Hosté potvrdili roli favorita a vítězí ve Frýdku 2:0. Domácí se dlouho snažili o vyrovnání, Znojmo se ale povedeným přímým kopem 4 minuty před koncem uklidnilo.
90+2
90
Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.
90
Vyskočil z dobré pozice trefuje pouze boční síť.
90
Poslední střídaní hostů, Oklešťka nahrazuje Pokorný.
86
Znojmo právě vstřelilo branku!
Následný přímý kop perfektně zahrál STIJEPO NJIRE, který se trefil přesně do rohu brány.
85
Ledecký byl před vápnem faulovaný a hosté budou mít k dispozici přímý kop.
84
Hostující Žondra dostává žlutou kartu.
84
Dnešní utkání sleduje 820 diváků.
82
Hosté střídají, místo Šamánka jde na hřiště Njire.
81
Domácí naposled střídají, Ilka nahrazuje Stratil.
79
Ilkova střela končí vysoko nad.
79
Po centru Ižvolta hlavičkoval Zapalač, obrana hostů ale odvrátila do autu.
77
Na druhé straně z střílel z dobré pozice Silva, střela mu ovšem vůbec nesedla a skončila.
77
Do obrovské šance se po přihrávce Žondry hnal Šumbera, Prepsla ještě dokázal prostřelit, bránu ovšem těsně netrefil.
74
Ledecký poslal centr do vápna, na poslední chvíli ale zasáhl Literák a míč odvrátil.
72
Další centr Zapalače z přímého kopu obrana Znojma opět poslala do bezpečí.
70
Zapalačův centr hosté odvrátili.
69
Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Stáňa, přichází Ledecký.
68
Švrčkova dalekonosná střela skončila vedle.
67
Střídání v týmu MFK Frýdek-Místek: ze hřiště odchází Krčula, přichází Zapalač.
66
Silva našel nabíhajícího Ižvolta, ten ihned poslal míč před bránu, obrana hostů ovšem dokázala míč odvrátit.
64
Jarabica tvrdě atakoval Žondru a dostává žlutou kartu.
63
Se střelou Ižvolta si Veselý poradil.
61
Ižvolt poslal centr do vápna, odražený míč se dostal k Jarabicovi, ten ve skluzu ale bránu netrefil.
60
Vyskočil byl faulován a Ižvolt bude rozehrávat.
57
Domácí poprvé střídají, hřiště opouští Ujlaky a nahrazuje jej Silva.
55
Pokus Šumbery z přímého kopu musel Prepsl vyrážet.
54
Domácí Krčula dostává za faul žlutou kartu.
54
Nepožitkův centr domácí obrana odvrátila.
53
Za tento faul dostává Ilko žlutou kartu.
52
Ilko fauloval Oklešťka a hosté budou mít k dispozici přímý kop.
50
Vyskočil hlavičkoval nad bránu.
49
Odehnalovi se přihrávka Veselému nepovedla a domácí budou kopat roh.
46
Helískův pokus skončil nad bránou Prepsla.
46
Ve Stovkách zatím sledujeme vyrovnané utkání, ve kterém padla jedna branka, a to do domácí sítě. Do druhého poločasu je vše otevřené.
45+1
45+1
Na Švrčkův centr si naskočil Vyskočil, hlavou ale bránu netrefil.
45
Okleštěk přihrál Stáňovi, ten ihned z první vystřelil, jeho tečovaná střela skončila vedle.
42
Šamánek byl faulován a vyžádal si ošetření.
41
Hra se hodně rozkouskovala a žádný tým nemá momentálně navrch.
37
Švrček centroval na Vyskočila, než se ale frýdecký útočník dostal ke střele, byl u míče dřív Veselý.
35
Z následným rohovým kopem si domácí obrana poradila.
34
Centr Stáni Prepsl musel vyrážet na roh.
33
Ižvolt ale bránu přestřelil.
31
Odehnal fauloval Vyskočila a domácí budou kopat přímý kop z dobré pozice.
28
Domácí využili rychlého protiútoku, v přečíslení 3 na 2 Vyskočil centrem našel Krčulu, ten si míč připravil pro střelu a trefil tyč.
26
Bellovi se přihrávka na Ilka nepovedla, jelikož ten centroval až z poza autu.
24
Cihlář z dobré pozice poslal vysoký centr, na který nikdo z hostů nedosáhl.
23
Ilko našel centrem Vyskočila, ten ale bránu netrefil.
23
Krčula centroval z pravé strany do vápna, k odraženému míči se málem dostal Vyskočil, Veselý byl ale u míče včas.
20
Vyskočil se dostal za obranu a střílel z dobré pozice, jenže trefil přesně střed brány, kde stál Veselý.
18
LIBOR ŽONDRA utekl po levé straně, nachystal si míč na pravou nohu a trefuje se přesně na vzdálenější tyč.
15
Krišto centrem našel Vyskočila, jeho hlavičku musel Veselý vyrážet.
14
V dalším ofsajdu byl chycen Žondra.
14
Hosté se pokusili o rychlý útok, Okleštěk ale stál v ofsajdu.
12
Krčula se dostal s míčem až do vápna, domácí svou akci ale překombinovali a míč skončil v autu.
11
Stáňa se opět dostal do dobré střelecké pozice, tentokrát střílel po zemi těsně vedle.
10
Hosté zatím drží míč a mají více ze hry, na větší šance zatím čekáme.
8
Bello odkopl míč přímo na Stáňu, ten z dobré pozice vystřelil, jeho pokus ale bránu netrefil.
5
Šumbera dloubákem hledal za obranou spoluhráče, nikoho ale nenašel a míč skončil v autu.
3
Jarabica pustil Žondru do šance, ten se ve vápně při střetu se zmíněným obráncem skácel k zemi, rozhodčí ale rozpažil.
1
Ižvolt při prvním toku fauloval Odehnala.
1

MFK Frýdek-Místek: Prepsl – Švrček, Literák, Jarabica, Ilko – Krčula, Bello, Ujlaky, Ižvolt, Krišto – Vyskočil
Náhradníci: Mehremič, Zapalač, Vašenda, Stratil, Ďuriška, Silva, Mihálek

1. SC Znojmo FK: Veselý – Mezlík, Cihlář, Odehnal, Helísek – Šumbera, Nepožitek, Okleštěk, Stáňa – Šamánek, Žondra
Náhradníci: Pokorný, Alaca, Nehyba, Ledecký, Njire, Lapeš, Konvalina

Rozhodčí: Orel – Hock, Fišer.
V 11. kole Fotbalové národní ligy předposlední Frýdek-Místek přivítá na svém hřišti druhý tým tabulky Znojmo.

Domácí Frýdek neprohrál poslední tři zápasy FNL, ze všech si připsal po bodu. V posledních dvou domácích zápasech remizoval při divokém skóre 3:3. Zejména poslední zápas byl extrémně zajímavý, Pardubice vedly ve Frýdku ještě ve 75. minutě 3:0, jenže domácí se vzchopili a v posledních 15. minutách dokázali zápas zremizovat.

Hosté ze Znojma se pyšní především formou z domácích zápasů, naposledy doma porazili Varnsdorf 2:0. Z venkovních hřišť si ale v posledních dvou zápasech přivezli jen jeden bod. Naposled Jihomoravané remizovali v Pardubicích 1:1.

Ve FNL dnešní soupeři dosud odehráli dva vzájemné zápasy a vždy se radovali domácí, Frýdek doma vyhrál 1:0, Znojmo na vlastní půdě zvítězilo poměrem 2:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.