Utkání už se jen dohrává, Vlašim se drží na polovině soupeře.
88
Poslední střídání Vlašimi. Na hřiště jde Klán, dohrál Pokorný.
86
Ačkoliv je Karviná ve druhém poločase jednoznačně lepší, víc než na gól se zatím nezmohla. Ztráta z prvního poločasu je příliš velkým soustem.
85
Standardka Karviné končí nepřesným zakončením stopera Mikuly nad. Toma zasahovat nemusel.
79
Vlašim právě vstřelila branku!
A je rozhodnuto. Jan Jícha skvěle potáhl míč do vápna Karviné, počkal si na nabíhajícího PETRA WOJNARA, který chladnokrevně k tyči zvýšil na 4:1 pro domácí Vlašim.
77
Obrovská šance Karviné končí nepřesným zakončením Vaňka. Mohlo to už být jen o gól.
76
Nadějnou akci Vlašimi zazdil Matějka, který místo přihrávky na Jíchu, který by šel sám, zvolil individuální zakončení akce. O míč poté přišel.
74
Ciku prohnal domácí obranu a poté z dobré pozice střílel. Ke smůle Karviné ostřeloval rohový praporek.
Utkání ve Vlašimi sleduje 375 diváků.
72
Mišinského akce končí poté, co nedovoleně zastavil Krmpotiče.
71
Na centr Průchy naskakoval Matějka, ale při výskoku vrazil do brankáře Palečka. Rozhodčí odpískal nedovolený zákrok.
70
Sus si narazil s Wojnarem a za přispění brankáře Palečka trefil tyč. Roh pro Vlašim.
69
Poslední střídání Karviné. Odešel Vaclík, na hřiště přišel Limanovský.
68
Homola předvedl další důrazný zákrok, tentokrát sejmul Jíchu. Nyní už to bylo za žlutou kartu.
66
Karviná právě vstřelila branku!
A je to tady. Vlašim předvedla nedůraz ve vlastním vápně, kdy nedokázala odkopnout balon, a VLADIMÍR MIŠINSKÝ dává svému týmu naději.
64
Domácí Vlašim podruhé střídá. Odchází v prvním poločase aktivní Kocourek, na hřiště míří Průcha.
64
Vlašim nyní může děkovat Tomovi. V obrovské šanci byl Mišinský, kterého dvě zakončení zlikvidoval brankář Vlašimi.
62
Karviná nyní ostřelovala domácí svatyni, jenže marně. Vše zakončil Vaněk střelou hodně mimo. Vlašim si doslova koleduje o gól. Naprosto přestala hrát a Karviná je lepší.
60
Na levé straně měl obrovskou šanci Richard Vaclík, Michal Toma proti němu vyběhl a jeho zakončení zblokoval.
57
Na standardku si ve vápně naskakoval Homola, míč o pár centimetrů minul a ten skončil u Tomy.
56
Vlašim ve druhém poločase hraje laxně a takzvaně na jistotu. Aby toho nelitovala.
55
Hoffmannův centr z pravé strany se stal lahůdkou pro brankáře Tomu, který se alespoň zahřál.
53
Hottkův tvrdý centr odvrátil rybičkou na roh Jícha, ten poté hosté nedokázali využít.
52
Krmpotič fauloval Vaňka, standardka pro Karvinou v blízkosti vápna.
51
Krmpotič nyní vystartoval proti Mišinskému a tvrdě jej zasáhl. Rozhodčí odpískal jen faul.
50
Velice rychlá akce v podání Karviné skončila odkopem míče Krmpotiče, poté balon vyvezl na polovinu soupeře Sus.
48
Vaclík nepříjemně fauloval Matějku, koleno na koleno. Hra už pokračuje.
46
Hosté o poločasové přestávce dvakrát vystřídali. Na hřiště přišel Ciku a Hoferica, dohrál Legierski a Fiala.
