Frýdek-Místek potvrdil svojí mizernou bilanci s Varnsdorfem a s tímto neoblíbeným soupeřem ze severu Čech opět prohrál. Hosté podali vyspělý výkon a ve druhém poločase toho domácím moc nedovolili, sami dokonce navýšili skóre, poslední slovo ale měli domácí, kteří již pouze korigovali stav.
90+3
90+2
Poslední střídání hostů, Dordiče nahrazuje Kolár.
85
Šumský se dral za míčem, u kterého byl ale dřív Kolář a míč odkopl do bezpečí.
83
Dnešní utkání sleduje 727 diváků.
81
Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Na rohový kop Šumského si naskočil PETR LITERÁK a hlavou se trefil přesně do rohu brány.
80
Richter po přihrávce Dordiče tvrdě vypálil na Mihálka, ten si ale s jeho pokusem poradil.
78
Slaninkovi se rohový kop vůbec nepovedl, trefil pouze boční síť brány.
77
Druhé střídání hostů, Fotra nahrazuje Daníček.
75
Dordič se z brejku dostal až do vápna, s jeho přihrávkou si ale domácí poradili.
73
Šumskému se přímý kop vůbec nepovedl a jen odevzdal míč hostům
70
Poslední střídání domácích, Šichora nahrazuje Vyskočil.
70
Varnsdorf právě vstřelil branku!
FAHRUDIN DURDEVIČ utekl obraně, kličkou se zbavil posledního obránce a vystřelil přesně do rohu brány.
69
Šumský z dobré pozice bránu netrefil.
67
Tentokrát stál v ofsajdu hostující Fotr.
66
Dordičovi střela nesedla a skončila vysoko nad bránou domácích.
66
Po rozehrání rohového kopu se k míči dostal Literák, ale i on byl v ofsajdu.
65
Domácí podruhé střídají, hřiště opouští Nworah a nahrazuje jej Krčula.
64
Slaninka vybojoval pro domácí rohový kop.
63
Další ofsajd domácích, tentokrát se v něm ocitnul Nworah.
62
Domácí sráží nepřesnost a nedokáží se dostat do souvislého tlaku.
61
Hra může pokračovat.
58
Rozhodčí přerušuje hru kvůli úpravě hrací plochy.
58
Tentokrát byl v ofsajdu zachycen hostující Durdevič.
55
Durdevič pronikl až do vápna, na poslední chvíli mu ale sebral míč Klabník.
53
Slaninka si za obranu naběhl na dlouhý pas, podle rozhodčích ale opět stál v ofsajdu.
52
Na trávník přes přestávku pořádně nasněžilo, což jistě zhoršuje fotbalové podmínky.
51
Hosté se dopustili útočného faulu, rozehrávat bude Mihálek.
50
Na začátku poločasu jsou aktivnější domácí, na šanci ale stále čekáme.
46
Do druhého poločasu nastoupí v dresu domácích Stratil, který nahradil Termanowského.
46
Po prvním poločase hosté vedou o jednu branku. Nedá se říct, že by byli lepší, jsou ovšem efektivnější. Domácí si vytvořili více brankových příležitostí, proměnit dokázali ovšem jen jednu, naopak Varnsdorf své dvě velké šance proměnil.
45+1
45
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.
42
Hra se momentálně odehrává ve středu hřiště, oba týmy už vyhlížejí poločasovou přestávku.
41
Hostující Kozma uviděl žlutou kartu.
39
Hosté poprvé střídají, Rudnytského nahrazuje Kozma
39
Se střelou Šumského neměl Kolář problémy a míč chytil.
37
Klabník fauloval Fotra a uviděl žlutou kartu.
36
Na další centr Slaninky si tentokrát naběhl Švrček, z dobré pozice ale hlavou bránu nedokázal trefit.
35
Beránek se tentokrát dostal do vápna z levé strany našel ve vápně Jakubova, ten ještě přiťukl míč PETRU ZIERISOVI a kapitán hostů i s pomocí tyče překonal Mihálka.
34
S přímým kopem Beránka si domácí dokázali poradit.
33
Centr z levé strany propadl až k Jakubovovi, který se snažil usměrnit míč do brány, Mihálek si ale s jeho pokusem poradil.
31
Slaninka se snažil najít ve vápně nabíhajícího Termanowského, centr mu ale nevyšel podle představ a míč skončil v autu.
30
Slaninka se opět snažil utéct po levé straně, tentokrát ale byl zachycen v ofsajdu.
28
Rudnytskyy neodcentroval přesně a domácí šli do brejku, který nevyřešili dobře.
26
Po centru Šumského se k hlavičce dostal Klabník, z dobré pozice ale bránu netrefil.
25
Švrček utekl po levé straně a vybojoval rohový kop pro domácí.
23
Domácí se dopustili útočného faulu, k míči se tak dostávají hosté.
20
Novotný nedovoleně zastavil Nworaha a dostává žlutou kartu.
18
Po rohovém kopu Šumského se dostal k hlavičce Literák, nemířil ale přesně.
18
Slaninka si naběhl na dlouhý pas a snažil se přihrávat před bránu, obrana hostů ale míč odvrátila.
16
Nworah při pokusu přihrát trefil Rudnytského a dostává žlutou kartu.
15
Beránek poslal nebezpečný centr z rohového kopu, který Literák musel odvrátit do autu.
13
Dordič dlouhou přihrávku nestihl a míč skončil v autu.
10
Domácí bleskově odpovídají. Slaninka poslal přesný centr na hlavu PETERA NWORAHA, který se trefil k tyči a vyrovnává.
8
Ale jsou to hosté, kdo otevírá skóre zápasu. Dordič poslal centr na vzdálenější tyč, kde stál osamocený ALEXANDER JAKUBOV a hlavou míč usměrnil do brány.
4
Do obrovské šance se dostal domácí Nworah, který si naběhl na dlouhý pas, obešel Koláře, ale než si stihl nachystat míč na střelu, jeden z obránců jej dokázal zastavit a míč zblokovat.
2
Dordič posílal přízemní centr z pravé strany do vápna, domácí obrana ale míč odvrátila.
1

MFK Frýdek-Místek: Mihálek – Byrtus, Klabník, Literák, Švrček – Slaninka, Šichor, Šumský, Willwéber, Termanowski – Nworah.
Náhradníci: Prepsl – Krčula, Vyskočil, Ruml, Stratil, Berežný, Hamšík.

FK Varnsdorf: Kolář – Beránek, Zieris, Neuberg, Dordič – Durdević, Novotný, Rudnytskyy, Richter – Fotr, Jakubov.
Náhradníci: Samoel – Kolár, Kozma, Daníček, Luňák.

Rozhodčí: Julínek – Vlček, Flimmel.
V posledním podzimním kole před odvetami vyzve sedmý Frýdek-Místek svého neoblíbeného soupeře z Varnsdorfu, který je jedenáctý.

Domácí hrají v posledních týdnech ve velmi dobré formě, neprohráli již šest zápasů po sobě a mohou se pyšnit druhým nejlepším útokem v lize. Naposled si Lipina odvezla všechny body ze Znojma za výhru 2:0. V posledním domácím zápase Frýdek remizoval se Sigmou 1:1.

Varnsdorf v posledním kole konečně zabral a porazil Opavu 1:0. Venku ale severočeši prohráli už tři zápasy v řadě, naposledy padli v Ústí nad Labem 2:0.

Bilance vzájemných zápasů hovoří jasně pro hosty, kteří vyhráli 4 zápasy, zbylé 2 zápasy skončily remízou. Skóre ze vzájemných utkání hovoří 5:1 pro Varnsdorf.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.