Viktoria Žižkov ovládla toto pražské derby a po čtyřech vstřelených brankách do sítě Střížkova, si připisuje cenné 3 body.
90+1
89
Sloboda si připisuje střelu mimo tři tyče. Jeho akce vypovídala o marné snaze celého domácího týmu.
81
Michal Škoda měl na hlavě pátou branku, ale branku nakonec o kousek minul.
80
Žlutý kartonek obdržel Petr Mareš.
78
Vystřídali také hosté. Místo Vukadina Vukadinoviče přišel na hřiště Zdeněk Koukal.
77
Klokani opět vystřídali. Na hrací plochu přišel Václav Ježdík, jenž nahradil Jana Bočka.
75
Vukadinovič mohl upravit na rozdíl pěti branek, ale ve vyložené šanci nakonec netrefil branku.
69
Po hezké kombinační akci netrefil Sloboda prázdnou branku!
65
Bohužel musím konstatovat, že druhý poločas je zatím v porovnání s tím prvním méně fotbalový.
64
Dnešní utkání sleduje 562 diváků.
62
A máme tu další střídání. Hřiště opustil Zdeněk Folprecht a místo něj si zahraje Michal Škoda.
60
Za nesportovní chování dostal žlutou kartu Lukáš Bartošák.
58
Druhé střídání v podání domácích. Místo Josefa Justa přišel Petr Ondrušík.
52
Přímý kop Norka nenašel nikoho ze spoluhráčů a hra se tak opět přesouvá na polovinu Střížkova.
50
Kontaktní branku mohl vstřelit Sloboda, ale míč mu z hlavy sebral pozorný golman Holý.
46
Hosté poprvé v utkání vystřídali. Jaroslav Procházka nahradil Marcela Šťastného.
46
Úvodní dějství nám nabídlo čtyři branky, všechny v podání Viktorky Žižkov. Bohemka hraje po vyloučení Ibragimova v deseti a uvidíme jestli v druhém poločase dokáže na nepříznivý stav nějak zareagovat.
45+1
45
Dressler vtipně prostrčil míč na Folprechta, který měl na kopačkách pátý gól. Branku ovšem přestřelil.
42
Žižkov právě vstřelil branku!
Čtvrtou branku Žižkova střílí RADEK VOLTR, kterého milimetrovou přihrávkou našel skvěle hrající Vukadinovič
39
Nadějnou akci Viktorky nyní zmařil offside.
35
Klokani na vývoj utkání reagují střídáním. Hřiště opustil Michal Demeter a místo něj přišel Roman Sloboda.
31
Nyní jsme byli svědky čtvrtého gólu v síti Bohemky. Radost Viktorce však překazil zdvižený praporek pomezního.
29
Zpoza vápna to zkusil Podrazký, ale jeho střela skončila vysoko nad.
25
Žižkov paradoxně trochu polevil ze svého tempa a ke slovu se v posledních minutách dostávají domácí.
23
Kapitán hostů musel po zákroku Ibragimova podstoupit ošetření a až teď se opět vrací na hrací plochu.
19
Aziz Ibragimov u lajny tvrdě zajel do Šťastného a za svůj zákrok uviděl rovnou červenou kartu!
14
Voltr si tentokrát připisuje asistenci ke gólu. Krásně zpracoval míč pro VUKADINA VUKADINOVIČE, který se v koncovce nemýlil.
13
Po krásné kombinační akci odskakuje Viktorka na rozdíl dvou branek. Po přiťuknutí Folprechta se prosazuje RADEK VOLTR.
10
Just se probíjel do vápna, ale na poslední chvíli ho zastavil Dressler.
8
Hadaščok si dobrým pohybem vykoledoval faul. Z následného přímého kopu však hosté nezahrozili.
5
Hosté jdou z ničeho nic do vedení! Dorážkou z bezprostřední blízkosti se prosazuje MIROSLAV PODRAZKÝ.
1

Bohemians Praha: Daněk – Houžvička, Ibragimov, Rýdel, Laštovka (K), Just, Hochmeister, Demeter, Norek, Boček, Fikejz.
Náhradníci: Hovorka, Ježdík, Šídlo, Bukač, Ondrušík, Sloboda, Mandous.

FK Viktoria Žižkov: Holý – Dressler, Voltr, Podrazký, Súkeník, Folprecht, Hadaščok, Šťastný (K), Vukadinovič, Bartošák, Mareš.
Náhradníci: Štochl, Bazal, Folwarczny, Škoda, Procházka, Koukal, Pokorný.

Rozhodčí: Adámková – Kordula, Kotalík.
-1
Bohemka v minulém kole prohrála s Karvinou 2:3 a zůstala tak na samotném chvostu tabulky. O moc lépe si nevedla ani Viktorka, která na domácím hřišti podlehla Vlašimi v poměru 0:1
-5
Dobré dopoledne z pražského Střížkova. Dnes spolu budeme sledovat utkání 24. kola Fotbalové národní ligy mezi Bohemkou a Žižkovem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.