46
46
Tak se hrálo ještě asi minutu přesčas, ale nic zajímavého jsme už neviděli. Domácí Vlašim tedy vede po prvním poločase 3:0, když se prosadil Vyhnal a další dva góly přidal obránce Petrů. Ten už má v této sezoně na svém kontě šest gólů, což by mu mohli závidět i reprezentační útočníci. Karviná v prvním poločase nepředvedla špatný výkon, chvilkami měla optickou převahu, ale šance takřka žádná nepřišla.
45
Blíží se závěr prvního poločasu, se kterým mohou být domácí zatím maximálně spokojení.
43
A mohl z toho být hattrick. Do centru Kocourka vložil hlavu Petrů a Paleček měl štěstí, že jeho pokus šel jen doprostřed brány.
42
Aktivní Kocourek pozdravil ve vápně dva protihráče a znovu zahrozil. Na roh míč odkopl Mikula.
42
Jakub Hottek strčil do Vladimíra Pokorného a zaslouženě viděl žlutou kartu.
41
Zraněný Vyhnal, který už na hřišti není, právě vystoupil ze sanitky s obvázanou hlavou. Míří pochopitelně rovnou do šatny. Věřme, že to nebude nic vážného.
39
Dlouhou standardku se na bránu snažil usměrnit Richard Vaclík, balon skončil mimo.
38
Domácí tým střídá. Odešel zraněný Pavel Vyhnal, kterého vystřídal Jan Jícha. Útočník za útočníka.
38
A je z toho třetí branka. JIŘÍ PETRŮ si s penaltou chladnokrevně poradil a posílá svůj tým do vedení už o tři branky.
36
Ve vyložené pozici byl Palečkem faulován Pokorný a je z toho penalta pro domácí!
35
Karvinský stoper šlápl domácímu útočníkovi na hlavu, kterého pořadatelé odvádí rovnou do sanitky. Rozhodčí situaci krajně nezvládá, objektivně musíme přiznat, že měla následovat karta, ne-li červená. Rovněž je ale třeba podotknout, že to bylo zcela nezaviněné.
33
Homola nyní nepříjemně fauloval na polovině hřiště Vyhnala, který se svíjí na zemi v bolestech a drží se za hlavu.
32
Nakonec z toho byly dva rohy pro Karvinou, druhý centr byl ale příliš dlouhý a zakroutil se za domácí bránu.
31
S odpovědí se snažila přispěchat Karviná. Z vápna střílel Hoffmann, jeho pokus byl tečován mimo branku.
29
Matějka znovu v akci a je z toho druhá asistence. Wojnarovu standardní situaci na zadní tyči z první přihrál Matějka na zcela volného JIŘÍHO PETRŮ jako na podnose a kapitán domácích neměl sebemenší problém poslat míč do prázdné brány. Obrana Karviné se nyní zřejmě zasnila a situaci vůbec nezvládla.
28
Stoper Mikula se na to nemohl dívat a z velké dálky vystřelil. Brankář Toma střelu bez větších potíží likviduje.
26
Roh se ale domácím nepodařil, Wojnarův centr vyboxoval pozorný Paleček.
26
Nyní nebezpečný protiútok podnikla Vlašim, Kocourek se procpal až do vápna, kde centroval. Homola míč srazil na rohový kop.
25
Karviná nyní Vlašimi zle zatápěla, když už to vypadalo, že se domácí ubrání, Vebr ve vápně přišel o míč a hosté zakončovali. Gól z toho však nebyl.
22
Akce Karviné ale už končí, neboť se moravskoslezský celek provinil nedovoleným zákrokem.
21
Rohový kop odvrátil na přední tyči Vyhnal, poté ještě přispěl Sudek. U balonu je však i nadále Karviná.
20
Matějka výborně prodloužil na polovině hřiště hlavou míč na Vyhnala, který poté přihrával ve vápně na Wojnara. Ten však upadl a z akce nic nebylo.
