtěch Adamek.
V dnešním utkání jsme viděli naprosto přesvědčivé vítězství domácího celku, ti potvrdili svou roli favorita a hladce si připisují tři body do ligové tabulky. Hosté dneska zkrátka propadli, velkou roli na tom jednoznačně mělo vyloučení kapitána Bartoše v prvním poločase.
90+2'
90+1'
Sudí nastavuje 1 minutu nad rámec základní hrací doby.
90'
Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
V samotném závěru se ještě poměrně šťastně podařilo dostat míč za záda brankáře DEJANOI DRAŽIĆOVI, který tak zpěčeťuje vítězství Slovanu Bratislava v dnešním utkání. Asistence: Ezekiel Henty
89'
Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Tomáš Gerát, přichází Peter Voško.
Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází , přichází Dávid Krčík.
88'
Ezekiel Henty se snažil prokousat k zakončení, hattrick ovšem nezkompletuje, jelikož na tuto přihrávku nedosáhl.
87'
Fotbalisté Slovanu Bratislava i nadále kombinují s míčem u nohy, soupeř se nedostává do jakýchkoliv příležitostí.
86'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Matúš Vojtko, přichází Uche Henry Agbo.
85'
Zvednutý praporek sudího vystavil stopku rozvíjející se akci domácího celku.
83'
Po nepříliš povedeném zákroku míč hostujícího Sváčka se míč dokutálel k EZEKIELOVI HENTYMU, který instiktivně posílá míč do odkryté branky. Bez asistence:
81'
Tvrdá rána Geráta končí pouze v rukavicích domácího Šully, ten okamžitě zakládá útočnou akci svého celku.
79'
Domácí Slovan Bratislava i nadále nepouští svého soupeře do jakékoliv kombinace, nechce připustit jakékoliv zaváhání.
78'
Střídání v týmu MFK Tatran Liptovský Mikuláš: ze hřiště odchází Tomáš Staš, přichází Jakub Švec.
77'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Jaromír Zmrhal, přichází Dejan Dražić.
76'
Ofsajdové postavení nyní zastavilo rozvíjející se akci hostujícího celku.
75'
Nedovoleně si počínal Pintér, sudí nařizuje standartku pro domácí Slovan Bratislava.
74'
Dalekonosná rána Ibrahima Rabia mířila pouze vedle pravé tyče, odkop bude mít na starosti Sváček.
73'
Domácí fotbalisté i nadále daleko aktivnější, než jejich protivník, zápas se budou snažit dohrát bez inkasování branky.
71'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Samuel Mráz, přichází Adler Da Silva.
70'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Joeri de Kamps, přichází Džaba Kankava.
68'
Po skvělé domácí akci se dostává k zakončení IBRAHIM RABIU, a ten svou střelou propál hostujícího gólmana.
66'
Tvrdý zákrok domácího De Marca, hostující Staš si žádá ošetření.
64'
Ezekiel Henty si opět stěžuje na hostujícího Václavika, sudí domlouvá oběma hráčům.
63'
Dalekonosná střela Filinského končí pouze v zámezí, odkop od branky bude mít na starost Šulla.
62'
Jeden z hráčů domácího celku se ocitl ležet na hrací ploše, sudí pozastavuje hru a volá ošetřovatele.
61'
Do obrovské příležitosti se dostali fotbalisté domácího celku, ve finální části ovšem naprosto vyhořel Zmrhal, který překopl branku soupeře o několik metrů.
60'
Máme za sebou dvě třetiny dnešního utkání.
58'
Tak teď už ovšem spokojen určitě bude! Ve vápně soupeře se nejrychleji zorientoval EZEKIEL HENTY a tento 28letý Nigérijec posílá domácí fotbalisty do vedení! Bez asistence:
57'
Trenér domácího celku, Vladimir Weiss, zaítm nemůže být spokojen s předvedenou hrou svého celku.
56'
Domácí gólman Šulla je nyní hodně vysunutý, snaží se podporovat rozehrávku Slovan Bratislava.
55'
Dalekonosná rána Lichého končí v zámezí, odkop od brány bude mít na starost gólman Sváček.
54'
Z tohohle rohového kopu jsme šanci neviděli, ze všech nejvýše si vyskočil Kotora, ten dokázal dostat míč do bezpečí.
53'
Rohový kop z pravé strany hřiště mají k dispozici domácí fotbalisté.
52'
Zajímavou standartku budou mít k dispozici fotbalisté hostujícího celku.
51'
Domácí fotbalisté i nadále drží míč ve své moci, snaží se nalézt skulinky v obranných řadách hostujícího celku.
50'
Tohle byla lahůdka pro hostujícího gólmana, pro tento míč si hravě došel.
49'
Fotbalisté Slovanu Bratislava i nadále drží míč ve své moci, snaží se unavit svého soupeře, který hraje v početní nevýhodě.
48'
Tahle pološance Zmrhala nijak neohrozila branku Sváčka, jelikož jej zastavil hostující Krčík.
47'
Domácí fotbalisté z úvodu druhého poločasu vlétli na soupeře jako uragán, rozhodně budou chtít brzy rozhodnout.
46'
Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Filip Lichý, přichází Andre Green.
