90+1
Vltavín právě vstřelil branku!
V posledních minutach to vypadá jako na bitevním poli, je to boj a po jednom vybojovaném souboji skóroval domácí kapitán Petr Hájek.
87
Třinec právě vstřelil branku!
Autorem branky je JOUKL.
85
Ve druhém poločase má převahu domácí Vltavín, ale svoji převahu nedokáže zužitkovat, kdy jejich střely končí v rukavicích hostujícího brankáře.
81
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Podzimek, přichází Krimlák.
80
Střídání v týmu FK Fotbal Třinec: ze hřiště odchází Gavlák, přichází Dedič.
60
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Hodas, přichází Nulíček.
60
Po pěkné kombinaci Čermáka s Podzimkem kopal Vltavín roh, který byl dobře zahrán na přední tyč, ale na konec vyšla akce do ztracena.
50
Dnešní zápas je hlavně o bojovnosti a je evidentní, že ani jeden tým nechce udělat chybu.
46
Hostující brankář bez problému vyboxoval.
26
Jedinou šanci zápasu měl Třinec, kdy po centru z levého křídla hlavičkoval Málek, ale Čaba byl pozorný.
14
Zatím se hraje ve středu hřiště a žádný tým nemá převahu.
2
Roh pro Třinec, ale zůstal nevyužit.
1
Bohužel díky technickým problémům vam budeme přinášet zkrácený přenos.
1
Hráči nastupují na hrací plochu.
Na Vltavín přijíždí Třinec, tedy klub, který se nachází na 13.místě tabulky, ale boj o záchranu se ho zatím netýká, protože na 15. Vltavín má náskok 9 bodů. Třinec minulé kolo remizoval doma se Zlínem 2:2. Naopak Vltavín bojuje o každý druholigový bod, a právě minulé kolo vybojoval bod ve Vansdorfu kde již spousta přihlížejících měla zápas za rozhodnutý, ale Vltavín srovnal stav z 2:0 na 2:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.