19
Matějka nebezpečně centroval z pravé strany, jenže ke smůle domácích jen trefil Vyhnala do oblasti břicha. Míč tak skončil mimo.
17
Kocourek se tentokrát objevil na pravé straně, posunul si míč na svou levačku a vystřelil. Jeho projektil ale Paleček kontroloval, navíc šel mimo.
15
Záložník domácího celku se již zvedl z promrzlé hrací plochy a odešel za postranní čáru. Ve hře by měl pokračovat.
14
Matějka nyní dostal loktem a musí být ošetřen.
14
Obrovská šance hostů. Centr Tomáše Knotiga se na bránu hlavou snažil usměrnit Richard Vaclík, ve vyložené pozici ale míč poslal jen nad.
11
Dlouhý balon nestihl na levé straně Hottek. Už to vypadalo, že se mu to podaří, ale v klíčové fázi podklouzl.
11
Centr ze standardní situace odhlavičkoval kapitán domácích Petrů, balon se poté ocitl až u gólmana Palečka.
10
Nákop kapitána Mikuly z poloviny hřiště skončil u brankáře Tomy. Domácí Vlašim u balonu.
9
Centr Kocourka z levé strany vyboxoval Paleček jen k Matějkovi, který zakončoval z otočky slabě. Míče se tak zmocnil brankář Karviné.
8
Aktivní Wojnar se nyní snažil zakombinovat s Matějkou, ten ale balon ke štěstí hostů nezadržel na hrací ploše.
7
Útočnou akci zastavil stoper Krmpotič, který se zmocnil volného míče a rozehrál jej na spoluhráče.
5
Tak to je rychlý gól. Wojnar vyvezl míč z vlastní poloviny, Matějka lehce obešel před vápnem protihráče, naservíroval na zadní tyč balon PAVLU VYHNALOVI, který přízemní střelou překonal bezmocného Palečka.
4
Centr Jakuba Hottka z levé strany byl nepřesný, brankář Vlašimi si zopakuje odkop.
3
První útočná akce hostů skončila hodně nepřesným pokusem. Od brány tak odkopával Michal Toma.
2
Zápas příliš diváků nepřilákal, odhadem jsou tu tak tři stovky.
1
Zápas výkopem zahájili modrobílí, první nákop domácího týmu odhlavičkoval hostující kapitán Mikula.
1
Oba týmy už vstupují na hrací plochu. Domácí Vlašim v modrobílých barvách, hosté z Karviné v bíločerné kombinaci dresů.

FC Graffin Vlašim: Toma – Sus, Petrů (c), Krmpotič, Sudek – Vebr, Pokorný, Wojnar, Kocourek – Matějka – Vyhnal.

MFK Karviná: Paleček – Hoffmann, Knotig, Vaněk, Legierski, Hottek, Mišinský, Homola, Mikula, Fiala, Vaclík.

Rozhodčí: Hrubeš K. – Černý, Dobrovolný.
Oba týmy v tabulce dělí pouhý bod a nemají jistotu účasti i v příštím ročníku FNL. Karviná na jaře ještě neskórovala, nejdříve prohrála ve Znojmě 0:3, poté doma získala bod za cennou bezbrankovou plichtu s Bohemians 1905. To Vlašim si na úvod poradila s Mostem 2:1, jenže naposledy prohrála v Sokolově 0:2. Pro oba týmy je toto utkání důležité, především pak pro domácí Vlašim, která na domácím hřišti musí sbírat body. Pro Graffin hovoří i bilance s Karvinou – předešlá tři domácí utkání vyhrála s celkovým skóre 8:1. MFK tedy ve středočeském městě ještě nebodoval.
Dobrý den ze slunečné, ale chladné Vlašimi. Po plískanici z úvodu týdne se počasí uklidnilo, sněhová „deka“ na hřišti roztála, a tak nic nebrání tomu, aby se utkání domácího Graffinu s Karvinou odehrál v řádném termínu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.