46'
V prvním poločase jsme viděli hned několik gólových příležitostí, o většinu z nich se postaral domácí Slovan Bratislava. Posléze přišla červená karta pro kapitána Bartoše a nepochybně největší příležitost domácího celku Samuela Mráze, ten z penaltového puntíku ovšem nedokázal dostat míč za záda Sváčka. Hosté nehrajou špatně, ale v početní nevýhodě to budou mít velmi těžké.
45+3'
45+2'
Domácí fotbalisté i nadále drží míč ve své moci, snaží se v závěru prvního poločasu o vytvoření příležitosti, kterou by se dokázali dostat do vedení.
45+1'
Sudí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.
45'
Zvednutý praporek sudího vystavil stopku rozvíjející se akci hostujícího celku, konkrétně se jednalo o Geráta.
44'
Domácí budou mít k dispozici rohový kop z pravé strany hřiště.
43'
Fotbalisté Slovau Bratislava hledají skulinku v obranném bloku hostujícího celku, zatím ovšem marně.
42'
Hosté se nedokáží vymanit ze sevření domácího celku, ten i nadále zesiluje tlak na branku Sváčka.
41'
Nadýchaný centr z pravé strany hřiště končí pouze u Kotory, ten dokázal vyskočit ze všech nejvýše.
40'
Dlouhý výkop Sváčka nenašel adresáta ve vápně domácího Slovanu, tedy již opět drží míč ve své moci.
39'
Domácí tedy budou hrát celý druhý poločas v početní výhodě, uvidíme, s jakým rozestavením příjde hostující trenér.
38'
Dva skvělé obranné zákroky hostujícího Sváčka zachránili hosty od inkasování.
36'
Samuel Mráz (ŠK Slovan Bratislava) neproměňuje pokutový kop.
35'
Červenou kartu dostává Richard Bartoš (MFK Tatran Liptovský Mikuláš). a domácí budou zahrávat pokutový kop!
34'
Domácí fotbalisté budou mít k dispozici pokutový kop!
31'
Hosté se marně snaží vyrovnat svému soupeři, ten sse snaží konečně dostat do vedení.
30'
Máme za sebou první třetinu dnešního utkání.
29'
Jedovatá rána Lichého poněkud ohrozila branku Sváčka, ten skvělým zákrokem podržel své mužstvo.
28'
Domácí fotbalisté i nadále zesilují tlak na branku svého soupeře, nedaří se jim ovšem vymyslet příležitost k zakončení.
27'
Dalekonosný centr si hravě sbírá hostující gólman a okamžitě zakládá útočnou akci svého celku.
25'
Tento pokus Bartoše rozhodně nemohl nijak ohrozit branku Šully, ten míč hravě chytá do svých rukavic.
24'
Fotbalisté Slovanu Bratislava budou mít k dispozici rohový kop z pravé strany hřiště.
23'
Skvělý obranný zákrok hostujícího Pintéra zastavil akci domácího celku.
22'
Nepřesný centr z kopaček Staše končí pouze v rukavicích domácího gólmana, kteýr okamžitě zakládá útočnou akci Slovanu.
21'
Hosté se také snaží o postupnou kombinaci, v jejich případě je provedení již o něco horší.
20'
Tohle byl povedený pokus Mráze, jeho rána ovšem končí nedaleko pravé tyče Sváčkovy branky.
19'
Domácí fotbalisté i nadále pokračují ve své kombinaci, dělá jim problém přechod přes zahuštěný střed hřiště.
17'
Ani tento rohový kop nepřinesl žádnou příležitost k zakončení, u míče ovšem i nadále domácí.
16'
Tečovaná rána jednoho z domácích hráčů končí v zámezí, Slovan bude zahrávat další rohový kop.
15'
Dalekonosná rána de Kampse nijak výrazně neohrozila branku soupeře, jelikož poztrácela potřebnou přesnost.
14'
Tvrdý zákrok Geráta sudí okamžitě píska, domácí budou mít k dispozici standartku.
13'
Z rohového kopu nakonec nebylo nic, míč byl odvrácen hostujícím Hranáčem.
12'
Domácí budou mít k dispozici první rohový kop v dnešním utkání.
10'
Nyní se do rozehrávky zapojil také gólman Šulla, ten i pod tlakem dokázal zachovat rozvahu.
9'
Fotbalisté Slovanu zesilují tlak na branku svého soupeře, nedaří se jim ovšem vytvořit příležitost k zakončení.
8'
Fotbalisté Slovanu Bratislava kombinují na své vlastní polovině, snaží se pomocí krátkých přihrávek rozhýbat obranu svého soupeře.
7'
Fotbalisté Tatranu Liptovský Mikuláš se dostali do vápna svého soupeře, tam se ovšem velmi důrazně připomněl De Marco.
6'
Domácí fotbalisté velmi agresivně napadají rozehrávku svého soupeře, zatím bez tíženého efektu.
5'
Poprvné v dnešním utkání se k míči dostávají také hostující fotbalisté, ti se snaží o postupnout kombinaci vpřed.
4'
Nebezpečná přízemní centr do vápna Liptovského Mikuláše dokázal odvrátit hostující Pintér, Slovan i nadále na míči.
3'
Fotbalisté domácího celku pokračují ve své kombinace, u míče momentálně Vojtko.
2'
Domácí fotbalisté dokázali získat míč ve svůj prospěch a už kombinují na obranné polovině svého soupeře.
1'
Hosté se ujali úvodního výkopu.
1'

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Medveděv, Abena, De Marco, Vojtko – Lichý, de Kamps (C) – Rabiu – Henty, Mráz, Zmrhal.
Náhradníci: Chovan, Ružinský – Agbo, Dražić, Hrnčár, Green, Kankava, Da Silva, Božikov.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Sváček – Krčík, Hranáč, Pintér, Filinský – Gerát, Staš – Laura, Bartoš (C), Václavik – Kotora.
Náhradníci: Luksch – Voško, Janec, Káčerík, Švec, Pinte, Andrić, Flak, Krčík.

Rozhodčí: Dohál M.
Vzájemná utkání
MFK Tatran Liptovský Mikuláš : ŠK Slovan Bratislava 1:4
MFK TATRAN LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ
10. místo, 11 zápasů, 10 bodů, skóre 16:26

Hostující celek patří mezi ty méně schopné v ligovém ročníku, i přes to by rádi hráli ve středu ligové tabulky, k tomu ovšem potřebují získavat body, kde se jen dá.

V posledním utkání dokázali šokovat Trenčín, když jej porazil 2:1. O rozhodující branku se postaral mladičký Peter Voško, v 4. minutě nastavení.

Tahounem hostujícího celku je útočník slovenské národnosti, Richard Bartoš, který si v loňské sezóně ustanovil laťku pořádně vysoko, když se mu podařilo vsítit 15 branek. V letošním ligovém ročníku již má na kontě 4.
ŠK SLOVAN BRATISLAVA
1. místo, 11 zápasů, 26 bodů, skóre 28:8

Domácí drží první příčku, co jim síly stačí a rozhodně i po dnešním zápase by se rádi viděli na vrcholu. Slovan Bratislava je nejofenzivnějším celkem v průběžném ligovém ročníku, takže nás čeká opravdu zajímavá podívaná.

V posledním zápase Trnava hostila Slovan Bratislava, ve Slovensku se dlouho mluvilo o tomto derby, které nakonec skončilo již po 15 minutách. Příznivci obou celků se postarali o sportovní ostudu a kontumaci Trnavy ve prospěch Slovanu Bratislava.

Největší hvězdou hostujícího celku je bezpochyby trojnásobný mistr české ligy, Jaroslav Zmrhal, který se po nepovedeném angažmá z Mladé Boleslavi ocitl právě ve Slovanu Bratislava. Dříve Zmrhal působil také v italské lize, kde oblékal dres Brescii.
Zdravím všechny fanoušky fotbalu, dnes se podíváme na další kolo slovenské Fortuna ligy. ŠK Slovan Bratislava se utká s hostující MFK Tatranem Liptovský Mikuláš. Zápasem Vás bude provázet Vojtěch Adamek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.